Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.



Söndag 1/7 (Dag 2)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
01070100 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Lunds HIF 2 3 - 1 Trollenäs IF    
01071300 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig FC Bellevue    
01070400 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Bjärnums GoIF    
01070500 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig Dalby GIF 1    
01070600 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Gärsnäs AIS    
01070700 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig FC Hessleholm 2    
01070800 sö 01/07 11:00 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Löberöds IF    
01070101 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Lunds HIF 1 2 - 0 Halmstads BK    
01071301 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Tollarps IF Färdig Åhus Horna BK 1    
01070301 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070401 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Åhus IF 1    
01070501 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Kristianstad FC 2    
01070601 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Gärsnäs AIS    
01070701 sö 01/07 11:15 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Åhus Horna BK 3    
01070102 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Ekerö IK    
01071302 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Nättraby GoIF    
01070302 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Yngsjö IF    
01070402 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Hässleholms IF 2    
01070502 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Kristianstad FC 1    
01070602 sö 01/07 11:30 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus Horna BK 1    
01070103 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Viby IF    
01071303 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 BK Höllviken 2 Färdig Hässleholms IF    
01070303 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Räppe GOIF    
01070503 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 5 P14 Grp 2 Åhus Horna BK 2 2 - 1 Gärsnäs AIS    
01070603 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 2 Åsums BK 2 - 2 Trollenäs IF 2    
01070703 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Bana 7 P14 Grp 2 Veberöds AIF 2 2 - 1 IFK Hässleholm    
01071304 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Wollsjö AIF 1    
01071400 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig BK Höllviken 1    
01070304 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 3 P14 Grp 1 Harlösa IF 2 - 1 Trollenäs IF 1    
01070404 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 1 Hörby FF 2 - 1 Nättraby GoIF    
01070504 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 5 P14 Grp 1 Åhus Horna BK 1 3 - 0 Tyringe IF    
01070604 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 1 IFK Stocksund 1 - 3 Mjällby AIF    
01070704 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 3 Gärsnäs AIS 2 2 - 0 Tomelilla IF 1    
01070804 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 3 Åhus IF 1 1 - 1 SoGK Charlo 3    
01070105 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 1 F14 Grp 3 Fjälkinge IF 2 - 1 IF Brommapojkarna    
01071401 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Borstahusens BK    
01070305 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 3 FC Hessleholm 2 0 - 2 GOF IF    
01070405 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 2 Tomelilla IF 2 0 - 3 Listerby IK    
01070605 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 2 Harlösa IF/Veberöds AIF 2 0 - 1 Trollenäs IF    
01070705 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 2 Wä IF 1 1 - 2 Vinnö IF 1    
01070805 sö 01/07 12:15 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 1 Wä IF 2 1 - 1 Harlösa IF/Veberöds AIF 1    
01070106 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Trollenäs IF 1 - 5 HIK Kick Off    
01071402 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Lövestads IF    
01070306 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 1 Asarums IF FK 4 - 0 Vinnö IF 2    
01070406 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 1 FC Hessleholm 1 1 - 1 Åhus IF 2    
01070506 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 1 Ifö Bromölla IF 4 - 1 SoGK Charlo 2    
01070706 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm lila Färdig FC Hessleholm 2    
01070806 sö 01/07 12:30 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Åhus IF 1    
01070107 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Halmstads BK 5 - 0 Lunds HIF 2    
01071307 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 FC Bellevue Färdig Nättraby GoIF    
01071403 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Yngsjö IF Färdig BK Höllviken 2    
01070307 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig FC Hessleholm 1    
01070407 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Dalby GIF 2    
01070507 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig IFK Osby 1    
01070607 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070707 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Kiviks AIF    
01070807 sö 01/07 12:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Hässleholms IF 1    
