Dette er resultater fra Norway Cup 2018. Se de siste resultatene fra Norway Cup 2019 her.

Bækkelagets SK

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
1 11 3 01 001 lø 28/07 10:50 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK Blå Rustad IL      
1 10 3 01 004 lø 28/07 11:00 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 1 Lørenskog 2Romlingene Rød Bækkelagets...Superstars1      
1 9 3 01 002 lø 28/07 11:20 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Skrim, IL Skrim IL      
1 9 3 01 000 lø 28/07 11:20 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Øvrevoll Ho...IL Vard Mix      
1 11 3 01 003 lø 28/07 11:40 lø 28/07 27A4EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK Blå Breidablikk IL      
1 9 3 01 005 lø 28/07 11:50 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Skrim, IL Skrim IL      
1 9 3 01 007 lø 28/07 12:00 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Veitvet SK 2 Bækkelagets SK 2      
1 11 3 01 006 lø 28/07 12:10 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 1 Bislett FK 2 Bækkelagets SK Blå      
1 11 3 01 008 lø 28/07 12:40 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK Blå Eidsvåg IL      
1 10 3 01 019 lø 28/07 12:40 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 1 Bækkelagets...Superstars1 Ørn Horten, FK Horten gul      
1 9 3 01 010 lø 28/07 12:50 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Korsgård IF      
1 9 3 01 014 lø 28/07 13:00 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Vålerenga F...esterne blå      
1 10 3 01 022 lø 28/07 13:10 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 1 Bækkelagets...Superstars1 Lørenskog 3Romlingene Gul      
1 11 3 01 011 lø 28/07 13:20 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 1 Hamarøy IL - Fotball Bækkelagets SK Blå      
1 9 3 01 015 lø 28/07 13:20 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Veitvet SK 1 Bækkelagets SK 1      
1 9 3 01 016 lø 28/07 13:20 lø 28/07 27A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Haramsøy/Nordøy FK HaNo Bækkelagets SK 2      
1 10 3 01 026 lø 28/07 13:40 lø 28/07 27A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 1 Try, IL 2 TRY Spurs Bækkelagets...Superstars1      
1 9 3 01 020 lø 28/07 13:50 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Vålerenga F...sterne hvit      
1 9 3 01 023 lø 28/07 14:00 lø 28/07 27A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Øvrevoll Ho...IL Vard Mix      
1 10 3 01 028 lø 28/07 14:20 lø 28/07 27A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 1 Bækkelagets...Superstars1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 12 7 11 001 sø 29/07 09:45 sø 29/07 15 EK7 B12 Grp 11 Korsvoll IL 2 - 3 Bækkelagets SK 2      
2 16 7 03 003 sø 29/07 11:00 sø 29/07 7B EK7 U Grp 3 Snøgg Fotball 5 - 1 Bækkelagets SK 1      
2 12 7 05 002 sø 29/07 11:15 sø 29/07 10 EK7 G12 Grp 5 KFUM-Kam. Oslo RØD 0 - 4 Bækkelagets SK      
1 11 7 03 000 sø 29/07 11:15 sø 29/07 16 EK7 B11 Grp 3 Skeid 3 2 - 4 Bækkelagets SK 3      
1 11 7 05 002 sø 29/07 12:00 sø 29/07 12 EK7 B11 Grp 5 Bækkelagets SK 4 1 - 5 Skeid 1      
1 11 7 09 001 sø 29/07 12:00 sø 29/07 16 EK7 B11 Grp 9 Bækkelagets SK 6 1 - 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 13 9 11 006 sø 29/07 12:20 sø 29/07 39 EK9 B13 Grp 11 Bækkelagets SK 2 - 1 IL Jotun 2    
1 12 7 15 005 sø 29/07 12:45 sø 29/07 13 EK7 B12 Grp 15 Frigg Oslo FK - Fotball 2 - 1 Bækkelagets SK 3      
2 14 7 10 001 sø 29/07 13:15 sø 29/07 17 EK7 V Grp 10 Bækkelagets SK 0 - 3 Eid IL      
1 16 7 12 000 sø 29/07 14:15 sø 29/07 17 EK7 E Grp 12 Sørfjell, IL G 02 1 - 1 Bækkelagets SK      
1 14 7 10 001 sø 29/07 14:15 sø 29/07 18 EK7 F Grp 10 Bækkelagets SK 1 - 1 Stokke IL Stokke-Vear      
2 16 7 03 001 sø 29/07 15:15 sø 29/07 7B EK7 U Grp 3 Lyngbø SK 3 - 1 Bækkelagets SK 1      
2 12 7 05 006 sø 29/07 15:45 sø 29/07 10 EK7 G12 Grp 5 Bækkelagets SK 4 - 0 Bokn IL - Fotballgr.      
