Detta är resultaten från Norway Cup 2018. Se de senaste resultaten från Norway Cup 2019 här.

Boys 10 years - born 2008 - 3v3

Alla lagen i Boys 10 3v3 Grupp 3




Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 10 3 03 086 lö 04/08 10:00 lö 04/08 4B4EK3v3 Manglerud S...otball,IL 2 Fjellhamar Sort      
1 10 3 03 091 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Langhus IL Fotball Rød KFUM-Kam. Oslo Lag 2      
1 10 3 03 045 lö 04/08 10:00 lö 04/08 4B6EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 6 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 077 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A8EK3v3 Høvik IF Høvik Bears Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 024 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A3EK3v3 Høybråten og Stovner IL 6 Vollen Ungdomslag 2      
1 10 3 03 067 lö 04/08 10:00 lö 04/08 4B9EK3v3 Bækkelagets SK 9 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 059 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A7EK3v3 Klemetsrud IL Kolbotn IL Tårnåsen 3      
1 10 3 03 034 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A4EK3v3 Vålerenga F...Sterk storm Kolbotn IL Tårnåsen 1      
1 10 3 03 075 lö 04/08 10:00 lö 04/08 2A9EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 3 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 057 lö 04/08 10:10 lö 04/08 2A8EK3v3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 079 lö 04/08 10:10 lö 04/08 2A7EK3v3 Manglerud S...otball,IL 1 Fjellhamar Hvit      
1 10 3 03 022 lö 04/08 10:10 lö 04/08 2A10EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 1 Kongsberg I...bakken Jazz      
1 10 3 03 084 lö 04/08 10:10 lö 04/08 4B4EK3v3 Askim FK Bækkelagets SK 6      
1 10 3 03 055 lö 04/08 10:10 lö 04/08 2A6EK3v3 Grua UIL Gutter 11 1 Fjellhamar Blå      
1 10 3 03 065 lö 04/08 10:10 lö 04/08 4B7EK3v3 Høvik IF Høvik Tigers Bislett FK 2      
1 10 3 03 069 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Fjellhamar Rød Høybråten og Stovner IL 7      
1 10 3 03 087 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Vollen Ungdomslag 1 Fjellhamar Sort      
1 10 3 03 048 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Vollen Ungdomslag 2 Bækkelagets SK 7      
1 10 3 03 076 lö 04/08 10:30 lö 04/08 4B6EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 061 lö 04/08 10:30 lö 04/08 4B3EK3v3 Manglerud S...otball,IL 3 Klemetsrud IL      
1 10 3 03 078 lö 04/08 10:30 lö 04/08 4B9EK3v3 Langhus IL Fotball Gul Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 049 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A6EK3v3 Fjellhamar Grønn Kolbotn IL Tårnåsen 1      
1 10 3 03 046 lö 04/08 10:30 lö 04/08 2A7EK3v3 Høybråten og Stovner IL 6 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 080 lö 04/08 10:30 lö 04/08 4B1EK3v3 Høvik IF Høvik Bears KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 10 3 03 066 lö 04/08 10:40 lö 04/08 4B8EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 092 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A2EK3v3 Langhus IL Fotball Rød Manglerud S...otball,IL 2      
1 10 3 03 070 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A8EK3v3 Vollen Ungdomslag 4 Bislett FK 2      
1 10 3 03 058 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A4EK3v3 Fjellhamar Blå Langhus IL Fotball Blå      
1 10 3 03 085 lö 04/08 10:40 lö 04/08 4B5EK3v3 Høvik IF Høvik Lions Bækkelagets SK 6      
1 10 3 03 056 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A7EK3v3 Vålerenga F... Full storm Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 083 lö 04/08 10:40 lö 04/08 4B3EK3v3 Manglerud S...otball,IL 1 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 10 3 03 060 lö 04/08 10:40 lö 04/08 4B2EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 10 3 03 053 lö 04/08 10:40 lö 04/08 2A5EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 6 Kongsberg I...bakken Jazz      
1 10 3 03 089 lö 04/08 10:40 lö 04/08 4B9EK3v3 Bislett FK 1 Askim FK      
1 10 3 03 068 lö 04/08 10:50 lö 04/08 2A10EK3v3 Bækkelagets SK 9 Lyn Fotball Gordon      
