Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Ekeberg

Show referees
  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
2 10 3 02 001 lø 04/08 10:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...L MS Tigers Grua UIL Jenter 11 2      
1 9 3 03 014 lø 04/08 10:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 5 Fet IL 1      
1 9 3 03 019 lø 04/08 10:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL Abildsø 3 Langhus IL ...Langhus rød      
1 10 3 03 080 lø 04/08 10:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Bears KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 9 3 03 010 lø 04/08 10:40 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 3 Oppsal IF Fotball 1      
1 9 3 03 049 lø 04/08 10:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 2 Nordstrand IF 2      
1 10 3 03 081 lø 04/08 11:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 9 3 03 068 lø 04/08 11:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 9 Fet IL 1      
1 9 3 03 061 lø 04/08 11:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...S G09 Lions Kråkstad IL...stadkråkene      
2 10 3 02 019 lø 04/08 11:30 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Panter KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 03 083 lø 04/08 11:40 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Vinstra IL Young Stars Bækkelagets SK 12      
1 9 3 03 102 lø 04/08 11:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 1 Abildsø IL Abildsø 3      
1 10 3 03 104 lø 04/08 12:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 3 Bækkelagets SK 8      
1 9 3 03 120 lø 04/08 12:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 4 Nittedal IL 3      
2 10 3 02 041 lø 04/08 12:40 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Skeid Fotball J10 Panter      
1 10 3 03 030 lø 04/08 13:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Gul Bækkelagets SK 5      
1 7 3 03 122 lø 04/08 13:20 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 11 Vålerenga F... Allstars 2      
1 10 3 03 038 lø 04/08 13:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
2 8 3 01 041 lø 04/08 13:40 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Kjelsås IL Deportivo Grei, SF 3      
1 6 3 02 002 lø 04/08 14:00 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF Bjørn Manglerud S...l,IL Tigers      
2 7 3 01 002 lø 04/08 14:10 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 2      
2 7 3 01 001 lø 04/08 14:20 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Nordstrand IF Fenstad FK 1      
1 6 3 02 017 lø 04/08 14:30 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF Mår Manglerud S...IL Panthers      
1 7 3 03 043 lø 04/08 14:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 1 Kolbotn IL 3      
1 7 3 03 038 lø 04/08 14:50 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Ski IL Fotball 1Lilla Heming, IL Kings 1      
2 7 3 01 009 lø 04/08 15:00 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Nordstrand IF KFUM-Kam. Oslo 3      
1 7 3 03 090 lø 04/08 15:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 7 Ski IL Fotb...rboys Grønn      
1 8 3 03 051 lø 04/08 15:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Korsvoll IL Youngboys KFUM-Kam. Oslo      
1 7 3 03 081 lø 04/08 15:30 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kjelsås IL 3 KJELSÅS 3 Kolbotn IL 6      
2 7 3 01 028 lø 04/08 15:40 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Manglerud S... Superpower KFUM-Kam. Oslo 5      
2 8 3 01 029 lø 04/08 15:50 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Kråkstad IL      
1 7 3 03 089 lø 04/08 16:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Ski IL Fotb...erboys Sort KFUM-Kam. Oslo 7      
1 8 3 03 065 lø 04/08 16:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 7 Klemetsrud IL 1      
1 8 3 03 079 lø 04/08 16:30 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Rustad IL 2 Abildsø IL G8 Grønn      
1 7 3 03 132 lø 04/08 16:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Manglerud S...l,IL Wolves Kjelsås IL 1 KJELSÅS 1      
1 8 3 03 076 lø 04/08 17:00 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL 2 Skedsmo hvit      
1 6 3 02 031 lø 04/08 17:10 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF Mår Nordstrand IF Bjørn