Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2022 här.

Grüner Fotball IL

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 7 3 01 000 lör 28/07 11:00 lör 28/07 27A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Askim FK Boys 6 Husemagi Grüner Fotb...rünerløvene      
1 7 3 01 004 lör 28/07 11:30 lör 28/07 27A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 01 013 lör 28/07 12:30 lör 28/07 27A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Grüner Fotb...rünerløvene Try, IL Girls 8 FK      
1 7 3 01 012 lör 28/07 13:30 lör 28/07 27A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Askim FK Girls 7 Husemagi Grüner Fotb...rünerløvene      
1 7 3 01 007 lör 28/07 14:00 lör 28/07 27A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 1      
2 12 7 07 000 sön 29/07 11:15 sön 29/07 11 EK7 G12 Grp 7 Bardufoss og Omegn IF 2 2 - 0 Grüner Fotball IL FC      
2 15 0 05 000 sön 29/07 12:40 sön 29/07 02 AB11 G15 Grp 5 Gjelleråsen 15 - 1 Grüner Fotball IL      
2 13 9 14 000 sön 29/07 14:50 sön 29/07 38 EK9 G13 Grp 14 Grüner Fotball IL 1 - 1 Haukar      
2 12 7 07 005 sön 29/07 15:45 sön 29/07 13 EK7 G12 Grp 7 Xingang Sch...ngang Girls 3 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 15 0 02 001 sön 29/07 17:00 sön 29/07 06 RU11 B15 Grp 2 Grüner Fotball IL 1 - 1 Stord Fotball G15      
1 13 9 27 001 sön 29/07 17:20 sön 29/07 02 LA9 B13 Grp 27 Grüner Fotball IL 2 1 - 5 Bergen Nord, FK 2      
1 13 9 01 034 sön 29/07 19:00 sön 29/07 05 FU9 B13 Group 29 Øyer-Tretten IF 2 - 2 Grüner Fotball IL 1      
2 15 0 05 003 mån 30/07 09:50 mån 30/07 29 EK11 G15 Grp 5 Vindafjord IL-fotball 8 - 2 Grüner Fotball IL    
1 13 9 27 002 mån 30/07 10:40 mån 30/07 03 FU9 B13 Grp 27 Storsteinnes IL 4 - 1 Grüner Fotball IL 2      
2 13 9 14 002 mån 30/07 11:30 mån 30/07 02 LA9 G13 Grp 14 Øvrevoll Hosle IL Tornado 2 - 2 Grüner Fotball IL      
1 13 9 01 047 mån 30/07 16:30 mån 30/07 07 VA9 B13 Group 29 Grüner Fotball IL 1 5 - 0 Høyang IL      
1 15 0 02 003 mån 30/07 17:00 mån 30/07 01 FU11 B15 Grp 2 Eidanger IL 1 - 1 Grüner Fotball IL      
2 12 7 07 008 tis 31/07 09:00 tis 31/07 16 EK7 G12 Grp 7 Grüner Fotball IL FC 0 - 13 Lillestrøm LSK-Tiur      
1 13 9 27 004 tis 31/07 10:40 tis 31/07 02 LA9 B13 Grp 27 Grüner Fotball IL 2 0 - 11 Lyn Fotball 1      
2 13 9 14 003 tis 31/07 10:40 tis 31/07 40 EK9 G13 Grp 14 Haugar, SK 2 - 0 Grüner Fotball IL    
2 15 0 05 004 tis 31/07 11:40 tis 31/07 06 EK11 G15 Grp 5 Grüner Fotball IL 1 - 4 Øystese IL Øystese      
1 13 9 01 039 tis 31/07 14:50 tis 31/07 03 FU9 B13 Group 29 Grüner Fotball IL 1 7 - 1 Trane, SK      
1 15 0 02 005 tis 31/07 15:10 tis 31/07 03 AB11 B15 Grp 2 Grüner Fotball IL 2 - 1 Trond, IL      
2 12 7 07 013 tis 31/07 18:15 tis 31/07 11 EK7 G12 Grp 7 Vålerenga F...verenga rød 2 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 13 9 91 073 ons 01/08 08:50 ons 01/08 39 EK9 B13 Playoff A 1/64 Final Gaza Kids 3 - 6 Grüner Fotball IL 1    
