Manglerud Star Fotball,IL

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 13 9 04 001 sö 28/07 11:30 sö 28/07 R41EK9 Nordstrand 9 B13 Grp 4 Gjerstad IL 5 - 2 Manglerud S...all,IL MS 1      
1 13 9 21 001 sö 28/07 14:50 sö 28/07 04 FU9 B13 Grp 21 Øyestad IF 2 4 - 3 Manglerud S...all,IL MS 2      
1 15 0 10 001 sö 28/07 17:10 sö 28/07 28 EK11 B15 Grp 10 Manglerud Star Fotball,IL 0 - 6 Herd, Spk.    
1 13 9 21 002 må 29/07 13:10 må 29/07 R41EK9 Nordstrand 9 B13 Grp 21 Manglerud S...all,IL MS 2 0 - 2 Lørenskog Satsning      
1 15 0 10 003 må 29/07 17:10 må 29/07 07 EK11 B15 Grp 10 Os TF 1 - 2 Manglerud Star Fotball,IL    
1 13 9 04 002 må 29/07 18:10 må 29/07 02 LA9 B13 Grp 4 Manglerud S...all,IL MS 1 3 - 1 Sund Sports...Skogsvåg IL      
1 13 9 21 004 ti 30/07 09:50 ti 30/07 03 FU9 B13 Grp 21 Strømsgodset IF Godset06 4 - 2 Manglerud S...all,IL MS 2      
1 13 9 04 004 ti 30/07 16:30 ti 30/07 38 EK9 B13 Grp 4 Ullern IF 4 0 - 2 Manglerud S...all,IL MS 1    
1 15 0 10 005 ti 30/07 18:10 ti 30/07 01 FU11 B15 Grp 10 Manglerud Star Fotball,IL 1 - 0 Junkeren IK      
1 15 0 91 001 on 31/07 08:00 on 31/07 04 EK11 B15 Playoff A 1/32 Final Manglerud Star Fotball,IL 1 - 2 Ekholt BK 1    
1 13 9 91 029 on 31/07 13:00 on 31/07 03 FU9 B13 Playoff A 1/32 Final Grüner Fotball IL 4 - 2 Manglerud S...all,IL MS 1      
1 13 9 92 033 on 31/07 16:20 on 31/07 04 FU9 B13 Playoff B 1/32 Final Sotra Sportsklubb 2 7 - 0 Manglerud S...all,IL MS 2      
2 8 3 01 005 lö 03/08 09:00 lö 03/08 4B2EK3v3 Girls 8 3v3 Lørdag Manglerud S...L Girlpower KFUM-Kam. Oslo 8      
1 7 3 02 001 lö 03/08 09:10 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Kolbotn IL 2      
1 7 3 02 116 lö 03/08 09:10 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Wolfes KFUM-Kam. Oslo 9      
1 7 3 02 072 lö 03/08 09:10 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 2 Manglerud S...IL Panthers      
1 7 3 02 102 lö 03/08 09:20 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Klemetsrud ...ball Løvene      
2 8 3 01 007 lö 03/08 09:30 lö 03/08 4B6EK3v3 Girls 8 3v3 Lørdag Lille Tøyen FK Wolf Manglerud S...L Girlpower      
1 7 3 02 120 lö 03/08 09:40 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 13 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 7 3 02 099 lö 03/08 09:40 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Klemetsrud ...ll Bjørnene Manglerud S...l,IL Wolfes      
1 7 3 02 011 lö 03/08 09:50 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Haslum IL Løvene      
2 9 3 02 014 lö 03/08 09:50 lö 03/08 4B2EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Sort KFUM-Kam. Oslo Blå      
1 7 3 02 092 lö 03/08 09:50 lö 03/08 4B4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Kolbotn IL 3 Manglerud S...ll,IL Bears      
2 8 3 01 014 lö 03/08 10:00 lö 03/08 4B1EK3v3 Girls 8 3v3 Lørdag Manglerud S...L Girlpower Skjetten      
1 8 3 02 006 lö 03/08 10:00 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 1 Manglerud S...l,IL Eagels      
1 8 3 02 019 lö 03/08 10:10 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 11 Manglerud S...,IL Dragons      
1 7 3 02 121 lö 03/08 10:10 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 1 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 7 3 02 118 lö 03/08 10:10 lö 03/08 4B1EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Hasle-Løren...sle Stars 1      
1 7 3 02 083 lö 03/08 10:20 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears KFUM-Kam. Oslo 4      
1 7 3 02 084 lö 03/08 10:20 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF 6 - Isbjørn      
1 7 3 02 111 lö 03/08 10:20 lö 03/08 4B4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 5 - Gaupe Manglerud S...l,IL Wolfes      
2 9 3 02 019 lö 03/08 10:30 lö 03/08 2A1EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Kjelsås IL Atletico Manglerud S...all,IL Sort      
1 8 3 02 032 lö 03/08 10:40 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Eagels KFUM-Kam. Oslo 13      
