Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.



Tisdag 3/7 (Dag 4)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
03070100 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 1 F16 Grp 1 Fortuna FF 0 - 1 Hittarps IK    
03071300 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Lövestads IF 2    
03071400 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Lövestads IF 1    
03070300 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Kristianstad FC 4    
03070400 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 4 F16 Grp 1 Lunds BOIS 0 - 3 Reymersholms IK    
03070600 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 6 F16 Grp 1 Tyringe IF 2 - 1 FC Hessleholm 2    
03070700 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 7 F16 Grp 1 Kallinge SK 2 - 1 Ifö Bromölla IF    
03070800 ti 03/07 11:00 ti 03/07 Bana 8 F16 Grp 1 FC Hessleholm 1 1 - 2 Södra Sandby IF    
03070101 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 1 P16 Grp 1 IFK Hässleholm 4 - 1 Fjälkinge IF    
03071301 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig IFK Osby 3    
03071401 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Kristianstad FC 1    
03070301 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig Kristianstad FC 3    
03070401 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 4 P16 Grp 1 Hällevik FC 0 - 0 Hässleholms IF    
03070601 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 6 P16 Grp 1 Sölvesborgs GoIF 3 - 1 Gärsnäs AIS    
03070701 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 7 P16 Grp 1 IF Brommapojkarna 1 2 - 0 IF Brommapojkarna 2    
03070801 ti 03/07 11:15 ti 03/07 Bana 8 P16 Grp 1 Everöds IF 0 - 2 Tollarps IF    
03070102 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 1 F13 Grp 1 Mariebo IK 1 1 - 1 FK Karlskrona    
03071302 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Gärds Köpinge IF    
03071402 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Åhus Horna BK 2    
03070302 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig Åhus Horna BK 4    
03070402 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 4 F13 Grp 1 FC Hessleholm 1 - 4 IFK Osby 2    
03070602 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 6 F13 Grp 1 Mariebo IK 2 1 - 1 IFK Osby 1    
03070702 ti 03/07 11:30 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 Svenstorps IF 0 - 1 Fjälkinge IF    
03070103 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 3 BK Höllviken 2 1 - 1 Furulunds IK 1    
03071303 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 1    
03071403 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Harlösa IF 2    
03070403 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 3 Everöds IF 2 - 4 Eslövs BK 1    
03070603 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 3 Asarums IF FK 2 - 4 FC Bellevue 2    
03070703 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 3 Vinnö IF 0 - 4 BK Höllviken 5    
03070803 ti 03/07 11:45 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 2 FC Bellevue 1 5 - 1 Eslövs BK 2    
03070104 ti 03/07 12:00 ti 03/07 Bana 1 F16 Grp 1 Lunds BOIS 0 - 3 Fortuna FF    
03070404 ti 03/07 12:00 ti 03/07 Bana 4 F16 Grp 1 Tyringe IF 0 - 0 Hittarps IK    
03070604 ti 03/07 12:00 ti 03/07 Bana 6 F16 Grp 1 Kallinge SK 1 - 0 Reymersholms IK    
03070704 ti 03/07 12:00 ti 03/07 Bana 7 F16 Grp 1 FC Hessleholm 1 0 - 0 FC Hessleholm 2    
03070804 ti 03/07 12:00 ti 03/07 Bana 8 F16 Grp 1 Blentarps BK 0 - 2 Ifö Bromölla IF    
03070105 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 1 - 0 Kiaby IF    
03071304 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 4 Färdig Dalby GIF 1    
03071404 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Kristianstad FC 3    
03070303 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Lövestads IF 2 Färdig Kristianstad FC 2    
03070605 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 1 - 2 Högadals IS    
03070705 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 1 IFK Ystad FK 0 - 1 Åhus Horna BK 1    
03070805 ti 03/07 12:15 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 1 Furulunds IK 2 2 - 3 Vankiva IF    
03070106 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 1 GOF IF 2 - 2 Växjö Norra IF    
03071305 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig Åhus Horna BK 2    
03071405 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Harlösa IF 1    
03070304 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig Tollarps IF 2    
03070606 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 6 P16 Grp 1 Fjälkinge IF 1 - 2 Hässleholms IF    
03070706 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 7 P16 Grp 1 IFK Hässleholm 1 - 1 Gärsnäs AIS    
03070806 ti 03/07 12:30 ti 03/07 Bana 8 P16 Grp 1 Hällevik FC 3 - 0 IF Brommapojkarna 2    
03070107 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 1 P16 Grp 1 Sölvesborgs GoIF 3 - 2 Tollarps IF    
03071306 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig IFK Osby 1    
