Boys 9 years - born 2010 - 3v3

Alla lagen i Boys 9 3v3 Grupp 2




Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
1 9 3 02 008 lör 03/08 13:30 lör 03/08 04EK3 3v3 KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 017 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK3 3v3 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo      
1 9 3 02 013 lör 03/08 13:40 lör 03/08 02EK55 5v5 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4 Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 037 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK7 3v3 Grüner Fotb...L 2 Tigre 2 Bækkelagets SK 8      
1 9 3 02 007 lör 03/08 13:40 lör 03/08 02EK54 5v5 Røa IL Bogstad 3 Bækkelagets SK 10      
1 9 3 02 019 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK4 3v3 Vollen Ungdomslag 1 Røa IL Bogstad 4      
1 9 3 02 002 lör 03/08 13:40 lör 03/08 02EK51 5v5 Røa IL Bogstad 2 Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 016 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK2 3v3 Manglerud S...ball,IL Blå Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 031 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 022 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK5 3v3 Skedsmo Brun Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 015 lör 03/08 13:40 lör 03/08 04EK1 3v3 Vollen Ungdomslag 2 Lambertsete...Incredibles      
1 9 3 02 004 lör 03/08 13:40 lör 03/08 02EK55 5v5 Manglerud S...ll,IL Grønn Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 081 lör 03/08 13:50 lör 03/08 04EK5 3v3 Røa IL Rage Kambo IL Liverpool      
1 9 3 02 027 lör 03/08 13:50 lör 03/08 04EK2 3v3 KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo Manglerud S...all,IL Hvit      
1 9 3 02 026 lör 03/08 13:50 lör 03/08 04EK1 3v3 Kråkstad IL Rovers Bækkelagets SK 9      
1 9 3 02 014 lör 03/08 13:50 lör 03/08 02EK52 5v5 Grüner Fotball IL 1 Tigre Røa IL Bogstad 1      
1 9 3 02 084 lör 03/08 13:50 lör 03/08 04EK3 3v3 Bækkelagets SK 5 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo      
1 9 3 02 010 lör 03/08 14:00 lör 03/08 04EK4 3v3 Manglerud S...,IL Oransje Vollen Ungdomslag 3      
1 9 3 02 056 lör 03/08 14:00 lör 03/08 04EK3 3v3 Lambertsete...The Vikings Vollen Ungdomslag 1      
1 9 3 02 103 lör 03/08 14:00 lör 03/08 2A6EK3v3 Kambo IL United Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 097 lör 03/08 14:00 lör 03/08 04EK2 3v3 Manglerud S...ball,IL Blå Vollen Ungdomslag 4      
1 9 3 02 100 lör 03/08 14:10 lör 03/08 04EK2 3v3 Manglerud S...all,IL Hvit Bækkelagets SK 10      
1 9 3 02 023 lör 03/08 14:10 lör 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo Manglerud S...ll,IL Grønn      
1 9 3 02 034 lör 03/08 14:10 lör 03/08 04EK4 3v3 Lambertsete...Incredibles Rustad IL Tigers      
1 9 3 02 020 lör 03/08 14:10 lör 03/08 04EK5 3v3 Kambo IL Liverpool Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 021 lör 03/08 14:10 lör 03/08 02EK55 5v5 Grüner Fotb...L 2 Tigre 2 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo      
