Dette er resultater fra Norway Cup 2018. Se de siste resultatene fra Norway Cup 2022 her.

Boys 9 years - born 2009 - 3v3

Alle lagene i Boys 9 3v3 Group 2




Se dommer
  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
1 9 3 02 001 fre. 03/08 10:50 fre. 03/08 02EK53 5v5 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 9 3 02 011 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 2A6EK3v3 Bækkelagets SK 5 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 9 3 02 008 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 04EK7 3v3 KFUM-Kam. Oslo 2 Lyn Fotball GRØNN      
1 9 3 02 009 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 04EK5 3v3 KFUM-Kam. Oslo 6 Skeid Fotball Stars      
1 9 3 02 010 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 3 Røa IL Brasse      
1 9 3 02 005 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 04EK3 3v3 Klemetsrud IL 3 Skeid Tigrene      
1 9 3 02 003 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 2A7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 12 Lyn Fotball BLÅ      
1 9 3 02 006 fre. 03/08 11:20 fre. 03/08 02EK51 5v5 Klemetsrud IL 1 Ullern IF 1...rn Bestum 1      
1 9 3 02 007 fre. 03/08 11:40 fre. 03/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 8 Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 012 fre. 03/08 11:50 fre. 03/08 02EK55 5v5 Skeid Tigrene 2 KFUM-Kam. Oslo 10      
1 9 3 02 002 fre. 03/08 11:50 fre. 03/08 02EK54 5v5 Huk FK 1Huk KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 02 020 fre. 03/08 11:50 fre. 03/08 02EK51 5v5 Klemetsrud IL 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 02 004 fre. 03/08 11:50 fre. 03/08 02EK52 5v5 Skeid Fotball KFUM-Kam. Oslo 11      
1 9 3 02 016 fre. 03/08 12:00 fre. 03/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 12 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 014 fre. 03/08 12:00 fre. 03/08 2A6EK3v3 Lyn Fotball SVART Askim FK De...Henrik Mørk      
1 9 3 02 013 fre. 03/08 12:00 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 028 fre. 03/08 12:10 fre. 03/08 02EK54 5v5 KFUM-Kam. Oslo 7 Skeid Fotball      
1 9 3 02 021 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 2A6EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 3 Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 023 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK4 3v3 KFUM-Kam. Oslo 6 Røa IL Brasse      
1 9 3 02 027 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK5 3v3 KFUM-Kam. Oslo 11 Skeid Tigrene 2      
1 9 3 02 029 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK2 3v3 Bækkelagets SK 4 Askim FK De...Henrik Mørk      
1 9 3 02 000 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK7 3v3 KFUM-Kam. Oslo 9 Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 017 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 1 Klemetsrud IL 3      
1 9 3 02 026 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. Oslo 10 Lyn Fotball SVART      
1 9 3 02 024 fre. 03/08 12:20 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 8 Lyn Fotball GRØNN      
1 9 3 02 015 fre. 03/08 12:40 fre. 03/08 02EK55 5v5 Skeid Tigrene Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 022 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 04EK2 3v3 Skeid Fotball Stars Ullern IF 1...rn Bestum 1      
1 9 3 02 035 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 2A7EK3v3 Klemetsrud IL 1 KFUM-Kam. Oslo 8      
1 9 3 02 018 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 04EK5 3v3 Lyn Fotball BLÅ KFUM-Kam. Oslo 5      
1 9 3 02 019 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 04EK1 3v3 KFUM-Kam. Oslo 9 Huk FK 1Huk      
1 9 3 02 025 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 04EK7 3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 031 fre. 03/08 12:50 fre. 03/08 02EK52 5v5 Klemetsrud IL 3 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 036 fre. 03/08 13:00 fre. 03/08 04EK7 3v3 Lyn Fotball GRØNN Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 032 fre. 03/08 13:00 fre. 03/08 04EK4 3v3 Skeid Tigrene KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 02 030 fre. 03/08 13:00 fre. 03/08 04EK2 3v3 Bækkelagets SK 3 KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 038 fre. 03/08 13:00 fre. 03/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. Oslo 2 Røa IL Brasse      
1 9 3 02 037 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 2A7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 6 Ullern IF 1...rn Bestum 1      