1 11 7 09 003 sø 29/07 15:45 sø 29/07 43 EK7 B11 Grp 9 Høybråten og Stovner IL 1 3 - 0 Bækkelagets SK 6      
1 11 7 11 003 sø 29/07 16:30 sø 29/07 42 EK7 B11 Grp 11 Oppsal IF Fotball 5 0 - 2 Bækkelagets SK 7      
1 11 7 05 005 sø 29/07 16:30 sø 29/07 10 EK7 B11 Grp 5 Nordstrand IF C 2 - 8 Bækkelagets SK 4      
1 11 7 03 004 sø 29/07 16:30 sø 29/07 08 EK7 B11 Grp 3 Bækkelagets SK 3 6 - 1 Søndre Høland Shiul G11      
1 15 0 16 000 sø 29/07 17:00 sø 29/07 06 EK11 B15 Grp 16 Elverum Fotball 3 - 1 Bækkelagets SK      
1 12 7 15 014 sø 29/07 17:15 sø 29/07 13 EK7 B12 Grp 15 Bækkelagets SK 3 2 - 0 Ready 2      
2 16 7 15 006 sø 29/07 19:30 sø 29/07 7B EK7 U Grp 15 Radøy/Manger FK 5 - 0 Bækkelagets SK 2      
2 14 7 02 001 sø 29/07 19:30 sø 29/07 20 EK7 V Grp 2 Kapp IF 3 - 1 Bækkelagets SK BSK 3      
1 12 7 11 006 sø 29/07 19:45 sø 29/07 10 EK7 B12 Grp 11 Bækkelagets SK 2 5 - 0 Ellingsrud IL EIL 1      
1 13 9 11 002 ma 30/07 09:00 ma 30/07 41 EK9 B13 Grp 11 Nittedal 1 9 - 0 Bækkelagets SK    
1 12 7 14 002 ma 30/07 10:30 ma 30/07 09 EK7 B12 Grp 14 Kolbotn IL ... de Kolbotn 1 - 0 Bækkelagets SK 1      
1 11 7 06 002 ma 30/07 11:15 ma 30/07 16 EK7 B11 Grp 6 Bækkelagets SK 1 4 - 0 Hasle-Løren IL Blå      
1 16 7 12 006 ma 30/07 12:00 ma 30/07 17 EK7 E Grp 12 Bækkelagets SK 5 - 1 Nordre Fjell Fotball      
2 16 7 03 002 ma 30/07 12:00 ma 30/07 25 EK7 U Grp 3 Bækkelagets SK 1 1 - 9 Gaular IL 2      
2 14 7 02 002 ma 30/07 13:15 ma 30/07 19 EK7 V Grp 2 Blindheim IL 9 - 0 Bækkelagets SK BSK 3      
1 19 0 04 005 ma 30/07 13:55 ma 30/07 33 EK11 B19-11-12 Grp 4 Bækkelagets...tballkompis 0 - 5 ASAL SC    
2 14 7 10 003 ma 30/07 15:15 ma 30/07 7A EK7 V Grp 10 Seljord IL 3 - 0 Bækkelagets SK      
1 11 7 04 003 ma 30/07 15:45 ma 30/07 16 EK7 B11 Grp 4 Bækkelagets SK 2 3 - 1 Lyn Fotball Rød      
2 16 7 15 002 ma 30/07 16:15 ma 30/07 25 EK7 U Grp 15 Skedsmo 6 - 0 Bækkelagets SK 2      
1 11 7 06 005 ma 30/07 16:30 ma 30/07 09 EK7 B11 Grp 6 Kjelsås IL 1 1 - 3 Bækkelagets SK 1      
1 11 7 10 003 ma 30/07 16:30 ma 30/07 11 EK7 B11 Grp 10 Rustad IL Lag 2 0 - 3 Bækkelagets SK 5      
1 15 0 16 003 ma 30/07 17:00 ma 30/07 06 EK11 B15 Grp 16 Bækkelagets SK 4 - 1 Vestbyen IL G15    
1 14 7 10 006 ma 30/07 17:15 ma 30/07 19 EK7 F Grp 10 Bækkelagets SK 2 - 1 Vikane IL      
1 12 7 14 004 ma 30/07 18:10 ma 30/07 10 EK7 B12 Grp 14 Bækkelagets SK 1 1 - 4 Gjerstad IL      
1 11 7 04 006 ma 30/07 19:00 ma 30/07 11 EK7 B11 Grp 4 KFUM-Kam. Oslo Team Bjørn 1 - 1 Bækkelagets SK 2      
1 19 0 04 003 ma 30/07 19:15 ma 30/07 27 EK11 B19-11-12 Grp 4 Bærum SK 7 - 0 Bækkelagets...tballkompis    
2 12 7 05 009 ti 31/07 09:00 ti 31/07 14 EK7 G12 Grp 5 Bækkelagets SK 1 - 2 Kolbotn IL Tigrene 2      
1 14 7 10 004 ti 31/07 10:00 ti 31/07 21 EK7 F Grp 10 Gossen IL 5 - 1 Bækkelagets SK      
1 16 7 12 003 ti 31/07 11:00 ti 31/07 05 VA7 E Grp 12 Bækkelagets SK 0 - 3 Jølster IL      
1 11 7 03 007 ti 31/07 12:00 ti 31/07 12 EK7 B11 Grp 3 Nordstrand IF B 5 - 2 Bækkelagets SK 3      
1 11 7 11 005 ti 31/07 12:00 ti 31/07 14 EK7 B11 Grp 11 Bøler IF 07 1 - 0 Bækkelagets SK 7      
