Dette er resultater fra Norway Cup 2018. Se de siste resultatene fra Norway Cup 2019 her.

Manglerud Star Fotball,IL

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
1 12 7 05 006 sø 29/07 09:00 sø 29/07 14 EK7 B12 Grp 5 KFUM-Kam. Oslo Rosa 1 - 1 Manglerud S...otball,IL 2      
1 12 7 05 009 sø 29/07 14:15 sø 29/07 15 EK7 B12 Grp 5 Nesodden IF Rød 1 - 2 Manglerud S...otball,IL 2      
1 14 0 29 000 sø 29/07 15:10 sø 29/07 06 EK11 B14 Grp 29 Manglerud S...otball,IL 1 2 - 0 Sogndal IL Orange      
1 14 0 28 001 sø 29/07 16:10 sø 29/07 01 FU11 B14 Grp 28 Odda FK 1 - 3 Manglerud S...otball,IL 2      
1 13 9 26 001 sø 29/07 18:10 sø 29/07 04 FU9 B13 Grp 26 Notodden FK 1 - 1 Manglerud Star Fotball,IL      
1 12 7 14 005 ma 30/07 10:30 ma 30/07 08 EK7 B12 Grp 14 Rustad IL 1 - 3 Manglerud S...otball,IL 1      
1 14 0 29 002 ma 30/07 10:50 ma 30/07 02 FU11 B14 Grp 29 Kongsvinger IL Fotball 2 0 - 3 Manglerud S...otball,IL 1      
1 12 7 14 003 ma 30/07 15:00 ma 30/07 10 EK7 B12 Grp 14 Bagn IL 1 - 1 Manglerud S...otball,IL 1      
1 14 0 28 006 ma 30/07 16:10 ma 30/07 02 EK11 B14 Grp 28 Manglerud S...otball,IL 2 1 - 5 Nanset IF    
1 13 9 26 002 ma 30/07 18:10 ma 30/07 39 EK9 B13 Grp 26 Manglerud Star Fotball,IL 1 - 4 Haslum IL 1      
1 12 7 05 000 ti 31/07 14:15 ti 31/07 15 EK7 B12 Grp 5 Manglerud S...otball,IL 2 2 - 0 Skrim, IL 1      
1 14 0 29 004 ti 31/07 15:10 ti 31/07 35 EK11 B14 Grp 29 Manglerud S...otball,IL 1 0 - 3 Bremnes IL 2      
1 13 9 26 006 ti 31/07 15:40 ti 31/07 02 LA9 B13 Grp 26 Rollon, SK 9 - 1 Manglerud Star Fotball,IL      
1 14 0 28 002 ti 31/07 16:10 ti 31/07 08 VA11 B14 Grp 28 Manglerud S...otball,IL 2 0 - 0 Kårvåg/Havø...røy fotball      
1 13 9 92 071 on 01/08 09:40 on 01/08 41 EK9 B13 Playoff B 1/64 Final Manglerud Star Fotball,IL 5 - 1 Grüner Fotball IL 2      
1 12 7 14 007 on 01/08 11:15 on 01/08 09 EK7 B12 Grp 14 Manglerud S...otball,IL 1 1 - 1 KFUM-Kam. Oslo Blå      
1 14 0 91 046 on 01/08 13:30 on 01/08 44EK11 B14 Playoff A 1/32 Final Askøy FK 2 - 1 Manglerud S...otball,IL 1      
1 14 0 91 050 on 01/08 13:30 on 01/08 01 FU11 B14 Playoff A 1/32 Final Vard Haugesund, SK 1 2 - 0 Manglerud S...otball,IL 2      
1 13 9 92 031 on 01/08 18:00 on 01/08 39 EK9 B13 Playoff B 1/32 Final Elverhøy Fotballklubb 7 - 2 Manglerud Star Fotball,IL      
1 12 7 14 013 on 01/08 18:15 on 01/08 15 EK7 B12 Grp 14 Bækkelagets SK 1 5 - 2 Manglerud S...otball,IL 1      
1 12 7 05 005 to 02/08 17:15 to 02/08 09 EK7 B12 Grp 5 Manglerud S...otball,IL 2 7 - 1 Bokn IL - Fotballgr.      
