Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.



Lørdag 4/8 (Dag 8)

Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
1 14 0 91 000 lø 04/08 08:30 lø 04/08 01 EK11 B14 Playoff A Final Clube Peque...s do Jockey 0 - 1 Bangkok Christian College    
2 19 0 91 009 lø 04/08 09:05 lø 04/08 03 EK11 G19 Playoff A Bronze match Utleira IL 1 0 - 1 Hødd, IL - Fotball    
2 14 0 91 000 lø 04/08 09:25 lø 04/08 01 EK11 G14 Playoff A Final Tromsø IL 3 - 3 IFK Göteborg    
1 12 7 01 005 lø 04/08 10:00 lø 04/08 09 EK7 B12 Pulje 1 Vålerenga Fotball 2 - 2 Oppegård IL Tigers 1      
1 11 7 04 019 lø 04/08 10:00 lø 04/08 11 EK7 B11 Pulje 4 Nordstrand IF 1 Bækkelagets SK 2      
1 11 7 04 017 lø 04/08 10:00 lø 04/08 15 EK7 B11 Pulje 4 Oppsal IF Fotball 2 5 - 3 Lyn Fotball Rød      
1 9 3 03 000 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Holter REAL Huk FK 2Huk      
1 10 3 03 091 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Rød KFUM-Kam. Oslo Lag 2      
2 9 3 02 002 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Klemetsrud IL 1 Nordstrand IF 3      
1 10 3 03 024 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Vollen Ungdomslag 2      
1 10 3 03 034 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vålerenga F...Sterk storm Kolbotn IL Tårnåsen 1      
1 9 3 03 015 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...09 Panthers Langhus IL ...Langhus blå      
2 10 3 02 000 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...L MS Sharks Grua UIL Jenter 11 1      
1 10 3 03 059 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL Kolbotn IL Tårnåsen 3      
1 10 3 03 077 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Bears Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 075 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 3 Bækkelagets SK 5      
2 10 3 02 001 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B1EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...L MS Tigers Grua UIL Jenter 11 2      
2 10 3 02 002 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B2EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 4 KFUM-Kam. Oslo 2      
2 10 3 02 003 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B3EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...IL MS Lions Skeid Fotball J10 Tiger      
1 10 3 03 086 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 2 Fjellhamar Sort      
2 9 3 02 000 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Holeværingen, IL Gepard Nordstrand IF 2      
1 10 3 03 045 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 6 Grua UIL Gutter 11 2      
2 10 3 02 004 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B7EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 2 Skeid Fotball J10 Løve      
2 10 3 02 005 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B8EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 3 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 10 3 03 067 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 9 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 022 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 1 Kongsberg I...bakken Jazz      
1 10 3 03 055 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Grua UIL Gutter 11 1 Fjellhamar Blå      
1 10 3 03 079 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 1 Fjellhamar Hvit      
1 10 3 03 057 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Bækkelagets SK 8      
1 9 3 03 012 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Ullern IF 2...rn Bestum 2 Abildsø IL 2      
1 9 3 03 014 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 5 Fet IL 1      
1 9 3 03 016 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 1 Oppsal IF Fotball 10      
1 9 3 03 026 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 2 Heming, IL ... Fighters 3      
1 10 3 03 084 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Askim FK Bækkelagets SK 6      
1 9 3 03 023 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 7 Fet IL 2      
2 10 3 02 006 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S... MS Panters KFUM-Kam. Oslo 3      
1 10 3 03 065 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Tigers Bislett FK 2      
1 9 3 03 013 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus svart Nøtterøy IF      
2 9 3 02 001 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B9EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Klemetsrud IL 2 Manglerud S...S Løvinnene      
2 19 0 91 000 lø 04/08 10:20 lø 04/08 01 EK11 G19 Playoff A Final Tiller IL 0 - 1 Stord Fotball Stord    
2 9 3 02 005 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 3 Holeværingen, IL Gepard      
1 9 3 03 040 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...Langhus blå Bækkelagets SK 9      
1 9 3 03 002 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 2 Nittedal IL 2      
1 9 3 03 003 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 4 Langhus IL ...nghus grønn      
1 9 3 03 004 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 3 Manglerud S...09 Cheetahs      
1 9 3 03 005 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball stayers Vinstra IL Young Stars      
1 9 3 03 019 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL Abildsø 3 Langhus IL ...Langhus rød      
1 9 3 03 020 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 2 Oppsal IF Fotball 6      
1 9 3 03 024 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL 1 Nittedal IL 1      
1 9 3 03 006 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 4 Kråkstad IL...stadkråkene      