1 12 7 15 009 ti 31/07 12:45 ti 31/07 13 EK7 B12 Grp 15 Bækkelagets SK 3 8 - 0 Furuset Fotball IF      
1 11 7 09 007 ti 31/07 12:45 ti 31/07 42 EK7 B11 Grp 9 Bækkelagets SK 6 0 - 6 Hasle-Løren IL 1      
1 11 7 05 009 ti 31/07 12:45 ti 31/07 09 EK7 B11 Grp 5 Klemetsrud IL Leopardene 1 - 3 Bækkelagets SK 4      
2 12 7 05 011 ti 31/07 13:30 ti 31/07 13 EK7 G12 Grp 5 Bækkelagets SK 4 - 1 Ullern IF 1      
1 13 9 11 001 ti 31/07 14:00 ti 31/07 41 EK9 B13 Grp 11 Bækkelagets SK 1 - 6 Dirdal IL      
2 14 7 02 005 ti 31/07 14:15 ti 31/07 05 VA7 V Grp 2 Bækkelagets SK BSK 3 1 - 3 SC Gjøa      
1 12 7 11 007 ti 31/07 15:00 ti 31/07 15 EK7 B12 Grp 11 Skrim, IL 2 0 - 7 Bækkelagets SK 2      
1 12 7 15 012 ti 31/07 15:45 ti 31/07 11 EK7 B12 Grp 15 Bækkelagets SK 3 5 - 1 Skåla IL      
1 11 7 03 012 ti 31/07 16:30 ti 31/07 14 EK7 B11 Grp 3 Bækkelagets SK 3 2 - 4 Lyn Fotball Hvit      
1 15 0 16 004 ti 31/07 17:00 ti 31/07 06 EK11 B15 Grp 16 Bækkelagets SK 1 - 1 Bossmo & Ytteren IL      
2 16 7 15 005 ti 31/07 17:15 ti 31/07 25 EK7 U Grp 15 Bækkelagets SK 2 0 - 3 Askvoll og Holmedal IL      
1 11 7 05 011 ti 31/07 17:15 ti 31/07 08 EK7 B11 Grp 5 Bækkelagets SK 4 1 - 1 Langhus IL ...Fantasticos      
1 11 7 09 011 ti 31/07 17:15 ti 31/07 14 EK7 B11 Grp 9 Nordstrand IF 2 0 - 0 Bækkelagets SK 6      
1 12 7 11 013 ti 31/07 19:00 ti 31/07 08 EK7 B12 Grp 11 Bækkelagets SK 2 5 - 0 Kolbotn IL ...tiv Kolbotn      
1 19 0 04 001 ti 31/07 19:15 ti 31/07 30 EK11 B19-11-12 Grp 4 Bækkelagets...tballkompis 0 - 9 Sunndal IL Fotball    
2 14 7 10 004 ti 31/07 19:30 ti 31/07 7A EK7 V Grp 10 Bækkelagets SK 1 - 0 Fyresdal IL 1      
1 11 7 11 009 ti 31/07 19:45 ti 31/07 12 EK7 B11 Grp 11 Bækkelagets SK 7 1 - 1 Nordstrand IF 3      
2 16 7 92 015 on 01/08 08:00 on 01/08 17 EK7 U Playoff B 1/32 Final Bækkelagets SK 2 1 - 4 Bergen Nord...Bergen Nord      
2 14 7 92 025 on 01/08 09:00 on 01/08 7B EK7 V Playoff B 1/16 Final Bækkelagets SK 6 - 8 P Fyresdal IL 2      
2 14 7 92 015 on 01/08 09:00 on 01/08 20 EK7 V Playoff B 1/16 Final Falkeid IL Hvit 0 - 5 Bækkelagets SK BSK 3      
1 16 7 92 026 on 01/08 10:00 on 01/08 20 EK7 E Playoff B 1/16 Final Bækkelagets SK 1 - 0 Heddal IL      
1 14 7 92 030 on 01/08 10:00 on 01/08 19 EK7 F Playoff B 1/16 Final Bækkelagets SK 1 - 9 Bagn IL      
2 16 7 92 028 on 01/08 10:00 on 01/08 17 EK7 U Playoff B 1/16 Final Tromsø IL 8 - 0 Bækkelagets SK 1      
1 15 0 92 015 on 01/08 11:15 on 01/08 02 EK11 B15 Playoff B 1/16 Final Bækkelagets SK 2 - 1 Honningsvåg T&IF Turn    
1 11 7 04 009 on 01/08 11:15 on 01/08 15 EK7 B11 Grp 4 Bækkelagets SK 2 1 - 5 Vålerenga F...l Champions      
1 11 7 06 009 on 01/08 12:00 on 01/08 42 EK7 B11 Grp 6 Oppsal IF Fotball 3 0 - 2 Bækkelagets SK 1      
1 11 7 10 004 on 01/08 12:00 on 01/08 08 EK7 B11 Grp 10 Årvoll IL Årvoll 1 0 - 1 Bækkelagets SK 5      
1 12 7 14 008 on 01/08 14:15 on 01/08 43 EK7 B12 Grp 14 KFUM-Kam. Oslo Blå 1 - 2 Bækkelagets SK 1      