03071406 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Lövestads IF 1 Färdig Åhus Horna BK 3    
03070305 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Kristianstad FC 1    
03070407 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 4 P16 Grp 1 IF Brommapojkarna 1 1 - 0 Everöds IF    
03070707 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 Åhus IF 5 - 1 IFK Osby 1    
03070807 ti 03/07 12:45 ti 03/07 Bana 8 F13 Grp 1 FC Hessleholm 1 - 2 Fjälkinge IF    
03070108 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 1 F16 Grp 1 Tyringe IF 3 - 1 Lunds BOIS    
03071407 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig IFK Osby 3    
03070306 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Listerby IK    
03070408 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 4 F16 Grp 1 Kallinge SK 0 - 2 Fortuna FF    
03070608 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 6 F16 Grp 1 FC Hessleholm 1 1 - 2 Hittarps IK    
03070708 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 7 F16 Grp 1 Blentarps BK 2 - 2 Reymersholms IK    
03070808 ti 03/07 13:00 ti 03/07 Bana 8 F16 Grp 1 Södra Sandby IF 1 - 1 FC Hessleholm 2    
03070109 ti 03/07 13:15 ti 03/07 Bana 1 F13 Grp 1 Mariebo IK 2 1 - 2 FK Karlskrona    
03070409 ti 03/07 13:15 ti 03/07 Bana 4 F13 Grp 1 Svenstorps IF 1 - 3 Mariebo IK 1    
03070609 ti 03/07 13:15 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 3 Skällinge BK 2 0 - 5 Eslövs BK 1    
03070709 ti 03/07 13:15 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 3 BK Höllviken 2 2 - 0 FC Bellevue 2    
03070809 ti 03/07 13:15 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 3 Vinnö IF 1 - 1 Everöds IF    
03070110 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 3 Asarums IF FK 3 - 3 BK Höllviken 5    
03071307 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Kristianstad FC 2    
03071408 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Dalby GIF 1    
03070307 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Tollarps IF 1    
03070610 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 2 FC Bellevue 1 4 - 0 Kiaby IF    
03070710 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 1 - 7 Åhus Horna BK 2    
03070810 ti 03/07 13:30 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 2 - 1 Högadals IS    
03070111 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 1 BK Höllviken 1 2 - 1 Vankiva IF    
03071308 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Maglasäte IF Färdig Harlösa IF 2    
03071409 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Kristianstad FC 3    
03070308 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Kristianstad FC 1    
03070411 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 1 IFK Ystad FK 2 - 6 Växjö Norra IF    
03070711 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 1 GOF IF 2 - 1 Viby IF    
03070811 ti 03/07 13:45 ti 03/07 Bana 8 P16 Grp 1 Gärsnäs AIS 5 - 2 Fjälkinge IF    
03070112 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 1 P16 Grp 1 Hässleholms IF 1 - 1 IF Brommapojkarna 2    
03071309 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Lövestads IF 1    
03071410 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Kristianstad FC 4    
03070309 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Lövestads IF 2    
03070412 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 4 P16 Grp 1 IFK Hässleholm 1 - 0 Tollarps IF    
03070612 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 6 P16 Grp 1 Hällevik FC 3 - 1 Everöds IF    
03070712 ti 03/07 14:00 ti 03/07 Bana 7 P16 Grp 1 Sölvesborgs GoIF 3 - 1 IF Brommapojkarna 1    
03070113 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 1 F16 Grp 1 Kallinge SK 1 - 1 Tyringe IF    
03071310 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig IFK Osby 2    
03070310 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Åhus Horna BK 1    
03070413 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 4 F16 Grp 1 FC Hessleholm 1 2 - 0 Lunds BOIS    
03070613 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 6 F16 Grp 1 Blentarps BK 3 - 1 Fortuna FF    
03070713 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 7 F16 Grp 1 Södra Sandby IF 1 - 0 Hittarps IK    
03070813 ti 03/07 14:15 ti 03/07 Bana 8 F16 Grp 1 Ifö Bromölla IF 3 - 1 Reymersholms IK    
03070114 ti 03/07 14:30 ti 03/07 Bana 1 F13 Grp 1 IFK Osby 2 2 - 1 Fjälkinge IF    
03070414 ti 03/07 14:30 ti 03/07 Bana 4 F13 Grp 1 Åhus IF 0 - 0 FK Karlskrona    
03070614 ti 03/07 14:30 ti 03/07 Bana 6 F13 Grp 1 FC Hessleholm 0 - 1 Mariebo IK 1    
03070714 ti 03/07 14:30 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 Mariebo IK 2 1 - 0 Svenstorps IF    
03070814 ti 03/07 14:30 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 3 Furulunds IK 1 2 - 1 FC Bellevue 2    
03070115 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 3 Skällinge BK 2 2 - 2 Vinnö IF    
03071311 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Kristianstad FC 1    
