Detta är resultaten från Åhus Beach Fotboll 2018. Se de senaste resultaten från Åhus Beach Fotboll 2019 här.



Torsdag 5/7 (Dag 6)

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
05070100 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 1 P15 Grp 2 Trollenäs IF 1 - 0 Huddinge IF    
05070200 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 2 P15 Grp 2 Svenstorps IF 0 - 2 Åhus Horna BK 1    
05070300 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 3 P15 Grp 2 Asarums IF FK 3 - 0 Löberöds IF    
05070400 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 4 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 0 - 1 Hässleholms IF 2    
05070600 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 6 P15 Grp 1 Åhus Horna BK 2 2 - 0 Fjälkinge IF    
05070700 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 7 P15 Grp 1 IFK Hässleholm 2 1 - 2 Tollarps IF    
05070800 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 8 P15 Grp 1 IFK Osby 3 - 1 Hässleholms IF 1    
05070101 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 5 Sillhövda AIK 4 - 1 Net six n’chill    
05070201 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 5 Hörby Beach Boys 3 - 2 Topless    
05070301 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Stoke City 1 - 1 Trollenäs IF 1    
05070401 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Stress i Dress 0 - 3 Salimia salej FC    
05070501 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Bois FC 2 - 3 Incredible 10    
05070601 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 4 Skansen academy 1 - 2 BK Gifflar i Fönstret    
05070701 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 0 - 2 Eelcoast    
05070801 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 4 BØRNES MAGASIN 2 - 0 Nisses Grabbar    
05070102 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 4 Showdellashow FC 1 - 1 Kalle KK    
05070202 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 4 Playboys 2 - 2 Lukkes Playboys    
05070302 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 3 Peter och Heddas Doriyos 1 - 4 Videocenter/WallgårdsFärg    
05070402 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 1 - 0 Moffes Töser    
05070502 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Bänkvärmarna 1 - 1 Basses Boys    
05070602 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Everöds IF 0 - 3 Pelles Pågar    
05070702 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Grill-Anders Gossar 0 - 4 ÅKERSBERGA    
05070802 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 2 Pågarnaholm 2 - 0 Komigen nu BOIS    
05070103 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 2 Tollarps IF 2 - 2 Strandängens IF    
05070203 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 2 Löjligt Viktigt Möte 0 - 1 Toarp    
05070303 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Trollenäs IF 2 1 - 2 FC MORGAN    
05070403 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Dynamo WetWilly 2 - 1 Nejtack FC    
05070503 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 1 Samba 3 - 1 BEN DOVER    
05070603 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 1 - 6 YSTAD PÅGARNA    
05070703 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 1 Mandingo United 2 - 2 Partypinglorna    
05070803 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 1 Teos springpågar 0 - 3 Vinninge BK    
05070104 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 1 Väla FF 3 - 2 sapnu puaS    
05070304 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 3 F15 Grp 1 Reymersholms IK 2 0 - 3 FC Hessleholm    
05070404 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 4 F15 Grp 1 Stehags AIF 3 - 1 IFK Fjärås    
05070504 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 5 F15 Grp 1 IFK Osby 2 3 - 1 Reymersholms IK 1    
05070604 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 3 FC Nacksving 2 - 0 Helenas änglar    
05070704 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 3 Gråbo Academy 1 - 3 De vet du    
05070804 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 3 IFK Fjärås 1 0 - 2 FC Gräddbullarna    
05070105 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 1 D17-19Ö Grp 3 Ett gäng stolpskott 0 - 2 En påse nötter    
05070305 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 2 Systembo Laget 0 - 2 livsfarlig ledning    
05070405 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 2 Kyllingarna FC 2 - 0 Ölknäpparna FC    
05070505 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 2 FC Stolpskott 1 - 1 BK Mjölksyra    
05070605 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 1 - 2 Groggisarna    
05070705 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 1 Mean girls 0 - 3 Vinslövs    
05070805 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 1 IFK Halvmiss 3 - 0 Hibbis stolthet    
05070106 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 1 D17-19Ö Grp 1 IFK Fjärås 2 0 - 4 NederLaget    
05070206 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 2 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 5 - 0 Trollenäs IF    
05070306 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 3 P15 Grp 2 Huddinge IF 0 - 2 Löberöds IF    
05070406 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 4 P15 Grp 2 Svenstorps IF 1 - 3 Hässleholms IF 2    
05070506 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 5 P15 Grp 2 Asarums IF FK 1 - 1 IFK Hässleholm 1    
05070706 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 7 P15 Grp 1 Eslövs BK 1 - 2 Tollarps IF    
05070806 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 8 P15 Grp 1 Åhus Horna BK 2 1 - 4 Hässleholms IF 1    