01070108 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Kristianstad FC 1    
01071308 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Listerby IK 2    
01071404 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Wollsjö AIF 1    
01070308 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig FC Bellevue    
01070408 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Åhus Horna BK 2    
01070508 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Yngsjö IF    
01070608 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Hässleholms IF 2 Färdig Kristianstad FC 2    
01070708 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Örby IS 1    
01070808 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Ekerö IK    
01071309 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Tollarps IF    
01071405 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Wollsjö AIF 2    
01070309 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Färdig IF Brommapojkarna    
01070509 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Viby IF    
01070609 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig Räppe GOIF    
01070809 sö 01/07 13:15 sö 01/07 Bana 8 P14 Grp 2 Asarums IF FK 2 - 0 Trollenäs IF 2    
01070110 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 1 P14 Grp 2 Åhus Horna BK 2 2 - 0 IFK Hässleholm    
01071310 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Viby IF    
01070410 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 2 Veberöds AIF 2 1 - 2 Hammarby IF FF    
01070610 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 1 Veberöds AIF 1 3 - 1 Nättraby GoIF    
01070710 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 7 P14 Grp 1 Harlösa IF 2 - 0 Tyringe IF    
01070810 sö 01/07 13:30 sö 01/07 Bana 8 P14 Grp 1 Hörby FF 3 - 1 Mjällby AIF    
01070111 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 1 P14 Grp 1 Åhus Horna BK 1 1 - 0 IFK Stocksund    
01071407 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Lövestads IF    
01070311 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 3 SoGK Charlo 3 2 - 1 Gärsnäs AIS 2    
01070411 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 3 Tomelilla IF 1 1 - 2 IF Brommapojkarna    
01070511 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 3 Åhus IF 1 4 - 0 GOF IF    
01070611 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 3 Fjälkinge IF 1 - 0 FC Hessleholm 2    
01070711 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 2 Gärsnäs AIS 1 3 - 2 Tomelilla IF 2    
01070811 sö 01/07 13:45 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 2 Listerby IK 0 - 3 Trollenäs IF    
01070112 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 HIK Kick Off 2 - 2 Lunds HIF 1    
01071312 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig Yngsjö IF    
01070412 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 2 Harlösa IF/Veberöds AIF 2 1 - 0 Wä IF 1    
01070512 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 1 Vinnö IF 2 0 - 2 Wä IF 2    
01070612 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 1 Harlösa IF/Veberöds AIF 1 0 - 0 Åhus IF 2    
01070712 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 1 Asarums IF FK 2 - 0 SoGK Charlo 2    
01070812 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 1 FC Hessleholm 1 1 - 1 Ifö Bromölla IF    
01070113 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Trollenäs IF 0 - 5 Halmstads BK    
01071313 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Nättraby GoIF    
01071408 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 2 Färdig BK Höllviken 2    
01070413 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Bjärnums GoIF    
01070513 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig Strövelstorps GoIF 2    
01070613 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig FC Hessleholm 2    
01070713 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Löberöds IF    
01070813 sö 01/07 14:15 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Dalby GIF 2    
01070114 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01071409 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig FC Bellevue    
01070314 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Kiviks AIF    
01070414 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Löberöds IF    
01070614 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig FC Bellevue    
01070714 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Örby IS 2 Färdig Eslövs BK    
01070814 sö 01/07 14:30 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig IF Brommapojkarna    
01070115 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Ekerö IK    
01071315 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Hässleholms IF    
01070315 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Yngsjö IF    
01070415 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Urshults IF    
01070615 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Veberöds AIF 2    
01070715 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Hässleholms IF 2    
01070815 sö 01/07 14:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Viby IF    
01070116 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Örby IS 1 Färdig Räppe GOIF    
01071316 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Listerby IK 2    
