Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Pojkar 12

Alla lagen i P12 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
30060403 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060603 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 1    
30060703 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF 3    
30060803 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Hässleholms IF 1    
30060306 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Åhus Horna BK 2    
30060406 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Ekerö IK    
30060606 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Hässleholms IF 2    
30060706 lö 30/06 12:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig IF Brommapojkarna    
30060307 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Viby IF    
30060407 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Räppe GOIF    
30060211 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS    
30060311 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Veberöds AIF 1    
30060411 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Eslövs BK    
30060611 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig FC Bellevue    
30060711 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Urshults IF    
30060811 lö 30/06 13:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Örby IS 2    
30060314 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 1    
30060414 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060814 lö 30/06 14:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Viby IF Färdig Hässleholms IF 2    
30060115 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Räppe GOIF Färdig Veberöds AIF 2    
30060618 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Listerby IK    
30060718 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kristianstad FC 1    
30060818 lö 30/06 15:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Urshults IF    
30060119 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
30060219 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060319 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Örby IS 2    
30060819 lö 30/06 15:45 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Veberöds AIF 2    
30060122 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 1 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Åhus Horna BK 1    
30060222 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Viby IF    
30060322 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Räppe GOIF    
30060324 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Gärsnäs AIS    
30060424 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Kristianstad FC 1    
30060624 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Listerby IK    
30060724 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Urshults IF    
30060824 lö 30/06 17:30 lö 30/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Yngsjö IF    
30060625 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Örby IS 1    
30060725 lö 30/06 17:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060626 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Viby IF    
30060226 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Räppe GOIF    
30060427 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Veberöds AIF 2    
30060429 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Eslövs BK    
30060629 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Löberöds IF    
30060729 lö 30/06 18:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Hässleholms IF 1    
30060229 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Kristianstad FC 2    
30060330 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Ekerö IK    
30060430 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig IF Brommapojkarna    
30060630 lö 30/06 19:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060230 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Veberöds AIF 2    
30060431 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Viby IF    
30060631 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Räppe GOIF    
30060433 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Veberöds AIF 1    
30060633 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Hässleholms IF 3    
30060732 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Örby IS 1    
30060233 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Örby IS 2    
30060334 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 3 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue    
30060434 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 4 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Yngsjö IF    
30060634 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Urshults IF    
30060733 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 3    
30060234 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 2 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Åhus Horna BK 1    
30060635 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Färdig Viby IF    
30060734 lö 30/06 20:15 lö 30/06 Bana 7 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Räppe GOIF    
01070501 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Kristianstad FC 2    
01070601 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Gärsnäs AIS    
01070701 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Åhus Horna BK 3    
01070102 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Ekerö IK    
01070302 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Yngsjö IF    
01070402 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Hässleholms IF 2    
01070502 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Kristianstad FC 1    
01070602 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus Horna BK 1    
01070103 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Viby IF    
01070303 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Räppe GOIF    
01070807 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Hässleholms IF 1    
01070108 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Kristianstad FC 1    
01070308 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig FC Bellevue    
01070408 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus Horna BK 2    
01070508 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Yngsjö IF    
01070608 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Kristianstad FC 2    
01070708 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Örby IS 1    
01070808 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Ekerö IK    
01070309 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Färdig IF Brommapojkarna    
01070509 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Viby IF    
01070609 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Räppe GOIF    
01070414 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Löberöds IF    
01070614 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig FC Bellevue    
01070714 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Eslövs BK    
01070814 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig IF Brommapojkarna    
01070115 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Ekerö IK    
01070315 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Yngsjö IF    
01070415 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Urshults IF    
01070615 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Veberöds AIF 2    
01070715 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Hässleholms IF 2    
01070815 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Viby IF    
01070116 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Räppe GOIF    
01070720 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Eslövs BK    
01070820 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 3    
01070121 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig FC Bellevue    
01070321 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Örby IS 2    
01070421 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig IF Brommapojkarna    
01070521 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Yngsjö IF    
01070621 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Hässleholms IF 2    
01070721 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Örby IS 1    
01070821 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Åhus Horna BK 1    
01070322 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Veberöds AIF 2    
01070422 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Viby IF Färdig Räppe GOIF    
01070525 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Kristianstad FC 2    
01070625 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 2    
01070725 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Löberöds IF    
01070825 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig IF Brommapojkarna    
01070126 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
01070326 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Listerby IK    
01070426 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF 2    
01070526 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Örby IS 1    
01070726 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Veberöds AIF 2    
01070127 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Viby IF    
01070327 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Räppe GOIF    
01070631 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Gärsnäs AIS    
01070731 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Listerby IK    
01070831 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig FC Bellevue    
01070332 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Hässleholms IF 3    
01070432 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 IF Brommapojkarna Färdig Löberöds IF    
01070632 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Hässleholms IF 2    
01070732 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Kristianstad FC 2    
01070832 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Åhus Horna BK 1    
01070333 sö 01/07 19:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Veberöds AIF 2    
01070433 sö 01/07 19:45 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Viby IF    
01070633 sö 01/07 19:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Räppe GOIF