Høybråten og Stovner IL

Lagre til kalenderen din
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
1 14 0 34 003 søn. 31/07 08:30 søn. 31/07 02 EK11 Boys 14 Grp 34 ROS, IL 6 - 1 Høybråten og Stovner IL      
1 13 9 05 000 søn. 31/07 10:10 søn. 31/07 02 LA9 Boys 13 Grp 5 Høybråten og Stovner IL 1 0 - 4 Bjørkelangen      
2 12 9 01 001 søn. 31/07 11:30 søn. 31/07 18EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Høybråten og Stovner IL 1 - 1 Lørenskog Rød      
1 13 9 18 001 søn. 31/07 11:50 søn. 31/07 38 EK9 Boys 13 Grp 18 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 6 Lyn Fotball 3      
2 13 9 08 000 søn. 31/07 12:40 søn. 31/07 02 LA9 Girls 13 Grp 8 Frøya FK -9 1 - 0 Høybråten og Stovner IL      
2 16 7 08 001 søn. 31/07 14:00 søn. 31/07 04 VA7 Girls 15/16 7aside Grp 8 Høybråten og Stovner IL 1 - 8 Bud/Bryn      
2 12 9 01 013 søn. 31/07 15:15 søn. 31/07 17EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Høybråten og Stovner IL 0 - 2 Manglerud Star Fotball,IL      
1 19 0 12 006 søn. 31/07 17:55 søn. 31/07 05 RU11 Boys 19 Grp 12 Høybråten og Stovner IL 1 - 1 Djerv 1919, SK 1    
1 14 0 34 000 man. 01/08 08:00 man. 01/08 33 EK11 Boys 14 Grp 34 Høybråten og Stovner IL 0 - 13 Vålerenga Fotball Elite      
2 13 9 08 006 man. 01/08 09:40 man. 01/08 40 EK9 Girls 13 Grp 8 Høybråten og Stovner IL 1 - 2 Reinsvoll/Bøverbu/Eina      
2 11 7 02 024 man. 01/08 09:45 man. 01/08 08 EK7 Girls 11 Grp 2 Frigg Oslo FK - Fotball 11 - 1 Høybråten og Stovner IL      
1 11 7 06 006 man. 01/08 10:30 man. 01/08 09 EK7 Boys 11 Grp 6 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 5 Bækkelagets SK 1      
1 12 9 02 005 man. 01/08 10:45 man. 01/08 18EK09 Boys 12-9 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 1 Manglerud S...all,IL Star      
1 13 9 05 003 man. 01/08 11:20 man. 01/08 39 EK9 Boys 13 Grp 5 Stange SK Hvit 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
1 12 9 04 003 man. 01/08 12:15 man. 01/08 18EK09 Boys 12-9 Grp 4 Høybråten og Stovner IL 1 1 - 2 Lillestrøm 1      
1 11 7 06 012 man. 01/08 12:45 man. 01/08 08 EK7 Boys 11 Grp 6 Holmlia SK Grønn 6 - 3 Høybråten og Stovner IL 2      
1 12 9 04 020 man. 01/08 14:00 man. 01/08 18EK09 Boys 12-9 Grp 4 Høybråten og Stovner IL 1 4 - 1 Lambertsete...The Vikings    
1 13 9 18 000 man. 01/08 14:40 man. 01/08 03 VA9 Boys 13 Grp 18 Snøgg Fotball 3 - 1 Høybråten og Stovner IL 2      
1 11 7 02 003 man. 01/08 15:00 man. 01/08 10 EK7 Boys 11 Grp 2 Ready 1 6 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
2 16 7 08 002 man. 01/08 15:00 man. 01/08 05 AB7 Girls 15/16 7aside Grp 8 Vestsiden-Askøy IL 1 7 - 0 Høybråten og Stovner IL      
2 11 7 02 011 man. 01/08 15:00 man. 01/08 08 EK7 Girls 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 3 - 4 Grüner Fotball IL      
2 13 9 08 008 man. 01/08 16:20 man. 01/08 38 EK9 Girls 13 Grp 8 Gossen IL 2 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 19 0 12 007 man. 01/08 16:30 man. 01/08 02 EK11 Boys 19 Grp 12 Tromsø IL 3 - 0 Høybråten og Stovner IL    
1 12 9 02 020 man. 01/08 18:30 man. 01/08 17EK09 Boys 12-9 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 2 3 - 3 Lommedalens...IL Helset 2      
1 13 9 18 002 tir. 02/08 08:00 tir. 02/08 38 EK9 Boys 13 Grp 18 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 2 Tertnes Fotball Herrer 1    
1 19 0 12 008 tir. 02/08 10:55 tir. 02/08 30 EK11 Boys 19 Grp 12 Høybråten og Stovner IL 0 - 2 Sund Sportsklubb    
