Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Høybråten og Stovner IL

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
1 10 3 01 005 lø 28/07 11:00 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 Ørn Horten,...Horten Hvit      
1 10 3 01 018 lø 28/07 11:30 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Lørenskog 2Romlingene Rød Høybråten og Stovner IL 1      
1 10 3 01 009 lø 28/07 12:00 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Askim FK Hvit Høybråten og Stovner IL 1      
1 10 3 01 013 lø 28/07 12:30 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 1 Lørenskog 1Romlingene Blå      
1 10 3 01 010 lø 28/07 12:30 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Askim FK Hvit Høybråten og Stovner IL 2      
1 10 3 01 011 lø 28/07 13:10 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 Hødd, IL      
1 10 3 01 025 lø 28/07 13:40 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 Lørenskog 3Romlingene Gul      
1 10 3 01 029 lø 28/07 14:10 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Lørenskog 2Romlingene Rød Høybråten og Stovner IL 2      
1 10 3 01 028 lø 28/07 14:20 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Bækkelagets...Superstars1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 10 3 01 024 lø 28/07 14:30 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 1 Ørn Horten, FK Horten gul      
1 14 0 02 000 sø 29/07 09:00 sø 29/07 04 RU11 B14 Pulje 2 Skreia IL G 14 2 - 5 Høybråten og Stovner IL      
1 12 7 03 001 sø 29/07 09:00 sø 29/07 12 EK7 B12 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 2 3 - 3 Flint Fotball 4      
1 12 7 07 001 sø 29/07 09:45 sø 29/07 42 EK7 B12 Pulje 7 Elnesvågen og Omegn IL 1 1 - 3 Høybråten og Stovner IL 1      
1 13 9 14 000 sø 29/07 10:40 sø 29/07 39 EK9 B13 Pulje 14 Høybråten og Stovner IL 1 7 - 1 Sørumsand 2    
1 11 7 01 000 sø 29/07 11:15 sø 29/07 14 EK7 B11 Pulje 1 Abildsø IL 1 5 - 2 Høybråten og Stovner IL 2      
1 16 0 10 000 sø 29/07 11:40 sø 29/07 02 AB11 B16 Pulje 10 Falkeid IL 1 - 0 Høybråten og Stovner IL      
2 11 7 01 002 sø 29/07 12:45 sø 29/07 10 EK7 G11 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo Dreamteam1 0 - 2 Høybråten og Stovner IL 2      
2 13 9 03 006 sø 29/07 13:10 sø 29/07 41 EK9 G13 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 0 - 1 Fossum IF Skien      
2 14 7 01 001 sø 29/07 13:15 sø 29/07 19 EK7 V Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 1 - 0 Hafslo IL      
1 12 7 03 003 sø 29/07 13:30 sø 29/07 11 EK7 B12 Pulje 3 Nittedal 7 - 3 Høybråten og Stovner IL 2      
1 19 0 09 001 sø 29/07 13:55 sø 29/07 30 EK11 B19-11-12 Pulje 9 Høybråten og Stovner IL 0 - 3 Oppsal IF Fotball    
1 11 7 09 003 sø 29/07 15:45 sø 29/07 43 EK7 B11 Pulje 9 Høybråten og Stovner IL 1 3 - 0 Bækkelagets SK 6      
1 11 7 01 002 sø 29/07 15:45 sø 29/07 14 EK7 B11 Pulje 1 Oppegård IL...rd Ulvene 1 7 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
2 11 7 01 005 sø 29/07 17:15 sø 29/07 10 EK7 G11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 4 Kolbotn IL Diamonds rød      
1 13 9 24 000 sø 29/07 17:20 sø 29/07 04 FU9 B13 Pulje 24 Bergsøy IL - Fotball 8 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 15 0 07 001 sø 29/07 18:00 sø 29/07 03 AB11 B15 Pulje 7 Høybråten og Stovner IL 2 - 1 Ølen IL - fotballgr.      