1 6 3 01 012 fr 03/08 10:40 fr 03/08 2A3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 6 3 01 000 fr 03/08 11:10 fr 03/08 4B7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Manglerud S...ll,IL Bears Bækkelagets SK 2      
1 6 3 01 005 fr 03/08 11:40 fr 03/08 2A2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK 1 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 6 3 01 003 fr 03/08 12:20 fr 03/08 4B1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Manglerud S...ll,IL Bears Abildsø IL 1 Henning      
1 6 3 01 007 fr 03/08 13:20 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Manglerud S...ll,IL Bears Abildsø IL 2 Erlend      
1 12 7 14 017 fr 03/08 14:15 fr 03/08 42 EK7 B12 Grp 14 Manglerud S...otball,IL 1 2 - 2 Gjerstad IL      
1 6 3 01 011 fr 03/08 14:30 fr 03/08 2A6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 1 Manglerud S...ll,IL Bears Abildsø IL 2 Erlend      
2 10 3 02 000 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Sharks Grua UIL Jenter 11 1      
2 10 3 02 001 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B1EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Tigers Grua UIL Jenter 11 2      
2 10 3 02 003 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B3EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL MS Lions Skeid Fotball J10 Tiger      
1 10 3 03 086 lø 04/08 10:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 2 Fjellhamar Sort      
1 9 3 03 015 lø 04/08 10:00 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...09 Panthers Langhus IL ...Langhus blå      
2 10 3 02 006 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B6EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S... MS Panters KFUM-Kam. Oslo 3      
2 9 3 02 001 lø 04/08 10:10 lø 04/08 4B9EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Klemetsrud IL 2 Manglerud S...S Løvinnene      
1 10 3 03 079 lø 04/08 10:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 1 Fjellhamar Hvit      
1 9 3 03 008 lø 04/08 10:20 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppegård IL young boys 1 Manglerud S...S G09 Lions      
1 9 3 03 004 lø 04/08 10:20 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 3 Manglerud S...09 Cheetahs      
1 9 3 03 018 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S... G09 Tigers Fet IL 3      
2 10 3 02 008 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B8EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Manglerud S...L MS Sharks      
2 10 3 02 007 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B7EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Teisen IF Manglerud S...L MS Tigers      
2 10 3 02 013 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL MS Lions Oppsal IF Fotball 4      
1 10 3 03 061 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 3 Klemetsrud IL      
2 10 3 02 010 lø 04/08 10:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL MS Cats Oppsal IF Fotball 3      
1 9 3 03 025 lø 04/08 10:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...nghus lilla Manglerud S...S G09 Pumas      
1 10 3 03 083 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 1 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 9 3 03 029 lø 04/08 10:40 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Huk FK 2Huk Manglerud S...09 Cheetahs      
2 10 3 02 011 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A1EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S... MS Panters Oppsal IF Fotball 1      
2 9 3 02 003 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...S Løvinnene Nordstrand IF 1      
1 10 3 03 092 lø 04/08 10:40 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Rød Manglerud S...otball,IL 2      
1 9 3 03 037 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Lions Oppsal IF Fotball 4      
1 9 3 03 047 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Heming, IL ... Fighters 1 Manglerud S... G09 Tigers      
1 9 3 03 041 lø 04/08 10:50 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...nghus svart Manglerud S...09 Panthers      
1 9 3 03 053 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Nittedal IL 1      
2 10 3 02 023 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL MS Lions KFUM-Kam. Oslo 4      
1 10 3 03 062 lø 04/08 11:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 3 Vollen Ungdomslag 3      
2 9 3 02 008 lø 04/08 11:00 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...S Løvinnene Klemetsrud IL 1      
1 9 3 03 055 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...09 Cheetahs Holter REAL      
1 9 3 03 070 lø 04/08 11:10 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Nøtterøy IF Manglerud S...09 Panthers      
2 10 3 02 018 lø 04/08 11:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Grua UIL Jenter 11 2 Manglerud S... MS Panters      
1 9 3 03 061 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Lions Kråkstad IL...stadkråkene      
2 9 3 02 010 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Manglerud S...S Løvinnene      
1 9 3 03 080 lø 04/08 11:20 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 7 Manglerud S...S G09 Pumas      