2 13 9 08 003 tir. 02/08 13:50 tir. 02/08 39 EK9 Girls 13 Grp 8 Høybråten og Stovner IL 3 - 1 KFUM-Kam. Oslo 1      
2 16 7 08 004 tir. 02/08 15:00 tir. 02/08 23 EK7 Girls 15/16 7aside Grp 8 Høybråten og Stovner IL 0 - 8 Hardhaus, SK      
1 13 9 05 002 tir. 02/08 15:30 tir. 02/08 04 FU9 Boys 13 Grp 5 Høybråten og Stovner IL 1 2 - 1 Grüner Fotball IL      
2 12 9 01 026 tir. 02/08 16:00 tir. 02/08 18EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Høybråten og Stovner IL 3 - 0 Bækkelagets SK BSK Tigers      
1 19 0 12 009 tir. 02/08 17:45 tir. 02/08 03 RU11 Boys 19 Grp 12 Herd, Spk. 2 - 0 Høybråten og Stovner IL    
1 14 0 34 005 tir. 02/08 19:00 tir. 02/08 04 RU11 Boys 14 Grp 34 Giv Akt, IL 9 - 1 Høybråten og Stovner IL      
2 12 9 01 014 tir. 02/08 19:45 tir. 02/08 17EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Høybråten og Stovner IL 3 - 0 Rustad Abil...Sportsklubb      
2 16 7 92 009 ons. 03/08 09:00 ons. 03/08 05 VA7 Girls 15/16 7aside Playoff B 1/16 Final Masfjord FL 1 - 2 Høybråten og Stovner IL      
1 19 0 92 024 ons. 03/08 09:00 ons. 03/08 02 AB11 Boys 19 Playoff B 1/32 Final Bøler IF 0 - 3 Høybråten og Stovner IL      
1 14 0 92 019 ons. 03/08 09:00 ons. 03/08 02 EK11 Boys 14 Playoff B 1/64 Final Kongsvinger IL Fotball 3 - 1 Høybråten og Stovner IL      
2 11 7 02 004 ons. 03/08 09:00 ons. 03/08 11 EK7 Girls 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 1 - 6 Lørenskog Stargirls      
1 12 9 02 015 ons. 03/08 09:15 ons. 03/08 17EK09 Boys 12-9 Grp 2 Hasle-Løren IL 1 3 - 1 Høybråten og Stovner IL 2      
1 11 7 02 008 ons. 03/08 09:45 ons. 03/08 08 EK7 Boys 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 1 3 - 4 Bækkelagets SK 3      
1 12 9 04 008 ons. 03/08 10:00 ons. 03/08 17EK09 Boys 12-9 Grp 4 Hasle-Løren IL 2 4 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 13 9 92 062 ons. 03/08 10:30 ons. 03/08 03 FU9 Boys 13 Playoff B 1/32 Final Høybråten og Stovner IL 1 0 - 3 Vålerenga Fotball Rød      
1 11 7 06 000 ons. 03/08 10:30 ons. 03/08 10 EK7 Boys 11 Grp 6 Vålerenga F... Allstars 1 5 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 13 9 92 045 ons. 03/08 11:20 ons. 03/08 07 VA9 Boys 13 Playoff B 1/32 Final Ullern IF 1 7 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
2 11 7 02 001 ons. 03/08 12:45 ons. 03/08 08 EK7 Girls 11 Grp 2 Oppsal IF Fotball 2 1 - 3 Høybråten og Stovner IL      
1 12 9 02 017 ons. 03/08 13:00 ons. 03/08 17EK09 Boys 12-9 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 2 0 - 3 Fjellhamar 1      
1 11 7 06 003 ons. 03/08 13:30 ons. 03/08 10 EK7 Boys 11 Grp 6 Høybråten og Stovner IL 2 1 - 6 Ready 2      
2 16 7 92 017 ons. 03/08 14:00 ons. 03/08 04 VA7 Girls 15/16 7aside Playoff B 1/8 Final Sportsklubb...d Haugesund 1 - 2 Høybråten og Stovner IL      
1 11 7 02 006 ons. 03/08 15:45 ons. 03/08 10 EK7 Boys 11 Grp 2 Nordstrand IF Samhold 1 - 1 Høybråten og Stovner IL 1      
2 11 7 02 000 ons. 03/08 15:45 ons. 03/08 08 EK7 Girls 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 3 - 1 Nordstrand IF      
1 11 7 06 019 ons. 03/08 16:30 ons. 03/08 11 EK7 Boys 11 Grp 6 Nordstrand IF Engasjement 5 - 2 Høybråten og Stovner IL 2      
1 19 0 92 028 ons. 03/08 16:45 ons. 03/08 33 EK11 Boys 19 Playoff B 1/16 Final Hapoel Eshkol 3 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 11 7 02 013 ons. 03/08 17:15 ons. 03/08 08 EK7 Boys 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 1 2 - 6 Fjellhamar Hvit      
