Willy Furus matcher under Norway Cup 2019


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
2 14 7 03 000 sö 28/07 09:00 sö 28/07 09 VA7 G13/14 Grp 3 Lyn Fotball 10 - 1 Hødd, IL - Fotball Blå Willy Furu (Huvuddomare)
1 14 7 04 001 sö 28/07 10:00 sö 28/07 09 VA7 B13/14 Grp 4 Nordby IL 1 1 - 7 Molde FK Willy Furu (Huvuddomare)
1 16 7 01 000 sö 28/07 15:15 sö 28/07 06 VA7 B15/16 Grp 1 Rosendal TL 10 - 0 Bryn / Bud 2 Willy Furu (Huvuddomare)
2 16 7 02 001 sö 28/07 17:15 sö 28/07 06 VA7 G15/16 Grp 2 Nore Neset /Os 2 - 6 Elnesvågen ... Idrettslag Willy Furu (Huvuddomare)
2 15 0 05 000 må 29/07 09:50 må 29/07 02 EK11 G15 Grp 5 TSC Welling...lingsbüttel 2 - 2 Skarp, IF Ulrik Stadtler Sandberg (Huvuddomare) , Anders Hommerstad Nysæther (Domarcoach) , Willy Furu (Domare (Övrig))
2 14 7 03 005 må 29/07 11:00 må 29/07 06 VA7 G13/14 Grp 3 Lyn Fotball 1 - 1 Njardar/Tysnes Willy Furu (Huvuddomare)
2 16 7 05 002 må 29/07 12:00 må 29/07 06 VA7 G15/16 Grp 5 Lille Tøyen FK 2 - 5 Skjervøy IK Willy Furu (Huvuddomare)
1 14 0 21 002 må 29/07 16:10 må 29/07 01 LA11 B14 Grp 21 Fron Fotball 2010 1 - 2 Lørenskog 2 Willy Furu (Huvuddomare)
1 15 0 02 004 må 29/07 17:10 må 29/07 01 LA11 B15 Grp 2 Sandviken, IL 4 - 0 Eidanger IL Raymond Aksnes Nesse (Huvuddomare) , Arild Furu (Assisterande 1) , Willy Furu (Assisterande 2)
2 16 0 12 003 må 29/07 18:10 må 29/07 01 LA11 G16 Grp 12 Kolnes IL K...s/Stegaberg 1 - 1 Florø SK Mauritz Just (Huvuddomare) , Arild Furu (Assisterande 1) , Willy Furu (Assisterande 2)
1 14 0 32 005 ti 30/07 09:00 ti 30/07 04 AB11 B14 Grp 32 Nord, SK - Fotball Nord 2 - 0 Gjøvik-Lyn, FK 1 Willy Furu (Huvuddomare) , Terje Halvorsen (Domarcoach)
2 15 0 09 005 ti 30/07 09:50 ti 30/07 04 AB11 G15 Grp 9 Torridal IL 3 - 7 Ål IL Jenter 14/15 Willy Furu (Huvuddomare)
2 14 0 13 003 ti 30/07 10:50 ti 30/07 04 AB11 G14 Grp 13 Kolbotn IL 2 - 2 IL Jotun Willy Furu (Huvuddomare)
1 16 0 10 004 ti 30/07 16:10 ti 30/07 06 EK11 B16 Grp 10 Sandnessjøen IL 2 - 1 Klemetsrud IL - fotball Bart Geurts (Huvuddomare) , Willy Furu (Assisterande 1) , Adrian Alvsvåg Jacobsen (Assisterande 2)
2 16 0 02 005 ti 30/07 17:10 ti 30/07 06 EK11 G16 Grp 2 Bremnes IL 0 - 0 HIF/Stein 1 Willy Furu (Huvuddomare) , Bart Geurts (Assisterande 1) , Sindre Jakobsen (Assisterande 2) , Mats Nesmann (Domarcoach)
1 14 0 92 007 on 31/07 08:00 on 31/07 01 FU11 1/64 Final B14 Playoff B Villasanta Cosov 1 1 - 2 Nordre Fjell Fotball Willy Furu (Huvuddomare)
1 16 0 92 019 on 31/07 09:00 on 31/07 01 FU11 1/32 Final B16 Playoff B Gjerpen IF Allianse 2 - 1 Giv Akt / Spangereid Daniel Statham (Huvuddomare) , Kenneth Blix (Assisterande 1) , Willy Furu (Assisterande 2) , Trond Stagrim (Domarcoach)
1 16 7 92 005 on 31/07 13:15 on 31/07 18 EK7 1/16 Final B15/16 Playoff B Bækkelagets SK Sistelaget 3 - 4 KFUM-Kam. Oslo Willy Furu (Huvuddomare)
2 14 0 92 033 on 31/07 15:45 on 31/07 45 EK11 1/16 Final G14 Playoff B Oppegård IL 2 - 3 Heia FK J14 Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 03 003 to 01/08 10:00 to 01/08 14 EK7 Stjerneklassen 7-er B Grp 3 Bøn 8 - 0 Vålerenga Fotball United Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 01 016 to 01/08 13:00 to 01/08 10 EK7 Stjerneklassen 7-er A Grp 1 Åmot IF 0 - 2 Vear IF Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 03 004 to 01/08 14:00 to 01/08 09 EK7 Stjerneklassen 7-er B Grp 3 Vear IF 2 - 14 Bøn Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 01 011 to 01/08 16:00 to 01/08 13 EK7 Stjerneklassen 7-er B Grp 1 Strømsgodse...gt Idrett 1 0 - 3 FC Glesborg Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 03 005 to 01/08 19:00 to 01/08 15 EK7 Stjerneklassen 7-er B Grp 3 Bøn 1 - 1 Brane IL Tigers Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 91 010 fr 02/08 09:00 fr 02/08 13 EK7 1/4 Final Stjerneklassen 7-er B Playoff A Lillestrøm 1 - 3 Strømsgodse...gt Idrett 1 Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 91 006 fr 02/08 10:00 fr 02/08 13 EK7 Semifinal Stjerneklassen 7-er C Playoff A Ørn Ask Horten, FK 9 - 0 Parasport D...k Stjernene Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 91 000 fr 02/08 12:00 fr 02/08 13 EK7 Semifinal Stjerneklassen 7-er B Playoff A FC Glesborg 6 - 1 Brane IL Tigers Willy Furu (Huvuddomare)
3 0 7 92 004 fr 02/08 15:00 fr 02/08 11 EK7 Final Stjerneklassen 7-er A Playoff B Parasport D...Stjernene 2 3 - 0 Åmot IF Willy Furu (Huvuddomare)