Ahmet Neskics matcher under Åhus Beach Fotboll 2018


Domarschemat har än så länge bara publicerats för den 4/7,5/7,6/7,7/7. Alla matcher på någon annan turneringsdag kommer inte att visas förrän den dagen också publicerats.

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
04070404 on 04/07 12:00 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 BK Höllviken 5 1 - 3 Everöds IF Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070405 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 2 Högadals IS 0 - 1 Åhus Horna BK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070406 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 1 Viby IF 1 - 2 Furulunds IK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070412 on 04/07 14:00 on 04/07 Bana 4 F15 Grp 1 IFK Osby 1 0 - 2 Reymersholms IK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070413 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 4 F13 Grp 1 Svenstorps IF 2 - 0 FC Hessleholm Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070414 on 04/07 14:30 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 3 Everöds IF 1 - 1 Skällinge BK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070415 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 4 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 3 - 2 Eslövs BK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070420 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 4 1/8 Final P13 A-Slutspel BK Höllviken 1 0 - 1 Åhus Horna BK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070421 on 04/07 16:45 on 04/07 Bana 4 1/4 Final P13 B-Slutspel FC Bellevue 2 0 - 1 GOF IF Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070422 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 4 1/4 Final P13 B-Slutspel Eslövs BK 2 6 - 0 Everöds IF Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070426 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 4 Semifinal P13 B-Slutspel Furulunds IK 2 0 - 3 Eslövs BK 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070427 on 04/07 18:15 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 2 Löberöds IF 1 - 3 Åhus Horna BK 1 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070430 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 4 F15 Grp 1 Reymersholms IK 1 3 - 2 IFK Fjärås Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070431 on 04/07 19:15 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 1 - 3 Åhus Horna BK 1 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
04070432 on 04/07 19:30 on 04/07 Bana 4 P15 Grp 1 IFK Hässleholm 2 0 - 1 Eslövs BK Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070304 to 05/07 12:00 to 05/07 Bana 3 F15 Grp 1 Reymersholms IK 2 0 - 3 FC Hessleholm Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070305 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 3 D17-19Ö Grp 2 Systembo Laget 0 - 2 livsfarlig ledning Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070306 to 05/07 12:30 to 05/07 Bana 3 P15 Grp 2 Huddinge IF 0 - 2 Löberöds IF Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070307 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Net six n’chill 1 - 2 Trollenäs IF 1 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070313 to 05/07 14:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 5 Sillhövda AIK 1 - 1 Trollenäs IF 1 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070314 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 1 - 2 Playboys Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070315 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 2 - 1 FC MORGAN Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070320 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 2 - 3 BØRNES MAGASIN Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070321 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 FC MORGAN 0 - 2 Pågarnaholm Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070326 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 4 BK Gifflar i Fönstret 0 - 1 Hässleholms IF Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070327 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 3 Videocenter/WallgårdsFärg 5 - 1 FC Bakåtpass Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070328 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 2 Strandängens IF 1 - 2 Löjligt Viktigt Möte Ahmet Neskic (Huvuddomare)