1 8 3 02 030 lö 03/08 10:40 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Dragons Kjelsås IL 4      
1 7 3 02 050 lö 03/08 10:50 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 11 Manglerud S...ll,IL Lions      
1 7 3 02 004 lö 03/08 10:50 lö 03/08 4B5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Christiania...b CBK Samba Manglerud S...l,IL Wolfes      
1 7 3 02 060 lö 03/08 10:50 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears Nordstrand IF 11 - Falk      
1 7 3 02 039 lö 03/08 10:50 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 10 Manglerud S...IL Panthers      
1 7 3 02 029 lö 03/08 11:00 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 5 Manglerud S...l,IL Tigers      
2 9 3 02 034 lö 03/08 11:10 lö 03/08 4B2EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo Rød Manglerud S...all,IL Sort      
1 8 3 02 047 lö 03/08 11:10 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 4 Manglerud S...,IL Dragons      
1 8 3 02 058 lö 03/08 11:10 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Kråkstad IL Farmers Manglerud S...l,IL Eagels      
1 7 3 02 023 lö 03/08 11:20 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears Nordstrand IF 4 - Ørn      
2 8 3 01 016 lö 03/08 11:20 lö 03/08 4B4EK3v3 Girls 8 3v3 Lørdag Manglerud S...L Girlpower Abildsø IL Rosa      
1 7 3 02 056 lö 03/08 11:30 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF 1 - Bjørn      
1 7 3 02 097 lö 03/08 11:30 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Haslum IL Tigrene      
1 8 3 02 084 lö 03/08 11:40 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Eagels Lillestrøm Ulv gul 1      
1 8 3 02 087 lö 03/08 11:40 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Dragons Kolbotn IL H 2      
2 9 3 02 040 lö 03/08 11:40 lö 03/08 2A7EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Sort KFUM-Kam. Oslo 5      
2 8 3 01 021 lö 03/08 11:50 lö 03/08 2A2EK3v3 Girls 8 3v3 Lørdag Lille Tøyen FK Lions Manglerud S...L Girlpower      
1 7 3 02 089 lö 03/08 12:00 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Kolbotn IL 5 Manglerud S...l,IL Wolfes      
1 7 3 02 015 lö 03/08 12:00 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Panthers Nordstrand IF 3 - Rev      
1 8 3 02 108 lö 03/08 12:10 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Kolbotn IL D Manglerud S...l,IL Eagels      
1 7 3 02 063 lö 03/08 12:10 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 3 Manglerud S...ll,IL Lions      
1 8 3 02 103 lö 03/08 12:10 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Dragons Nordstrand IF 1      
1 7 3 02 101 lö 03/08 12:10 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 7 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo 12 Manglerud S...ll,IL Bears      
2 9 3 02 048 lö 03/08 12:20 lö 03/08 2A7EK3v3 Girls 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Sort Nordstrand IF J2010      
1 9 3 02 004 lö 03/08 13:40 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Grønn Bækkelagets SK 7      
1 6 3 02 006 lö 03/08 13:40 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 4      
1 6 3 02 007 lö 03/08 13:40 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF 3      
1 9 3 02 016 lö 03/08 13:40 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Blå Bækkelagets SK 3      
1 6 3 02 005 lö 03/08 13:50 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF 2      
1 9 3 02 027 lö 03/08 13:50 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo Manglerud S...all,IL Hvit      
1 6 3 02 003 lö 03/08 13:50 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Christiania...b CBK Samba Manglerud S...,IL Jaguars      
1 9 3 02 097 lö 03/08 14:00 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Blå Vollen Ungdomslag 4      
1 9 3 02 010 lö 03/08 14:00 lö 03/08 4B4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Oransje Vollen Ungdomslag 3      
1 8 3 02 000 lö 03/08 14:10 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF 6      
