Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Grüner Fotball IL

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
1 7 3 01 000 lø 28/07 11:00 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 7 3v3 Pulje 1 Askim FK Boys 6 Husemagi Grüner Fotb...rünerløvene      
1 7 3 01 004 lø 28/07 11:30 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 7 3v3 Pulje 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 01 013 lø 28/07 12:30 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 7 3v3 Pulje 1 Grüner Fotb...rünerløvene Try, IL Girls 8 FK      
1 7 3 01 012 lø 28/07 13:30 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 7 3v3 Pulje 1 Askim FK Girls 7 Husemagi Grüner Fotb...rünerløvene      
1 7 3 01 007 lø 28/07 14:00 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 7 3v3 Pulje 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 1      
2 12 7 07 000 sø 29/07 11:15 sø 29/07 11 EK7 G12 Pulje 7 Bardufoss og Omegn IF 2 2 - 0 Grüner Fotball IL FC      
2 15 0 05 000 sø 29/07 12:40 sø 29/07 02 AB11 G15 Pulje 5 Gjelleråsen 15 - 1 Grüner Fotball IL      
2 13 9 14 000 sø 29/07 14:50 sø 29/07 38 EK9 G13 Pulje 14 Grüner Fotball IL 1 - 1 Haukar      
2 12 7 07 005 sø 29/07 15:45 sø 29/07 13 EK7 G12 Pulje 7 Xingang Sch...ngang Girls 3 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 15 0 02 001 sø 29/07 17:00 sø 29/07 06 RU11 B15 Pulje 2 Grüner Fotball IL 1 - 1 Stord Fotball G15      
1 13 9 27 001 sø 29/07 17:20 sø 29/07 02 LA9 B13 Pulje 27 Grüner Fotball IL 2 1 - 5 Bergen Nord, FK 2      
1 13 9 01 034 sø 29/07 19:00 sø 29/07 05 FU9 B13 Group 29 Øyer-Tretten IF 2 - 2 Grüner Fotball IL 1      
2 15 0 05 003 ma 30/07 09:50 ma 30/07 29 EK11 G15 Pulje 5 Vindafjord IL-fotball 8 - 2 Grüner Fotball IL    
1 13 9 27 002 ma 30/07 10:40 ma 30/07 03 FU9 B13 Pulje 27 Storsteinnes IL 4 - 1 Grüner Fotball IL 2      
2 13 9 14 002 ma 30/07 11:30 ma 30/07 02 LA9 G13 Pulje 14 Øvrevoll Hosle IL Tornado 2 - 2 Grüner Fotball IL      
1 13 9 01 047 ma 30/07 16:30 ma 30/07 07 VA9 B13 Group 29 Grüner Fotball IL 1 5 - 0 Høyang IL      
1 15 0 02 003 ma 30/07 17:00 ma 30/07 01 FU11 B15 Pulje 2 Eidanger IL 1 - 1 Grüner Fotball IL      
2 12 7 07 008 ti 31/07 09:00 ti 31/07 16 EK7 G12 Pulje 7 Grüner Fotball IL FC 0 - 13 Lillestrøm LSK-Tiur      
1 13 9 27 004 ti 31/07 10:40 ti 31/07 02 LA9 B13 Pulje 27 Grüner Fotball IL 2 0 - 11 Lyn Fotball 1      
2 13 9 14 003 ti 31/07 10:40 ti 31/07 40 EK9 G13 Pulje 14 Haugar, SK 2 - 0 Grüner Fotball IL    
2 15 0 05 004 ti 31/07 11:40 ti 31/07 06 EK11 G15 Pulje 5 Grüner Fotball IL 1 - 4 Øystese IL Øystese      
1 13 9 01 039 ti 31/07 14:50 ti 31/07 03 FU9 B13 Group 29 Grüner Fotball IL 1 7 - 1 Trane, SK      
1 15 0 02 005 ti 31/07 15:10 ti 31/07 03 AB11 B15 Pulje 2 Grüner Fotball IL 2 - 1 Trond, IL      
2 12 7 07 013 ti 31/07 18:15 ti 31/07 11 EK7 G12 Pulje 7 Vålerenga F...verenga rød 2 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 13 9 91 073 on 01/08 08:50 on 01/08 39 EK9 B13 Playoff A 1/64 Final Gaza Kids 3 - 6 Grüner Fotball IL 1    
1 13 9 92 071 on 01/08 09:40 on 01/08 41 EK9 B13 Playoff B 1/64 Final Manglerud Star Fotball,IL 5 - 1 Grüner Fotball IL 2      
1 15 0 91 033 on 01/08 11:15 on 01/08 05 EK11 B15 Playoff A 1/32 Final Grüner Fotball IL 2 - 1 Heming, IL      
1 13 9 91 038 on 01/08 13:50 on 01/08 40 EK9 B13 Playoff A 1/32 Final Oppsal IF Fotball 1 2 - 1 Grüner Fotball IL 1      
2 15 0 92 019 on 01/08 14:30 on 01/08 05 RU11 G15 Playoff B 1/16 Final Nordre Fjell Fotball 3 - 0 Grüner Fotball IL      
1 15 0 91 025 on 01/08 20:00 on 01/08 05 RU11 B15 Playoff A 1/16 Final Gresvik IF 5 - 0 Grüner Fotball IL      
2 12 7 07 016 to 02/08 10:30 to 02/08 11 EK7 G12 Pulje 7 Grüner Fotball IL FC 1 - 2 Ullern IF 2      
2 13 9 92 024 to 02/08 12:10 to 02/08 40 EK9 G13 Playoff B 1/16 Final Grüner Fotball IL 0 - 1 Strindheim IL 2      
2 12 7 07 019 to 02/08 14:15 to 02/08 42 EK7 G12 Pulje 7 Flint Fotball 1 3 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 10 3 02 004 fr 03/08 11:00 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 3 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 018 fr 03/08 12:40 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Høybråten og Stovner IL 4 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 019 fr 03/08 13:10 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Tveita IL FC Tveita Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 029 fr 03/08 14:10 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Grüner Fotb...rüner Cobra Spydeberg IL      
1 10 3 02 030 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 2 Grüner Fotb...rüner Cobra Ørn Horten,...Horten Brun      
1 10 3 03 077 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Bears Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 078 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Gul Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 124 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 041 lø 04/08 11:50 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Grüner Fotb...er Anaconda Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 010 lø 04/08 13:10 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Grüner Fotb...er Anaconda Fjellhamar Hvit      
1 8 3 03 010 lø 04/08 14:20 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 8 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 042 lø 04/08 15:20 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Pulje 3 Grüner Fotball IL Kolbotn IL Pizzafest      
1 8 3 03 043 lø 04/08 15:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Pulje 3 Rustad IL 1 Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 069 lø 04/08 16:20 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Pulje 3 Abildsø IL G8 Hvit Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 073 lø 04/08 16:40 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 8 3v3 Pulje 3 Grüner Fotball IL KFUM-Kam. Oslo KFUM 8