Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
30060300 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 1 - 1 Träbenen    
30060301 lö 30/06 11:15 lö 30/06 HM Grp 2 Pmb Vinslöv 1 - 1 FC Preem    
30060302 lö 30/06 11:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Bjärnums GoIF    
30060303 lö 30/06 11:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig IFK Osby 2    
30060304 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 5 Träbenen 1 - 0 Flames BK    
30060305 lö 30/06 12:15 lö 30/06 HM Grp 2 FC Preem 1 - 0 Eldorado    
30060306 lö 30/06 12:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Åhus Horna BK 2    
30060307 lö 30/06 12:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Viby IF    
30060308 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 2 - 1 Träbenen    
30060309 lö 30/06 13:15 lö 30/06 HM Grp 3 Jelzin United 3 - 0 All stars    
30060311 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Veberöds AIF 1    
30060312 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 5 Böglarehults IF 5 - 0 Skåneidrotten    
30060313 lö 30/06 14:15 lö 30/06 HM Grp 2 Eldorado 2 - 0 Pmb Vinslöv    
30060314 lö 30/06 14:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 1    
30060315 lö 30/06 14:45 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 2    
30060316 lö 30/06 15:00 lö 30/06 HM Grp 5 Skåneidrotten 0 - 4 Flames BK    
30060317 lö 30/06 15:15 lö 30/06 HM Grp 2 Loftahammars IF 0 - 1 Eldorado    
30060318 lö 30/06 15:30 lö 30/06 DM Grp 1 Lämmeltåget 2 - 0 Incredibirds    
30060319 lö 30/06 15:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Örby IS 2    
30060320 lö 30/06 16:30 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/8 Final Pmb Vinslöv 2 - 3 Skåneidrotten    
30060321 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Böglarehults IF 2 - 0 Ovesholm with friends    
30060322 lö 30/06 17:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Räppe GOIF    
30060323 lö 30/06 17:15 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 2    
30060324 lö 30/06 17:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Gärsnäs AIS    
30060325 lö 30/06 17:45 lö 30/06 HM B-Slutspel 1/4 Final FC Preem 0 - 3 W 046 CREW    
30060326 lö 30/06 18:00 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/4 Final Eldorado 1 - 0 Buktens Tunga Grabbar    
30060328 lö 30/06 18:30 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 1    
30060330 lö 30/06 19:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Ekerö IK    
30060332 lö 30/06 19:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus IF 1    
30060333 lö 30/06 19:45 lö 30/06 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kiviks AIF    
30060334 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue