Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Pojkar 10

Alla lagen i P10 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
01071300 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig FC Bellevue    
01071301 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Tollarps IF Färdig Åhus Horna BK 1    
01071302 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Nättraby GoIF    
01071303 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Hässleholms IF    
01071304 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Wollsjö AIF 1    
01071400 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig BK Höllviken 1    
01071401 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Borstahusens BK    
01071402 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Lövestads IF    
01071307 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 FC Bellevue Färdig Nättraby GoIF    
01071403 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig BK Höllviken 2    
01071308 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Listerby IK 2    
01071404 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Wollsjö AIF 1    
01071309 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Tollarps IF    
01071405 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Wollsjö AIF 2    
01071310 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Viby IF    
01071407 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Lövestads IF    
01071312 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig Yngsjö IF    
01071313 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Nättraby GoIF    
01071408 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig BK Höllviken 2    
01071409 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig FC Bellevue    
01071315 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Hässleholms IF    
01071316 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Listerby IK 2    
01071411 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Viby IF    
01071317 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Åhus Horna BK 3    
01071412 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig BK Höllviken 2    
01071318 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Nättraby GoIF Färdig Åhus Horna BK 1    
01071413 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Hässleholms IF    
01071320 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig FC Bellevue    
01071414 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Yngsjö IF    
01071321 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Åhus Horna BK 3    
01071415 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Listerby IK 1    
01071416 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Åhus Horna BK 2    
01071323 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Hässleholms IF Färdig Wollsjö AIF 1    
01071324 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Nättraby GoIF Färdig Yngsjö IF    
01071418 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Tollarps IF    
01071325 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Åhus Horna BK 1    
01071419 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig BK Höllviken 2    
01071326 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue    
01071420 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Fjälkinge IF    
01071421 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Wollsjö AIF 2    
01071328 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Hässleholms IF Färdig Yngsjö IF    
01071329 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Nättraby GoIF    
01071422 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig BK Höllviken 1    
01071423 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Wollsjö AIF 1    
01071331 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Tollarps IF    
01071332 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Viby IF Färdig Listerby IK 1    
01071425 sö 01/07 19:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig Åhus Horna BK 2    
01071333 sö 01/07 19:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Lövestads IF    
02070200 må 02/07 11:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Hässleholms IF Färdig FC Bellevue    
02070201 må 02/07 11:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Borstahusens BK    
02070300 må 02/07 11:30 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig BK Höllviken 1    
02070203 må 02/07 11:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Tollarps IF    
02070204 må 02/07 12:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Viby IF    
02070302 må 02/07 12:00 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Listerby IK 1    
02070205 må 02/07 12:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Yngsjö IF    
02070303 må 02/07 12:15 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig Åhus Horna BK 3    
02070206 må 02/07 12:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig FC Bellevue    
02070207 må 02/07 12:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Tollarps IF    
02070304 må 02/07 12:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Nättraby GoIF    
02070208 må 02/07 13:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Hässleholms IF    
02070305 må 02/07 13:00 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig Viby IF    
02070209 må 02/07 13:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Åhus Horna BK 2    
02070306 må 02/07 13:15 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Yngsjö IF    
02070211 må 02/07 13:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig BK Höllviken 2    
02070308 må 02/07 13:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Nättraby GoIF Färdig BK Höllviken 1    
02070212 må 02/07 14:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Tollarps IF Färdig Hässleholms IF    
02070309 må 02/07 14:00 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig FC Bellevue    
02070213 må 02/07 14:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Wollsjö AIF 1    
02070310 må 02/07 14:15 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Yngsjö IF    
02070214 må 02/07 14:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Listerby IK 2    
02070312 må 02/07 14:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Fjälkinge IF    
02070313 må 02/07 15:00 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig Åhus Horna BK 1    
02070216 må 02/07 15:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Tollarps IF    
02070217 må 02/07 15:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Hässleholms IF    
02070218 må 02/07 15:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Listerby IK 2    
02070315 må 02/07 15:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Wollsjö AIF 1    
02070219 må 02/07 16:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Borstahusens BK    
02070220 må 02/07 16:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Fjälkinge IF    
02070317 må 02/07 16:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Wollsjö AIF 2    
02070221 må 02/07 17:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig FC Bellevue    
02070222 må 02/07 17:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig Tollarps IF    
02070223 må 02/07 17:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Nättraby GoIF    
02070319 må 02/07 17:30 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Borstahusens BK    
02070224 må 02/07 17:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Fjälkinge IF    
02070320 må 02/07 17:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig BK Höllviken 1    
02070225 må 02/07 18:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig Listerby IK 1    
02070226 må 02/07 18:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig FC Bellevue    
02070322 må 02/07 18:15 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Hässleholms IF    
02070227 må 02/07 18:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig Borstahusens BK    
02070228 må 02/07 18:45 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
02070324 må 02/07 18:45 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Tollarps IF    
02070229 må 02/07 19:00 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Åhus Horna BK 1    
02070325 må 02/07 19:00 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig BK Höllviken 2    
02070230 må 02/07 19:15 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig Lövestads IF    
02070231 må 02/07 19:30 må 02/07 Bana 2 P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Hässleholms IF    
02070327 må 02/07 19:30 må 02/07 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Nättraby GoIF