1 9 3 02 018 lör 03/08 14:10 lör 03/08 04EK7 3v3 Røa IL Bogstad 4 Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 009 lör 03/08 14:20 lör 03/08 2A6EK3v3 Bækkelagets SK 9 Skedsmo Grå      
1 9 3 02 001 lör 03/08 14:20 lör 03/08 02EK54 5v5 Røa IL Bogstad 2 Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 005 lör 03/08 14:20 lör 03/08 04EK4 3v3 Skedsmo Brun KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo      
1 9 3 02 011 lör 03/08 14:20 lör 03/08 02EK51 5v5 Kråkstad IL Rovers KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo      
1 9 3 02 032 lör 03/08 14:20 lör 03/08 04EK5 3v3 Røa IL Bogstad 1 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4      
1 9 3 02 033 lör 03/08 14:30 lör 03/08 04EK4 3v3 Grüner Fotball IL 1 Tigre Kambo IL United      
1 9 3 02 006 lör 03/08 14:30 lör 03/08 04EK2 3v3 Røa IL Rage Vollen Ungdomslag 3      
1 9 3 02 012 lör 03/08 14:30 lör 03/08 2A7EK3v3 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo Manglerud S...ball,IL Rød      
1 9 3 02 035 lör 03/08 14:30 lör 03/08 04EK7 3v3 Manglerud S...ball,IL Gul Vollen Ungdomslag 2      
1 9 3 02 052 lör 03/08 14:40 lör 03/08 04EK5 3v3 Lambertsete...Incredibles KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo      
1 9 3 02 057 lör 03/08 14:40 lör 03/08 02EK55 5v5 Manglerud S...ball,IL Blå Grüner Fotb...L 2 Tigre 2      
1 9 3 02 075 lör 03/08 14:40 lör 03/08 2A7EK3v3 Kambo IL Liverpool KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo      
1 9 3 02 025 lör 03/08 14:40 lör 03/08 02EK51 5v5 KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo Bækkelagets SK 10      
1 9 3 02 036 lör 03/08 14:40 lör 03/08 02EK54 5v5 Lambertsete...The Vikings Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 038 lör 03/08 14:40 lör 03/08 02EK52 5v5 Røa IL Bogstad 4 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3      
1 9 3 02 048 lör 03/08 14:50 lör 03/08 04EK5 3v3 Røa IL Bogstad 1 Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 042 lör 03/08 14:50 lör 03/08 04EK1 3v3 Vollen Ungdomslag 1 Bækkelagets SK 8      
1 9 3 02 003 lör 03/08 14:50 lör 03/08 02EK52 5v5 Manglerud S...,IL Oransje Bækkelagets SK 4      
1 9 3 02 029 lör 03/08 14:50 lör 03/08 2A7EK3v3 Røa IL Raptors Skedsmo Grå      
1 9 3 02 086 lör 03/08 14:50 lör 03/08 04EK4 3v3 Bækkelagets SK 9 Røa IL Bogstad 3      
1 9 3 02 041 lör 03/08 15:00 lör 03/08 04EK3 3v3 Vollen Ungdomslag 3 Manglerud S...ll,IL Grønn      
1 9 3 02 049 lör 03/08 15:00 lör 03/08 02EK52 5v5 Vollen Ungdomslag 2 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 051 lör 03/08 15:00 lör 03/08 04EK4 3v3 Rustad IL Tigers Grüner Fotball IL 1 Tigre      
1 9 3 02 000 lör 03/08 15:00 lör 03/08 02EK53 5v5 Bækkelagets SK 7 Skedsmo Brun      
1 9 3 02 050 lör 03/08 15:00 lör 03/08 02EK54 5v5 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4 Manglerud S...ball,IL Gul      
1 9 3 02 066 lör 03/08 15:10 lör 03/08 04EK5 3v3 Lambertsete...Incredibles Kambo IL United      
1 9 3 02 071 lör 03/08 15:10 lör 03/08 04EK7 3v3 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3 Manglerud S...ball,IL Blå      
1 9 3 02 030 lör 03/08 15:10 lör 03/08 02EK54 5v5 Bækkelagets SK 5 KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo      