05070107 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 1 P15 Grp 1 IFK Hässleholm 2 4 - 1 IFK Osby    
05070207 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 5 Topless 1 - 2 Sillhövda AIK    
05070307 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Net six n’chill 1 - 2 Trollenäs IF 1    
05070407 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Hörby Beach Boys 1 - 3 Salimia salej FC    
05070507 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Stoke City 1 - 0 Incredible 10    
05070607 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 5 Stress i Dress 1 - 5 Bois FC    
05070707 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Eelcoast 3 - 2 Skansen academy    
05070807 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 4 BK Gifflar i Fönstret 2 - 1 Nisses Grabbar    
05070108 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 2 - 0 Kalle KK    
05070208 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 4 BØRNES MAGASIN 0 - 2 Lukkes Playboys    
05070308 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 Showdellashow FC 1 - 1 Playboys    
05070408 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 2 - 0 Peter och Heddas Doriyos    
05070508 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Videocenter/WallgårdsFärg 2 - 0 Basses Boys    
05070608 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 0 - 1 Pelles Pågar    
05070708 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Bänkvärmarna 1 - 0 ÅKERSBERGA    
05070808 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 3 Everöds IF 4 - 2 Grill-Anders Gossar    
05070109 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 1 - 3 Pågarnaholm    
05070209 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 1 - 0 Toarp    
05070309 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Tollarps IF 1 - 2 FC MORGAN    
05070409 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Löjligt Viktigt Möte 1 - 0 Nejtack FC    
05070509 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 2 Trollenäs IF 2 0 - 3 Dynamo WetWilly    
05070609 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 3 - 1 Samba    
05070709 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 2 - 1 Partypinglorna    
05070809 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 1 - 2 Vinninge BK    
05070110 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 1 Mandingo United 1 - 1 sapnu puaS    
05070210 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 1 Teos springpågar 1 - 4 Väla FF    
05070410 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 4 F15 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 1 IFK Fjärås    
05070510 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 5 F15 Grp 1 Reymersholms IK 2 1 - 3 Reymersholms IK 1    
05070610 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 6 F15 Grp 1 Stehags AIF 0 - 1 IFK Osby 2    
05070710 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 3 De vet du 0 - 0 FC Nacksving    
05070810 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 3 Helenas änglar 2 - 0 FC Gräddbullarna    
05070111 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 1 P15 Grp 1 Åhus Horna BK 2 2 - 3 IFK Hässleholm 2    
05070211 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 2 P15 Grp 1 Eslövs BK 4 - 1 IFK Osby    
05070311 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 3 P15 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 3 Hässleholms IF 1    
05070511 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 5 P15 Grp 2 Svenstorps IF 1 - 2 Asarums IF FK    
05070611 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 6 P15 Grp 2 Huddinge IF 1 - 2 IFK Hässleholm 1    
05070711 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 7 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 3 - 1 Hässleholms IF 2    
05070811 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 8 P15 Grp 2 Trollenäs IF 2 - 5 Löberöds IF    
05070112 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 1 D17-19Ö Grp 3 Gråbo Academy 2 - 1 En påse nötter    
05070212 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 2 D17-19Ö Grp 3 IFK Fjärås 1 3 - 2 Ett gäng stolpskott    
05070412 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 2 Pansarvagnarna FC 0 - 0 Ölknäpparna FC    
05070512 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 2 Systembo Laget 1 - 1 BK Mjölksyra    
05070612 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 2 Kyllingarna FC 3 - 2 FC Stolpskott    
05070712 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 1 Vinslövs 1 - 2 Svarta fåren    
05070812 to 05/07 14:00 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 1 Groggisarna 10 - 0 Hibbis stolthet    
05070113 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 1 D17-19Ö Grp 1 Mean girls 3 - 1 NederLaget    
05070213 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 2 D17-19Ö Grp 1 IFK Halvmiss 1 - 2 IFK Fjärås 2    
05070313 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Sillhövda AIK 1 - 1 Trollenäs IF 1    
05070413 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Topless 3 - 2 Salimia salej FC    
05070513 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Net six n’chill 1 - 2 Incredible 10    
05070613 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 5 Hörby Beach Boys 0 - 0 Bois FC    
05070713 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 5 Stoke City 3 - 0 Stress i Dress    
05070813 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 4 Skansen academy 2 - 0 Nisses Grabbar    
05070114 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 4 Eelcoast 4 - 2 Kalle KK    
05070214 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 4 BK Gifflar i Fönstret 0 - 2 Lukkes Playboys    