03071411 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Dalby GIF 1    
03070311 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Maglasäte IF    
03070415 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 3 BK Höllviken 2 3 - 1 BK Höllviken 5    
03070615 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 3 Everöds IF 0 - 3 Asarums IF FK    
03070715 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 2 Eslövs BK 2 5 - 0 Kiaby IF    
03070815 ti 03/07 14:45 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 2 BK Höllviken 4 0 - 0 Skällinge BK 1    
03070116 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 2 FC Bellevue 1 4 - 0 Högadals IS    
03071312 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Kristianstad FC 3    
03071412 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Harlösa IF 1 Färdig Lövestads IF 2    
03070312 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Kristianstad FC 4    
03070416 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 2 Åhus Horna BK 2 1 - 1 Gärsnäs AIS    
03070616 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 1 Åhus Horna BK 1 3 - 1 Växjö Norra IF    
03070816 ti 03/07 15:00 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 1 IFK Ystad FK 0 - 2 Viby IF    
03070117 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 1 F16 Grp 1 FC Hessleholm 1 3 - 1 Kallinge SK    
03071313 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig IFK Osby 2    
03071413 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 4 Färdig Lövestads IF 1    
03070313 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig IFK Osby 3    
03070417 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 4 F16 Grp 1 Södra Sandby IF 3 - 0 Lunds BOIS    
03070617 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 6 F16 Grp 1 Ifö Bromölla IF 0 - 0 Fortuna FF    
03070717 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 7 F16 Grp 1 FC Hessleholm 2 1 - 2 Hittarps IK    
03070817 ti 03/07 15:15 ti 03/07 Bana 8 F16 Grp 1 Blentarps BK 2 - 0 Tyringe IF    
03070118 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 1 P16 Grp 1 Fjälkinge IF 0 - 1 IF Brommapojkarna 2    
03071414 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Tollarps IF 1    
03070314 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig IFK Osby 1    
03070418 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 4 P16 Grp 1 Gärsnäs AIS 4 - 3 Tollarps IF    
03070618 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 6 P16 Grp 1 Hässleholms IF 4 - 2 Everöds IF    
03070718 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 7 P16 Grp 1 IFK Hässleholm 2 - 2 IF Brommapojkarna 1    
03070818 ti 03/07 15:30 ti 03/07 Bana 8 P16 Grp 1 Hällevik FC 4 - 1 Sölvesborgs GoIF    
03070119 ti 03/07 15:45 ti 03/07 Bana 1 P13 Grp 1 Furulunds IK 2 5 - 0 GOF IF    
03070619 ti 03/07 15:45 ti 03/07 Bana 6 F13 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 3 FK Karlskrona    
03070719 ti 03/07 15:45 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 IFK Osby 2 1 - 1 Mariebo IK 1    
03070819 ti 03/07 15:45 ti 03/07 Bana 8 F13 Grp 1 Åhus IF 5 - 0 Svenstorps IF    
03070120 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 1 F16 A-Slutspel 1/4 Final Fortuna FF 7 - 6 Blentarps BK    
03071314 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Tollarps IF 2 Färdig Maglasäte IF    
03071415 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 4 Färdig Åhus Horna BK 1    
03070315 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Lövestads IF 1    
03070420 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 4 F16 A-Slutspel 1/4 Final Hittarps IK 0 - 1 Tyringe IF    
03070620 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 6 F16 A-Slutspel 1/4 Final FC Hessleholm 1 0 - 2 Ifö Bromölla IF    
03070720 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 FC Hessleholm 0 - 1 Mariebo IK 2    
03070820 ti 03/07 16:30 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 3 Furulunds IK 1 1 - 3 BK Höllviken 5    
03070121 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 1 P16 A-Slutspel 1/4 Final Hässleholms IF 4 - 2 IF Brommapojkarna 1    
03071315 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Dalby GIF 1 Färdig IFK Osby 1    
03071416 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig IFK Osby 3    
03070316 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Kristianstad FC 2    
03070421 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 4 P16 A-Slutspel 1/4 Final IFK Hässleholm 1 - 0 IF Brommapojkarna 2    
03070621 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 3 Skällinge BK 2 1 - 3 Asarums IF FK    
03070721 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 3 BK Höllviken 2 0 - 2 Everöds IF    
03070821 ti 03/07 16:45 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 3 Eslövs BK 1 5 - 1 Vinnö IF    
03070122 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 1 F16 B-Slutspel Semifinal Kallinge SK 5 - 0 Lunds BOIS    