1 9 3 02 069 lör 03/08 15:10 lör 03/08 04EK6 3v3 Vollen Ungdomslag 4 Bækkelagets SK 3      
1 9 3 02 044 lör 03/08 15:10 lör 03/08 02EK51 5v5 Manglerud S...ball,IL Rød Bækkelagets SK 10      
1 9 3 02 024 lör 03/08 15:20 lör 03/08 02EK54 5v5 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo Manglerud S...,IL Oransje      
1 9 3 02 102 lör 03/08 15:20 lör 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo Bækkelagets SK 9      
1 9 3 02 040 lör 03/08 15:20 lör 03/08 02EK55 5v5 Bækkelagets SK 4 Kambo IL Liverpool      
1 9 3 02 070 lör 03/08 15:20 lör 03/08 04EK5 3v3 Bækkelagets SK 8 Lambertsete...The Vikings      
1 9 3 02 063 lör 03/08 15:20 lör 03/08 04EK1 3v3 Røa IL Bogstad 3 Kråkstad IL Rovers      
1 9 3 02 067 lör 03/08 15:20 lör 03/08 04EK4 3v3 Vollen Ungdomslag 1 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo      
1 9 3 02 064 lör 03/08 15:30 lör 03/08 04EK6 3v3 Manglerud S...ball,IL Gul Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 061 lör 03/08 15:30 lör 03/08 04EK3 3v3 Røa IL Raptors KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo      
1 9 3 02 065 lör 03/08 15:30 lör 03/08 04EK4 3v3 KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo Grüner Fotb...L 4 Tigre 4      
1 9 3 02 062 lör 03/08 15:30 lör 03/08 04EK5 3v3 Rustad IL Tigers Bækkelagets SK 2      
1 9 3 02 039 lör 03/08 15:30 lör 03/08 2A6EK3v3 Bækkelagets SK 1 Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 068 lör 03/08 15:30 lör 03/08 04EK2 3v3 Røa IL Bogstad 1 Vollen Ungdomslag 2      
1 9 3 02 101 lör 03/08 15:30 lör 03/08 02EK51 5v5 Bækkelagets SK 5 Manglerud S...ball,IL Rød      
1 9 3 02 078 lör 03/08 15:40 lör 03/08 02EK54 5v5 Bækkelagets SK 10 KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo      
1 9 3 02 073 lör 03/08 15:50 lör 03/08 02EK52 5v5 KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo Røa IL Rage      
1 9 3 02 045 lör 03/08 15:50 lör 03/08 04EK1 3v3 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo Kråkstad IL Rovers      
1 9 3 02 043 lör 03/08 15:50 lör 03/08 02EK53 5v5 Røa IL Bogstad 2 Manglerud S...,IL Oransje      
1 9 3 02 107 lör 03/08 15:50 lör 03/08 04EK7 3v3 Bækkelagets SK 3 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3      
1 9 3 02 028 lör 03/08 15:50 lör 03/08 02EK51 5v5 Manglerud S...ball,IL Rød Røa IL Bogstad 3      
1 9 3 02 046 lör 03/08 16:00 lör 03/08 02EK51 5v5 Skedsmo Grå KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo      
1 9 3 02 085 lör 03/08 16:00 lör 03/08 04EK7 3v3 Lambertsete...The Vikings Vollen Ungdomslag 4      
1 9 3 02 072 lör 03/08 16:00 lör 03/08 04EK4 3v3 Vollen Ungdomslag 3 Bækkelagets SK 1      
1 9 3 02 047 lör 03/08 16:00 lör 03/08 04EK3 3v3 Manglerud S...all,IL Hvit Røa IL Raptors      
1 9 3 02 074 lör 03/08 16:00 lör 03/08 04EK5 3v3 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 053 lör 03/08 16:00 lör 03/08 2A6EK3v3 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo Bækkelagets SK 8      
1 9 3 02 090 lör 03/08 16:00 lör 03/08 04EK6 3v3 Vollen Ungdomslag 2 Grüner Fotb...L 4 Tigre 4      