1 9 3 03 017 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 10 Heming, IL ... Fighters 1      
1 9 3 03 011 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 9 Nordstrand IF 5      
1 9 3 03 007 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Vind IL G9 Bækkelagets SK 8      
1 9 3 03 021 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 2 Oppsal IF Fotball 11      
1 9 3 03 008 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 1 Manglerud S...S G09 Lions      
1 15 0 91 000 lø 04/08 10:30 lø 04/08 03 EK11 B15 Playoff A Bronze match Skeid 0 - 1 Trygg/Lade, SK    
2 10 3 02 010 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...,IL MS Cats Oppsal IF Fotball 3      
1 10 3 03 069 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Rød Høybråten og Stovner IL 7      
2 10 3 02 012 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Tiger Grua UIL Jenter 11 1      
2 10 3 02 013 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...IL MS Lions Oppsal IF Fotball 4      
2 10 3 02 014 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A4EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Løve KFUM-Kam. Oslo 2      
1 10 3 03 048 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 2 Bækkelagets SK 7      
1 10 3 03 049 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Grønn Kolbotn IL Tårnåsen 1      
1 10 3 03 046 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 087 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 1 Fjellhamar Sort      
2 10 3 02 009 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A9EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Panter Grua UIL Jenter 11 2      
1 10 3 03 080 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Bears KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 9 3 03 009 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL 2 Langhus IL ...Langhus gul      
1 10 3 03 061 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 3 Klemetsrud IL      
1 9 3 03 018 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S... G09 Tigers Fet IL 3      
1 9 3 03 025 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus lilla Manglerud S...S G09 Pumas      
1 10 3 03 076 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 Bækkelagets SK 5      
2 10 3 02 007 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B7EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Teisen IF Manglerud S...L MS Tigers      
2 10 3 02 008 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B8EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 078 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Gul Grüner Fotb...er Anaconda      
2 9 3 02 004 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Klemetsrud IL 2 Nordstrand IF 2      
2 10 3 02 011 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A1EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S... MS Panters Oppsal IF Fotball 1      
1 10 3 03 092 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Langhus IL Fotball Rød Manglerud S...otball,IL 2      
2 9 3 02 003 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Manglerud S...S Løvinnene Nordstrand IF 1      
1 10 3 03 058 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Blå Langhus IL Fotball Blå      
1 10 3 03 053 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 6 Kongsberg I...bakken Jazz      
2 9 3 02 006 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Holeværingen, IL Gepard Klemetsrud IL 1      
1 10 3 03 056 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vålerenga F... Full storm Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 070 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 4 Bislett FK 2      
1 9 3 03 022 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 3 Bækkelagets SK 11      
1 9 3 03 010 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 3 Oppsal IF Fotball 1      
1 10 3 03 060 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 10 3 03 083 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 1 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 9 3 03 027 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 8 Holter REAL      
1 10 3 03 085 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Lions Bækkelagets SK 6      
1 9 3 03 028 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 12 Heming, IL ... Fighters 2      
1 9 3 03 029 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Huk FK 2Huk Manglerud S...09 Cheetahs      
1 10 3 03 066 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 089 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bislett FK 1 Askim FK      
1 12 7 01 018 lø 04/08 10:45 lø 04/08 08 EK7 B12 Pulje 1 KFUM-Kam. Oslo Svart 0 - 1 Nordstrand IF 1      
1 11 7 10 014 lø 04/08 10:45 lø 04/08 09 EK7 B11 Pulje 10 Bækkelagets SK 5 3 - 1 Lille Tøyen FK      
2 11 7 02 018 lø 04/08 10:45 lø 04/08 10 EK7 G11 Pulje 2 Frigg Oslo FK 2 1 - 1 Koll, IL      
1 11 7 06 014 lø 04/08 10:45 lø 04/08 11 EK7 B11 Pulje 6 Koll, IL 2 Bækkelagets SK 1      
1 11 7 06 017 lø 04/08 10:45 lø 04/08 15 EK7 B11 Pulje 6 Hasle-Løren IL Blå 1 - 0 Oppsal IF Fotball 3      
1 10 3 03 068 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 9 Lyn Fotball Gordon      
1 9 3 03 043 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 1 Nøtterøy IF      
1 9 3 03 037 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...S G09 Lions Oppsal IF Fotball 4      
1 9 3 03 039 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Fet IL 1 Abildsø IL 2      
1 9 3 03 044 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 10 Ullern IF 2...rn Bestum 2      