1 12 7 07 006 sø 29/07 18:15 sø 29/07 11 EK7 B12 Pulje 7 Høybråten og Stovner IL 1 3 - 3 Nordstrand IF 2      
1 11 7 09 006 sø 29/07 19:00 sø 29/07 16 EK7 B11 Pulje 9 KFUM-Kam. Oslo 2 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
2 12 7 02 002 ma 30/07 10:30 ma 30/07 13 EK7 G12 Pulje 2 Nordre Fjell Fotball 2 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
2 12 7 04 000 ma 30/07 10:30 ma 30/07 14 EK7 G12 Pulje 4 Varpe 11 - 11 Høybråten og Stovner IL 2      
1 13 9 24 002 ma 30/07 11:30 ma 30/07 39 EK9 B13 Pulje 24 Høybråten og Stovner IL 2 6 - 3 Gaza Kids      
1 19 0 09 003 ma 30/07 12:40 ma 30/07 05 RU11 B19-11-12 Pulje 9 Sokndal Idr...b - fotball 2 - 3 Høybråten og Stovner IL      
2 14 7 01 002 ma 30/07 13:15 ma 30/07 07 AB7 V Pulje 1 Falkeid IL Hvit 1 - 2 Høybråten og Stovner IL      
2 12 7 02 004 ma 30/07 15:00 ma 30/07 12 EK7 G12 Pulje 2 Nordstrand IF 1 2 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
2 12 7 04 004 ma 30/07 15:00 ma 30/07 16 EK7 G12 Pulje 4 Oppegård IL...rdstjernene 7 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 14 0 02 002 ma 30/07 16:10 ma 30/07 30 EK11 B14 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 0 - 8 Clube Peque...s do Jockey      
1 13 9 14 006 ma 30/07 16:30 ma 30/07 05 FU9 B13 Pulje 14 Blindheim IL 1 4 - 5 Høybråten og Stovner IL 1      
2 11 7 02 003 ma 30/07 16:30 ma 30/07 12 EK7 G11 Pulje 2 Kolbotn IL Diamonds hvit 4 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
2 13 9 03 002 ma 30/07 17:20 ma 30/07 02 LA9 G13 Pulje 3 Kongsberg IF 2 0 - 4 Høybråten og Stovner IL      
1 15 0 07 003 ma 30/07 18:00 ma 30/07 01 FU11 B15 Pulje 7 Åga IL 2 - 1 Høybråten og Stovner IL      
2 11 7 02 006 ma 30/07 19:45 ma 30/07 08 EK7 G11 Pulje 2 Frigg Oslo FK 2 6 - 2 Høybråten og Stovner IL 1      
1 16 0 10 003 ma 30/07 20:30 ma 30/07 03 RU11 B16 Pulje 10 Høybråten og Stovner IL 0 - 0 Gimse IL 1      
1 12 7 03 007 ti 31/07 09:45 ti 31/07 12 EK7 B12 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 1 Kolbotn IL ...zan Kolbotn      
1 13 9 14 004 ti 31/07 09:55 ti 31/07 38 EK9 B13 Pulje 14 Hafslo IL 4 - 7 Høybråten og Stovner IL 1      
2 11 7 01 009 ti 31/07 11:15 ti 31/07 14 EK7 G11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 7 Oppegård IL      
1 19 0 09 002 ti 31/07 12:40 ti 31/07 03 AB11 B19-11-12 Pulje 9 Høybråten og Stovner IL 5 - 1 Surnadal IL      
1 11 7 09 009 ti 31/07 12:45 ti 31/07 15 EK7 B11 Pulje 9 Høybråten og Stovner IL 1 4 - 1 Nordstrand IF 2      
2 14 7 01 006 ti 31/07 13:15 ti 31/07 09 VA7 V Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 0 - 0 Elnesvågen ...almefjorden      
2 11 7 01 011 ti 31/07 14:15 ti 31/07 13 EK7 G11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 5 Fjellhamar Rød      
1 13 9 24 006 ti 31/07 14:50 ti 31/07 04 FU9 B13 Pulje 24 Klemetsrud IL 1 - 1 Høybråten og Stovner IL 2      
1 12 7 03 012 ti 31/07 15:00 ti 31/07 43 EK7 B12 Pulje 3 Blindheim IL 2 - 5 Høybråten og Stovner IL 2      
1 12 7 07 000 ti 31/07 15:00 ti 31/07 09 EK7 B12 Pulje 7 SC Gjøa 2 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 14 0 02 003 ti 31/07 15:10 ti 31/07 08 VA11 B14 Pulje 2 Notodden FK 0 - 3 Høybråten og Stovner IL      
1 11 7 01 008 ti 31/07 16:30 ti 31/07 16 EK7 B11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 3 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 11 7 09 012 ti 31/07 17:15 ti 31/07 15 EK7 B11 Pulje 9 Hasle-Løren IL 1 3 - 3 Høybråten og Stovner IL 1      
1 15 0 07 005 ti 31/07 18:00 ti 31/07 29 EK11 B15 Pulje 7 Høybråten og Stovner IL 7 - 1 KF Ereniku      
1 12 7 07 013 ti 31/07 18:15 ti 31/07 15 EK7 B12 Pulje 7 Høybråten og Stovner IL 1 1 - 2 Flint Fotball 3      
2 13 9 03 000 ti 31/07 19:00 ti 31/07 02 LA9 G13 Pulje 3 Hamna IL 5 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 16 0 10 001 ti 31/07 20:30 ti 31/07 34 EK11 B16 Pulje 10 Høybråten og Stovner IL 1 - 0 Otta IL 1      
