Ekeberg

Show referees
  Kampnr Tid Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
2 8 3 01 037 lø 03/08 09:00 lø 03/08 Girls 8 3v3 Lørdag KFUM-Kam. Oslo 10 Abildsø IL Hvit      
1 7 3 02 044 lø 03/08 09:10 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Grüner Fotball IL Nordstrand IF 9 - Oter      
1 7 3 02 079 lø 03/08 09:20 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Haslum IL Løvene Nordstrand ... - Grevling      
2 8 3 01 004 lø 03/08 09:30 lø 03/08 Girls 8 3v3 Lørdag KFUM-Kam. Oslo 9 Abildsø IL Grønn 1      
1 7 3 02 117 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 9 Nordstrand IF 2 - Ulv      
1 7 3 02 010 lø 03/08 09:50 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Kolbotn IL 1      
2 8 3 01 014 lø 03/08 10:00 lø 03/08 Girls 8 3v3 Lørdag Manglerud S...L Girlpower Skjetten      
1 7 3 02 118 lø 03/08 10:10 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Manglerud S...IL Panthers Hasle-Løren...sle Stars 1      
1 7 3 02 075 lø 03/08 10:20 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Klemetsrud ...ball Løvene KFUM-Kam. Oslo 7      
2 9 3 02 018 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Girls 9 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 5 Lille Tøyen...yen POPCORN      
2 9 3 02 026 lø 03/08 10:40 lø 03/08 Girls 9 3v3 Pulje 2 Kolbotn IL Unicorns Lilla KFUM-Kam. Oslo Blå      
1 7 3 02 078 lø 03/08 10:50 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Klemetsrud ...ll Bohemene KFUM-Kam. Oslo 3      
1 10 3 02 016 lø 03/08 11:00 lø 03/08 Boys 10 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 6 Oppsal IF Fotball 5      
1 11 3 02 013 lø 03/08 11:10 lø 03/08 Boys 11 3v3 Pulje 2 Oppsal IF Fotball 1 Røa IL rakettene      
2 8 3 01 027 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Girls 8 3v3 Lørdag Skjetten KFUM-Kam. Oslo 10      
1 7 3 02 065 lø 03/08 11:30 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 6 - Isbjørn KFUM-Kam. Oslo 7      
1 11 3 02 016 lø 03/08 11:40 lø 03/08 Boys 11 3v3 Pulje 2 Try, IL FK Oppsal IF Fotball 1      
2 9 3 02 041 lø 03/08 11:50 lø 03/08 Girls 9 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo Lilla Lille Tøyen...yen UNICORN      
1 7 3 02 009 lø 03/08 12:00 lø 03/08 Boys 7 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 2 - Ulv KFUM-Kam. Oslo 1      
1 8 3 02 102 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 13 Bækkelagets SK 6      
2 9 3 02 049 lø 03/08 12:20 lø 03/08 Girls 9 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 KFUM-Kam. Oslo Lilla      
1 10 3 02 015 lø 03/08 12:30 lø 03/08 Boys 10 3v3 Pulje 2 Røa IL Lysejordet Blå Bækkelagets SK 9      
1 9 3 02 015 lø 03/08 13:40 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 2 Lambertsete...Incredibles      
1 9 3 02 026 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Kråkstad IL Rovers Bækkelagets SK 9      
1 6 3 02 013 lø 03/08 14:10 lø 03/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 3 Abildsø IL 3      
1 8 3 02 021 lø 03/08 14:20 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Kjelsås IL 5 Nordstrand IF 2      
1 8 3 02 007 lø 03/08 14:30 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Manglerud S...l,IL Sharks KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 042 lø 03/08 14:50 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 1 Bækkelagets SK 8      
1 8 3 02 029 lø 03/08 15:00 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Manglerud S...l,IL Tigers KFUM-Kam. Oslo 9      
1 8 3 02 043 lø 03/08 15:10 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 6 KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 063 lø 03/08 15:20 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Røa IL Bogstad 3 Kråkstad IL Rovers      
1 8 3 02 065 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 Manglerud S...ll,IL Lions      
1 8 3 02 066 lø 03/08 15:40 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Manglerud S...ll,IL Bears Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 045 lø 03/08 15:50 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo Kråkstad IL Rovers      
1 8 3 02 077 lø 03/08 16:00 lø 03/08 Boys 8 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 Røa IL 1 Lysejordet      
1 9 3 02 089 lø 03/08 16:10 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Bækkelagets SK 2 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 055 lø 03/08 16:30 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 4 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3      
1 9 3 02 114 lø 03/08 16:40 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo Røa IL Bogstad 4      
1 6 3 02 040 lø 03/08 16:50 lø 03/08 Boys 6 3v3 Pulje 2 Nordstrand IF 3 Abildsø IL 2      
1 9 3 02 079 lø 03/08 17:00 lø 03/08 Boys 9 3v3 Pulje 2 Skedsmo Grå Bækkelagets SK 5