1 13 9 92 071 ons 01/08 09:40 ons 01/08 41 EK9 B13 Playoff B 1/64 Final Manglerud Star Fotball,IL 5 - 1 Grüner Fotball IL 2      
1 15 0 91 033 ons 01/08 11:15 ons 01/08 05 EK11 B15 Playoff A 1/32 Final Grüner Fotball IL 2 - 1 Heming, IL      
1 13 9 91 038 ons 01/08 13:50 ons 01/08 40 EK9 B13 Playoff A 1/32 Final Oppsal IF Fotball 1 2 - 1 Grüner Fotball IL 1      
2 15 0 92 019 ons 01/08 14:30 ons 01/08 05 RU11 G15 Playoff B 1/16 Final Nordre Fjell Fotball 3 - 0 Grüner Fotball IL      
1 15 0 91 025 ons 01/08 20:00 ons 01/08 05 RU11 B15 Playoff A 1/16 Final Gresvik IF 5 - 0 Grüner Fotball IL      
2 12 7 07 016 tors 02/08 10:30 tors 02/08 11 EK7 G12 Grp 7 Grüner Fotball IL FC 1 - 2 Ullern IF 2      
2 13 9 92 024 tors 02/08 12:10 tors 02/08 40 EK9 G13 Playoff B 1/16 Final Grüner Fotball IL 0 - 1 Strindheim IL 2      
2 12 7 07 019 tors 02/08 14:15 tors 02/08 42 EK11 G12 Grp 7 Flint Fotball 1 3 - 0 Grüner Fotball IL FC      
1 10 3 02 004 fre 03/08 11:00 fre 03/08 04EK2 3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 3 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 018 fre 03/08 12:40 fre 03/08 04EK1 3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 4 Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 019 fre 03/08 13:10 fre 03/08 04EK2 3v3 Boys 10 3v3 Grp 2 Tveita IL FC Tveita Grüner Fotb...rüner Cobra      
1 10 3 02 029 fre 03/08 14:10 fre 03/08 02EK53 5v5 Boys 10 3v3 Grp 2 Grüner Fotb...rüner Cobra Spydeberg IL      
1 10 3 02 030 fre 03/08 14:40 fre 03/08 02EK54 5v5 Boys 10 3v3 Grp 2 Grüner Fotb...rüner Cobra Ørn Horten,...Horten Brun      
1 10 3 03 077 lör 04/08 10:00 lör 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Høvik IF Høvik Bears Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 078 lör 04/08 10:30 lör 04/08 04EK9 3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Langhus IL Fotball Gul Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 124 lör 04/08 11:10 lör 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 041 lör 04/08 11:50 lör 04/08 04EK9 3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Grüner Fotb...er Anaconda Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 010 lör 04/08 13:10 lör 04/08 02EK52 5v5 Boys 10 3v3 Grp 3 Grüner Fotb...er Anaconda Fjellhamar Hvit      
1 8 3 03 010 lör 04/08 14:20 lör 04/08 2A8EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Kolbotn IL 2Kolbotn Kanon Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 042 lör 04/08 15:20 lör 04/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Grüner Fotball IL Kolbotn IL Pizzafest      
1 8 3 03 043 lör 04/08 15:40 lör 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Rustad IL 1 Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 069 lör 04/08 16:20 lör 04/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Abildsø IL G8 Hvit Grüner Fotball IL      
1 8 3 03 073 lör 04/08 16:40 lör 04/08 04EK5 3v3 Boys 8 3v3 Grp 3 Grüner Fotball IL KFUM-Kam. Oslo KFUM 8