Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05070600 to 05/07 11:00 to 05/07 P15 Grp 1 Åhus Horna BK 2 2 - 0 Fjälkinge IF      
05070601 to 05/07 11:15 to 05/07 H17-19Ö Grp 4 Skansen academy 1 - 2 BK Gifflar i Fönstret      
05070602 to 05/07 11:30 to 05/07 H17-19Ö Grp 3 Everöds IF 0 - 3 Pelles Pågar      
05070603 to 05/07 11:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 1 - 6 YSTAD PÅGARNA      
05070604 to 05/07 12:00 to 05/07 D17-19Ö Grp 3 FC Nacksving 2 - 0 Helenas änglar      
05070605 to 05/07 12:15 to 05/07 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 1 - 2 Groggisarna      
05070607 to 05/07 12:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 5 Stress i Dress 1 - 5 Bois FC      
05070608 to 05/07 13:00 to 05/07 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 0 - 1 Pelles Pågar      
05070609 to 05/07 13:15 to 05/07 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 3 - 1 Samba      
05070610 to 05/07 13:30 to 05/07 F15 Grp 1 Stehags AIF 0 - 1 IFK Osby 2      
05070611 to 05/07 13:45 to 05/07 P15 Grp 2 Huddinge IF 1 - 2 IFK Hässleholm 1      
05070612 to 05/07 14:00 to 05/07 D17-19Ö Grp 2 Kyllingarna FC 3 - 2 FC Stolpskott      
05070613 to 05/07 14:15 to 05/07 H17-19Ö Grp 5 Hörby Beach Boys 0 - 0 Bois FC      
05070614 to 05/07 14:30 to 05/07 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 1 - 1 Pelles Pågar      
05070615 to 05/07 14:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 2 Löjligt Viktigt Möte 5 - 0 Trollenäs IF 2      
05070616 to 05/07 15:00 to 05/07 F15 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 2 IFK Osby 2      
05070617 to 05/07 15:15 to 05/07 D17-19Ö Grp 2 Pansarvagnarna FC 3 - 0 FC Stolpskott      
05070618 to 05/07 15:30 to 05/07 H17-19Ö Grp 5 Salimia salej FC 2 - 0 Sillhövda AIK      
05070619 to 05/07 15:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 4 Nisses Grabbar 1 - 1 Lukkes Playboys      
05070620 to 05/07 16:30 to 05/07 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 0 - 2 Grill-Anders Gossar      
05070621 to 05/07 16:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 0 - 2 Trollenäs IF 2      
05070622 to 05/07 17:00 to 05/07 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 4 - 1 Mandingo United      
05070623 to 05/07 17:15 to 05/07 D17-19Ö Grp 2 Ölknäpparna FC 3 - 3 FC Stolpskott      
05070624 to 05/07 17:30 to 05/07 D17-19Ö Grp 1 Groggisarna 1 - 2 Mean girls      
05070625 to 05/07 17:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 4 Skansen academy 2 - 1 Lukkes Playboys      
05070626 to 05/07 18:00 to 05/07 H17-19Ö Grp 3 Basses Boys 1 - 1 Everöds IF      
05070627 to 05/07 18:15 to 05/07 H17-19Ö Grp 2 FC MORGAN 0 - 0 Dynamo WetWilly      
05070628 to 05/07 18:30 to 05/07 H17-19Ö Grp 1 Samba 1 - 1 sapnu puaS      
05070629 to 05/07 18:45 to 05/07 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 6 - 4 Dipphuena