1 9 3 03 076 lø 04/08 11:20 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...Langhus rød Manglerud S... G09 Tigers      
2 10 3 02 029 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A4EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Skeid Fotball J10 Løve Manglerud S...IL MS Lions      
1 10 3 03 106 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Fjellhamar Blå Manglerud S...otball,IL 3      
1 12 7 14 016 lø 04/08 11:30 lø 04/08 15 EK7 B12 Grp 14 Kolbotn IL ... de Kolbotn 1 - 1 Manglerud S...otball,IL 1      
2 10 3 02 017 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL MS Cats Grua UIL Jenter 11 1      
1 10 3 03 123 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 1 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 073 lø 04/08 11:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Drøbak-Frogn IL Manglerud S...otball,IL 4      
1 9 3 03 085 lø 04/08 11:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...09 Cheetahs Oppsal IF Fotball stayers      
2 10 3 02 025 lø 04/08 11:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 3 Manglerud S... MS Panters      
2 9 3 02 012 lø 04/08 11:40 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Holeværingen, IL Gepard Manglerud S...S Løvinnene      
1 9 3 03 099 lø 04/08 11:40 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 5 Manglerud S...09 Panthers      
1 9 3 03 109 lø 04/08 11:50 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Heming, IL ... Fighters 3      
1 9 3 03 104 lø 04/08 11:50 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S... G09 Tigers Oppsal IF Fotball 6      
1 9 3 03 092 lø 04/08 11:50 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 5 Manglerud S...S G09 Lions      
2 10 3 02 037 lø 04/08 12:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Manglerud S...IL MS Lions      
1 10 3 03 109 lø 04/08 12:00 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Lilla Manglerud S...otball,IL 3      
2 10 3 02 026 lø 04/08 12:00 lø 04/08 4B8EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Sharks Oppsal IF Fotball 4      
1 10 3 03 074 lø 04/08 12:00 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 4 Manglerud S...otball,IL 4      
1 10 3 03 134 lø 04/08 12:00 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
2 10 3 02 035 lø 04/08 12:10 lø 04/08 2A5EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 1 Manglerud S... MS Panters      
2 10 3 02 028 lø 04/08 12:10 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 1 Manglerud S...,IL MS Cats      
2 10 3 02 030 lø 04/08 12:10 lø 04/08 2A2EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Tigers Skeid Fotball J10 Panter      
1 9 3 03 126 lø 04/08 12:10 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...09 Panthers Nordstrand IF 1      
1 9 3 03 119 lø 04/08 12:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...Langhus gul Manglerud S...S G09 Lions      
1 9 3 03 111 lø 04/08 12:20 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 12 Manglerud S...09 Cheetahs      
1 10 3 03 012 lø 04/08 12:30 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Gul Manglerud S...otball,IL 1      
1 10 3 03 116 lø 04/08 12:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 4 Fjellhamar Rød      
2 10 3 02 027 lø 04/08 12:30 lø 04/08 2A9EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Skeid Fotball J10 Tiger Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 137 lø 04/08 12:30 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 2 Vollen Ungdomslag 1      
2 10 3 02 039 lø 04/08 12:40 lø 04/08 2A8EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Manglerud S...,IL MS Cats      
2 10 3 02 038 lø 04/08 12:40 lø 04/08 2A7EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Manglerud S...L MS Tigers      
1 10 3 03 015 lø 04/08 12:40 lø 04/08 4B5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 9 3 03 134 lø 04/08 12:50 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Fet IL 2      
1 9 3 03 132 lø 04/08 12:50 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S... G09 Tigers Oppegård IL young boys 2      
2 10 3 02 042 lø 04/08 13:00 lø 04/08 4B2EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Skeid Fotball J10 Løve Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 120 lø 04/08 13:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 4 KFUM-Kam. Oslo Lag 4      
1 10 3 03 031 lø 04/08 13:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Høvik IF Høvik Bears Manglerud S...otball,IL 1      
1 10 3 03 033 lø 04/08 13:10 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Askim FK Manglerud S...otball,IL 2      
1 6 3 02 027 lø 04/08 13:20 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Ulv      
2 7 3 01 047 lø 04/08 13:20 lø 04/08 2A9EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Leoparder Manglerud S... Superpower      
1 10 3 03 027 lø 04/08 13:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 7 3 03 127 lø 04/08 13:30 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
2 10 3 02 043 lø 04/08 13:30 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL MS Cats Skeid Fotball J10 Løve      