1 12 9 04 000 ons. 03/08 18:15 ons. 03/08 17EK09 Boys 12-9 Grp 4 Høybråten og Stovner IL 1 2 - 0 Furuset Fotball IF      
2 12 9 01 010 tor. 04/08 10:15 tor. 04/08 18EK09 Girls 12 -9 Grp 1 KFUM-Kam. Oslo Rød 2 - 0 Høybråten og Stovner IL    
2 13 9 92 019 tor. 04/08 10:30 tor. 04/08 04 FU9 Girls 13 Playoff B 1/16 Final Elverum Fotball 2 0 - 1 Høybråten og Stovner IL      
2 16 7 92 016 tor. 04/08 11:00 tor. 04/08 06 VA7 Girls 15/16 7aside Playoff B 1/4 Final Høybråten og Stovner IL 1 - 2 Søndre Land...ll - Yngres      
2 12 9 01 012 tor. 04/08 12:30 tor. 04/08 18EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Flint Fotball 2 2 - 1 Høybråten og Stovner IL      
2 13 9 92 004 tor. 04/08 13:50 tor. 04/08 03 VA9 Girls 13 Playoff B 1/8 Final Stegaberg IL 2 - 0 Høybråten og Stovner IL      
2 12 9 01 015 tor. 04/08 14:45 tor. 04/08 18EK09 Girls 12 -9 Grp 1 Gui Sportsklubb 3 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 11 7 02 014 fre. 05/08 08:00 fre. 05/08 10 EK7 Boys 11 Grp 2 Høybråten og Stovner IL 1 2 - 3 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 9 5 01 000 fre. 05/08 09:00 fre. 05/08 05EK51 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Frisk Asker, IF 3 Høybråten og Stovner IL 2      
1 12 9 02 006 fre. 05/08 09:15 fre. 05/08 16EK09 Boys 12-9 Grp 2 Flint Fotball 1 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 9 5 01 098 fre. 05/08 09:20 fre. 05/08 05EK53 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Røa IL 2      
1 9 5 01 131 fre. 05/08 09:20 fre. 05/08 06EK54 5v5 Boys 9 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 8 Høybråten og Stovner IL 1      
1 11 7 06 004 fre. 05/08 09:30 fre. 05/08 11 EK7 Boys 11 Grp 6 Høybråten og Stovner IL 2 2 - 2 Fjellhamar Rød      
1 9 5 01 134 fre. 05/08 09:40 fre. 05/08 06EK52 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 KFUM-Kam. Oslo 7      
1 9 5 01 080 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 06EK52 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Frisk Asker, IF 4      
1 9 5 01 108 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 02EK51 5v5 Boys 9 5v5 Fredag HSV Fotball HSV Son Blå Høybråten og Stovner IL 3      
2 7 3 01 000 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 04EK4 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 7 3 01 016 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 04EK6 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Veitvet SK Blå 1 Høybråten og Stovner IL 4      
1 7 3 01 028 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 04EK5 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Nannestad Blå      
1 12 9 04 005 fre. 05/08 10:00 fre. 05/08 16EK09 Boys 12-9 Grp 4 Lyn Fotball Lynkjapp 2 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
2 7 3 01 029 fre. 05/08 10:15 fre. 05/08 04EK2 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 KFUM-Kam. Oslo 1      
1 7 3 01 010 fre. 05/08 10:15 fre. 05/08 04EK5 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Rustad Abil...ortsklubb 3      
1 9 5 01 073 fre. 05/08 10:20 fre. 05/08 06EK53 5v5 Boys 9 5v5 Fredag HSV Fotball HSV Son Rød Høybråten og Stovner IL 2      
1 9 5 01 056 fre. 05/08 10:40 fre. 05/08 02EK54 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Kolbotn IL 4      
