Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Ekeberg

Show referees
  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
1 10 3 03 091 lø 04/08 10:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Rød KFUM-Kam. Oslo Lag 2      
1 10 3 03 069 lø 04/08 10:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Rød Høybråten og Stovner IL 7      
2 10 3 02 011 lø 04/08 10:40 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S... MS Panters Oppsal IF Fotball 1      
1 9 3 03 043 lø 04/08 10:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 1 Nøtterøy IF      
1 10 3 03 054 lø 04/08 11:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 2 Vålerenga F...Sterk storm      
1 10 3 03 090 lø 04/08 11:10 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Lions Bislett FK 1      
2 9 3 02 009 lø 04/08 11:20 lø 04/08 Girls 9 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 1 Klemetsrud IL 2      
1 10 3 03 095 lø 04/08 11:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 133 lø 04/08 11:40 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 2 Fjellhamar Sort      
1 9 3 03 093 lø 04/08 11:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 4 Vind IL G9      
1 10 3 03 096 lø 04/08 12:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vålerenga F...Sterk storm Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 098 lø 04/08 12:10 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 Høybråten og Stovner IL 6      
1 9 3 03 111 lø 04/08 12:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 12 Manglerud S...09 Cheetahs      
1 10 3 03 114 lø 04/08 12:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 4 Bækkelagets SK 9      
2 10 3 02 036 lø 04/08 12:40 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 1 Oppsal IF Fotball 2      
1 10 3 03 017 lø 04/08 13:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Vollen Ungdomslag 4      
1 6 3 02 027 lø 04/08 13:20 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Ulv      
1 10 3 03 027 lø 04/08 13:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 7 3 03 016 lø 04/08 14:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2 Kolbotn IL 8      
1 7 3 03 019 lø 04/08 14:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 3 Manglerud S...l,IL Wolves      
1 8 3 03 003 lø 04/08 14:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 8 Kambo IL United      
2 7 3 01 011 lø 04/08 14:30 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Fenstad FK 2 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 7 3 03 039 lø 04/08 14:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo 7 Kolbotn IL 8      
2 7 3 01 015 lø 04/08 14:50 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...S Starpower      
1 7 3 03 056 lø 04/08 15:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2 Nordstrand IF 2      
1 8 3 03 023 lø 04/08 15:10 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL 4 Røa IL      
1 7 3 03 064 lø 04/08 15:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Ski IL Fotb...werboys RØD Kolbotn IL 4      
2 7 3 01 031 lø 04/08 15:50 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 7      
2 8 3 01 037 lø 04/08 16:00 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
1 6 3 02 024 lø 04/08 16:10 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Manglerud S...ll,IL Foxes Nordstrand IF Ørn      
1 6 3 02 023 lø 04/08 16:30 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Manglerud S...,IL Bears 2 Nordstrand IF Jerv      
1 7 3 03 011 lø 04/08 16:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 6 KFUM-Kam. Oslo 8      
2 7 3 01 045 lø 04/08 16:50 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo 7 Kjelsås IL Løver      
2 7 3 01 041 lø 04/08 17:00 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Nordstrand IF      
2 8 3 01 018 lø 04/08 17:20 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Kolbotn IL Unicorns 1 Grei, SF 2      
1 7 3 03 110 lø 04/08 17:30 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Manglerud S...ll,IL Bulls Ski IL Fotb...werboys Gul