03071316 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Lövestads IF 2    
03071417 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Harlösa IF 2    
03070422 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 4 F16 B-Slutspel Semifinal FC Hessleholm 2 0 - 2 Reymersholms IK    
03070622 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 2 Eslövs BK 2 2 - 0 Högadals IS    
03070722 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 2 BK Höllviken 4 2 - 2 Gärsnäs AIS    
03070822 ti 03/07 17:00 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 2 FC Bellevue 1 1 - 1 Åhus Horna BK 2    
03070123 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 1 P16 B-Slutspel Semifinal Gärsnäs AIS 3 - 4 Everöds IF    
03071317 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig IFK Osby 2    
03071418 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Harlösa IF 1    
03070423 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 4 P16 B-Slutspel Semifinal Tollarps IF 3 - 0 Fjälkinge IF    
03070723 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 1 Åhus Horna BK 1 1 - 0 Viby IF    
03070823 ti 03/07 17:15 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 1 BK Höllviken 1 6 - 0 GOF IF    
03070124 ti 03/07 17:30 ti 03/07 Bana 1 F16 A-Slutspel Semifinal Södra Sandby IF 4 - 2 Fortuna FF    
03071318 ti 03/07 17:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Maglasäte IF    
03071419 ti 03/07 17:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 4    
03070424 ti 03/07 17:30 ti 03/07 Bana 4 F16 A-Slutspel Semifinal Tyringe IF 0 - 3 Ifö Bromölla IF    
03070624 ti 03/07 17:30 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 1 IFK Ystad FK 0 - 3 Furulunds IK 2    
03070125 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 1 P16 A-Slutspel Semifinal Hällevik FC 3 - 2 Hässleholms IF    
03071319 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 3 Färdig Kristianstad FC 4    
03071420 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 IFK Osby 1 Färdig Lövestads IF 1    
03070425 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 4 P16 A-Slutspel Semifinal Sölvesborgs GoIF 0 - 1 IFK Hässleholm    
03070625 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 6 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 0 - 2 Mariebo IK 1    
03070725 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 7 F13 Grp 1 IFK Osby 1 4 - 1 Svenstorps IF    
03070825 ti 03/07 17:45 ti 03/07 Bana 8 F13 Grp 1 IFK Osby 2 3 - 0 Mariebo IK 2    
03070126 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 1 F16 B-Slutspel Final Kallinge SK 1 - 0 Reymersholms IK    
03071320 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Harlösa IF 2 Färdig Lövestads IF 2    
03071421 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Dalby GIF 2 Färdig Kristianstad FC 2    
03070426 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 4 F13 Grp 1 Åhus IF 4 - 0 FC Hessleholm    
03070626 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 3 FC Bellevue 2 0 - 4 BK Höllviken 5    
03070726 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 3 Eslövs BK 1 2 - 2 Asarums IF FK    
03070826 ti 03/07 18:00 ti 03/07 Bana 8 P13 Grp 3 Furulunds IK 1 1 - 0 Everöds IF    
03070127 ti 03/07 18:15 ti 03/07 Bana 1 P16 B-Slutspel Final Everöds IF 4 - 0 Tollarps IF    
03071321 ti 03/07 18:15 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Kristianstad FC 3    
03071422 ti 03/07 18:15 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Tollarps IF 1    
03070427 ti 03/07 18:15 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 3 Skällinge BK 2 0 - 6 BK Höllviken 2    
03070627 ti 03/07 18:15 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 2 Kiaby IF 3 - 2 Högadals IS    
03070128 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 1 F16 A-Slutspel Final Södra Sandby IF 2 - 3 Ifö Bromölla IF    
03071322 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Harlösa IF 1    
03071423 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Tollarps IF 2    
03070428 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 2 Eslövs BK 2 2 - 3 Åhus Horna BK 2    
03070628 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 2 BK Höllviken 4 2 - 1 FC Bellevue 1    
03070728 ti 03/07 18:30 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 1 Växjö Norra IF 1 - 0 Viby IF    
03070129 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 1 P16 A-Slutspel Final Hällevik FC 1 - 0 IFK Hässleholm    
03071323 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 2 A P11 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK 4    
03071424 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 2 B P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Dalby GIF 1    
03070429 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 4 P13 Grp 1 Vankiva IF 1 - 3 GOF IF    
03070629 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 6 P13 Grp 1 Åhus Horna BK 1 4 - 1 Furulunds IK 2    
03070729 ti 03/07 18:45 ti 03/07 Bana 7 P13 Grp 1 BK Höllviken 1 4 - 0 IFK Ystad FK