1 9 5 01 123 fre. 05/08 10:40 fre. 05/08 06EK52 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Heming, IL Storm Høybråten og Stovner IL 1      
2 7 3 01 011 fre. 05/08 10:45 fre. 05/08 04EK6 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Haslum IL 1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 7 3 01 020 fre. 05/08 10:45 fre. 05/08 04EK3 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Bækkelagets SK 3 Høybråten og Stovner IL 2      
1 7 3 01 013 fre. 05/08 10:45 fre. 05/08 04EK5 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Bækkelagets SK 5      
1 11 7 02 012 fre. 05/08 11:00 fre. 05/08 10 EK7 Boys 11 Grp 2 Forward, SK...tball Tiger 2 - 3 Høybråten og Stovner IL 1      
1 7 3 01 029 fre. 05/08 11:00 fre. 05/08 04EK10 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Bækkelagets SK 1 Høybråten og Stovner IL 3      
1 7 3 01 025 fre. 05/08 11:00 fre. 05/08 04EK6 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Bækkelagets SK 4 Høybråten og Stovner IL 4      
2 7 3 01 015 fre. 05/08 11:00 fre. 05/08 04EK5 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Haslum IL 3 Høybråten og Stovner IL 3      
1 7 3 01 014 fre. 05/08 11:15 fre. 05/08 04EK1 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Holmlia SK Toppåsen 1 1      
2 7 3 01 001 fre. 05/08 11:15 fre. 05/08 04EK5 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Haslum IL 1      
1 9 5 01 074 fre. 05/08 11:20 fre. 05/08 06EK53 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Frisk Asker, IF 2      
1 9 5 01 139 fre. 05/08 11:20 fre. 05/08 02EK53 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høvik IF 1 Høybråten og Stovner IL 2      
2 7 3 01 008 fre. 05/08 11:30 fre. 05/08 04EK2 3v3 Girls 7 3v3 Fredag KFUM-Kam. Oslo 2 Høybråten og Stovner IL 3      
1 7 3 01 032 fre. 05/08 11:30 fre. 05/08 04EK1 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Rustad Abil...ortsklubb 1      
1 9 5 01 083 fre. 05/08 11:40 fre. 05/08 05EK52 5v5 Boys 9 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Kolbotn IL 2      
1 7 3 01 027 fre. 05/08 11:45 fre. 05/08 04EK3 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Nannestad Rød      
2 7 3 01 025 fre. 05/08 12:00 fre. 05/08 04EK5 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Lørenskog Tigerdab 1      
2 7 3 01 002 fre. 05/08 12:00 fre. 05/08 04EK1 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Haslum IL 3 Høybråten og Stovner IL 2      
1 7 3 01 031 fre. 05/08 12:15 fre. 05/08 04EK2 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Holmlia SK Toppåsen 2 1      
1 7 3 01 035 fre. 05/08 12:15 fre. 05/08 04EK3 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Bækkelagets SK 2 Høybråten og Stovner IL 1      
1 8 5 01 008 fre. 05/08 12:20 fre. 05/08 02EK52 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Snarøya SK 3 Høybråten og Stovner IL 5      
1 8 5 01 009 fre. 05/08 12:20 fre. 05/08 02EK54 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 KFUM-Kam. Oslo 4      
1 7 3 01 009 fre. 05/08 12:30 fre. 05/08 04EK1 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Veitvet SK Grønn 1      
2 7 3 01 028 fre. 05/08 12:30 fre. 05/08 04EK5 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Lørenskog Tigerdab 2      
1 7 3 01 034 fre. 05/08 12:30 fre. 05/08 04EK10 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 4 Nannestad Grønn      
2 11 7 02 015 fre. 05/08 12:30 fre. 05/08 11 EK7 Girls 11 Grp 2 Ørje IL 8 - 0 Høybråten og Stovner IL      
