Dette er resultater fra Norway Cup 2018. Se de siste resultatene fra Norway Cup 2019 her.

Ekeberg

Se dommer
  Kampnr Tid Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
2 10 3 02 005 lø 04/08 10:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 3 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 03 013 lø 04/08 10:10 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...nghus svart Nøtterøy IF      
1 9 3 03 021 lø 04/08 10:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppegård IL young boys 2 Oppsal IF Fotball 11      
2 10 3 02 008 lø 04/08 10:30 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 066 lø 04/08 10:40 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 9 3 03 034 lø 04/08 10:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...Langhus gul Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 088 lø 04/08 11:00 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 072 lø 04/08 11:10 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Langhus IL Fotball Sort      
1 9 3 03 075 lø 04/08 11:20 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Abildsø IL Abildsø 3 Oppegård IL young boys 2      
1 10 3 03 130 lø 04/08 11:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
1 9 3 03 090 lø 04/08 11:40 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nittedal IL 3 Oppegård IL young boys 1      
1 9 3 03 109 lø 04/08 11:50 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Heming, IL ... Fighters 3      
2 10 3 02 026 lø 04/08 12:00 lø 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Sharks Oppsal IF Fotball 4      
1 10 3 03 111 lø 04/08 12:10 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Blå KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 9 3 03 127 lø 04/08 12:30 lø 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nøtterøy IF Oppsal IF Fotball 5      
2 9 3 02 015 lø 04/08 12:40 lø 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Klemetsrud IL 1      
1 10 3 03 003 lø 04/08 13:30 lø 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Grønn Høybråten og Stovner IL 6      
2 8 3 01 007 lø 04/08 14:00 lø 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Real Kolbotn IL Unicorns 2      
1 7 3 03 004 lø 04/08 14:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Allstars 1 Kolbotn IL 1      
1 8 3 03 000 lø 04/08 14:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Pølsefest Abildsø IL G8 Gul      
1 6 3 02 007 lø 04/08 14:30 lø 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Falk Nordstrand IF Ørn      
1 6 3 02 009 lø 04/08 14:40 lø 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Rev      
1 8 3 03 020 lø 04/08 14:50 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Rød Manglerud S...L MS Lobben      
1 8 3 03 030 lø 04/08 15:00 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 1 Drøbak-Frogn IL      
1 7 3 03 100 lø 04/08 15:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 1      
1 8 3 03 055 lø 04/08 15:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 3 Manglerud S...g Tversover      
1 7 3 03 088 lø 04/08 15:30 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 7 3 03 005 lø 04/08 15:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo 11 Nordstrand IF 8      
2 7 3 01 035 lø 04/08 15:50 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower Fenstad FK 1      
1 7 3 03 093 lø 04/08 16:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Ski IL Fotball 1Lilla      
1 7 3 03 115 lø 04/08 16:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kråkstad IL Tigers Manglerud S...ll,IL Lions      
1 8 3 03 084 lø 04/08 16:20 lø 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Drøbak-Frogn IL Heer 2010 Manglerud S...g Tversover      
2 7 3 01 034 lø 04/08 16:30 lø 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Abildsø IL 1 Grønn      
1 7 3 03 109 lø 04/08 16:40 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 3 Kolbotn IL 5      
1 7 3 03 030 lø 04/08 17:00 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 7 3 03 126 lø 04/08 17:10 lø 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 8 Ski IL Fotb...erboys Sort