05070314 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 1 - 2 Playboys    
05070414 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 4 BØRNES MAGASIN 1 - 2 Showdellashow FC    
05070514 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Peter och Heddas Doriyos 2 - 1 Basses Boys    
05070614 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 1 - 1 Pelles Pågar    
05070714 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Videocenter/WallgårdsFärg 2 - 1 ÅKERSBERGA    
05070814 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 3 - 1 Grill-Anders Gossar    
05070115 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 3 Bänkvärmarna 2 - 2 Everöds IF    
05070215 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 2 Pågarnaholm 1 - 1 Toarp    
05070315 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 2 - 1 FC MORGAN    
05070415 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 6 - 2 Nejtack FC    
05070515 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 2 Tollarps IF 0 - 6 Dynamo WetWilly    
05070615 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 Löjligt Viktigt Möte 5 - 0 Trollenäs IF 2    
05070715 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 1 Samba 2 - 2 Partypinglorna    
05070815 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 2 - 2 Vinninge BK    
05070116 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 1 - 2 sapnu puaS    
05070216 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 0 - 4 Väla FF    
05070316 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 1 Mandingo United 2 - 3 Teos springpågar    
05070516 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 5 F15 Grp 1 FC Hessleholm 3 - 0 Reymersholms IK 1    
05070616 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 6 F15 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 2 IFK Osby 2    
05070716 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 7 F15 Grp 1 Reymersholms IK 2 2 - 3 Stehags AIF    
05070816 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 3 FC Nacksving 1 - 1 FC Gräddbullarna    
05070117 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 1 D17-19Ö Grp 3 De vet du 2 - 1 En påse nötter    
05070217 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 2 D17-19Ö Grp 3 Helenas änglar 1 - 0 Ett gäng stolpskott    
05070317 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 3 Gråbo Academy 1 - 2 IFK Fjärås 1    
05070517 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 2 livsfarlig ledning 0 - 0 BK Mjölksyra    
05070617 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 2 Pansarvagnarna FC 3 - 0 FC Stolpskott    
05070717 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 2 Systembo Laget 2 - 0 Kyllingarna FC    
05070817 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 5 - 0 Hibbis stolthet    
05070118 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 1 P15 B-Slutspel 1/4 Final Åhus Horna BK 2 4 - 0 Huddinge IF    
05070218 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 2 P15 B-Slutspel 1/4 Final Löberöds IF 0 - 1 Fjälkinge IF    
05070318 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 1 Vinslövs 2 - 2 NederLaget    
05070418 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 1 Groggisarna 3 - 1 IFK Fjärås 2    
05070518 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 1 Mean girls 3 - 2 IFK Halvmiss    
05070618 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 5 Salimia salej FC 2 - 0 Sillhövda AIK    
05070718 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 5 Trollenäs IF 1 0 - 0 Incredible 10    
05070818 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 5 Topless 1 - 1 Bois FC    
05070119 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 1 H17-19Ö Grp 4 Kalle KK 0 - 3 Skansen academy    
05070219 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 2 P15 B-Slutspel 1/4 Final IFK Osby 4 - 1 Trollenäs IF    
05070319 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Net six n’chill 3 - 1 Stress i Dress    
05070419 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Hörby Beach Boys 0 - 4 Stoke City    
05070619 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 4 Nisses Grabbar 1 - 1 Lukkes Playboys    
05070719 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Eelcoast 3 - 1 Playboys    
05070819 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 4 BK Gifflar i Fönstret 2 - 2 Showdellashow FC    
05070120 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 1 P15 A-Slutspel 1/4 Final Eslövs BK 3 - 1 IFK Hässleholm 1    
05070220 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 2 P15 A-Slutspel 1/4 Final Åhus Horna BK 1 0 - 1 Tollarps IF    
05070320 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 2 - 3 BØRNES MAGASIN    
05070420 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 Pelles Pågar 2 - 2 Peter och Heddas Doriyos    
05070520 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Basses Boys 1 - 2 ÅKERSBERGA    
05070620 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 0 - 2 Grill-Anders Gossar    
05070720 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Videocenter/WallgårdsFärg 2 - 1 Everöds IF    
05070820 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 2 - 1 Bänkvärmarna    
05070121 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 1 P15 A-Slutspel 1/4 Final Asarums IF FK 3 - 2 IFK Hässleholm 2    
05070221 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 2 P15 A-Slutspel 1/4 Final Hässleholms IF 1 3 - 4 Hässleholms IF 2    
05070321 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 FC MORGAN 0 - 2 Pågarnaholm    
05070421 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Toarp 2 - 2 Nejtack FC    
