Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Ekeberg

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
2 10 3 02 005 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Oppsal IF Fotball 3 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 9 3 03 013 lö 04/08 10:10 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...nghus svart Nøtterøy IF      
1 9 3 03 021 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Oppegård IL young boys 2 Oppsal IF Fotball 11      
2 10 3 02 008 lö 04/08 10:30 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 4 Manglerud S...L MS Sharks      
1 10 3 03 066 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 9 3 03 034 lö 04/08 10:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Langhus IL ...Langhus gul Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 088 lö 04/08 11:00 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 072 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Langhus IL Fotball Sort      
1 9 3 03 075 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Abildsø IL Abildsø 3 Oppegård IL young boys 2      
1 10 3 03 130 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
1 9 3 03 090 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nittedal IL 3 Oppegård IL young boys 1      
1 9 3 03 109 lö 04/08 11:50 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Manglerud S...S G09 Pumas Heming, IL ... Fighters 3      
2 10 3 02 026 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Girls 10 3v3 Grp 2 Manglerud S...L MS Sharks Oppsal IF Fotball 4      
1 10 3 03 111 lö 04/08 12:10 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Blå KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 9 3 03 127 lö 04/08 12:30 lö 04/08 Boys 9 3v3 Grp 3 Nøtterøy IF Oppsal IF Fotball 5      
2 9 3 02 015 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Girls 9 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Klemetsrud IL 1      
1 10 3 03 003 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Grønn Høybråten og Stovner IL 6      
2 8 3 01 007 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Real Kolbotn IL Unicorns 2      
1 7 3 03 004 lö 04/08 14:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Vålerenga F... Allstars 1 Kolbotn IL 1      
1 8 3 03 000 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL Pølsefest Abildsø IL G8 Gul      
1 6 3 02 007 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF Falk Nordstrand IF Ørn      
1 6 3 02 009 lö 04/08 14:40 lö 04/08 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF Rev      
1 8 3 03 020 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Kongsberg IF KIF Rød Manglerud S...L MS Lobben      
1 8 3 03 030 lö 04/08 15:00 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 1 Drøbak-Frogn IL      
1 7 3 03 100 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 1      
1 8 3 03 055 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL 3 Manglerud S...g Tversover      
1 7 3 03 088 lö 04/08 15:30 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 7 3 03 005 lö 04/08 15:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo 11 Nordstrand IF 8      
2 7 3 01 035 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower Fenstad FK 1      
1 7 3 03 093 lö 04/08 16:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 2 Ski IL Fotball 1Lilla      
1 7 3 03 115 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kråkstad IL Tigers Manglerud S...ll,IL Lions      
1 8 3 03 084 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Boys 8 3v3 Grp 3 Drøbak-Frogn IL Heer 2010 Manglerud S...g Tversover      
2 7 3 01 034 lö 04/08 16:30 lö 04/08 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Abildsø IL 1 Grønn      
1 7 3 03 109 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Nordstrand IF 3 Kolbotn IL 5      
1 7 3 03 030 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kjelsås IL 2 KJELSÅS 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 7 3 03 126 lö 04/08 17:10 lö 04/08 Boys 7 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 8 Ski IL Fotb...erboys Sort