Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.

Flickor 12

Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
30060302 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Bjärnums GoIF    
30060402 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Gärsnäs AIS    
30060602 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig FC Hessleholm 2    
30060702 lö 30/06 11:30 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm lila    
30060103 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 1 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig IFK Osby 1    
30060203 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060303 lö 30/06 11:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig IFK Osby 2    
30060607 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060707 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig IFK Osby 2    
30060807 lö 30/06 12:45 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Dalby GIF 1    
30060410 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig FC Hessleholm 1    
30060610 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig IFK Osby 1    
30060710 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060810 lö 30/06 13:30 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Dalby GIF 2    
30060215 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 2    
30060315 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 2    
30060415 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Gärsnäs AIS    
30060615 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Åhus IF 1    
30060815 lö 30/06 14:45 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Dalby GIF 1    
30060717 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060817 lö 30/06 15:15 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig FC Hessleholm lila    
30060422 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig IFK Osby 2    
30060722 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060822 lö 30/06 17:00 lö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Dalby GIF 1    
30060323 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 2    
30060423 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 1    
30060623 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Färdig FC Hessleholm 1    
30060723 lö 30/06 17:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Åhus IF 2    
30060726 lö 30/06 18:00 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
30060627 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig IFK Osby 1    
30060727 lö 30/06 18:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Åhus IF 2    
30060227 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig IFK Osby 2    
30060328 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Åhus IF 1    
30060428 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig FC Hessleholm 1    
30060628 lö 30/06 18:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060731 lö 30/06 19:15 lö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig IFK Osby 1    
30060231 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 1    
30060332 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus IF 1    
30060432 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig FC Hessleholm 1    
30060632 lö 30/06 19:30 lö 30/06 Bana 6 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig Dalby GIF 2    
30060232 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
30060333 lö 30/06 19:45 lö 30/06 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Kiviks AIF    
01070400 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Bjärnums GoIF    
01070500 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 1    
01070600 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Gärsnäs AIS    
01070700 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig FC Hessleholm 2    
01070800 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Löberöds IF    
01070301 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070401 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Åhus IF 1    
01070706 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig FC Hessleholm 2    
01070806 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Åhus IF 1    
01070307 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig FC Hessleholm 1    
01070407 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 2    
01070507 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig IFK Osby 1    
01070607 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070707 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Kiviks AIF    
01070413 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Bjärnums GoIF    
01070513 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
01070613 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig FC Hessleholm 2    
01070713 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Löberöds IF    
01070813 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Dalby GIF 2    
01070114 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070314 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Kiviks AIF    
01070719 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Bjärnums GoIF    
01070819 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig FC Hessleholm lila    
01070120 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Dalby GIF 1    
01070320 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Dalby GIF 2    
01070420 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig IFK Osby 1    
01070520 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Färdig Löberöds IF    
01070620 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Kiviks AIF    
01070324 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig FC Hessleholm lila    
01070424 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Åhus IF 2    
01070524 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Löberöds IF    
01070624 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig FC Hessleholm 1    
01070724 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Dalby GIF 2    
01070325 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070425 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Bjärnums GoIF    
01070530 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig FC Hessleholm lila    
01070630 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig IFK Osby 2    
01070730 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Bjärnums GoIF Färdig FC Hessleholm 2    
01070830 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Löberöds IF    
01070131 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Gärsnäs AIS    
01070331 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig IFK Osby 1    
01070531 sö 01/07 19:15 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Kiviks AIF