1 19 0 92 031 on 01/08 15:30 on 01/08 05 EK11 B19-11-12 Playoff B 1/16 Final Oppdal IL 1 - 2 Bækkelagets...tballkompis    
1 11 7 04 012 on 01/08 15:45 on 01/08 15 EK7 B11 Grp 4 Fjellhamar 2 0 - 1 Bækkelagets SK 2      
1 11 7 06 011 on 01/08 16:30 on 01/08 08 EK7 B11 Grp 6 Bækkelagets SK 1 2 - 6 Veitvet SK Veitvet      
1 11 7 10 009 on 01/08 16:30 on 01/08 15 EK7 B11 Grp 10 Bækkelagets SK 5 0 - 4 Hasle-Løren IL 2      
2 14 7 92 007 on 01/08 17:15 on 01/08 16 EK7 V Playoff B 1/8 Final Nordre Land IL 6 - 5 Bækkelagets SK BSK 3      
1 13 9 92 059 on 01/08 18:00 on 01/08 38 EK9 B13 Playoff B 1/32 Final Bækkelagets SK 1 - 2 MSIL      
1 12 7 14 013 on 01/08 18:15 on 01/08 15 EK7 B12 Grp 14 Bækkelagets SK 1 5 - 2 Manglerud S...otball,IL 1      
1 16 7 92 014 on 01/08 18:15 on 01/08 16 EK7 E Playoff B 1/8 Final Lyn Fotball 0 - 1 Bækkelagets SK      
1 15 0 92 007 to 02/08 08:00 to 02/08 27 EK11 B15 Playoff B 1/8 Final Haugerud IF 3 - 2 Bækkelagets SK      
2 12 7 05 015 to 02/08 10:30 to 02/08 13 EK7 G12 Grp 5 Skjetten 2 - 1 Bækkelagets SK      
1 11 7 09 014 to 02/08 11:15 to 02/08 10 EK7 B11 Grp 9 Bækkelagets SK 6 0 - 1 Oppegård IL...rd Ulvene 2      
1 11 7 05 015 to 02/08 11:15 to 02/08 42 EK7 B11 Grp 5 Bækkelagets SK 4 1 - 2 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 19 0 92 008 to 02/08 11:30 to 02/08 01 VA11 B19-11-12 Playoff B 1/8 Final Søgne FK 3 - 0 Bækkelagets...tballkompis      
1 16 7 92 006 to 02/08 13:15 to 02/08 17 EK7 E Playoff B 1/4 Final Træff 6 - 5 P Bækkelagets SK      
2 12 7 05 017 to 02/08 15:00 to 02/08 12 EK7 G12 Grp 5 Lyn Fotball 2 4 - 0 Bækkelagets SK      
1 11 7 11 012 to 02/08 15:45 to 02/08 10 EK7 B11 Grp 11 Bækkelagets SK 7 1 - 3 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 11 7 03 015 to 02/08 15:45 to 02/08 12 EK7 B11 Grp 3 Årvoll IL Årvoll 2 1 - 2 Bækkelagets SK 3      
1 12 7 11 003 to 02/08 18:15 to 02/08 10 EK7 B12 Grp 11 Elnesvågen og Omegn IL 2 4 - 4 Bækkelagets SK 2      
1 11 7 11 014 to 02/08 19:00 to 02/08 42 EK7 B11 Grp 11 Bækkelagets SK 7 0 - 5 Klemetsrud IL Tigrene      
1 11 7 03 021 to 02/08 19:45 to 02/08 08 EK7 B11 Grp 3 Bækkelagets SK 3 0 - 2 Ski IL Fotball bestboyz      
1 12 7 15 020 to 02/08 19:45 to 02/08 13 EK7 B12 Grp 15 Rising Star FA Red 0 - 2 Bækkelagets SK 3      
1 12 7 14 015 fr 03/08 08:45 fr 03/08 11 EK7 B12 Grp 14 Bækkelagets SK 1 5 - 0 Bagn IL      
1 10 3 02 027 fr 03/08 10:30 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 4 Røa IL Bogstad      
1 6 3 01 012 fr 03/08 10:40 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 9 3 02 001 fr 03/08 10:50 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 10 3 02 001 fr 03/08 11:00 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Ørn Horten,...Horten Brun Bækkelagets SK 4      
1 11 7 04 016 fr 03/08 11:00 fr 03/08 42 EK7 B11 Grp 4 Bækkelagets SK 2 2 - 1 Oppsal IF Fotball 2      
1 10 3 02 004 fr 03/08 11:00 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 6 3 01 001 fr 03/08 11:00 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Abildsø IL 1 Henning      
