Vollen Ungdomslag

Import into your calendar
Show referees
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
1 16 0 25 000 sø 28/07 12:40 sø 28/07 04 RU11 B16 Pulje 25 Nordre Fjell Fotball 0 - 5 Vollen Ungdomslag VUL      
1 11 7 09 001 sø 28/07 15:00 sø 28/07 14 EK7 B11 Pulje 9 Nordstrand IF Lag2 4 - 0 Vollen Ungdomslag Rød    
1 11 7 09 004 sø 28/07 19:00 sø 28/07 11 EK7 B11 Pulje 9 Vollen Ungdomslag Rød 3 - 5 Korsvoll IL Blå  
1 11 7 02 008 ma 29/07 09:00 ma 29/07 12 EK7 B11 Pulje 2 Lyn Fotball Ullevål 2 0 - 3 Vollen Ungdomslag Grønn    
1 16 0 25 002 ma 29/07 11:40 ma 29/07 01 AB11 B16 Pulje 25 Vollen Ungdomslag VUL 1 - 3 Bergsøy IL      
1 11 7 02 014 ma 29/07 14:00 ma 29/07 14 EK7 B11 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo 1 2 - 6 Vollen Ungdomslag Grønn    
1 16 0 25 005 ti 30/07 11:40 ti 30/07 03 RU11 B16 Pulje 25 Vollen Ungdomslag VUL 6 - 0 Stordal IL - Fotball      
1 11 7 09 007 ti 30/07 19:00 ti 30/07 09 EK7 B11 Pulje 9 Vollen Ungdomslag Rød 5 - 2 Fenstad FK    
1 11 7 02 002 on 31/07 10:00 on 31/07 09 EK7 B11 Pulje 2 Vollen Ungdomslag Grønn 4 - 1 Fjellhamar 2  
1 16 0 91 008 on 31/07 10:15 on 31/07 07 EK11 B16 Playoff A 1/32 Final Strømmen 1 - 0 Vollen Ungdomslag VUL    
1 11 7 02 018 on 31/07 17:00 on 31/07 10 EK7 B11 Pulje 2 Stabæk Fotball 5 - 3 Vollen Ungdomslag Grønn  
1 11 7 09 012 to 01/08 11:00 to 01/08 42 EK7 B11 Pulje 9 Bækkelagets SK 3 2 - 1 Vollen Ungdomslag Rød    
1 11 7 09 010 to 01/08 15:00 to 01/08 13 EK7 B11 Pulje 9 Vollen Ungdomslag Rød 2 - 7 Hasle-Løren IL 2  
1 11 7 02 000 fr 02/08 10:00 fr 02/08 16 EK7 B11 Pulje 2 Vollen Ungdomslag Grønn 1 - 3 Årvoll IL Blå  
1 11 7 02 010 fr 02/08 14:00 fr 02/08 14 EK7 B11 Pulje 2 Bækkelagets SK 1 3 - 0 Vollen Ungdomslag Grønn    
2 9 3 02 001 lø 03/08 09:20 lø 03/08 4B3EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Revene KFUM-Kam. Oslo Gul      
2 9 3 02 012 lø 03/08 09:40 lø 03/08 4B8EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Ulvene KFUM-Kam. Oslo Grønn      
2 9 3 02 013 lø 03/08 09:50 lø 03/08 2A1EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Revene KFUM-Kam. Oslo 5      
2 9 3 02 023 lø 03/08 10:30 lø 03/08 2A5EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Ulvene KFUM-Kam. Oslo Rosa      
2 9 3 02 024 lø 03/08 10:30 lø 03/08 2A7EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Revene Nordstrand IF J2010      
2 9 3 02 032 lø 03/08 11:10 lø 03/08 4B7EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungd...llen Ulvene Bækkelagets SK 1      
2 9 3 02 035 lø 03/08 11:20 lø 03/08 4B2EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Kjelsås IL Atletico Vollen Ungd...llen Revene      
2 9 3 02 037 lø 03/08 11:50 lø 03/08 2A4EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 KFUM-Kam. Oslo Rød Vollen Ungd...llen Revene      
2 9 3 02 044 lø 03/08 11:50 lø 03/08 4B4EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Try, IL FK Vollen Ungd...llen Ulvene      
2 9 3 02 047 lø 03/08 12:20 lø 03/08 2A6EK3v3 Girls 9 3v3 Pulje 2 Lille Tøyen...yen UNICORN Vollen Ungd...llen Ulvene      
1 9 3 02 019 lø 03/08 13:40 lø 03/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 1 Røa IL Bogstad 4      
1 9 3 02 015 lø 03/08 13:40 lø 03/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 2 Lambertsete...Incredibles      
1 9 3 02 056 lø 03/08 14:00 lø 03/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Lambertsete...The Vikings Vollen Ungdomslag 1      
1 9 3 02 010 lø 03/08 14:00 lø 03/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Manglerud S...,IL Oransje Vollen Ungdomslag 3      
1 9 3 02 097 lø 03/08 14:00 lø 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Manglerud S...ball,IL Blå Vollen Ungdomslag 4      
1 9 3 02 006 lø 03/08 14:30 lø 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Røa IL Rage Vollen Ungdomslag 3      
1 9 3 02 035 lø 03/08 14:30 lø 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Manglerud S...ball,IL Gul Vollen Ungdomslag 2      
1 9 3 02 042 lø 03/08 14:50 lø 03/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 1 Bækkelagets SK 8      
1 9 3 02 049 lø 03/08 15:00 lø 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 2 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 041 lø 03/08 15:00 lø 03/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 3 Manglerud S...ll,IL Grønn      
1 9 3 02 069 lø 03/08 15:10 lø 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 4 Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 067 lø 03/08 15:20 lø 03/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 1 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo      
1 9 3 02 068 lø 03/08 15:30 lø 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Røa IL Bogstad 1 Vollen Ungdomslag 2      
1 9 3 02 090 lø 03/08 16:00 lø 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 2 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4      
1 9 3 02 072 lø 03/08 16:00 lø 03/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 3 Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 085 lø 03/08 16:00 lø 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Lambertsete...The Vikings Vollen Ungdomslag 4      
1 9 3 02 055 lø 03/08 16:30 lø 03/08 4B1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 4 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3      
1 9 3 02 083 lø 03/08 16:40 lø 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 3 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo      
1 9 3 02 113 lø 03/08 16:50 lø 03/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Grüner Fotb...L 2 Tigre 2 Vollen Ungdomslag 1      
1 9 3 02 109 lø 03/08 17:00 lø 03/08 4B5EK3v3 Boys 9 3v3 Pulje 2 Vollen Ungdomslag 4 Røa IL Bogstad 4