Håkon Stubøs matcher under Norway Cup 2018


Domarschemat har än så länge bara publicerats för den 29/7,30/7,31/7,1/8,2/8,3/8,4/8. Alla matcher på någon annan turneringsdag kommer inte att visas förrän den dagen också publicerats.

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
2 15 0 04 000 sö 29/07 09:50 sö 29/07 01 VA11 G15 Grp 4 Nordre Fjell Fotball 0 - 6 Nore Neset/Os 1 Per Kristian Erlandsen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Luke Almeida (Assisterande 2)
2 14 0 05 001 sö 29/07 10:50 sö 29/07 01 VA11 G14 Grp 5 Tertnes Fotball Damer 0 - 9 Fagernes IL Håkon Stubø (Huvuddomare)
1 16 0 06 000 sö 29/07 11:40 sö 29/07 01 VA11 B16 Grp 6 Flisa AIL - Fotball 1 8 - 0 Kvam IL Jacob Theilgaard (Huvuddomare) , Per Kristian Erlandsen (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2)
1 19 0 02 000 sö 29/07 13:55 sö 29/07 01 VA11 B19-11-12 Grp 2 Dombås / Lesja 1 - 5 Stålkamerat...L - Fotball Carlo Barbieri (Huvuddomare) , Hasan Tazabajev (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2) , Lee Forrester (Domarcoach)
1 14 0 23 007 må 30/07 09:00 må 30/07 36 EK11 B14 Grp 23 Austevoll IK 2 0 - 6 KFUM-Kam. Oslo 1KFUM Rød Håkon Stubø (Huvuddomare)
2 15 0 01 002 må 30/07 09:50 må 30/07 36 EK11 G15 Grp 1 Lørenskog LIF J14/15 2 - 1 Kongsberg IF Håkon Stubø (Huvuddomare) , Bjørnar Steen (Assisterande 1) , Abdiasiis Muqtaar Mohamed (Assisterande 2)
1 16 7 08 006 må 30/07 11:00 må 30/07 17 EK7 E Grp 8 Tus Felde 3 - 2 Greipstad IL Håkon Stubø (Huvuddomare)
2 17 0 04 003 må 30/07 18:00 må 30/07 02 RU11 G17 Grp 4 Molde FK 2 - 0 Bergen Nord...Bergen Nord Kjetil Bakken Moen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Bjørn Enaasen (Assisterande 2)
1 16 0 23 002 må 30/07 19:15 må 30/07 02 RU11 B16 Grp 23 Eiker/Kvikk, IF 0 - 1 Malvik IL Kjetil Bakken Moen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Bjørn Enaasen (Assisterande 2)
2 15 0 01 005 ti 31/07 09:50 ti 31/07 02 RU11 G15 Grp 1 Kongsberg IF 1 - 1 Vestsiden-Askøy IL J15 Debasse Virgil Tresor Dion (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Bjørn Enaasen (Assisterande 2) , Jens Wilhelm Johansen (Domarcoach)
2 14 0 08 005 ti 31/07 10:50 ti 31/07 02 RU11 G14 Grp 8 Heming, IL 1 2 - 3 Nittedal Håkon Stubø (Huvuddomare) , Jens Wilhelm Johansen (Domarcoach)
1 15 0 14 009 ti 31/07 11:40 ti 31/07 02 RU11 B15 Grp 14 HSV Fotball 1 3 - 2 Bergsøy IL - Fotball Simen Albrigtsen Eilertsen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Bjørn Enaasen (Assisterande 2) , Jens Wilhelm Johansen (Domarcoach)
1 15 0 04 006 ti 31/07 15:10 ti 31/07 02 RU11 B15 Grp 4 Hønefoss BK 3 - 3 Nest-Sotra Fotball Øystein Johnsen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Sebastian Alvaro Oddvar Perez Tronstad (Assisterande 2) , Lars Mirko Braun (Domarcoach)
1 14 0 07 006 ti 31/07 16:10 ti 31/07 02 RU11 B14 Grp 7 Stord Fotball 4 - 0 Nesna IL - Fotball nesna Håkon Stubø (Huvuddomare) , Lars Mirko Braun (Domarcoach)
1 16 0 91 052 on 01/08 09:00 on 01/08 02 AB11 1/32 Final B16 Playoff A Mosjøen IL 1 7 - 0 Vegårshei IL Asbjørn Kjetil Grinde Håre (Huvuddomare) , Øyvind Fredriksli Dalen (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2) , Cato Systad (Domarcoach)
1 16 0 92 031 on 01/08 10:00 on 01/08 02 AB11 1/32 Final B16 Playoff B Fjellhamar 1 - 0 Langevåg IL - Fotball 1 Aleksander Skjold Vermundsen (Huvuddomare) , Alan Jenkins (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2) , Cato Systad (Domarcoach)
1 14 0 92 047 on 01/08 12:30 on 01/08 02 AB11 1/32 Final B14 Playoff B Nest-Sotra Fotball 5 - 0 Nannestad IL Håkon Stubø (Huvuddomare) , Aksel Larsen (Domarcoach)
1 14 0 91 047 on 01/08 13:30 on 01/08 02 AB11 1/32 Final B14 Playoff A Sotra Sportsklubb 2 - 3 Høybråten og Stovner IL Øyvind Fredriksli Dalen (Huvuddomare) , Håkon Stubø (Assisterande 1) , Morten André Stokke (Assisterande 2) , Aksel Larsen (Domarcoach)
1 14 7 92 014 on 01/08 17:15 on 01/08 7B EK7 1/8 Final F Playoff B Eikelandsfjorden IL 3 - 1 Bagn IL Håkon Stubø (Huvuddomare)
1 14 0 91 030 on 01/08 20:00 on 01/08 37 EK11 1/16 Final B14 Playoff A Hødd, IL - Fotball 0 - 9 Bangkok Christian College Håkon Stubø (Huvuddomare) , Paul Barratt (Domarcoach)
2 15 0 92 009 to 02/08 08:00 to 02/08 04 EK11 1/8 Final G15 Playoff B Oppegård IL 1 - 0 Stegaberg IL Håkon Stubø (Huvuddomare) , Laura Bezares (Assisterande 1) , Luuk Timmer (Assisterande 2)
1 16 0 91 029 to 02/08 09:00 to 02/08 04 EK11 1/16 Final B16 Playoff A Vigør, FK 3 - 4 P Mosjøen IL 1 Laura Bezares (Huvuddomare) , Luuk Timmer (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2) , Martin Hancock (Domarcoach)
2 15 0 91 019 to 02/08 11:30 to 02/08 06 EK11 1/16 Final G15 Playoff A Lørenskog LIF J14/15 0 - 4 Bremnes IL Håkon Stubø (Huvuddomare) , John Barreto (Assisterande 1) , Abdiasiis Muqtaar Mohamed (Assisterande 2) , Russell Howes (Domarcoach)
1 15 0 91 006 fr 03/08 10:00 fr 03/08 31 EK11 1/4 Final B15 Playoff A KFUM-Kam. Oslo 1 1 - 0 Gresvik IF Simen Albrigtsen Eilertsen (Huvuddomare) , Brage Nygård (Assisterande 1) , Håkon Stubø (Assisterande 2) , Bjørn-Andre Hansen (Domarcoach)
2 14 0 91 003 fr 03/08 15:30 fr 03/08 06 EK11 Semifinal G14 Playoff A IFK Göteborg 5 - 4 P KFUM-Kam. Oslo 1 Håkon Stubø (Huvuddomare) , Kristoffer Roald Vikne (Assisterande 1) , Ahmed Assadi (Assisterande 2)