Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Ekeberg

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 10 3 03 077 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høvik IF Høvik Bears Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 057 lö 04/08 10:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Bækkelagets SK 8      
1 9 3 03 004 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 3 Manglerud S...09 Cheetahs      
1 10 3 03 087 lö 04/08 10:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 1 Fjellhamar Sort      
1 10 3 03 070 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 4 Bislett FK 2      
1 9 3 03 047 lö 04/08 10:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Heming, IL ... Fighters 1 Manglerud S... G09 Tigers      
1 9 3 03 053 lö 04/08 11:00 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Nittedal IL 1      
1 9 3 03 067 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 10 Abildsø IL 2      
1 9 3 03 071 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 5 Nordstrand IF 1      
1 10 3 03 051 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Gjelleråsen KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 9 3 03 089 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 8 Klemetsrud IL 2      
2 10 3 02 037 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Manglerud S...IL MS Lions      
1 9 3 03 118 lö 04/08 12:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 9 Klemetsrud IL 2      
1 9 3 03 137 lö 04/08 12:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Heming, IL ... Fighters 3 Oppsal IF Fotball 7      
1 10 3 03 121 lö 04/08 12:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Sort Lyn Fotball Gordon      
2 10 3 02 039 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Manglerud S...,IL MS Cats      
1 7 3 03 124 lö 04/08 13:20 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Heming, IL Kings 2 Nordstrand IF 4      
1 10 3 03 102 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kongsberg I...bakken Jazz Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 03 013 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo 12 Nordstrand IF 4      
1 6 3 02 000 lö 04/08 14:10 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Rev Manglerud S...,IL Bears 2      
1 8 3 03 010 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Grüner Fotball IL      
2 8 3 01 005 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Kjelsås IL Deportivo      
1 7 3 03 032 lö 04/08 14:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Ski IL Fotb...rboys Grønn      
1 7 3 03 042 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Heming, IL ...ing Kings 3 KFUM-Kam. Oslo 8      
1 6 3 02 019 lö 04/08 15:00 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF Falk      
1 6 3 02 015 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Jerv Manglerud S...ll,IL Lions      
1 7 3 03 086 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo 8 Kolbotn IL 3      
1 7 3 03 087 lö 04/08 15:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Heming, IL Kings 1 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2      
1 8 3 03 053 lö 04/08 15:40 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Tacofest KFUM-Kam. Oslo KFUM 12      
1 8 3 03 052 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Rustad IL 2 KFUM-Kam. Oslo      
2 7 3 01 026 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Kjelsås IL Løver      
2 8 3 01 030 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 3 KFUM-Kam. Oslo 5      
1 7 3 03 008 lö 04/08 16:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Ski IL Fotb...werboys Blå Nordstrand IF 4      
1 7 3 03 113 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F...ppen G-2011 Abildsø IL ...dsø Gunners      
1 6 3 02 029 lö 04/08 16:50 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Gaupe Manglerud S...ll,IL Lions      
1 6 3 02 033 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF Ulv      
1 7 3 03 116 lö 04/08 17:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F...ppen G-2011 Kråkstad IL Tigers