2 10 3 02 044 lø 04/08 13:40 lø 04/08 4B4EK3v3 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Tigers Oppsal IF Fotball 3      
1 6 3 02 002 lø 04/08 14:00 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Bjørn Manglerud S...l,IL Tigers      
1 6 3 02 003 lø 04/08 14:00 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF Ørn      
1 6 3 02 004 lø 04/08 14:00 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Gaupe Manglerud S...IL Panthers      
1 7 3 03 017 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...,IL Dragons Kråkstad IL Farmers      
1 7 3 03 028 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bears Ski IL Fotb...erboys Sort      
1 6 3 02 000 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Rev Manglerud S...,IL Bears 2      
1 7 3 03 012 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Lions Skedsmo 11/12      
1 7 3 03 029 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Sharks Nordstrand IF 7      
1 7 3 03 019 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 3 Manglerud S...l,IL Wolves      
1 6 3 02 001 lø 04/08 14:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Ulv Manglerud S...ll,IL Foxes      
2 7 3 01 002 lø 04/08 14:10 lø 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 2      
1 8 3 03 001 lø 04/08 14:20 lø 04/08 4B9EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Heming, IL Manglerud S...eal Buljong      
1 8 3 03 005 lø 04/08 14:20 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S... MS Tornado Klemetsrud IL 2      
1 8 3 03 011 lø 04/08 14:20 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...g Tversover KFUM-Kam. Oslo      
2 7 3 01 005 lø 04/08 14:20 lø 04/08 4B5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower KFUM-Kam. Oslo 7      
1 6 3 02 017 lø 04/08 14:30 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Mår Manglerud S...IL Panthers      
1 12 7 05 014 lø 04/08 14:30 lø 04/08 11 EK7 B12 Grp 5 Manglerud S...otball,IL 2 Vålerenga F...superhelter      
1 7 3 03 037 lø 04/08 14:40 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Lions Vålerenga F...ppen G-2011      
1 7 3 03 031 lø 04/08 14:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bulls Kolbotn IL 4      
1 7 3 03 045 lø 04/08 14:40 lø 04/08 4B2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Heming, IL Kings 2 Manglerud S...,IL Dragons      
1 7 3 03 032 lø 04/08 14:40 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Ski IL Fotb...rboys Grønn      
1 6 3 02 009 lø 04/08 14:40 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Rev      
1 6 3 02 008 lø 04/08 14:40 lø 04/08 4B7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Ulv Manglerud S...,IL Bears 2      
1 6 3 02 006 lø 04/08 14:40 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Jerv Manglerud S...ll,IL Foxes      
2 7 3 01 013 lø 04/08 14:40 lø 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 4      
1 8 3 03 020 lø 04/08 14:50 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Rød Manglerud S...L MS Lobben      
2 7 3 01 008 lø 04/08 14:50 lø 04/08 4B6EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Fenstad FK 1 Manglerud S... Superpower      
2 7 3 01 015 lø 04/08 14:50 lø 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...S Starpower      
1 8 3 03 028 lø 04/08 14:50 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...g Tversover KFUM-Kam. Oslo KFUM 9      
1 8 3 03 022 lø 04/08 14:50 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...eal Buljong Abildsø IL G8 Gul      
1 7 3 03 080 lø 04/08 15:00 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 6 3 02 019 lø 04/08 15:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF Falk      
1 8 3 03 018 lø 04/08 15:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Pizzafest Manglerud S... MS Tornado      
1 7 3 03 100 lø 04/08 15:10 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 1      
1 6 3 02 011 lø 04/08 15:10 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Ørn Manglerud S...,IL Bears 2      
1 6 3 02 015 lø 04/08 15:10 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Jerv Manglerud S...ll,IL Lions      
1 6 3 02 013 lø 04/08 15:10 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Foxes Nordstrand IF Rev      
1 7 3 03 051 lø 04/08 15:10 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bulls Vålerenga F... Allstars 1      
1 8 3 03 055 lø 04/08 15:20 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 3 Manglerud S...g Tversover      
2 7 3 01 027 lø 04/08 15:20 lø 04/08 4B7EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...S Girlpower      
2 7 3 01 023 lø 04/08 15:20 lø 04/08 4B2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Manglerud S...S Starpower      
1 7 3 03 062 lø 04/08 15:20 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Lions Kolbotn IL 5      
1 8 3 03 033 lø 04/08 15:20 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...L MS Lobben KFUM-Kam. Oslo KFUM 11      
1 8 3 03 041 lø 04/08 15:20 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S... MS Tornado Kambo IL United      
1 7 3 03 083 lø 04/08 15:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 11 Manglerud S...,IL Dragons      
