Dette er resultatet fra Norway Cup 2018. Se de seneste resultater fra Norway Cup 2019 her.

Girls 8 years - born 2010 - 3v3

Alla lagen i Girls 8 3v3 Pulje 1




Show referees
  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
2 8 3 01 043 lør. 04/08 13:20 lør. 04/08 2A7EK3v3 Kolbotn IL Unicorns 1 Kjelsås IL Villareal      
2 8 3 01 036 lør. 04/08 13:20 lør. 04/08 2A6EK3v3 Kjelsås IL Barca Grei, SF 1      
2 8 3 01 006 lør. 04/08 13:30 lør. 04/08 02EK55 5v5 Kråkstad IL KFUM-Kam. Oslo 4      
2 8 3 01 041 lør. 04/08 13:40 lør. 04/08 04EK1 3v3 Kjelsås IL Deportivo Grei, SF 3      
2 8 3 01 013 lør. 04/08 14:00 lør. 04/08 04EK7 3v3 Kråkstad IL Kjelsås IL Sociedad      
2 8 3 01 001 lør. 04/08 14:00 lør. 04/08 04EK5 3v3 Grei, SF 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
2 8 3 01 007 lør. 04/08 14:00 lør. 04/08 04EK8 3v3 Kjelsås IL Real Kolbotn IL Unicorns 2      
2 8 3 01 002 lør. 04/08 14:00 lør. 04/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 1 Kolbotn IL Unicorns 3      
2 8 3 01 000 lør. 04/08 14:20 lør. 04/08 04EK7 3v3 Grei, SF 2 Kjelsås IL Barca      
2 8 3 01 010 lør. 04/08 14:30 lør. 04/08 2A6EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Bækkelagets SK      
2 8 3 01 008 lør. 04/08 14:30 lør. 04/08 2A9EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 1 Kjelsås IL Villareal      
2 8 3 01 005 lør. 04/08 14:30 lør. 04/08 2A8EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Kjelsås IL Deportivo      
2 8 3 01 016 lør. 04/08 14:30 lør. 04/08 04EK5 3v3 Kjelsås IL Sociedad Grei, SF 3      
2 8 3 01 015 lør. 04/08 14:30 lør. 04/08 04EK3 3v3 Kolbotn IL Unicorns 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 019 lør. 04/08 15:00 lør. 04/08 02EK52 5v5 KFUM-Kam. Oslo 2 Kjelsås IL Barca      
2 8 3 01 004 lør. 04/08 15:00 lør. 04/08 04EK7 3v3 Kolbotn IL Unicorns 3 Grei, SF 2      
2 8 3 01 014 lør. 04/08 15:00 lør. 04/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Kolbotn IL Unicorns 1      
2 8 3 01 022 lør. 04/08 15:00 lør. 04/08 04EK9 3v3 KFUM-Kam. Oslo 3 Kjelsås IL Villareal      
2 8 3 01 003 lør. 04/08 15:10 lør. 04/08 2A9EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Kjelsås IL Deportivo      
2 8 3 01 023 lør. 04/08 15:20 lør. 04/08 04EK5 3v3 Bækkelagets SK Grei, SF 1      
2 8 3 01 026 lør. 04/08 15:30 lør. 04/08 2A9EK3v3 Kjelsås IL Sociedad KFUM-Kam. Oslo 1      
2 8 3 01 028 lør. 04/08 15:30 lør. 04/08 04EK5 3v3 Kjelsås IL Barca KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 017 lør. 04/08 15:30 lør. 04/08 04EK3 3v3 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 4      
2 8 3 01 021 lør. 04/08 15:30 lør. 04/08 2A7EK3v3 Kjelsås IL Real Kolbotn IL Unicorns 1      
2 8 3 01 029 lør. 04/08 15:50 lør. 04/08 04EK1 3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Kråkstad IL      
2 8 3 01 020 lør. 04/08 15:50 lør. 04/08 04EK9 3v3 KFUM-Kam. Oslo 2 Kjelsås IL Deportivo      
2 8 3 01 024 lør. 04/08 15:50 lør. 04/08 04EK3 3v3 Grei, SF 3 Bækkelagets SK      
2 8 3 01 032 lør. 04/08 16:00 lør. 04/08 2A7EK3v3 Kjelsås IL Sociedad Kolbotn IL Unicorns 1      
2 8 3 01 027 lør. 04/08 16:00 lør. 04/08 2A9EK3v3 Kolbotn IL Unicorns 2 KFUM-Kam. Oslo 1      
2 8 3 01 025 lør. 04/08 16:00 lør. 04/08 2A6EK3v3 Grei, SF 1 Kjelsås IL Real      
2 8 3 01 037 lør. 04/08 16:00 lør. 04/08 02EK51 5v5 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 031 lør. 04/08 16:20 lør. 04/08 04EK5 3v3 Kjelsås IL Villareal Kråkstad IL      
2 8 3 01 030 lør. 04/08 16:20 lør. 04/08 2A8EK3v3 Grei, SF 3 KFUM-Kam. Oslo 5      
2 8 3 01 011 lør. 04/08 16:20 lør. 04/08 04EK4 3v3 Kolbotn IL Unicorns 3 KFUM-Kam. Oslo 2      
2 8 3 01 033 lør. 04/08 16:30 lør. 04/08 04EK2 3v3 Kjelsås IL Barca Kolbotn IL Unicorns 2      
2 8 3 01 034 lør. 04/08 16:30 lør. 04/08 02EK54 5v5 Kjelsås IL Real Bækkelagets SK      
2 8 3 01 044 lør. 04/08 16:50 lør. 04/08 04EK3 3v3 Grei, SF 3 Kolbotn IL Unicorns 3      
2 8 3 01 009 lør. 04/08 17:00 lør. 04/08 02EK52 5v5 Kjelsås IL Deportivo KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 040 lør. 04/08 17:00 lør. 04/08 2A9EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Kjelsås IL Real      
2 8 3 01 042 lør. 04/08 17:00 lør. 04/08 04EK2 3v3 Kjelsås IL Villareal Kolbotn IL Unicorns 2      
2 8 3 01 039 lør. 04/08 17:20 lør. 04/08 02EK52 5v5 KFUM-Kam. Oslo 2 Kjelsås IL Sociedad      
2 8 3 01 035 lør. 04/08 17:20 lør. 04/08 02EK55 5v5 Kolbotn IL Unicorns 3 Bækkelagets SK      
2 8 3 01 038 lør. 04/08 17:20 lør. 04/08 02EK53 5v5 Kråkstad IL KFUM-Kam. Oslo 1      
2 8 3 01 012 lør. 04/08 17:20 lør. 04/08 2A10EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Grei, SF 1      
2 8 3 01 018 lør. 04/08 17:20 lør. 04/08 02EK51 5v5 Kolbotn IL Unicorns 1 Grei, SF 2