05070521 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 1 - 1 Dynamo WetWilly    
05070621 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 0 - 2 Trollenäs IF 2    
05070721 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 2 Tollarps IF 1 - 3 Löjligt Viktigt Möte    
05070821 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 1 Vinninge BK 2 - 4 Samba    
05070222 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 2 F15 B-Slutspel Semifinal Reymersholms IK 2 0 - 1 IFK Fjärås    
05070322 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 1 Partypinglorna 1 - 1 sapnu puaS    
05070422 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 0 - 2 Väla FF    
05070522 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 3 - 2 Teos springpågar    
05070622 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 Dipphuena 4 - 1 Mandingo United    
05070722 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 3 En påse nötter 4 - 1 FC Nacksving    
05070822 to 05/07 17:00 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 3 FC Gräddbullarna 2 - 1 Ett gäng stolpskott    
05070123 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 1 F15 A-Slutspel Semifinal FC Hessleholm 1 - 2 Stehags AIF    
05070223 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 2 F15 A-Slutspel Semifinal IFK Osby 2 4 - 0 IFK Osby 1    
05070323 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 3 De vet du 4 - 1 IFK Fjärås 1    
05070423 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 3 Helenas änglar 1 - 0 Gråbo Academy    
05070623 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 2 Ölknäpparna FC 3 - 3 FC Stolpskott    
05070723 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 2 livsfarlig ledning 1 - 0 Kyllingarna FC    
05070823 to 05/07 17:15 to 05/07 Bana 8 D17-19Ö Grp 2 Pansarvagnarna FC 0 - 3 Systembo Laget    
05070124 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 1 P15 B-Slutspel Semifinal Åhus Horna BK 2 1 - 0 Fjälkinge IF    
05070224 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 2 P15 B-Slutspel Semifinal Svenstorps IF 0 - 1 IFK Osby    
05070324 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 1 NederLaget 2 - 1 Svarta fåren    
05070424 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 1 Hibbis stolthet 2 - 1 IFK Fjärås 2    
05070524 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 1 Vinslövs 3 - 1 IFK Halvmiss    
05070624 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 1 Groggisarna 1 - 2 Mean girls    
05070724 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 5 Sillhövda AIK 1 - 1 Incredible 10    
05070824 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 5 Salimia salej FC 1 - 2 Bois FC    
05070125 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 1 P15 A-Slutspel Semifinal Eslövs BK 5 - 2 Tollarps IF    
05070225 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 2 P15 A-Slutspel Semifinal Asarums IF FK 3 - 1 Hässleholms IF 2    
05070325 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Trollenäs IF 1 1 - 4 Stress i Dress    
05070425 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Topless 2 - 1 Stoke City    
05070525 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Net six n’chill 1 - 1 Hörby Beach Boys    
05070625 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 4 Skansen academy 2 - 1 Lukkes Playboys    
05070725 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Kalle KK 1 - 1 Playboys    
05070825 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 8 H17-19Ö Grp 4 Nisses Grabbar 1 - 1 Showdellashow FC    
05070126 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 1 F15 B-Slutspel Final Reymersholms IK 1 2 - 1 IFK Fjärås    
05070226 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 4 Eelcoast 4 - 2 BØRNES MAGASIN    
05070326 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 BK Gifflar i Fönstret 0 - 1 Hässleholms IF    
05070426 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 Peter och Heddas Doriyos 1 - 2 ÅKERSBERGA    
05070626 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Basses Boys 1 - 1 Everöds IF    
05070726 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Pelles Pågar 4 - 0 Grill-Anders Gossar    
05070127 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 1 F15 A-Slutspel Final Stehags AIF 6 - 7 IFK Osby 2    
05070227 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 1 - 4 Bänkvärmarna    
05070327 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 3 Videocenter/WallgårdsFärg 5 - 1 FC Bakåtpass    
05070427 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Pågarnaholm 1 - 0 Nejtack FC    
05070627 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 FC MORGAN 0 - 0 Dynamo WetWilly    
05070128 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 1 P15 B-Slutspel Final Åhus Horna BK 2 2 - 0 IFK Osby    
05070228 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 2 Toarp 4 - 2 Trollenäs IF 2    
05070328 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 1 - 2 Löjligt Viktigt Möte    
05070428 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 3 - 1 Tollarps IF    
05070628 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 Samba 1 - 1 sapnu puaS    
05070129 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 1 P15 A-Slutspel Final Eslövs BK 3 - 4 Asarums IF FK    
05070229 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 1 Vinninge BK 1 - 0 Väla FF    
05070329 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 1 Partypinglorna 2 - 2 Teos springpågar    
05070429 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 3 - 0 W Mandingo United    
05070629 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 6 - 4 Dipphuena