1 10 3 03 122 lö 04/08 11:00 lö 04/08 2A9EK3v3 Bækkelagets SK 5 Høvik IF Høvik Bears      
1 10 3 03 062 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B4EK3v3 Manglerud S...otball,IL 3 Vollen Ungdomslag 3      
1 10 3 03 071 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B2EK3v3 Høybråten og Stovner IL 7 Drøbak-Frogn IL      
1 10 3 03 050 lö 04/08 11:00 lö 04/08 2A7EK3v3 Fjellhamar Grønn KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 10 3 03 081 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B1EK3v3 Høybråten og Stovner IL 8 Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 088 lö 04/08 11:00 lö 04/08 4B8EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 054 lö 04/08 11:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Vollen Ungdomslag 2 Vålerenga F...Sterk storm      
1 10 3 03 108 lö 04/08 11:10 lö 04/08 2A6EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 Langhus IL Fotball Blå      
1 10 3 03 063 lö 04/08 11:10 lö 04/08 4B5EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5 Vålerenga F... Full storm      
1 10 3 03 103 lö 04/08 11:10 lö 04/08 4B6EK3v3 Røa IL 3Røa rakettene Blå Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 124 lö 04/08 11:10 lö 04/08 2A7EK3v3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Grüner Fotb...er Anaconda      
1 10 3 03 072 lö 04/08 11:10 lö 04/08 4B8EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Langhus IL Fotball Sort      
1 10 3 03 090 lö 04/08 11:10 lö 04/08 2A1EK3v3 Høvik IF Høvik Lions Bislett FK 1      
1 10 3 03 132 lö 04/08 11:10 lö 04/08 2A10EK3v3 Fjellhamar Sort Askim FK      
1 10 3 03 115 lö 04/08 11:20 lö 04/08 2A10EK3v3 Lyn Fotball Gordon Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 113 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A2EK3v3 Høybråten og Stovner IL 7 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 106 lö 04/08 11:30 lö 04/08 4B3EK3v3 Fjellhamar Blå Manglerud S...otball,IL 3      
1 10 3 03 073 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A3EK3v3 Drøbak-Frogn IL Manglerud S...otball,IL 4      
1 10 3 03 051 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Gjelleråsen KFUM-Kam. Oslo Lag 1      
1 10 3 03 095 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Høybråten og Stovner IL 6 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 130 lö 04/08 11:30 lö 04/08 4B8EK3v3 Bækkelagets SK 6 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
1 10 3 03 064 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Vollen Ungdomslag 3 Langhus IL Fotball Lilla      
1 10 3 03 123 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A9EK3v3 Manglerud S...otball,IL 1 Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 082 lö 04/08 11:30 lö 04/08 2A10EK3v3 Høybråten og Stovner IL 8 Langhus IL Fotball Gul      
1 10 3 03 099 lö 04/08 11:40 lö 04/08 2A5EK3v3 Vollen Ungdomslag 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
1 10 3 03 110 lö 04/08 11:40 lö 04/08 4B7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5 Klemetsrud IL      
1 10 3 03 135 lö 04/08 11:40 lö 04/08 2A10EK3v3 Bislett FK 1 Langhus IL Fotball Rød      
1 10 3 03 133 lö 04/08 11:40 lö 04/08 2A1EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 2 Fjellhamar Sort      
1 10 3 03 041 lö 04/08 11:50 lö 04/08 4B9EK3v3 Grüner Fotb...er Anaconda Kolbotn IL Tårnåsen 2      
1 10 3 03 001 lö 04/08 11:50 lö 04/08 2A3EK3v3 Kongsberg I...bakken Jazz Bækkelagets SK 7      
1 10 3 03 131 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A6EK3v3 Vollen Ungdomslag 1 Bækkelagets SK 6      
1 10 3 03 129 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B7EK3v3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Langhus IL Fotball Gul      
1 10 3 03 104 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B1EK3v3 Vollen Ungdomslag 3 Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 118 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A5EK3v3 Langhus IL Fotball Sort Høybråten og Stovner IL 7      
