Faisal Nsubugas matcher under Norway Cup 2019


  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
2 11 7 03 003 sö 28/07 12:00 sö 28/07 11 EK7 G11 Grp 3 Driv Idrett... Supergirls 3 - 2 Oppsal IF Fotball 2 Abdallah Qashua (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 12 7 01 003 sö 28/07 13:00 sö 28/07 11 EK7 B12 Grp 1 Oppegård IL Ulvene 2 3 - 3 Skåla IL Tommy Ramstad (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 12 7 04 005 sö 28/07 14:00 sö 28/07 13 EK7 G12 Grp 4 Ramnes IF J12 Hvit 1 - 3 Kolbotn IL Diamonds D Ayale Ismail (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 11 7 11 000 sö 28/07 16:00 sö 28/07 11 EK7 B11 Grp 11 Lille Tøyen FK Tøyen 0 - 3 Korsvoll IL Hvit Vetle Krog (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 12 7 03 004 sö 28/07 17:00 sö 28/07 11 EK7 B12 Grp 3 Nordstrand IF Blå 7 - 0 Lørenskog Champions 7 Viktor Andreas Grønn-Jensen (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 16 7 02 002 må 29/07 09:00 må 29/07 17 EK7 G15/16 Grp 2 Elnesvågen ... Idrettslag 3 - 1 Grüner Fotball IL Josof Askari (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 01 002 må 29/07 11:30 må 29/07 04 FU9 B13 Grp 1 Ullern IF 2 8 - 2 Rubbestadnes IL Manzoor Sulaimankhail (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 20 003 må 29/07 13:10 må 29/07 04 FU9 B13 Grp 20 Ready 2 0 - 5 Molde FK 2 Øyvind Svendsen (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 22 002 må 29/07 19:00 må 29/07 40 EK9 B13 Grp 22 Oppsal IF Fotball 1 1 - 0 Adolfsbergs IK 2 Olav Birkeland (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 24 002 må 29/07 19:50 må 29/07 40 EK9 B13 Grp 24 Borg IF 6 - 0 Sveio IL Parviz Nourali (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 11 7 01 008 ti 30/07 10:00 ti 30/07 15 EK7 B11 Grp 1 Hvam 6 - 2 Lyn Fotball Dinamo Tåsen Magnus Albrigtsen Eilertsen (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 7 03 008 ti 30/07 11:00 ti 30/07 22 EK7 B13/14 Grp 3 Raumnes & Årnes Team Nes 0 - 10 Hasundgot IL - Fotball Hadi Akhlaghi (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 16 7 02 004 ti 30/07 12:00 ti 30/07 18 EK7 G15/16 Grp 2 Hemsedal IL 2 - 3 Elnesvågen ... Idrettslag Terje Klungsøyr (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 13 004 ti 30/07 17:20 ti 30/07 04 FU9 B13 Grp 13 Stag, SPKL 2 2 - 1 Vestre Akers SK Parviz Nourali (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 10 005 ti 30/07 18:10 ti 30/07 04 FU9 B13 Grp 10 Høybråten og Stovner IL 2 - 6 Heddal IL Pål Michael Solis (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 0 16 004 ti 30/07 19:25 ti 30/07 01 FU11 B14 Grp 16 Hamna Idrettslag 4 - 1 Lørenskog 3 Steinar Holten (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 7 92 004 on 31/07 08:00 on 31/07 25 EK7 1/16 Final B13/14 Playoff B Surnadal IL 2 0 - 2 Furuset Fotball IF Josof Askari (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 91 009 on 31/07 10:30 on 31/07 38 EK9 1/32 Final B13 Playoff A Gaza Kids 4 - 1 Vaalserquartier FV Radwan Hassan (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 91 000 on 31/07 11:20 on 31/07 40 EK9 1/32 Final B13 Playoff A Tomrefjord/Fiksdal/Rekdal 3 - 4 Fotballklubben Landsås Adrian Alvsvåg Jacobsen (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 7 91 016 on 31/07 17:15 on 31/07 05 AB7 1/8 Final B13/14 Playoff A WA 1 - 2 Huk FK Mats Johnsen Wasmuth (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 7 91 021 on 31/07 18:15 on 31/07 06 AB7 1/8 Final B13/14 Playoff A Blindheim IL 1 - 4 Bud IL Sindre Santi (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 14 7 92 021 on 31/07 20:15 on 31/07 07 AB7 1/8 Final B13/14 Playoff B Holmen IF 3 - 0 Tertnes Fot... Herrer 7er Sondre Stene (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 91 049 to 01/08 08:00 to 01/08 40 EK9 1/8 Final B13 Playoff A Lyn Fotball 1 7 - 8 P Borg IF Jonathan Geerts (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 13 9 91 021 to 01/08 08:50 to 01/08 40 EK9 1/8 Final G13 Playoff A Follese FK 0 - 6 Kolbotn IL 1 Alim Akpinar (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
1 13 9 92 049 to 01/08 10:30 to 01/08 39 EK9 1/16 Final B13 Playoff B Vestre Akers SK 3 - 1 Lyn Fotball 2 Simen Bergman (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 13 9 92 011 to 01/08 11:20 to 01/08 38 EK9 1/16 Final G13 Playoff B Sauland IL 3 - 2 Øvrevoll Hosle IL Lag 2 Jesper Gustafsson (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 13 9 91 030 to 01/08 13:50 to 01/08 40 EK9 1/4 Final G13 Playoff A AIK FF 5 - 0 Langhus IL Fotball CRAZY Arvin Træland (Huvuddomare) , Preben Dypdahl (Assisterande 1) , Hadi Akhlaghi (Assisterande 2) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 13 9 92 028 to 01/08 17:10 to 01/08 39 EK9 1/8 Final G13 Playoff B Ullern IF - Ullern Fire 2 - 1 Hønefoss BK Håkon Andreassen (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)
2 13 9 92 031 to 01/08 20:30 to 01/08 38 EK9 1/4 Final G13 Playoff B Blindheim IL 2 3 - 2 Jerusalem Girls Fredrik Klausen Turøy (Huvuddomare) , Faisal Nsubuga (Domarcoach)