2 12 7 04 006 on 01/08 09:00 on 01/08 12 EK7 G12 Pulje 4 Høybråten og Stovner IL 2 5 - 0 Skeid -løvene      
2 12 7 02 008 on 01/08 09:00 on 01/08 09 EK7 G12 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 1 0 - 6 Røa IL Spurs      
1 16 0 92 036 on 01/08 10:00 on 01/08 05 EK11 B16 Playoff B 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 3 - 1 Eiker/Kvikk, IF      
1 15 0 91 038 on 01/08 11:15 on 01/08 30 EK11 B15 Playoff A 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 1 - 0 Nesodden IF      
1 19 0 91 035 on 01/08 11:15 on 01/08 34 EK11 B19-11-12 Playoff A 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 0 - 2 Pors    
2 11 7 02 009 on 01/08 12:00 on 01/08 11 EK7 G11 Pulje 2 Koll, IL 6 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
1 13 9 91 059 on 01/08 12:10 on 01/08 03 FU9 B13 Playoff A 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 1 0 - 8 Træff      
2 14 7 91 016 on 01/08 13:15 on 01/08 09 VA7 V Playoff A 1/16 Final Høybråten og Stovner IL 6 - 2 SC Gjøa      
2 12 7 04 009 on 01/08 13:30 on 01/08 13 EK7 G12 Pulje 4 Stange SK 4 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 14 0 91 047 on 01/08 13:30 on 01/08 02 AB11 B14 Playoff A 1/32 Final Sotra Sportsklubb 2 - 3 Høybråten og Stovner IL      
2 12 7 02 009 on 01/08 13:30 on 01/08 08 EK7 G12 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 1 2 - 1 Gjelleråsen 1      
1 13 9 92 038 on 01/08 17:10 on 01/08 05 FU9 B13 Playoff B 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 2 2 - 1 Bergen Nord, FK 1      
2 11 7 02 014 on 01/08 17:15 on 01/08 10 EK7 G11 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 1 0 - 3 Nittedal 1      
1 16 0 92 022 on 01/08 18:45 on 01/08 08 VA11 B16 Playoff B 1/16 Final Høybråten og Stovner IL 0 - 1 Hødd, IL - Fotball      
1 15 0 91 043 on 01/08 20:00 on 01/08 08 VA11 B15 Playoff A 1/16 Final Fløy - Fotball 3 - 1 Høybråten og Stovner IL      
1 14 0 91 027 on 01/08 20:00 on 01/08 34 EK11 B14 Playoff A 1/16 Final Askøy FK 1 - 2 Høybråten og Stovner IL      
2 14 7 91 008 on 01/08 20:15 on 01/08 17 EK7 V Playoff A 1/8 Final Ørskog IL 2 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 12 7 03 011 to 02/08 08:45 to 02/08 14 EK7 B12 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 6 F.C. CINISE...CALCIO 1945      
1 13 9 92 018 to 02/08 09:40 to 02/08 24EK9 B13 Playoff B 1/16 Final Gjerpen IF ...e - Fotball 4 - 2 Høybråten og Stovner IL 2      
2 13 9 92 021 to 02/08 11:20 to 02/08 02 LA9 G13 Playoff B 1/16 Final Høybråten og Stovner IL 4 - 0 Hødd, IL Kvit      
2 11 7 01 015 to 02/08 12:00 to 02/08 16 EK7 G11 Pulje 1 Heming, IL 1 - 1 Høybråten og Stovner IL 2      
1 11 7 01 010 to 02/08 12:00 to 02/08 42 EK7 B11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 2 - 5 Vålerenga Fotball Titans      
1 11 7 09 016 to 02/08 12:45 to 02/08 12 EK7 B11 Pulje 9 Høybråten og Stovner IL 1 1 - 2 Lambertseter IF      
2 13 9 92 010 to 02/08 16:20 to 02/08 24EK9 G13 Playoff B 1/8 Final Høybråten og Stovner IL 0 - 2 Tune IL      
1 12 7 07 011 to 02/08 19:00 to 02/08 11 EK7 B12 Pulje 7 Lørenskog 1 0 - 3 Høybråten og Stovner IL 1      
1 11 7 01 014 to 02/08 19:45 to 02/08 09 EK7 B11 Pulje 1 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 4 Hasle-Løren IL Rød      
1 14 0 91 014 to 02/08 20:00 to 02/08 37 EK11 B14 Playoff A 1/8 Final Høybråten og Stovner IL 5 - 4 P Austevoll IK 1      
1 14 0 91 007 fr 03/08 09:00 fr 03/08 30 EK11 B14 Playoff A 1/4 Final Høybråten og Stovner IL 0 - 5 Bangkok Christian College      
2 12 7 02 013 fr 03/08 10:30 fr 03/08 08 EK7 G12 Pulje 2 Vinje IL 3 - 5 Høybråten og Stovner IL 1      
1 10 3 02 000 fr 03/08 11:00 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 5 Bækkelagets SK 1      
1 10 3 02 005 fr 03/08 11:40 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 3 Bækkelagets SK 4      
