Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Ekeberg

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 10 3 03 059 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL Kolbotn IL Tårnåsen 3      
1 10 3 03 079 lö 04/08 10:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 1 Fjellhamar Hvit      
1 9 3 03 003 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 4 Langhus IL ...nghus grønn      
1 10 3 03 046 lö 04/08 10:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 6 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 056 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Full storm Grua UIL Gutter 11 1      
1 9 3 03 046 lö 04/08 10:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Fet IL 3 Abildsø IL Abildsø 3      
1 10 3 03 050 lö 04/08 11:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Fjellhamar Grønn KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 10 3 03 124 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Grüner Fotb...er Anaconda      
1 9 3 03 066 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Vind IL G9 Oppsal IF Fotball 1      
2 10 3 02 021 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
1 9 3 03 087 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 4 Oppsal IF Fotball 3      
2 9 3 02 013 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 1 Holeværingen, IL Gepard      
1 9 3 03 117 lö 04/08 12:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 1 Oppegård IL young boys 1      
1 10 3 03 119 lö 04/08 12:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Drøbak-Frogn IL KFUM-Kam. Oslo Lag 4      
2 10 3 02 038 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Manglerud S...L MS Tigers      
1 10 3 03 021 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Grua UIL Gutter 11 2 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 101 lö 04/08 13:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kongsberg I...bakken Jazz Langhus IL Fotball Grønn      
1 10 3 03 047 lö 04/08 13:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 Bækkelagets SK 7      
2 8 3 01 043 lö 04/08 13:20 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kolbotn IL Unicorns 1 Kjelsås IL Villareal      
1 10 3 03 039 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Lyn Fotball Gordon Vollen Ungdomslag 4      
1 7 3 03 014 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 6 Ski IL Fotb...werboys Blå      
1 7 3 03 028 lö 04/08 14:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...ll,IL Bears Ski IL Fotb...erboys Sort      
1 8 3 03 078 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Korsvoll IL Villa Nova Skedsmo hvit      
1 7 3 03 046 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 3 KJELSÅS 3 Vålerenga F... Allstars 2      
1 7 3 03 033 lö 04/08 14:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 8 Kolbotn IL 10      
1 8 3 03 014 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Skedsmo hvit Kambo IL United      
1 7 3 03 080 lö 04/08 15:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 7 3 03 026 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 8 Skedsmo 11/12      
1 8 3 03 042 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Grüner Fotball IL Kolbotn IL Pizzafest      
2 8 3 01 021 lö 04/08 15:30 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Real Kolbotn IL Unicorns 1      
1 6 3 02 014 lö 04/08 15:40 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Ørn Manglerud S...l,IL Tigers      
2 8 3 01 032 lö 04/08 16:00 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Sociedad Kolbotn IL Unicorns 1      
2 7 3 01 036 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Skedsmo Alver Fenstad FK 1      
1 8 3 03 082 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 12 Korsvoll IL Youngboys      
1 7 3 03 066 lö 04/08 16:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Allstars 1 Kolbotn IL 9      
1 6 3 02 030 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Falk Nordstrand IF Mår      
1 7 3 03 119 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 4 Kråkstad IL Farmers      
1 7 3 03 117 lö 04/08 17:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 8 Manglerud S...ll,IL Lions