01071411 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Viby IF    
01070416 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 2 Gärsnäs AIS 3 - 1 IFK Hässleholm    
01070616 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 2 Åhus Horna BK 2 2 - 1 Hammarby IF FF    
01070716 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Bana 7 P14 Grp 2 Åsums BK 1 - 1 Veberöds AIF 2    
01070117 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 1 P14 Grp 1 Trollenäs IF 1 6 - 1 Tyringe IF    
01071317 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Åhus Horna BK 3    
01071412 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Wollsjö AIF 1 Färdig BK Höllviken 2    
01070317 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 3 P14 Grp 1 Veberöds AIF 1 0 - 0 Mjällby AIF    
01070417 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 1 Harlösa IF 1 - 2 IFK Stocksund    
01070517 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 5 P14 Grp 1 Hörby FF 2 - 2 Åhus Horna BK 1    
01070617 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 3 Gärsnäs AIS 2 0 - 1 IF Brommapojkarna    
01070717 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 3 SoGK Charlo 3 1 - 4 GOF IF    
01070817 sö 01/07 15:15 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 3 Tomelilla IF 1 0 - 3 FC Hessleholm 2    
01070118 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 HIK Kick Off 4 - 2 Lunds HIF 2    
01071318 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Nättraby GoIF Färdig Åhus Horna BK 1    
01070318 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 3 Åhus IF 1 2 - 0 Fjälkinge IF    
01070418 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 2 Tomelilla IF 2 0 - 2 Trollenäs IF    
01070518 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 2 Gärsnäs AIS 1 1 - 3 Vinnö IF 1    
01070618 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 2 Listerby IK 2 - 2 Wä IF 1    
01070818 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 1 Wä IF 2 1 - 3 Åhus IF 2    
01070119 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Lunds HIF 1 6 - 1 Trollenäs IF    
01071413 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 BK Höllviken 1 Färdig Hässleholms IF    
01070319 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 1 Vinnö IF 2 1 - 0 SoGK Charlo 2    
01070419 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 1 Harlösa IF/Veberöds AIF 1 0 - 3 Ifö Bromölla IF    
01070519 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 1 Asarums IF FK 0 - 2 FC Hessleholm 1    
01070719 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Bjärnums GoIF    
01070819 sö 01/07 15:45 sö 01/07 Bana 8 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig FC Hessleholm lila    
01070120 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 1 F12 Grp 1 FC Hessleholm 1 Färdig Dalby GIF 1    
01071320 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig FC Bellevue    
01071414 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Yngsjö IF    
01070320 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Dalby GIF 2    
01070420 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig IFK Osby 1    
01070520 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 1 Färdig Löberöds IF    
01070620 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Kiviks AIF    
01070720 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig Eslövs BK    
01070820 sö 01/07 16:30 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 3    
01070121 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Färdig FC Bellevue    
01071321 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Åhus Horna BK 3    
01071415 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Listerby IK 1    
01070321 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Örby IS 2    
01070421 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig IF Brommapojkarna    
01070521 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Yngsjö IF    
01070621 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Listerby IK Färdig Hässleholms IF 2    
01070721 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Löberöds IF Färdig Örby IS 1    
01070821 sö 01/07 16:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Åhus Horna BK 1    
01071416 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Åhus Horna BK 2    
01070322 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Veberöds AIF 2    
01070422 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 Viby IF Färdig Räppe GOIF    
01070822 sö 01/07 17:00 sö 01/07 Bana 8 P14 Grp 2 Gärsnäs AIS 1 - 3 Hammarby IF FF    
01070123 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 1 P14 Grp 2 Asarums IF FK 3 - 0 Veberöds AIF 2    
01071323 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Hässleholms IF Färdig Wollsjö AIF 1    
01070323 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 3 P14 Grp 2 Åhus Horna BK 2 0 - 0 Åsums BK    
01070523 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 5 P14 Grp 1 Nättraby GoIF 1 - 0 Mjällby AIF    
01070623 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 1 Trollenäs IF 1 1 - 2 IFK Stocksund    
01070723 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 7 P14 Grp 1 Veberöds AIF 1 1 - 4 Åhus Horna BK 1    
01070823 sö 01/07 17:15 sö 01/07 Bana 8 P14 Grp 1 Harlösa IF 0 - 1 Hörby FF    
