Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Ekeberg

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
2 9 3 02 002 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Klemetsrud IL 1 Nordstrand IF 3      
2 9 3 02 005 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 3 Holeværingen, IL Gepard      
2 10 3 02 012 lö 04/08 10:30 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Skeid Fotball J10 Tiger Grua UIL Jenter 11 1      
1 10 3 03 092 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Rød Manglerud S...otball,IL 2      
1 9 3 03 037 lö 04/08 10:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Lions Oppsal IF Fotball 4      
1 9 3 03 038 lö 04/08 11:00 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 1 Nordstrand IF 5      
2 9 3 02 010 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Manglerud S...S Løvinnene      
1 10 3 03 113 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 7 Høvik IF Høvik Tigers      
1 9 3 03 094 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Abildsø IL 2 Langhus IL ...nghus svart      
1 9 3 03 112 lö 04/08 11:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Huk FK 2Huk Oppsal IF Fotball 8      
1 10 3 03 134 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
2 10 3 02 030 lö 04/08 12:10 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Tigers Skeid Fotball J10 Panter      
1 9 3 03 129 lö 04/08 12:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Fet IL 3 Nordstrand IF 2      
1 10 3 03 018 lö 04/08 12:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Rød Bækkelagets SK 6      
1 9 3 03 130 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 6 Heming, IL ... Fighters 1      
1 10 3 03 019 lö 04/08 13:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Bislett FK 1 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 010 lö 04/08 13:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Grüner Fotb...er Anaconda Fjellhamar Hvit      
1 10 3 03 011 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 7 3 03 007 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 4 KJELSÅS 4 Kolbotn IL 5      
1 8 3 03 004 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 10 Rustad IL 1      
1 7 3 03 000 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Ski IL Fotb...werboys RØD KFUM-Kam. Oslo 9      
1 8 3 03 024 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 2 KFUM-Kam. Oslo KFUM 8      
2 8 3 01 019 lö 04/08 15:00 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Kjelsås IL Barca      
1 7 3 03 072 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 4 KJELSÅS 4 Kolbotn IL 10      
1 7 3 03 062 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Lions Kolbotn IL 5      
1 8 3 03 039 lö 04/08 15:30 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 10 Abildsø IL G8 Hvit      
1 8 3 03 034 lö 04/08 15:40 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 7 Kongsberg IF KIF Rød      
1 7 3 03 101 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 1 Ski IL Fotb...rboys Grønn      
1 7 3 03 074 lö 04/08 16:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...,IL Dragons Ski IL Fotb...werboys Blå      
1 7 3 03 097 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo 9 Kolbotn IL 4      
1 8 3 03 037 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Manglerud S...eal Buljong Klemetsrud IL 4      
1 8 3 03 044 lö 04/08 16:30 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 10 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon      
1 7 3 03 129 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 3 Holmen IF      
2 7 3 01 040 lö 04/08 16:50 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Skedsmo Alver KFUM-Kam. Oslo 1      
2 8 3 01 009 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Deportivo KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 039 lö 04/08 17:20 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Kjelsås IL Sociedad      
1 7 3 03 106 lö 04/08 17:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Allstars 1 KFUM-Kam. Oslo 9      
1 7 3 03 111 lö 04/08 18:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 7 Ski IL Fotb...werboys RØD