1 7 3 03 058 lø 04/08 15:30 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Sharks Ramnes IF      
1 7 3 03 061 lø 04/08 15:40 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bulls KFUM-Kam. Oslo 10      
1 7 3 03 094 lø 04/08 15:40 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 5 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 6 3 02 012 lø 04/08 15:40 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Bjørn Manglerud S...,IL Bears 2      
1 6 3 02 014 lø 04/08 15:40 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Ørn Manglerud S...l,IL Tigers      
2 7 3 01 028 lø 04/08 15:40 lø 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S... Superpower KFUM-Kam. Oslo 5      
1 6 3 02 016 lø 04/08 15:40 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Rev Manglerud S...ll,IL Lions      
2 7 3 01 031 lø 04/08 15:50 lø 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 7      
1 8 3 03 057 lø 04/08 15:50 lø 04/08 4B6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Hvit Manglerud S...g Tversover      
2 7 3 01 035 lø 04/08 15:50 lø 04/08 4B8EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower Fenstad FK 1      
1 7 3 03 065 lø 04/08 16:00 lø 04/08 4B4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 9 Manglerud S...l,IL Sharks      
1 7 3 03 074 lø 04/08 16:00 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...,IL Dragons Ski IL Fotb...werboys Blå      
1 8 3 03 035 lø 04/08 16:00 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 7 Manglerud S...eal Buljong      
1 7 3 03 091 lø 04/08 16:10 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 6      
1 6 3 02 028 lø 04/08 16:10 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF Falk      
1 6 3 02 024 lø 04/08 16:10 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Foxes Nordstrand IF Ørn      
1 7 3 03 115 lø 04/08 16:10 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kråkstad IL Tigers Manglerud S...ll,IL Lions      
1 8 3 03 084 lø 04/08 16:20 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Drøbak-Frogn IL Heer 2010 Manglerud S...g Tversover      
1 8 3 03 037 lø 04/08 16:20 lø 04/08 2A2EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...eal Buljong Klemetsrud IL 4      
1 8 3 03 038 lø 04/08 16:20 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...L MS Lobben Røa IL      
2 7 3 01 030 lø 04/08 16:20 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S... Superpower KFUM-Kam. Oslo 6      
1 8 3 03 048 lø 04/08 16:20 lø 04/08 2A4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Korsvoll IL Villa Nova Manglerud S... MS Tornado      
1 7 3 03 040 lø 04/08 16:30 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 6 Manglerud S...,IL Dragons      
1 7 3 03 103 lø 04/08 16:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Sharks KFUM-Kam. Oslo 10      
1 6 3 02 032 lø 04/08 16:30 lø 04/08 2A9EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF Isbjørn      
1 6 3 02 023 lø 04/08 16:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Bears 2 Nordstrand IF Jerv      
1 7 3 03 107 lø 04/08 16:30 lø 04/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 1 Manglerud S...ll,IL Bulls      
1 8 3 03 061 lø 04/08 16:40 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...eal Buljong Drøbak-Frogn IL      
1 8 3 03 067 lø 04/08 16:40 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...L MS Lobben Klemetsrud IL 1      
1 6 3 02 025 lø 04/08 16:40 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Bjørn Manglerud S...ll,IL Foxes      
1 7 3 03 132 lø 04/08 16:40 lø 04/08 4B1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Kjelsås IL 1 KJELSÅS 1      
1 6 3 02 029 lø 04/08 16:50 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Gaupe Manglerud S...ll,IL Lions      
1 7 3 03 030 lø 04/08 17:00 lø 04/08 4B8EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 8 3 03 068 lø 04/08 17:00 lø 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Pølsefest Manglerud S...L MS Lobben      
1 6 3 02 026 lø 04/08 17:00 lø 04/08 2A3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Jerv      
1 6 3 02 033 lø 04/08 17:00 lø 04/08 2A8EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF Ulv      
1 8 3 03 077 lø 04/08 17:10 lø 04/08 4B3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Manglerud S... MS Tornado      
2 7 3 01 044 lø 04/08 17:10 lø 04/08 2A10EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 6 Manglerud S...S Girlpower      
2 7 3 01 042 lø 04/08 17:10 lø 04/08 2A3EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower KFUM-Kam. Oslo 4      
1 7 3 03 117 lø 04/08 17:10 lø 04/08 2A7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 8 Manglerud S...ll,IL Lions      
2 7 3 01 046 lø 04/08 17:10 lø 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 7 Manglerud S... Superpower      
1 7 3 03 110 lø 04/08 17:30 lø 04/08 2A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bulls Ski IL Fotb...werboys Gul      
1 7 3 03 108 lø 04/08 17:30 lø 04/08 2A10EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 3 Ski IL Fotb...werboys RØD Manglerud S...l,IL Sharks