05070329 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 3 H17-19Ö Grp 1 Partypinglorna 2 - 2 Teos springpågar Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070204 fr 06/07 12:00 fr 06/07 Bana 2 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 2 - 3 IFK Fjärås 2 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070205 fr 06/07 12:15 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 5 Trollenäs IF 1 3 - 1 Topless Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070206 fr 06/07 12:30 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 3 ÅKERSBERGA 1 - 1 FC Bakåtpass Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070207 fr 06/07 12:45 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 1 Samba 7 - 0 Teos springpågar Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070212 fr 06/07 14:00 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 1 sapnu puaS 4 - 0 YSTAD PÅGARNA Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070213 fr 06/07 14:15 fr 06/07 Bana 2 D17-19Ö Grp 2 FC Stolpskott 2 - 1 livsfarlig ledning Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070214 fr 06/07 14:30 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 5 Stress i Dress 1 - 4 Topless Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070215 fr 06/07 14:45 fr 06/07 Bana 2 H17-19Ö Grp 3 Peter och Heddas Doriyos 0 - 2 FC Bakåtpass Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070220 fr 06/07 16:30 fr 06/07 Bana 2 1/8 Final H17-19Ö B-Slutspel Kalle KK 3 - 1 Incredible 10 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070221 fr 06/07 16:45 fr 06/07 Bana 2 1/8 Final H17-19Ö A-Slutspel Toarp 2 - 1 Skansen academy Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070222 fr 06/07 17:00 fr 06/07 Bana 2 1/4 Final D17-19Ö B-Slutspel FC Stolpskott 1 - 2 IFK Fjärås 1 Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070226 fr 06/07 18:00 fr 06/07 Bana 2 Semifinal D17-19Ö B-Slutspel Ett gäng stolpskott 3 - 4 IFK Halvmiss Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070227 fr 06/07 18:15 fr 06/07 Bana 2 Semifinal D17-19Ö A-Slutspel Systembo Laget 2 - 1 Helenas änglar David Augustsson (Huvuddomare) , Ahmet Neskic (Domare (Övrig))
06070228 fr 06/07 18:30 fr 06/07 Bana 2 Semifinal H17-19Ö B-Slutspel Partypinglorna 0 - 2 Bois FC David Augustsson (Huvuddomare) , Ahmet Neskic (Domare (Övrig))
06070229 fr 06/07 18:45 fr 06/07 Bana 2 Semifinal H17-19Ö A-Slutspel Stoke City 1 - 3 Topless David Augustsson (Huvuddomare) , Ahmet Neskic (Domare (Övrig))
06070231 fr 06/07 19:15 fr 06/07 Bana 2 DA Grp 2 Kisslowski 0 - 1 Det jättestora laget Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070232 fr 06/07 19:30 fr 06/07 Bana 2 HA Grp 4 Ösjö Blackhawks 1 - 1 Hawaiibeachboys Ahmet Neskic (Huvuddomare)
06070233 fr 06/07 19:45 fr 06/07 Bana 2 HA Grp 2 Pokerclub Hawaii 4 - 1 Toivonens lärjungar Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070400 lö 07/07 11:00 lö 07/07 Bana 4 DA Grp 3 ABZOLUT 1 - 2 Utbynäs SK Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070401 lö 07/07 11:15 lö 07/07 Bana 4 DA Grp 1 e by night 1 - 3 Bär i Pannam Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070407 lö 07/07 12:45 lö 07/07 Bana 4 HA Grp 2 Pokerclub Hawaii 1 - 2 FC Snesurr Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070409 lö 07/07 13:15 lö 07/07 Bana 4 DA Grp 1 Bär i Pannam 2 - 1 Dreamteam Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070413 lö 07/07 14:15 lö 07/07 Bana 4 DA Grp 1 Harlösa IF 0 - 3 Beach Cougers Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070414 lö 07/07 14:30 lö 07/07 Bana 4 HA Grp 4 Hawaiibeachboys 1 - 0 Två røda och en grøn Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070415 lö 07/07 14:45 lö 07/07 Bana 4 HA Grp 3 Beach FF 3 - 0 Söder Futsalklubb Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070424 lö 07/07 17:30 lö 07/07 Bana 4 1/8 Final HA A-Slutspel Beach FF 0 - 1 Tre pils Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070425 lö 07/07 17:45 lö 07/07 Bana 4 1/4 Final DA A-Slutspel Furulunds IK 2 - 3 Schlabbet Ahmet Neskic (Huvuddomare)
07070329 lö 07/07 18:45 lö 07/07 Bana 3 Semifinal DA A-Slutspel Schlabbet 0 - 1 ABZOLUT Jonatan Berglund (Huvuddomare) , Ahmet Neskic (Domare (Övrig))
07070330 lö 07/07 19:00 lö 07/07 Bana 3 Semifinal HA B-Slutspel FRAM 0 - 1 Två røda och en grøn Jonatan Berglund (Huvuddomare) , Ahmet Neskic (Domare (Övrig))
07070100 lö 07/07 19:30 lö 07/07 Bana 1 Final DA B-Slutspel Haverikommissionen Vinn. 07070328 Ahmet Neskic (Huvuddomare) , Berat Halili (Domare (Övrig))