Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Grei, SF

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
2 13 9 02 001 sö 29/07 14:00 sö 29/07 05 FU9 G13 Grp 2 Korsgård IF 3 - 2 Grei, SF      
1 14 0 10 010 sö 29/07 15:10 sö 29/07 30 EK11 B14 Grp 10 Grei, SF 0 - 1 Træff    
1 14 0 10 003 må 30/07 16:10 må 30/07 05 RU11 B14 Grp 10 Kolbu/KK Fotball 2 - 3 Grei, SF      
2 13 9 02 002 må 30/07 16:30 må 30/07 39 EK9 G13 Grp 2 Grei, SF 7 - 0 Spjelkavik IL - Fotball      
1 14 0 10 001 ti 31/07 09:00 ti 31/07 04 EK11 B14 Grp 10 Grei, SF 0 - 1 Sogndal IL Kvit    
2 13 9 02 004 ti 31/07 16:30 ti 31/07 02 LA9 G13 Grp 2 Eik IF Tønsberg 0 - 3 Grei, SF      
1 14 0 92 038 on 01/08 12:30 on 01/08 30 EK11 B14 Playoff B 1/32 Final Grei, SF 1 - 2 If Kilkameratene      
2 13 9 91 031 on 01/08 18:00 on 01/08 07 VA9 G13 Playoff A 1/16 Final Hafslo IL 1 - 2 Grei, SF      
2 13 9 91 015 to 02/08 08:50 to 02/08 07 VA9 G13 Playoff A 1/8 Final Abildsø IL 0 - 1 Grei, SF      
2 13 9 91 007 to 02/08 13:00 to 02/08 05 FU9 G13 Playoff A 1/4 Final Skeid 6 - 0 Grei, SF      
2 8 3 01 036 lö 04/08 13:20 lö 04/08 2A6EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Barca Grei, SF 1      
2 8 3 01 041 lö 04/08 13:40 lö 04/08 4B1EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Deportivo Grei, SF 3      
2 8 3 01 001 lö 04/08 14:00 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
2 8 3 01 000 lö 04/08 14:20 lö 04/08 4B7EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 2 Kjelsås IL Barca      
2 8 3 01 016 lö 04/08 14:30 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Kjelsås IL Sociedad Grei, SF 3      
2 8 3 01 004 lö 04/08 15:00 lö 04/08 4B7EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Kolbotn IL Unicorns 3 Grei, SF 2      
2 8 3 01 023 lö 04/08 15:20 lö 04/08 4B5EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Bækkelagets SK Grei, SF 1      
2 8 3 01 017 lö 04/08 15:30 lö 04/08 4B3EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 4      
2 8 3 01 024 lö 04/08 15:50 lö 04/08 4B3EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 3 Bækkelagets SK      
2 8 3 01 037 lö 04/08 16:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
2 8 3 01 025 lö 04/08 16:00 lö 04/08 2A6EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 1 Kjelsås IL Real      
2 8 3 01 030 lö 04/08 16:20 lö 04/08 2A8EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 3 KFUM-Kam. Oslo 5      
2 8 3 01 044 lö 04/08 16:50 lö 04/08 4B3EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Grei, SF 3 Kolbotn IL Unicorns 3      
2 8 3 01 018 lö 04/08 17:20 lö 04/08 2A1EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 Kolbotn IL Unicorns 1 Grei, SF 2      
2 8 3 01 012 lö 04/08 17:20 lö 04/08 2A10EK3v3 Girls 8 3v3 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo 4 Grei, SF 1