1 9 3 02 105 lör 03/08 16:10 lör 03/08 02EK51 5v5 Røa IL Bogstad 1 Lambertsete...Incredibles      
1 9 3 02 095 lör 03/08 16:10 lör 03/08 02EK55 5v5 Rustad IL Tigers KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo      
1 9 3 02 089 lör 03/08 16:10 lör 03/08 04EK1 3v3 Bækkelagets SK 2 Bækkelagets SK 6      
1 9 3 02 098 lör 03/08 16:10 lör 03/08 02EK53 5v5 Manglerud S...ll,IL Grønn Kambo IL Liverpool      
1 9 3 02 096 lör 03/08 16:20 lör 03/08 04EK6 3v3 Grüner Fotb...L 2 Tigre 2 Lambertsete...The Vikings      
1 9 3 02 108 lör 03/08 16:20 lör 03/08 02EK54 5v5 Bækkelagets SK 8 Manglerud S...ball,IL Blå      
1 9 3 02 076 lör 03/08 16:20 lör 03/08 02EK55 5v5 Skedsmo Brun Røa IL Bogstad 2      
1 9 3 02 059 lör 03/08 16:20 lör 03/08 02EK53 5v5 Røa IL Bogstad 3 KFUM-Kam. O...0 KFUM Oslo      
1 9 3 02 093 lör 03/08 16:20 lör 03/08 2A6EK3v3 Bækkelagets SK 4 KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo      
1 9 3 02 060 lör 03/08 16:30 lör 03/08 04EK7 3v3 Manglerud S...all,IL Hvit KFUM-Kam. O...3 KFUM Oslo      
1 9 3 02 058 lör 03/08 16:30 lör 03/08 04EK6 3v3 Røa IL Raptors Bækkelagets SK 9      
1 9 3 02 055 lör 03/08 16:30 lör 03/08 04EK1 3v3 Vollen Ungdomslag 4 Grüner Fotb...L 3 Tigre 3      
1 9 3 02 054 lör 03/08 16:30 lör 03/08 2A6EK3v3 Skedsmo Grå Manglerud S...ball,IL Rød      
1 9 3 02 094 lör 03/08 16:30 lör 03/08 04EK4 3v3 Røa IL Rage Bækkelagets SK 7      
1 9 3 02 092 lör 03/08 16:30 lör 03/08 02EK55 5v5 Rustad IL Tigers Kambo IL United      
1 9 3 02 114 lör 03/08 16:40 lör 03/08 04EK1 3v3 KFUM-Kam. O...7 KFUM Oslo Røa IL Bogstad 4      
1 9 3 02 112 lör 03/08 16:40 lör 03/08 02EK54 5v5 Grüner Fotball IL 1 Tigre Lambertsete...Incredibles      
1 9 3 02 083 lör 03/08 16:40 lör 03/08 04EK2 3v3 Vollen Ungdomslag 3 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo      
1 9 3 02 106 lör 03/08 16:40 lör 03/08 04EK6 3v3 KFUM-Kam. O...1 KFUM Oslo Manglerud S...ball,IL Gul      
1 9 3 02 113 lör 03/08 16:50 lör 03/08 02EK51 5v5 Grüner Fotb...L 2 Tigre 2 Vollen Ungdomslag 1      
1 9 3 02 082 lör 03/08 16:50 lör 03/08 02EK53 5v5 Manglerud S...,IL Oransje Skedsmo Brun      
1 9 3 02 088 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK6 3v3 Kråkstad IL Rovers Manglerud S...all,IL Hvit      
1 9 3 02 079 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK1 3v3 Skedsmo Grå Bækkelagets SK 5      
1 9 3 02 077 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK2 3v3 Manglerud S...ll,IL Grønn Røa IL Rage      
1 9 3 02 087 lör 03/08 17:00 lör 03/08 02EK51 5v5 Røa IL Raptors KFUM-Kam. O...2 KFUM Oslo      
1 9 3 02 109 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK5 3v3 Vollen Ungdomslag 4 Røa IL Bogstad 4      
1 9 3 02 104 lör 03/08 17:00 lör 03/08 02EK54 5v5 Bækkelagets SK 6 Grüner Fotball IL 1 Tigre      
1 9 3 02 099 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK4 3v3 KFUM-Kam. O...9 KFUM Oslo Røa IL Bogstad 2      
1 9 3 02 091 lör 03/08 17:00 lör 03/08 04EK7 3v3 Manglerud S...ball,IL Gul Kambo IL United      
1 9 3 02 080 lör 03/08 17:00 lör 03/08 02EK52 5v5 KFUM-Kam. O...8 KFUM Oslo Bækkelagets SK 1