1 10 3 03 093 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B9EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 1 Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 096 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Vålerenga F...Sterk storm Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 109 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B6EK3v3 Langhus IL Fotball Lilla Manglerud S...otball,IL 3      
1 10 3 03 134 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A2EK3v3 Manglerud S...otball,IL 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 7      
1 10 3 03 107 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B2EK3v3 Fjellhamar Blå Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 10 3 03 074 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A9EK3v3 Vollen Ungdomslag 4 Manglerud S...otball,IL 4      
1 10 3 03 052 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A3EK3v3 Langhus IL Fotball Grønn Gjelleråsen      
1 10 3 03 125 lö 04/08 12:00 lö 04/08 4B3EK3v3 Fjellhamar Hvit Høybråten og Stovner IL 8      
1 10 3 03 117 lö 04/08 12:00 lö 04/08 2A4EK3v3 Bislett FK 2 Drøbak-Frogn IL      
1 10 3 03 098 lö 04/08 12:10 lö 04/08 2A1EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 Høybråten og Stovner IL 6      
1 10 3 03 136 lö 04/08 12:10 lö 04/08 2A4EK3v3 Høvik IF Høvik Lions KFUM-Kam. Oslo Lag 2      
1 10 3 03 111 lö 04/08 12:10 lö 04/08 4B8EK3v3 Langhus IL Fotball Blå KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 10 3 03 116 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A3EK3v3 Manglerud S...otball,IL 4 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 127 lö 04/08 12:30 lö 04/08 4B5EK3v3 Høybråten og Stovner IL 8 Høvik IF Høvik Bears      
1 10 3 03 114 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Vollen Ungdomslag 4 Bækkelagets SK 9      
1 10 3 03 105 lö 04/08 12:30 lö 04/08 4B2EK3v3 Vålerenga F... Full storm Bækkelagets SK 8      
1 10 3 03 012 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A4EK3v3 Langhus IL Fotball Gul Manglerud S...otball,IL 1      
1 10 3 03 137 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A5EK3v3 Manglerud S...otball,IL 2 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 119 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A7EK3v3 Drøbak-Frogn IL KFUM-Kam. Oslo Lag 4      
1 10 3 03 112 lö 04/08 12:30 lö 04/08 4B9EK3v3 Klemetsrud IL Langhus IL Fotball Lilla      
1 10 3 03 094 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A10EK3v3 Bækkelagets SK 7 Gjelleråsen      
1 10 3 03 100 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A6EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 1 Langhus IL Fotball Grønn      
1 10 3 03 018 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A2EK3v3 Langhus IL Fotball Rød Bækkelagets SK 6      
1 10 3 03 121 lö 04/08 12:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Langhus IL Fotball Sort Lyn Fotball Gordon      
1 10 3 03 126 lö 04/08 12:30 lö 04/08 4B4EK3v3 Fjellhamar Hvit KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 10 3 03 002 lö 04/08 12:40 lö 04/08 2A10EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
1 10 3 03 013 lö 04/08 12:40 lö 04/08 2A6EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Høvik IF Høvik Lions      
1 10 3 03 004 lö 04/08 12:40 lö 04/08 4B9EK3v3 Langhus IL Fotball Blå Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 015 lö 04/08 12:40 lö 04/08 4B5EK3v3 Manglerud S...otball,IL 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 10 3 03 014 lö 04/08 12:40 lö 04/08 2A5EK3v3 Askim FK KFUM-Kam. Oslo Lag 2      
1 10 3 03 021 lö 04/08 12:50 lö 04/08 2A7EK3v3 Grua UIL Gutter 11 2 Fjellhamar Grønn      
1 10 3 03 017 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A1EK3v3 Høybråten og Stovner IL 7 Vollen Ungdomslag 4      
1 10 3 03 005 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A4EK3v3 Bækkelagets SK 8 Kolbotn IL Tårnåsen 3      
1 10 3 03 120 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A6EK3v3 Manglerud S...otball,IL 4 KFUM-Kam. Oslo Lag 4      