1 11 7 06 015 fr 03/08 11:00 fr 03/08 18 EK7 B11 Grp 6 Bækkelagets SK 1 1 - 3 Bergen Nord...Nord søsken      
1 10 3 02 000 fr 03/08 11:00 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 5 Bækkelagets SK 1      
1 11 3 02 009 fr 03/08 11:00 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Bækkelagets...Superstars2 Drøbak-Frogn IL DFI Hvit      
1 11 3 02 003 fr 03/08 11:00 fr 03/08 4B3EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Bislett FK 1 Bækkelagets SK Gul      
1 10 3 02 003 fr 03/08 11:10 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Røa IL Bogstad Bækkelagets SK 2      
1 6 3 01 000 fr 03/08 11:10 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Manglerud S...ll,IL Bears Bækkelagets SK 2      
1 7 3 02 002 fr 03/08 11:10 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 02 011 fr 03/08 11:20 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 5 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 10 3 02 008 fr 03/08 11:30 fr 03/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 Spydeberg IL      
1 11 3 02 014 fr 03/08 11:30 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Oslo City FC Real Bækkelagets...Superstars2      
1 7 3 02 003 fr 03/08 11:30 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 1 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 7 3 02 001 fr 03/08 11:30 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 Driv IL 2      
1 9 3 02 007 fr 03/08 11:40 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 8 Bækkelagets SK 7      
1 6 3 01 005 fr 03/08 11:40 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 10 3 02 010 fr 03/08 11:40 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Røa IL Bogstad Bækkelagets SK 1      
1 10 3 02 005 fr 03/08 11:40 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 3 Bækkelagets SK 4      
1 11 3 02 011 fr 03/08 12:00 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Drøbak-Frogn IL DFI Sort Bækkelagets...Superstars2      
1 11 3 02 006 fr 03/08 12:00 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK Gul Drøbak-Frogn IL DFI Blå      
1 9 3 02 016 fr 03/08 12:00 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 12 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 013 fr 03/08 12:00 fr 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Bækkelagets SK 4      
1 7 3 02 010 fr 03/08 12:00 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 6 Bækkelagets SK 1      
1 7 3 02 013 fr 03/08 12:00 fr 03/08 4B3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Bækkelagets SK 2      
1 10 3 02 013 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 Høybråten og Stovner IL 5      
1 10 3 02 016 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 3 Bækkelagets SK 3      
1 10 3 02 011 fr 03/08 12:10 fr 03/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 1 Høybråten og Stovner IL 4      
1 9 3 02 000 fr 03/08 12:20 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 9 Bækkelagets SK 3      