1 9 3 02 100 lö 03/08 14:10 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Hvit Bækkelagets SK 10      
1 6 3 02 018 lö 03/08 14:10 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Wolves Vålerenga Fotball Stars      
1 9 3 02 023 lö 03/08 14:10 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo Manglerud S...ll,IL Grønn      
1 6 3 02 008 lö 03/08 14:20 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 4 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 8 3 02 004 lö 03/08 14:20 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Skiptvet IL      
1 6 3 02 020 lö 03/08 14:20 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF 1      
1 8 3 02 020 lö 03/08 14:20 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears Lillestrøm Ulv gul 2      
1 6 3 02 019 lö 03/08 14:20 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Jaguars Nordstrand IF 2      
1 8 3 02 007 lö 03/08 14:30 lö 03/08 4B1EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Sharks KFUM-Kam. Oslo 12      
1 9 3 02 012 lö 03/08 14:30 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo Manglerud S...ball,IL Rød      
1 9 3 02 035 lö 03/08 14:30 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Gul Vollen Ungdomslag 2      
1 9 3 02 057 lö 03/08 14:40 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Blå Grüner Fotb...L 2 Tigre 2      
1 6 3 02 042 lö 03/08 14:50 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Abildsø IL 3 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 6 3 02 038 lö 03/08 14:50 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Vålerenga Fotball Tigers Manglerud S...,IL Jaguars      
1 6 3 02 009 lö 03/08 14:50 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 5      
1 6 3 02 016 lö 03/08 14:50 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF 7      
1 9 3 02 003 lö 03/08 14:50 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Oransje Bækkelagets SK 4      
1 6 3 02 011 lö 03/08 14:50 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Abildsø IL 1 Manglerud S...IL Phanters      
1 8 3 02 037 lö 03/08 15:00 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Kolbotn IL H 1      
1 9 3 02 041 lö 03/08 15:00 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Vollen Ungdomslag 3 Manglerud S...ll,IL Grønn      
1 9 3 02 050 lö 03/08 15:00 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4 Manglerud S...ball,IL Gul      
1 8 3 02 023 lö 03/08 15:00 lö 03/08 4B5EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Sharks Bækkelagets SK 1      
1 8 3 02 029 lö 03/08 15:00 lö 03/08 4B1EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers KFUM-Kam. Oslo 9      
1 9 3 02 071 lö 03/08 15:10 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3 Manglerud S...ball,IL Blå      
1 9 3 02 044 lö 03/08 15:10 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Rød Bækkelagets SK 10      
1 8 3 02 042 lö 03/08 15:10 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears Kolbotn IL C      
1 6 3 02 031 lö 03/08 15:20 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Abildsø IL 2 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 6 3 02 024 lö 03/08 15:20 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Vålerenga Fotball Tigers Manglerud S...IL Phanters      
1 6 3 02 025 lö 03/08 15:20 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Manglerud S...l,IL Wolves      
1 9 3 02 024 lö 03/08 15:20 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo Manglerud S...,IL Oransje      
1 8 3 02 065 lö 03/08 15:30 lö 03/08 4B1EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 2 Manglerud S...ll,IL Lions      
1 9 3 02 064 lö 03/08 15:30 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Gul Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 101 lö 03/08 15:30 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 5 Manglerud S...ball,IL Rød      
