Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Ekeberg

Show referees
  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
2 10 3 02 003 lø 04/08 10:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...IL MS Lions Skeid Fotball J10 Tiger      
1 9 3 03 026 lø 04/08 10:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 2 Heming, IL ... Fighters 3      
1 9 3 03 024 lø 04/08 10:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL 1 Nittedal IL 1      
1 10 3 03 061 lø 04/08 10:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 3 Klemetsrud IL      
1 10 3 03 083 lø 04/08 10:40 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 1 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 9 3 03 052 lø 04/08 10:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 3 Abildsø IL 1      
1 9 3 03 054 lø 04/08 11:00 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 3 Oppsal IF Fotball 7      
1 9 3 03 069 lø 04/08 11:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Ullern IF 2...rn Bestum 2 Langhus IL ...nghus svart      
1 9 3 03 063 lø 04/08 11:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL 2 Oppegård IL young boys 1      
1 10 3 03 106 lø 04/08 11:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Blå Manglerud S...otball,IL 3      
1 9 3 03 100 lø 04/08 11:40 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 2 Bækkelagets SK 10      
1 9 3 03 104 lø 04/08 11:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S... G09 Tigers Oppsal IF Fotball 6      
1 10 3 03 125 lø 04/08 12:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Hvit Høybråten og Stovner IL 8      
1 9 3 03 122 lø 04/08 12:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nøtterøy IF Abildsø IL 2      
1 10 3 03 016 lø 04/08 13:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL Vollen Ungdomslag 3      
1 10 3 03 033 lø 04/08 13:10 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Askim FK Manglerud S...otball,IL 2      
1 10 3 03 037 lø 04/08 13:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 3 Grua UIL Gutter 11 1      
1 6 3 02 004 lø 04/08 14:00 lø 04/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF Gaupe Manglerud S...IL Panthers      
1 7 3 03 021 lø 04/08 14:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 7 Nordstrand IF 6      
2 7 3 01 003 lø 04/08 14:20 lø 04/08 Girls 7 3v3 Pulje 1 Kjelsås IL Leoparder KFUM-Kam. Oslo 4      
2 8 3 01 015 lø 04/08 14:30 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Kolbotn IL Unicorns 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
1 7 3 03 027 lø 04/08 14:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Ski IL Fotb...boys Orange Nordstrand IF 3      
2 8 3 01 014 lø 04/08 15:00 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Kolbotn IL Unicorns 1      
1 7 3 03 060 lø 04/08 15:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo 10 Kolbotn IL 4      
1 8 3 03 041 lø 04/08 15:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Manglerud S... MS Tornado Kambo IL United      
2 8 3 01 017 lø 04/08 15:30 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 7 3 03 094 lø 04/08 15:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 5 Manglerud S...ll,IL Bears      
2 8 3 01 024 lø 04/08 15:50 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Grei, SF 3 Bækkelagets SK      
1 7 3 03 118 lø 04/08 16:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 Kråkstad IL Farmers KFUM-Kam. Oslo 12      
1 7 3 03 105 lø 04/08 16:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo 11 Ski IL Fotb...boys Orange      
1 8 3 03 080 lø 04/08 16:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Kolbotn IL Tacofest      
1 7 3 03 125 lø 04/08 16:30 lø 04/08 Boys 7 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo 7 Kolbotn IL 2      
1 8 3 03 067 lø 04/08 16:40 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Manglerud S...L MS Lobben Klemetsrud IL 1      
2 8 3 01 044 lø 04/08 16:50 lø 04/08 Girls 8 3v3 Pulje 1 Grei, SF 3 Kolbotn IL Unicorns 3      
1 8 3 03 062 lø 04/08 17:00 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Røa IL Drøbak-Frogn IL      
1 8 3 03 077 lø 04/08 17:10 lø 04/08 Boys 8 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Manglerud S... MS Tornado