Ekeberg

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
2 10 3 02 002 lø 04/08 10:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 4 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 03 016 lø 04/08 10:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 1 Oppsal IF Fotball 10      
1 9 3 03 020 lø 04/08 10:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Oppsal IF Fotball 6      
1 9 3 03 009 lø 04/08 10:30 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 2 Langhus IL ...Langhus gul      
1 10 3 03 060 lø 04/08 10:40 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 9 3 03 051 lø 04/08 10:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 2 Fet IL 2      
1 10 3 03 071 lø 04/08 11:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 7 Drøbak-Frogn IL      
2 10 3 02 020 lø 04/08 11:10 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 03 062 lø 04/08 11:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 8 Oppsal IF Fotball 9      
1 9 3 03 082 lø 04/08 11:30 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Heming, IL ... Fighters 2 Holter REAL      
1 9 3 03 099 lø 04/08 11:40 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 5 Manglerud S...09 Panthers      
1 9 3 03 103 lø 04/08 11:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Langhus IL ...Langhus rød      
1 10 3 03 107 lø 04/08 12:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Fjellhamar Blå Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 9 3 03 121 lø 04/08 12:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 5 Vind IL G9      
1 10 3 03 105 lø 04/08 12:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Full storm Bækkelagets SK 8      
2 10 3 02 042 lø 04/08 13:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Skeid Fotball J10 Løve Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 023 lø 04/08 13:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Gjelleråsen KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
1 10 3 03 029 lø 04/08 13:40 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 042 lø 04/08 14:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Fjellhamar Hvit      
2 7 3 01 000 lø 04/08 14:10 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 6 Abildsø IL 2 Svart      
1 8 3 03 008 lø 04/08 14:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Hvit KFUM-Kam. Oslo KFUM 9      
1 7 3 03 049 lø 04/08 14:30 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 9 Ramnes IF      
1 7 3 03 045 lø 04/08 14:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Heming, IL Kings 2 Manglerud S...,IL Dragons      
1 8 3 03 027 lø 04/08 14:50 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Hvit Abildsø IL G8 Grønn      
1 6 3 02 018 lø 04/08 15:00 lø 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Mår Nordstrand IF Gaupe      
1 8 3 03 025 lø 04/08 15:10 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Skedsmo hvit KFUM-Kam. Oslo KFUM 10      
2 7 3 01 023 lø 04/08 15:20 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Manglerud S...S Starpower      
1 6 3 02 022 lø 04/08 15:30 lø 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Falk Nordstrand IF Ulv      
1 7 3 03 077 lø 04/08 15:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kråkstad IL Tigers Ski IL Fotb...boys Orange      
2 7 3 01 022 lø 04/08 15:50 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Haslum IL      
1 7 3 03 009 lø 04/08 16:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 8 Heming, IL Kings 1      
2 7 3 01 037 lø 04/08 16:10 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Fenstad FK 2      
2 8 3 01 033 lø 04/08 16:30 lø 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Barca Kolbotn IL Unicorns 2      
1 8 3 03 081 lø 04/08 16:40 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Kongsberg IF KIF Hvit      
1 8 3 03 071 lø 04/08 16:50 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kambo IL United KFUM-Kam. Oslo KFUM 10      
2 8 3 01 042 lø 04/08 17:00 lø 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Villareal Kolbotn IL Unicorns 2      
1 7 3 03 133 lø 04/08 17:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 1 KJELSÅS 1 Heming, IL ...ing Kings 3