1 8 3 02 057 lö 03/08 15:30 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Sharks Nordstrand IF 5      
1 8 3 02 066 lö 03/08 15:40 lö 03/08 4B1EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Bears Bækkelagets SK 4      
1 6 3 02 032 lö 03/08 15:50 lö 03/08 4B5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Phanters Abildsø IL 3      
1 9 3 02 028 lö 03/08 15:50 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Rød Røa IL Bogstad 3      
1 9 3 02 043 lö 03/08 15:50 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Røa IL Bogstad 2 Manglerud S...,IL Oransje      
1 6 3 02 028 lö 03/08 15:50 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Jaguars Vålerenga Fotball Stars      
1 8 3 02 054 lö 03/08 15:50 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Bækkelagets SK 5      
1 6 3 02 027 lö 03/08 15:50 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Tigers Nordstrand IF 7      
1 8 3 02 069 lö 03/08 16:00 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Kjelsås IL 3      
1 9 3 02 047 lö 03/08 16:00 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Hvit Røa IL Raptors      
1 8 3 02 083 lö 03/08 16:00 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Kolbotn IL A Manglerud S...l,IL Sharks      
1 8 3 02 080 lö 03/08 16:10 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 3 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 9 3 02 098 lö 03/08 16:10 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Grønn Kambo IL Liverpool      
1 6 3 02 030 lö 03/08 16:10 lö 03/08 4B5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Lions Nordstrand IF 5      
1 6 3 02 041 lö 03/08 16:20 lö 03/08 4B3EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Jaguars Nordstrand IF 3      
1 6 3 02 037 lö 03/08 16:20 lö 03/08 2A1EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 6 Manglerud S...IL Phanters      
1 8 3 02 076 lö 03/08 16:20 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Kjelsås IL 1 Manglerud S...l,IL Tigers      
1 9 3 02 108 lö 03/08 16:20 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Bækkelagets SK 8 Manglerud S...ball,IL Blå      
1 8 3 02 112 lö 03/08 16:30 lö 03/08 2A4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Røa IL 1 Lysejordet Manglerud S...ll,IL Lions      
1 6 3 02 046 lö 03/08 16:30 lö 03/08 2A7EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...l,IL Wolves Nordstrand IF 1      
1 9 3 02 060 lö 03/08 16:30 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...all,IL Hvit KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo      
1 9 3 02 054 lö 03/08 16:30 lö 03/08 2A6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Skedsmo Grå Manglerud S...ball,IL Rød      
1 6 3 02 044 lö 03/08 16:40 lö 03/08 2A5EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Gjelleråsen Manglerud S...ll,IL Lions      
1 9 3 02 106 lö 03/08 16:40 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo Manglerud S...ball,IL Gul      
1 6 3 02 045 lö 03/08 16:50 lö 03/08 2A2EK3v3 Boys 6 3v3 Grp 2 Manglerud S...IL Phanters Nordstrand IF 5      
1 9 3 02 082 lö 03/08 16:50 lö 03/08 2A3EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...,IL Oransje Skedsmo Brun      
1 8 3 02 106 lö 03/08 16:50 lö 03/08 4B5EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Lillestrøm Ulv gul 3 Manglerud S...l,IL Sharks      
1 8 3 02 105 lö 03/08 16:50 lö 03/08 4B4EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Kolbotn IL E Manglerud S...l,IL Tigers      
1 8 3 02 096 lö 03/08 16:50 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 8 3v3 Grp 2 Nordstrand IF 2 Manglerud S...ll,IL Bears      
1 9 3 02 077 lö 03/08 17:00 lö 03/08 4B2EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ll,IL Grønn Røa IL Rage      
1 9 3 02 091 lö 03/08 17:00 lö 03/08 4B7EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Manglerud S...ball,IL Gul Kambo IL United      
1 9 3 02 088 lö 03/08 17:00 lö 03/08 4B6EK3v3 Boys 9 3v3 Grp 2 Kråkstad IL Rovers Manglerud S...all,IL Hvit