1 9 3 03 041 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus svart Manglerud S...09 Panthers      
1 9 3 03 042 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...Langhus blå Oppsal IF Fotball 5      
1 9 3 03 046 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Fet IL 3 Abildsø IL Abildsø 3      
1 9 3 03 047 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 1 Manglerud S... G09 Tigers      
1 9 3 03 048 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...Langhus rød Oppsal IF Fotball 6      
1 9 3 03 049 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 2 Nordstrand IF 2      
1 9 3 03 051 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 2 Fet IL 2      
1 9 3 03 052 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 3 Abildsø IL 1      
1 9 3 03 030 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus grønn Oppsal IF Fotball 3      
1 9 3 03 031 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball stayers Nittedal IL 2      
1 9 3 03 032 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Vinstra IL Young Stars Nordstrand IF 4      
1 9 3 03 033 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Vind IL G9 Kråkstad IL...stadkråkene      
1 9 3 03 034 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...Langhus gul Bækkelagets SK 8      
1 9 3 03 035 lø 04/08 10:50 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppegård IL young boys 1 Oppsal IF Fotball 9      
2 17 0 91 020 lø 04/08 11:00 lø 04/08 27 EK11 G17 Playoff A Bronze match Strindheim IL 1 2 - 5 Langfjorden FK LFK/Træff    
2 9 3 02 008 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Manglerud S...S Løvinnene Klemetsrud IL 1      
1 10 3 03 054 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 2 Vålerenga F...Sterk storm      
1 9 3 03 038 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 1 Nordstrand IF 5      
1 9 3 03 036 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 3 Klemetsrud IL 2      
1 9 3 03 045 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 11 Bækkelagets SK 10      
2 10 3 02 015 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A5EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 2 Teisen IF      
2 10 3 02 016 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Grua UIL Jenter 11 1 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 10 3 03 050 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Grønn KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 9 3 03 053 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...S G09 Pumas Nittedal IL 1      
1 10 3 03 122 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 5 Høvik IF Høvik Bears      
1 10 3 03 081 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 071 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Drøbak-Frogn IL      
1 9 3 03 054 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 3 Oppsal IF Fotball 7      
1 10 3 03 062 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 3 Vollen Ungdomslag 3      
2 10 3 02 023 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...IL MS Lions KFUM-Kam. Oslo 4      
1 9 3 03 050 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 11 Langhus IL ...nghus lilla      
1 9 3 03 058 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 2 Oppsal IF Fotball 8      
1 10 3 03 088 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Vollen Ungdomslag 1      
2 9 3 02 007 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B9EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Klemetsrud IL 2 Holeværingen, IL Gepard      
1 10 3 03 132 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Sort Askim FK      
1 10 3 03 090 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høvik IF Høvik Lions Bislett FK 1      
1 9 3 03 078 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Fet IL 2 Abildsø IL 1      
1 9 3 03 055 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...09 Cheetahs Holter REAL      
1 9 3 03 056 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus grønn Bækkelagets SK 12      
1 10 3 03 108 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 Langhus IL Fotball Blå      
1 10 3 03 124 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Grüner Fotb...er Anaconda      
1 9 3 03 067 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 10 Abildsø IL 2      
2 10 3 02 018 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Grua UIL Jenter 11 2 Manglerud S... MS Panters      
1 9 3 03 068 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 9 Fet IL 1      
2 10 3 02 020 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B2EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 03 069 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Ullern IF 2...rn Bestum 2 Langhus IL ...nghus svart      
1 9 3 03 070 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nøtterøy IF Manglerud S...09 Panthers      
1 10 3 03 063 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5 Vålerenga F... Full storm      
1 10 3 03 103 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Grua UIL Gutter 11 1      
1 9 3 03 057 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 2 Huk FK 2Huk      
1 10 3 03 072 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Langhus IL Fotball Sort      
1 9 3 03 059 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 4 Oppsal IF Fotball stayers      
1 10 3 03 115 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Lyn Fotball Gordon Fjellhamar Rød      
2 9 3 02 009 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A1EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 1 Klemetsrud IL 2      
