Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Vollen Ungdomslag

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 7 3 01 001 lö 28/07 11:00 lö 28/07 27A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 1 Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 01 001 lö 28/07 11:00 lö 28/07 27A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 1 Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 01 002 lö 28/07 11:30 lö 28/07 27A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 1 Try, IL Girls 8 FK      
1 7 3 01 004 lö 28/07 11:30 lö 28/07 27A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 2      
1 7 3 01 014 lö 28/07 12:00 lö 28/07 27A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 1 Askim FK Boys 6 Husemagi      
1 7 3 01 009 lö 28/07 12:30 lö 28/07 27A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 2 Askim FK Girls 7 Husemagi      
1 7 3 01 006 lö 28/07 13:00 lö 28/07 27A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 2 Askim FK Boys 6 Husemagi      
1 7 3 01 010 lö 28/07 13:00 lö 28/07 27A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Askim FK Girls 7 Husemagi Vollen Ungdomslag 1      
1 7 3 01 007 lö 28/07 14:00 lö 28/07 27A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Grüner Fotb...rünerløvene Vollen Ungdomslag 1      
1 7 3 01 011 lö 28/07 14:10 lö 28/07 27A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 1 Vollen Ungdomslag 2 Try, IL Girls 8 FK      
1 10 3 03 024 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 6 Vollen Ungdomslag 2      
1 10 3 03 048 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 2 Bækkelagets SK 7      
1 10 3 03 087 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 1 Fjellhamar Sort      
1 10 3 03 070 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 4 Bislett FK 2      
1 10 3 03 088 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 054 lö 04/08 11:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 2 Vålerenga F...Sterk storm      
1 10 3 03 062 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B4EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 3 Vollen Ungdomslag 3      
1 10 3 03 064 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 3 Langhus IL Fotball Lilla      
1 10 3 03 099 lö 04/08 11:40 lö 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
1 10 3 03 104 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 3 Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 074 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A9EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 4 Manglerud S...otball,IL 4      
1 10 3 03 131 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A6EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 1 Bækkelagets SK 6      
1 10 3 03 137 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Manglerud S...otball,IL 2 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 114 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 4 Bækkelagets SK 9      
1 10 3 03 016 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Klemetsrud IL Vollen Ungdomslag 3      
1 10 3 03 017 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Høybråten og Stovner IL 7 Vollen Ungdomslag 4      
1 10 3 03 019 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A2EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Bislett FK 1 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 037 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B3EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Vollen Ungdomslag 3 Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 039 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A7EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Lyn Fotball Gordon Vollen Ungdomslag 4      
1 10 3 03 102 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Boys 10 3v3 Grp 3 Kongsberg I...bakken Jazz Vollen Ungdomslag 2