Kirsten Fredriksen Sævess matcher under Norway Cup 2018


Domarschemat har än så länge bara publicerats för den 29/7,30/7,31/7,1/8,2/8,3/8,4/8. Alla matcher på någon annan turneringsdag kommer inte att visas förrän den dagen också publicerats.

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
2 13 9 11 004 sö 29/07 12:20 sö 29/07 02 LA9 G13 Grp 11 Tune IL 2 - 0 Kolbotn IL 2 Ali Akbar (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 13 9 07 001 sö 29/07 14:00 sö 29/07 02 LA9 G13 Grp 7 Surnadal IL 0 - 5 Kolbotn IL 1 Johnny Reidar Kristoffersen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 01 021 sö 29/07 18:10 sö 29/07 39 EK9 B13 Group 32 Hausvik FK 8 - 2 Nordre Land IL 1 Kenneth Wolf Andersen Haugen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 11 003 sö 29/07 19:00 sö 29/07 39 EK9 B13 Grp 11 Dirdal IL 3 - 6 Nittedal 1 Olav Martin Wibstad (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 10 000 må 30/07 09:45 må 30/07 08 EK7 B12 Grp 10 Nordre Land IL 5 - 3 Øvrevoll Hosle IL 1 Sivert Bjørksveen Rismyhr (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 12 7 08 001 må 30/07 11:15 må 30/07 08 EK7 G12 Grp 8 Huk FK 4 - 2 Kroken IL Helena Jensen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 04 004 må 30/07 14:15 må 30/07 10 EK7 B12 Grp 4 Koll, IL 2 2 - 6 Ready 1 Pedr McMullen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 14 001 må 30/07 15:00 må 30/07 08 EK7 B12 Grp 14 Kolbotn IL ... de Kolbotn 3 - 2 Gjerstad IL Diana Junia Mukasa (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 11 7 04 005 må 30/07 17:15 må 30/07 08 EK7 G11 Grp 4 Kolbotn IL Diamonds blå 2 - 0 Nittedal 2 Merete Hammer (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 02 007 må 30/07 18:10 må 30/07 08 EK7 B12 Grp 2 Lyn Fotball 1 4 - 3 Skeid Bjørn Tobias Solem (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 14 7 03 000 ti 31/07 09:00 ti 31/07 04 VA7 F Grp 3 Rolvsøy IF Rolvsøy 0 - 1 Gjøvik-Lyn,...ik-Lyn 04-7 Magnus Wøhni Joakimsen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 14 7 13 005 ti 31/07 10:00 ti 31/07 09 VA7 F Grp 13 Lesja IL Lesja/Dombås 2 - 2 Stord Fotball Reginald Walter Lyngwa (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 14 7 04 002 ti 31/07 11:00 ti 31/07 06 VA7 F Grp 4 Huk FK 1 - 9 Ørsta IL - ...l Ørsta G14 Momodou Lion Njie (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 16 7 12 004 ti 31/07 16:15 ti 31/07 25 EK7 U Grp 12 Bergen Nord...Bergen Nord 0 - 6 Sykkylven IL - Fotball Martine Nybroen Skansen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 16 7 08 005 ti 31/07 18:30 ti 31/07 18 EK7 E Grp 8 Hareid IL 2 - 0 Tus Felde Lasse Clausen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 12 7 02 007 on 01/08 09:00 on 01/08 08 EK7 G12 Grp 2 Vinje IL 0 - 3 Nordstrand IF 1 Amanullah Doulatshahi (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 02 008 on 01/08 09:45 on 01/08 09 EK7 B12 Grp 2 Heggedal IL 3 - 2 Lyn Fotball 1 Victoria Sipian Slemmen Lervik (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 11 7 02 005 on 01/08 11:15 on 01/08 11 EK7 B11 Grp 2 Nordstrand IF E 1 - 2 Abildsø IL 2 Yngve Vollmer Torvik (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 12 7 04 009 on 01/08 13:30 on 01/08 13 EK7 G12 Grp 4 Stange SK 4 - 0 Høybråten og Stovner IL 2 Nicolai Myrvold Hjønnevåg (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 12 7 16 008 on 01/08 14:15 on 01/08 14 EK7 B12 Grp 16 Vestre Akers SK Vask City 2 - 2 Heming, IL Monika Viken Tornes (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 91 011 to 02/08 08:00 to 02/08 24EK9 1/8 Final B13 Playoff A Ski IL Fotball 1 1 - 2 Lørenskog Connor O'Brien (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 92 018 to 02/08 09:40 to 02/08 24EK9 1/16 Final B13 Playoff B Gjerpen IF ...e - Fotball 4 - 2 Høybråten og Stovner IL 2 Joar Rodrigues de Miranda (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 91 007 to 02/08 13:00 to 02/08 02 LA9 1/4 Final B13 Playoff A Eik IF Tønsberg 1 2 - 1 IL Jotun 1 Audun Malmer Nybøen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
2 13 9 92 014 to 02/08 17:10 to 02/08 24EK9 1/8 Final G13 Playoff B Strindheim IL 1 2 - 0 Spjelkavik IL - Fotball Kristoffer Roald Vikne (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 13 9 92 006 to 02/08 19:40 to 02/08 24EK9 1/4 Final B13 Playoff B Åsane Fotball 2 - 0 Kolbotn IL 1 Johnny Reidar Kristoffersen (Huvuddomare) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)
1 14 0 91 005 fr 03/08 09:00 fr 03/08 06 EK11 1/4 Final B14 Playoff A Clube Peque...s do Jockey 4 - 0 Emblem IL John Barreto (Huvuddomare) , Mauritz Just (Assisterande 1) , Niclas Aunin (Assisterande 2) , Kirsten Fredriksen Sæves (Domarcoach)