Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Ekeberg

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
2 9 3 02 000 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Holeværingen, IL Gepard Nordstrand IF 2      
1 9 3 03 023 lö 04/08 10:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball 7 Fet IL 2      
1 9 3 03 017 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 10 Heming, IL ... Fighters 1      
1 9 3 03 025 lö 04/08 10:30 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...nghus lilla Manglerud S...S G09 Pumas      
1 10 3 03 085 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høvik IF Høvik Lions Bækkelagets SK 6      
1 9 3 03 031 lö 04/08 10:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppsal IF Fotball stayers Nittedal IL 2      
2 10 3 02 023 lö 04/08 11:00 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL MS Lions KFUM-Kam. Oslo 4      
1 10 3 03 063 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5 Vålerenga F... Full storm      
1 9 3 03 072 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Bækkelagets SK 10      
1 9 3 03 085 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...09 Cheetahs Oppsal IF Fotball stayers      
2 9 3 02 012 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Holeværingen, IL Gepard Manglerud S...S Løvinnene      
1 9 3 03 106 lö 04/08 11:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Fet IL 2 Nordstrand IF 3      
2 9 3 02 016 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 3 Klemetsrud IL 2      
1 9 3 03 136 lö 04/08 12:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nittedal IL 1 Nordstrand IF 3      
1 10 3 03 127 lö 04/08 12:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 8 Høvik IF Høvik Bears      
1 10 3 03 015 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 10 3 03 128 lö 04/08 13:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 10 3 03 032 lö 04/08 13:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Fjellhamar Sort Høvik IF Høvik Lions      
2 10 3 02 043 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL MS Cats Skeid Fotball J10 Løve      
2 10 3 02 045 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 1 Skeid Fotball J10 Tiger      
2 8 3 01 001 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 7 3 03 024 lö 04/08 14:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 3 Abildsø IL ...dsø Gunners      
2 7 3 01 005 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower KFUM-Kam. Oslo 7      
2 8 3 01 016 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Sociedad Grei, SF 3      
1 7 3 03 048 lö 04/08 14:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 5 Ski IL Fotb...erboys Sort      
1 8 3 03 021 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Korsvoll IL Villa Nova      
1 8 3 03 017 lö 04/08 15:00 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Rustad IL 1 Abildsø IL G8 Hvit      
2 7 3 01 018 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Abildsø IL 1 Grønn Fenstad FK 1      
2 8 3 01 023 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK Grei, SF 1      
2 8 3 01 028 lö 04/08 15:30 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Barca KFUM-Kam. Oslo 3      
2 7 3 01 025 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Skedsmo Alver      
1 6 3 02 021 lö 04/08 16:00 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Jerv Nordstrand IF Isbjørn      
2 7 3 01 033 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Abildsø IL 1 Grønn Haslum IL      
2 8 3 01 031 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Villareal Kråkstad IL      
1 7 3 03 085 lö 04/08 16:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Allstars 2 Heming, IL Kings 2      
1 8 3 03 073 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Grüner Fotball IL KFUM-Kam. Oslo KFUM 8      
1 8 3 03 074 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo KFUM 8 Kolbotn IL Pizzafest      
1 7 3 03 130 lö 04/08 17:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Ski IL Fotb...rboys Grønn Holmen IF