2 8 5 01 002 fre. 05/08 12:40 fre. 05/08 05EK52 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Nordstrand IF 1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 8 5 01 010 fre. 05/08 12:40 fre. 05/08 05EK54 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Snarøya SK 5      
1 8 5 01 020 fre. 05/08 12:40 fre. 05/08 06EK51 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 4 KFUM-Kam. Oslo 2      
1 7 3 01 026 fre. 05/08 12:45 fre. 05/08 04EK3 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Rustad Abil...ortsklubb 4 Høybråten og Stovner IL 1      
2 7 3 01 003 fre. 05/08 12:45 fre. 05/08 04EK5 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 KFUM-Kam. Oslo 3      
2 7 3 01 010 fre. 05/08 13:00 fre. 05/08 04EK3 3v3 Girls 7 3v3 Fredag Lørenskog Tigerdab 1 Høybråten og Stovner IL 3      
1 12 9 02 008 fre. 05/08 13:00 fre. 05/08 18EK09 Boys 12-9 Grp 2 Holmlia SK 3 - 0 Høybråten og Stovner IL 2      
1 8 5 01 025 fre. 05/08 13:00 fre. 05/08 06EK53 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 5 Skeid 1 Ulvene      
1 7 3 01 036 fre. 05/08 13:00 fre. 05/08 04EK5 3v3 Boys 7 3v3 Fredag Rustad Abil...ortsklubb 2 Høybråten og Stovner IL 4      
1 8 5 01 017 fre. 05/08 13:00 fre. 05/08 06EK51 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Snarøya SK 2      
2 7 3 01 017 fre. 05/08 13:15 fre. 05/08 04EK3 3v3 Girls 7 3v3 Fredag KFUM-Kam. Oslo 4 Høybråten og Stovner IL 2      
2 8 5 01 008 fre. 05/08 13:20 fre. 05/08 02EK51 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Nordstrand IF 1 Høybråten og Stovner IL 3      
1 8 5 01 037 fre. 05/08 13:20 fre. 05/08 06EK55 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 4 Trømborg IL      
2 8 5 01 007 fre. 05/08 13:40 fre. 05/08 06EK55 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 KFUM-Kam. Oslo 1 Løver      
1 8 5 01 034 fre. 05/08 13:40 fre. 05/08 06EK52 5v5 Boys 8 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 7 Høybråten og Stovner IL 3      
1 12 9 04 006 fre. 05/08 13:45 fre. 05/08 18EK09 Boys 12-9 Grp 4 Lommedalens...IL Helset 1 1 - 0 Høybråten og Stovner IL 1      
2 8 5 01 017 fre. 05/08 14:00 fre. 05/08 05EK51 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 KFUM-Kam. Oslo 2 Tigere      
1 8 5 01 026 fre. 05/08 14:00 fre. 05/08 06EK55 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Rustad Abil...ubb - Svart      
1 8 5 01 032 fre. 05/08 14:00 fre. 05/08 06EK54 5v5 Boys 8 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 3 Høybråten og Stovner IL 1      
1 8 5 01 039 fre. 05/08 14:00 fre. 05/08 02EK51 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Skeid 2 Gaupene Høybråten og Stovner IL 4      
1 8 5 01 023 fre. 05/08 14:20 fre. 05/08 02EK52 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Skeid 3 Løvene Høybråten og Stovner IL 3      
2 8 5 01 016 fre. 05/08 14:20 fre. 05/08 05EK52 5v5 Girls 8 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 1 Løver Høybråten og Stovner IL 1      
2 8 5 01 018 fre. 05/08 14:40 fre. 05/08 05EK54 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Øvrevoll Ho...uperjentene      
1 8 5 01 027 fre. 05/08 14:40 fre. 05/08 06EK55 5v5 Boys 8 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 6 Høybråten og Stovner IL 2      
1 8 5 01 033 fre. 05/08 14:40 fre. 05/08 06EK51 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Vålerenga Fotball blå      