1 10 3 03 030 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B1EK3v3 Langhus IL Fotball Gul Bækkelagets SK 5      
1 10 3 03 128 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B5EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 KFUM-Kam. Oslo Lag 3      
1 10 3 03 019 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A2EK3v3 Bislett FK 1 Vollen Ungdomslag 1      
1 10 3 03 007 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A5EK3v3 Lyn Fotball Gordon Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 008 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A10EK3v3 Langhus IL Fotball Sort Bækkelagets SK 9      
1 10 3 03 016 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B3EK3v3 Klemetsrud IL Vollen Ungdomslag 3      
1 10 3 03 031 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B4EK3v3 Høvik IF Høvik Bears Manglerud S...otball,IL 1      
1 10 3 03 097 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A3EK3v3 Gjelleråsen Vålerenga F...Sterk storm      
1 10 3 03 006 lö 04/08 13:00 lö 04/08 4B9EK3v3 Langhus IL Fotball Lilla Vålerenga F... Full storm      
1 10 3 03 101 lö 04/08 13:00 lö 04/08 2A7EK3v3 Kongsberg I...bakken Jazz Langhus IL Fotball Grønn      
1 10 3 03 047 lö 04/08 13:10 lö 04/08 2A7EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 1 Bækkelagets SK 7      
1 10 3 03 032 lö 04/08 13:10 lö 04/08 4B5EK3v3 Fjellhamar Sort Høvik IF Høvik Lions      
1 10 3 03 009 lö 04/08 13:10 lö 04/08 2A4EK3v3 Fjellhamar Rød Bislett FK 2      
1 10 3 03 043 lö 04/08 13:10 lö 04/08 4B7EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 7 Langhus IL Fotball Rød      
1 10 3 03 033 lö 04/08 13:10 lö 04/08 4B3EK3v3 Askim FK Manglerud S...otball,IL 2      
1 10 3 03 010 lö 04/08 13:10 lö 04/08 2A2EK3v3 Grüner Fotb...er Anaconda Fjellhamar Hvit      
1 10 3 03 003 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B8EK3v3 Langhus IL Fotball Grønn Høybråten og Stovner IL 6      
1 10 3 03 023 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B2EK3v3 Gjelleråsen KFUM-Kam. Oslo Lag 6      
1 10 3 03 102 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A8EK3v3 Kongsberg I...bakken Jazz Vollen Ungdomslag 2      
1 10 3 03 037 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B3EK3v3 Vollen Ungdomslag 3 Grua UIL Gutter 11 1      
1 10 3 03 028 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B9EK3v3 Drøbak-Frogn IL Bækkelagets SK 9      
1 10 3 03 025 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B7EK3v3 Vålerenga F... Full storm Fjellhamar Blå      
1 10 3 03 039 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A7EK3v3 Lyn Fotball Gordon Vollen Ungdomslag 4      
1 10 3 03 036 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B6EK3v3 Bækkelagets SK 8 Langhus IL Fotball Blå      
1 10 3 03 044 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B4EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 2 Bislett FK 1      
1 10 3 03 011 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A2EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 2 Røa IL 2 Rø...kettene Rød      
1 10 3 03 000 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A6EK3v3 Vålerenga F...Sterk storm Grua UIL Gutter 11 2      
1 10 3 03 027 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A1EK3v3 Manglerud S...otball,IL 4 Høvik IF Høvik Tigers      
1 10 3 03 020 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A4EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 3 Høybråten og Stovner IL 8      
1 10 3 03 038 lö 04/08 13:30 lö 04/08 4B1EK3v3 Kolbotn IL Tårnåsen 3 KFUM-Kam. Oslo Lag 5      
1 10 3 03 026 lö 04/08 13:30 lö 04/08 2A9EK3v3 Langhus IL Fotball Lilla Røa IL 3Røa rakettene Blå      
1 10 3 03 040 lö 04/08 13:40 lö 04/08 2A9EK3v3 Bislett FK 2 Langhus IL Fotball Sort      
1 10 3 03 029 lö 04/08 13:40 lö 04/08 4B2EK3v3 KFUM-Kam. Oslo Lag 4 Fjellhamar Rød      
1 10 3 03 042 lö 04/08 14:00 lö 04/08 4B2EK3v3 Røa IL 2 Rø...kettene Rød Fjellhamar Hvit      
1 10 3 03 035 lö 04/08 14:30 lö 04/08 4B7EK3v3 Langhus IL Fotball Grønn Bækkelagets SK 7