1 10 3 02 006 fr 03/08 11:40 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 4 Ørn Horten,...Horten Brun      
1 10 3 02 009 fr 03/08 11:40 fr 03/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 5 Røa IL      
2 11 7 02 016 fr 03/08 12:00 fr 03/08 10 EK7 G11 Pulje 2 Abildsø IL 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
1 10 3 02 016 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 3 Bækkelagets SK 3      
1 10 3 02 011 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 1 Høybråten og Stovner IL 4      
1 10 3 02 013 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 Høybråten og Stovner IL 5      
1 10 3 02 020 fr 03/08 12:40 fr 03/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Spydeberg IL Høybråten og Stovner IL 3      
1 10 3 02 018 fr 03/08 12:40 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 4 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 024 fr 03/08 13:40 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 Høybråten og Stovner IL 3      
1 10 3 02 032 fr 03/08 13:40 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Tveita IL FC Tveita Høybråten og Stovner IL 5      
1 10 3 02 031 fr 03/08 14:10 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 3 Ørn Horten,...Horten Sort      
1 10 3 02 025 fr 03/08 14:10 fr 03/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 4 Bækkelagets SK 2      
2 12 7 04 013 fr 03/08 14:15 fr 03/08 12 EK7 G12 Pulje 4 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 1 Kolbotn IL Tigrene 1      
1 10 3 02 021 fr 03/08 14:20 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 5 Røa IL Bogstad      
1 10 3 02 026 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 4 Høybråten og Stovner IL 4      
1 10 3 03 024 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Vollen Ungdomslag 2      
1 10 3 03 069 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Rød Høybråten og Stovner IL 7      
1 10 3 03 046 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 071 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Drøbak-Frogn IL      
1 10 3 03 081 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 095 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 082 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Langhus IL Fotball Gul      
1 10 3 03 113 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 125 lø 04/08 12:00 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Hvit Høybråten og Stovner IL 8      
1 10 3 03 118 lø 04/08 12:00 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Sort Høybråten og Stovner IL 7      
1 10 3 03 098 lø 04/08 12:10 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 Høybråten og Stovner IL 6      
2 12 7 02 018 lø 04/08 12:15 lø 04/08 15 EK7 G12 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 1 1 - 2 Langhus IL Fotball 1      
2 11 7 02 019 lø 04/08 12:15 lø 04/08 09 EK7 G11 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 1 KFUM-Kam. O...upergirls 2      
1 10 3 03 127 lø 04/08 12:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Høvik IF Høvik Bears      
1 10 3 03 017 lø 04/08 13:00 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Vollen Ungdomslag 4      
1 10 3 03 020 lø 04/08 13:30 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 3 Høybråten og Stovner IL 8      
1 10 3 03 003 lø 04/08 13:30 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Grønn Høybråten og Stovner IL 6      
1 12 7 03 016 lø 04/08 14:30 lø 04/08 10 EK7 B12 Pulje 3 Abildsø IL Høybråten og Stovner IL 2      
1 11 7 09 018 lø 04/08 14:30 lø 04/08 08 EK7 B11 Pulje 9 Oppegård IL...rd Ulvene 2 Høybråten og Stovner IL 1      
1 12 7 07 002 lø 04/08 15:15 lø 04/08 08 EK7 B12 Pulje 7 Høybråten og Stovner IL 1 Årvoll IL 2      
2 11 7 01 017 lø 04/08 16:00 lø 04/08 11 EK7 G11 Pulje 1 KFUM-Kam. O...upergirls 1 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 2