1 8 5 01 059 fre. 05/08 14:40 fre. 05/08 02EK51 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Snarøya SK 1 Høybråten og Stovner IL 4      
1 8 5 01 043 fre. 05/08 14:40 fre. 05/08 02EK52 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 5 Bærums Verk... BVH Tigers      
2 8 5 01 011 fre. 05/08 15:00 fre. 05/08 02EK52 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 2 Nordstrand IF 3      
1 8 5 01 048 fre. 05/08 15:20 fre. 05/08 05EK54 5v5 Boys 8 5v5 Fredag KFUM-Kam. Oslo 1 Høybråten og Stovner IL 5      
1 8 5 01 054 fre. 05/08 15:20 fre. 05/08 06EK55 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Grüner Fotball IL Lilla      
2 8 5 01 025 fre. 05/08 15:20 fre. 05/08 05EK53 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Rustad Abil...klubb Grønn      
2 11 7 02 022 fre. 05/08 15:30 fre. 05/08 10 EK7 Girls 11 Grp 2 KFUM-Kam. Oslo Turkis 7 - 0 Høybråten og Stovner IL      
1 8 5 01 057 fre. 05/08 15:40 fre. 05/08 05EK52 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 3 Enebakk 1      
1 8 5 01 049 fre. 05/08 15:40 fre. 05/08 05EK55 5v5 Boys 8 5v5 Fredag Enebakk 2 Høybråten og Stovner IL 2      
2 8 5 01 020 fre. 05/08 15:40 fre. 05/08 02EK55 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 Nordstrand IF 4      
2 8 5 01 021 fre. 05/08 15:40 fre. 05/08 02EK52 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Nordstrand IF 2 Høybråten og Stovner IL 2      
2 8 5 01 024 fre. 05/08 16:20 fre. 05/08 02EK53 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Høybråten og Stovner IL 1 KFUM-Kam. Oslo 3 Pumaer      
2 8 5 01 023 fre. 05/08 16:20 fre. 05/08 06EK55 5v5 Girls 8 5v5 Fredag Haslum IL Høybråten og Stovner IL 2      
1 6 3 01 002 lør. 06/08 09:15 lør. 06/08 04EK5 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 2 Vålerenga Fotball Blå 1      
1 6 3 01 001 lør. 06/08 09:15 lør. 06/08 04EK2 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 3 Nordstrand ...ta All Boys      
1 6 3 01 010 lør. 06/08 09:30 lør. 06/08 04EK7 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 1 Manglerud S...otball,IL 3      
1 6 3 01 016 lør. 06/08 09:45 lør. 06/08 04EK6 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 3 Manglerud S...otball,IL 2      
1 6 3 01 044 lør. 06/08 10:00 lør. 06/08 04EK7 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Lørenskog C1 Høybråten og Stovner IL 1      
1 6 3 01 024 lør. 06/08 10:00 lør. 06/08 04EK6 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Nordstrand ... Gutta Boys Høybråten og Stovner IL 2      
1 6 3 01 029 lør. 06/08 12:00 lør. 06/08 04EK4 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Manglerud S...otball,IL 1 Høybråten og Stovner IL 3      
1 6 3 01 063 lør. 06/08 12:45 lør. 06/08 04EK3 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 1 Vålerenga F...vit/Grønn 1      
1 6 3 01 053 lør. 06/08 13:15 lør. 06/08 04EK2 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Manglerud S...otball,IL 6 Høybråten og Stovner IL 2      
1 6 3 01 064 lør. 06/08 13:30 lør. 06/08 04EK4 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 1 Nordstrand IF 6 Rajkovic      
1 6 3 01 065 lør. 06/08 13:45 lør. 06/08 04EK10 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Høybråten og Stovner IL 2 Lørenskog kameratene      
1 6 3 01 058 lør. 06/08 14:00 lør. 06/08 04EK10 3v3 Boys 6 3v3 Lørdag Vålerenga F...vit/Grønn 2 Høybråten og Stovner IL 3      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public