2 9 3 02 010 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 2 Manglerud S...S Løvinnene      
1 9 3 03 079 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...nghus lilla Nordstrand IF 3      
1 9 3 03 081 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 1 Oppsal IF Fotball 2      
1 9 3 03 080 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 7 Manglerud S...S G09 Pumas      
1 9 3 03 065 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 5 Nittedal IL 3      
1 9 3 03 066 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Vind IL G9 Oppsal IF Fotball 1      
1 9 3 03 071 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 5 Nordstrand IF 1      
1 9 3 03 060 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 3 Vinstra IL Young Stars      
1 9 3 03 061 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...S G09 Lions Kråkstad IL...stadkråkene      
1 9 3 03 062 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 8 Oppsal IF Fotball 9      
1 9 3 03 063 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Klemetsrud IL 2 Oppegård IL young boys 1      
1 9 3 03 064 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 4 Langhus IL ...Langhus gul      
1 9 3 03 072 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 2 Bækkelagets SK 10      
1 9 3 03 073 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Oppsal IF Fotball 6 Fet IL 3      
1 9 3 03 074 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 1 Oppsal IF Fotball 11      
1 9 3 03 075 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL Abildsø 3 Oppegård IL young boys 2      
1 9 3 03 076 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Langhus IL ...Langhus rød Manglerud S... G09 Tigers      
2 11 7 04 020 lø 04/08 11:30 lø 04/08 08 EK7 G11 Pulje 4 Kolbotn IL Diamonds blå 4 - 0 Frigg Oslo FK 1      
1 12 7 12 017 lø 04/08 11:30 lø 04/08 09 EK7 B12 Pulje 12 Nordstrand IF 3 2 - 3 Frigg Oslo FK Blå      
1 12 7 12 015 lø 04/08 11:30 lø 04/08 10 EK7 B12 Pulje 12 Ready 3 0 - 2 Øvrevoll Hosle IL 2      
1 12 7 14 014 lø 04/08 11:30 lø 04/08 11 EK7 B12 Pulje 14 Rustad IL Bækkelagets SK 1      
1 12 7 14 016 lø 04/08 11:30 lø 04/08 15 EK7 B12 Pulje 14 Kolbotn IL ... de Kolbotn 1 - 1 Manglerud S...otball,IL 1      
1 10 3 03 082 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 8 Langhus IL Fotball Gul      
1 10 3 03 095 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 6 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 113 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Høybråten og Stovner IL 7 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 073 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Drøbak-Frogn IL Manglerud S...otball,IL 4      
2 10 3 02 029 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A4EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Løve Manglerud S...IL MS Lions      
1 10 3 03 064 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 3 Langhus IL Fotball Lilla      
2 10 3 02 017 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Manglerud S...,IL MS Cats Grua UIL Jenter 11 1      
2 10 3 02 021 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A7EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
1 10 3 03 051 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Gjelleråsen KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 10 3 03 123 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Manglerud S...otball,IL 1 Bækkelagets SK 5      
2 10 3 02 019 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B1EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Skeid Fotball J10 Panter KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 03 082 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 2 Holter REAL      
1 10 3 03 106 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Fjellhamar Blå Manglerud S...otball,IL 3      
1 9 3 03 084 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Huk FK 2Huk Langhus IL ...nghus grønn      
1 9 3 03 085 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Manglerud S...09 Cheetahs Oppsal IF Fotball stayers      
2 10 3 02 024 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 4 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 9 3 03 086 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nittedal IL 2 Oppsal IF Fotball 8      
1 10 3 03 130 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
1 9 3 03 077 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Heming, IL ... Fighters 3 Bækkelagets SK 11      
1 15 0 91 001 lø 04/08 11:35 lø 04/08 01 EK11 B15 Playoff A Final Kattem IL Fotballklubb 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo 1    
1 10 3 03 135 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Bislett FK 1 Langhus IL Fotball Rød      
1 10 3 03 133 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 2 Fjellhamar Sort      
1 9 3 03 094 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Abildsø IL 2 Langhus IL ...nghus svart      
2 9 3 02 011 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 3 Nordstrand IF 1      
1 9 3 03 095 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Bækkelagets SK 9 Nøtterøy IF      
1 10 3 03 099 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Pulje 3 Vollen Ungdomslag 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
2 10 3 02 025 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 3 Manglerud S... MS Panters      
1 9 3 03 087 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 3 Nordstrand IF 4 Oppsal IF Fotball 3