Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Girls 7 years - born 2011 - 3v3

Alla lagen i Girls 7 3v3 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
2 7 3 01 047 lö 04/08 13:20 lö 04/08 2A9EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Leoparder Manglerud S... Superpower      
2 7 3 01 002 lö 04/08 14:10 lö 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 2      
2 7 3 01 000 lö 04/08 14:10 lö 04/08 4B2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 6 Abildsø IL 2 Svart      
2 7 3 01 006 lö 04/08 14:10 lö 04/08 4B6EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Fenstad FK 2 Abildsø IL 1 Grønn      
2 7 3 01 001 lö 04/08 14:20 lö 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Nordstrand IF Fenstad FK 1      
2 7 3 01 003 lö 04/08 14:20 lö 04/08 4B3EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Leoparder KFUM-Kam. Oslo 4      
2 7 3 01 004 lö 04/08 14:20 lö 04/08 4B4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Løver KFUM-Kam. Oslo 5      
2 7 3 01 005 lö 04/08 14:20 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower KFUM-Kam. Oslo 7      
2 7 3 01 011 lö 04/08 14:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Fenstad FK 2 KFUM-Kam. Oslo 1      
2 7 3 01 010 lö 04/08 14:30 lö 04/08 2A3EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Skedsmo Alver      
2 7 3 01 007 lö 04/08 14:30 lö 04/08 4B6EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Haslum IL Abildsø IL 2 Svart      
2 7 3 01 013 lö 04/08 14:40 lö 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 4      
2 7 3 01 015 lö 04/08 14:50 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...S Starpower      
2 7 3 01 012 lö 04/08 14:50 lö 04/08 2A3EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 6 Kjelsås IL Løver      
2 7 3 01 014 lö 04/08 14:50 lö 04/08 2A4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 7 Kjelsås IL Leoparder      
2 7 3 01 016 lö 04/08 14:50 lö 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Abildsø IL 2 Svart Fenstad FK 2      
2 7 3 01 008 lö 04/08 14:50 lö 04/08 4B6EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Fenstad FK 1 Manglerud S... Superpower      
2 7 3 01 009 lö 04/08 15:00 lö 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Nordstrand IF KFUM-Kam. Oslo 3      
2 7 3 01 017 lö 04/08 15:10 lö 04/08 2A6EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Abildsø IL 2 Svart      
2 7 3 01 018 lö 04/08 15:10 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Abildsø IL 1 Grønn Fenstad FK 1      
2 7 3 01 020 lö 04/08 15:20 lö 04/08 2A9EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Skedsmo Alver Fenstad FK 2      
2 7 3 01 023 lö 04/08 15:20 lö 04/08 4B2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Manglerud S...S Starpower      
2 7 3 01 029 lö 04/08 15:20 lö 04/08 4B4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Leoparder KFUM-Kam. Oslo 6      
2 7 3 01 027 lö 04/08 15:20 lö 04/08 4B7EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...S Girlpower      
2 7 3 01 021 lö 04/08 15:30 lö 04/08 4B7EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Haslum IL KFUM-Kam. Oslo 2      
2 7 3 01 019 lö 04/08 15:30 lö 04/08 4B9EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Abildsø IL 1 Grønn      
2 7 3 01 028 lö 04/08 15:40 lö 04/08 4B1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S... Superpower KFUM-Kam. Oslo 5      
2 7 3 01 031 lö 04/08 15:50 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Girlpower KFUM-Kam. Oslo 7      
2 7 3 01 022 lö 04/08 15:50 lö 04/08 4B2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Haslum IL      
2 7 3 01 024 lö 04/08 15:50 lö 04/08 4B4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Nordstrand IF      
2 7 3 01 025 lö 04/08 15:50 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Skedsmo Alver      
2 7 3 01 035 lö 04/08 15:50 lö 04/08 4B8EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower Fenstad FK 1      
2 7 3 01 036 lö 04/08 16:10 lö 04/08 2A7EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Skedsmo Alver Fenstad FK 1      
2 7 3 01 026 lö 04/08 16:10 lö 04/08 2A8EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Kjelsås IL Løver      
2 7 3 01 037 lö 04/08 16:10 lö 04/08 4B2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Fenstad FK 2      
2 7 3 01 033 lö 04/08 16:10 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Abildsø IL 1 Grønn Haslum IL      
2 7 3 01 030 lö 04/08 16:20 lö 04/08 2A10EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S... Superpower KFUM-Kam. Oslo 6      
2 7 3 01 032 lö 04/08 16:30 lö 04/08 4B4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Løver Abildsø IL 2 Svart      
2 7 3 01 038 lö 04/08 16:30 lö 04/08 4B7EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Nordstrand IF Fenstad FK 2      
2 7 3 01 034 lö 04/08 16:30 lö 04/08 4B8EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 1 Abildsø IL 1 Grønn      
2 7 3 01 043 lö 04/08 16:40 lö 04/08 2A4EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 5 Kjelsås IL Leoparder      
2 7 3 01 045 lö 04/08 16:50 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 7 Kjelsås IL Løver      
2 7 3 01 040 lö 04/08 16:50 lö 04/08 2A2EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Skedsmo Alver KFUM-Kam. Oslo 1      
2 7 3 01 039 lö 04/08 16:50 lö 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Haslum IL KFUM-Kam. Oslo 3      
2 7 3 01 041 lö 04/08 17:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 2 Nordstrand IF      
2 7 3 01 042 lö 04/08 17:10 lö 04/08 2A3EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 Manglerud S...S Starpower KFUM-Kam. Oslo 4      
2 7 3 01 046 lö 04/08 17:10 lö 04/08 2A5EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 7 Manglerud S... Superpower      
2 7 3 01 044 lö 04/08 17:10 lö 04/08 2A10EK3v3 Girls 7 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 6 Manglerud S...S Girlpower