01070124 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Halmstads BK 5 - 1 HIK Kick Off    
01071324 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Nättraby GoIF Färdig Yngsjö IF    
01071418 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Viby IF Färdig Tollarps IF    
01070324 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig FC Hessleholm lila    
01070424 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Åhus IF 2    
01070524 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 FC Hessleholm 2 Färdig Löberöds IF    
01070624 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig FC Hessleholm 1    
01070724 sö 01/07 17:30 sö 01/07 Bana 7 F12 Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 Färdig Dalby GIF 2    
01070125 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 1 FFA Grp 1 Lunds HIF 2 1 - 7 Lunds HIF 1    
01071325 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Åhus Horna BK 1    
01071419 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig BK Höllviken 2    
01070325 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 3 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig Strövelstorps GoIF 1    
01070425 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 4 F12 Grp 1 Kiviks AIF Färdig Bjärnums GoIF    
01070525 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Kristianstad FC 2    
01070625 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 6 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Örby IS 2    
01070725 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Urshults IF Färdig Löberöds IF    
01070825 sö 01/07 17:45 sö 01/07 Bana 8 P12 Grp 1 Hässleholms IF 3 Färdig IF Brommapojkarna    
01070126 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
01071326 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig FC Bellevue    
01071420 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Lövestads IF Färdig Fjälkinge IF    
01070326 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Yngsjö IF Färdig Listerby IK    
01070426 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 4 P12 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF 2    
01070526 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 5 P12 Grp 1 Gärsnäs AIS Färdig Örby IS 1    
01070726 sö 01/07 18:00 sö 01/07 Bana 7 P12 Grp 1 Eslövs BK Färdig Veberöds AIF 2    
01070127 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 1 P12 Grp 1 Ekerö IK Färdig Viby IF    
01071421 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Wollsjö AIF 2    
01070327 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 3 P12 Grp 1 Hässleholms IF 1 Färdig Räppe GOIF    
01070427 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 4 F14 Grp 3 GOF IF 1 - 1 Gärsnäs AIS 2    
01070527 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 3 IF Brommapojkarna 1 - 0 FC Hessleholm 2    
01070627 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 3 SoGK Charlo 3 3 - 0 Fjälkinge IF    
01070727 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 3 Tomelilla IF 1 2 - 0 Åhus IF 1    
01070827 sö 01/07 18:15 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 2 Vinnö IF 1 2 - 0 Tomelilla IF 2    
01070128 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 1 F14 Grp 2 Trollenäs IF 3 - 0 Wä IF 1    
01071328 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Hässleholms IF Färdig Yngsjö IF    
01070328 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 3 F14 Grp 2 Gärsnäs AIS 1 0 - 3 Harlösa IF/Veberöds AIF 2    
01070528 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 5 F14 Grp 1 SoGK Charlo 2 1 - 3 Wä IF 2    
01070628 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 6 F14 Grp 1 Åhus IF 2 0 - 2 Ifö Bromölla IF    
01070728 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 7 F14 Grp 1 Vinnö IF 2 0 - 1 FC Hessleholm 1    
01070828 sö 01/07 18:30 sö 01/07 Bana 8 F14 Grp 1 Harlösa IF/Veberöds AIF 1 0 - 3 Asarums IF FK    
01071329 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 2 A P10 Grp 1 Borstahusens BK Färdig Nättraby GoIF    
01071422 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig BK Höllviken 1    
01070329 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 3 P14 Grp 2 IFK Hässleholm 0 - 2 Hammarby IF FF    
01070429 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 2 Trollenäs IF 2 2 - 1 Veberöds AIF 2    
01070529 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 5 P14 Grp 2 Gärsnäs AIS 2 - 5 Åsums BK    
01070629 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 6 P14 Grp 2 Asarums IF FK 2 - 1 Åhus Horna BK 2    
01070829 sö 01/07 18:45 sö 01/07 Bana 8 P14 Grp 1 Tyringe IF 1 - 3 IFK Stocksund    
01070130 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 1 P14 Grp 1 Nättraby GoIF 1 - 4 Åhus Horna BK 1    
01071423 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 2 B P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Wollsjö AIF 1    
01070330 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 3 P14 Grp 1 Trollenäs IF 1 5 - 2 Hörby FF    
01070430 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 4 P14 Grp 1 Veberöds AIF 1 3 - 2 Harlösa IF    
01070530 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Färdig FC Hessleholm lila    
01070630 sö 01/07 19:00 sö 01/07 Bana 6 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Färdig IFK Osby 2