Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Bana

Visa domare
  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30060700 lö 30/06 11:00 lö 30/06 HM Grp 4 Förstaklass 3 - 1 Mek och Släng      
30060701 lö 30/06 11:15 lö 30/06 DM Grp 2 Göingeflickorna 2 - 0 Vi anmälde oss på fyllan      
30060702 lö 30/06 11:30 lö 30/06 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm lila      
30060703 lö 30/06 11:45 lö 30/06 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF 3      
30060704 lö 30/06 12:00 lö 30/06 HM Grp 4 Mek och Släng 1 - 2 Ölensvänner Vol.2      
30060705 lö 30/06 12:15 lö 30/06 DM Grp 2 Vi anmälde oss på fyllan 2 - 0 Fc Brudar      
30060706 lö 30/06 12:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig IF Brommapojkarna      
30060707 lö 30/06 12:45 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig IFK Osby 2      
30060708 lö 30/06 13:00 lö 30/06 HM Grp 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Sten i skon      
30060709 lö 30/06 13:15 lö 30/06 HM Grp 1 Vattenpojkarna 1 - 1 BK Solstråle      
30060710 lö 30/06 13:30 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Strövelstorps GoIF 1      
30060711 lö 30/06 13:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Urshults IF      
30060712 lö 30/06 14:00 lö 30/06 HM Grp 4 Ölensvänner Vol.2 3 - 0 Förstaklass      
30060713 lö 30/06 14:15 lö 30/06 DM Grp 2 Göingeflickorna 0 - 0 Annikas team      
30060716 lö 30/06 15:00 lö 30/06 HM Grp 4 Olympique Qatar EMF 2 - 2 Ölensvänner Vol.2      
30060717 lö 30/06 15:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Strövelstorps GoIF 1      
30060718 lö 30/06 15:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kristianstad FC 1      
30060721 lö 30/06 16:45 lö 30/06 HM A-Slutspel 1/8 Final Meat is murder FC 3 - 5 Hökarängen      
30060722 lö 30/06 17:00 lö 30/06 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 2      
30060723 lö 30/06 17:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Åhus IF 2      
30060724 lö 30/06 17:30 lö 30/06 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Urshults IF      
30060725 lö 30/06 17:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Åhus Horna BK 1      
30060726 lö 30/06 18:00 lö 30/06 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2      
30060727 lö 30/06 18:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Åhus IF 2      
30060729 lö 30/06 18:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Hässleholms IF 1      
30060731 lö 30/06 19:15 lö 30/06 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 1      
30060732 lö 30/06 19:45 lö 30/06 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Örby IS 1      
30060733 lö 30/06 20:00 lö 30/06 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 3      
30060734 lö 30/06 20:15 lö 30/06 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Räppe GOIF