1 6 3 01 004 fr 03/08 12:20 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Abildsø IL 2 Erlend Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 029 fr 03/08 12:20 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 4 Askim FK De...Henrik Mørk      
1 9 3 02 021 fr 03/08 12:20 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Bækkelagets SK 7      
1 10 3 02 015 fr 03/08 12:20 fr 03/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 4 Ørn Horten,...Horten Sort      
1 7 3 02 020 fr 03/08 12:30 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Bækkelagets SK 2      
1 11 3 02 007 fr 03/08 12:30 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Drøbak-Frogn IL DFI Hvit Bækkelagets SK Gul      
1 10 3 02 012 fr 03/08 12:40 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 1 Røa IL      
1 10 3 02 017 fr 03/08 12:40 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Tveita IL FC Tveita Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 015 fr 03/08 12:40 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Skeid Tigrene Bækkelagets SK 3      
1 7 3 02 007 fr 03/08 12:50 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Bækkelagets SK 3      
1 6 3 01 010 fr 03/08 12:50 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Abildsø IL 2 Erlend      
1 9 3 02 025 fr 03/08 12:50 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 031 fr 03/08 12:50 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Klemetsrud IL 3 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 030 fr 03/08 13:00 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 036 fr 03/08 13:00 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Lyn Fotball GRØNN Bækkelagets SK 7      
1 11 3 02 012 fr 03/08 13:00 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK Gul Drøbak-Frogn IL DFI Sort      
1 9 3 02 040 fr 03/08 13:10 fr 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 11 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 02 014 fr 03/08 13:10 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Røa IL Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 044 fr 03/08 13:20 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Skeid Tigrene 2 Bækkelagets SK 4      
1 6 3 01 008 fr 03/08 13:20 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Abildsø IL 1 Henning      
1 9 3 02 046 fr 03/08 13:30 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 7 3 02 025 fr 03/08 13:30 fr 03/08 4B4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 1 Driv IL 1      
1 11 3 02 008 fr 03/08 13:30 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Oslo City FC Real Bækkelagets SK Gul      
1 9 3 02 051 fr 03/08 13:40 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 7 KFUM-Kam. Oslo 6      
1 10 3 02 024 fr 03/08 13:40 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 Høybråten og Stovner IL 3      
1 10 3 02 028 fr 03/08 13:40 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 Ørn Horten,...Horten Brun      
1 10 3 02 023 fr 03/08 13:40 fr 03/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Spydeberg IL Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 045 fr 03/08 13:50 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Lyn Fotball BLÅ Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 056 fr 03/08 13:50 fr 03/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 10 Bækkelagets SK 4      
1 6 3 01 006 fr 03/08 13:50 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Abildsø IL 1 Henning      
1 9 3 02 055 fr 03/08 13:50 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Lyn Fotball SVART Bækkelagets SK 5      
1 7 3 02 026 fr 03/08 13:50 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 6 Bækkelagets SK 3      
1 7 3 02 011 fr 03/08 14:00 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 1 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 7 3 02 019 fr 03/08 14:00 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 Ørje IL Girls 7 Ørje Rød      
1 10 3 02 025 fr 03/08 14:10 fr 03/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 4 Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 061 fr 03/08 14:10 fr 03/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Huk FK 1Huk Bækkelagets SK 6      
1 6 3 01 002 fr 03/08 14:20 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 066 fr 03/08 14:20 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 7 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 02 070 fr 03/08 14:20 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Skeid Fotball Bækkelagets SK 5      
1 7 3 02 018 fr 03/08 14:20 fr 03/08 4B3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 6 3 01 002 fr 03/08 14:20 fr 03/08 4B2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Bækkelagets SK 2      
1 11 3 02 015 fr 03/08 14:30 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Drøbak-Frogn IL DFI Blå Bækkelagets...Superstars2      
1 7 3 02 032 fr 03/08 14:30 fr 03/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 02 060 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 5 Bækkelagets SK 3      
1 10 3 02 026 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 4 Høybråten og Stovner IL 4      
1 9 3 02 074 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 4 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 7 3 02 033 fr 03/08 14:40 fr 03/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Bækkelagets SK 1      
1 7 3 02 021 fr 03/08 14:50 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 11 3 02 005 fr 03/08 15:00 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 11 3v3 Grp 2 Bækkelagets...Superstars2 Korsgård IF      
1 11 7 10 012 fr 03/08 16:30 fr 03/08 10 EK7 B11 Grp 10 Bækkelagets SK 5 6 - 2 Abildsø IL 3      
1 11 7 04 019 lø 04/08 10:00 lø 04/08 11 EK7 B11 Grp 4 Nordstrand IF 1 Bækkelagets SK 2      
1 10 3 03 067 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 9 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 075 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 3 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 057 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 084 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Askim FK Bækkelagets SK 6