1 9 3 02 033 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 04EK4 3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Huk FK 1Huk      
1 9 3 02 041 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 04EK7 3v3 Skeid Fotball KFUM-Kam. Oslo 10      
1 9 3 02 040 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 11 Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 042 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 2A6EK3v3 Lyn Fotball SVART KFUM-Kam. Oslo 4      
1 9 3 02 039 fre. 03/08 13:10 fre. 03/08 04EK1 3v3 Skeid Fotball Stars KFUM-Kam. Oslo 3      
1 9 3 02 044 fre. 03/08 13:20 fre. 03/08 04EK1 3v3 Skeid Tigrene 2 Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 043 fre. 03/08 13:20 fre. 03/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. Oslo 7 Askim FK De...Henrik Mørk      
1 9 3 02 034 fre. 03/08 13:20 fre. 03/08 02EK54 5v5 KFUM-Kam. Oslo 9 Lyn Fotball BLÅ      
1 9 3 02 048 fre. 03/08 13:30 fre. 03/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. Oslo 5 Klemetsrud IL 3      
1 9 3 02 046 fre. 03/08 13:30 fre. 03/08 04EK5 3v3 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 02 049 fre. 03/08 13:40 fre. 03/08 04EK2 3v3 KFUM-Kam. Oslo 9 Skeid Tigrene      
1 9 3 02 051 fre. 03/08 13:40 fre. 03/08 04EK7 3v3 Bækkelagets SK 7 KFUM-Kam. Oslo 6      
1 9 3 02 050 fre. 03/08 13:40 fre. 03/08 04EK6 3v3 Lyn Fotball GRØNN Klemetsrud IL 1      
1 9 3 02 059 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 04EK4 3v3 Skeid Tigrene 2 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 9 3 02 057 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 02EK53 5v5 Askim FK De...Henrik Mørk KFUM-Kam. Oslo 11      
1 9 3 02 045 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 02EK54 5v5 Lyn Fotball BLÅ Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 047 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 02EK51 5v5 Huk FK 1Huk KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 054 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 04EK3 3v3 Røa IL Brasse KFUM-Kam. Oslo 8      
1 9 3 02 055 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 02EK52 5v5 Lyn Fotball SVART Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 056 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 2A7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 10 Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 058 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 04EK7 3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Skeid Fotball      
1 9 3 02 052 fre. 03/08 13:50 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 3 Ullern IF 1...rn Bestum 1      
1 9 3 02 053 fre. 03/08 14:00 fre. 03/08 02EK55 5v5 Skeid Fotball Stars KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 02 062 fre. 03/08 14:10 fre. 03/08 2A7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo 1 Lyn Fotball BLÅ      
1 9 3 02 063 fre. 03/08 14:10 fre. 03/08 04EK2 3v3 KFUM-Kam. Oslo 12 Skeid Tigrene      
1 9 3 02 064 fre. 03/08 14:10 fre. 03/08 04EK4 3v3 KFUM-Kam. Oslo 9 Klemetsrud IL 3      
1 9 3 02 061 fre. 03/08 14:10 fre. 03/08 04EK5 3v3 Huk FK 1Huk Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 067 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 2A7EK3v3 Ullern IF 1...rn Bestum 1 KFUM-Kam. Oslo 8      
1 9 3 02 066 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 2A6EK3v3 Bækkelagets SK 7 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 9 3 02 073 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. Oslo 4 Skeid Tigrene 2      
1 9 3 02 068 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 3 Lyn Fotball GRØNN      
1 9 3 02 070 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 02EK52 5v5 Skeid Fotball Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 065 fre. 03/08 14:20 fre. 03/08 02EK51 5v5 KFUM-Kam. Oslo 6 Klemetsrud IL 1      
1 9 3 02 069 fre. 03/08 14:30 fre. 03/08 2A7EK3v3 Røa IL Brasse Skeid Fotball Stars      
1 9 3 02 071 fre. 03/08 14:30 fre. 03/08 02EK55 5v5 Askim FK De...Henrik Mørk KFUM-Kam. Oslo 10      
1 9 3 02 060 fre. 03/08 14:40 fre. 03/08 02EK53 5v5 KFUM-Kam. Oslo 5 Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 074 fre. 03/08 14:40 fre. 03/08 02EK52 5v5 Bækkelagets SK 4 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 9 3 02 072 fre. 03/08 14:40 fre. 03/08 02EK51 5v5 KFUM-Kam. Oslo 11 Lyn Fotball SVART