Sorin Vataus matcher under Åhus Beach Fotboll 2018


Domarschemat har än så länge bara publicerats för den 4/7,5/7,6/7,7/7. Alla matcher på någon annan turneringsdag kommer inte att visas förrän den dagen också publicerats.

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
04070600 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 3 Eslövs BK 1 2 - 1 BK Höllviken 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070602 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 1 Vankiva IF 3 - 0 IFK Ystad FK Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070303 on 04/07 12:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Dalby GIF 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070304 on 04/07 12:30 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 IFK Osby 2 Färdig Kristianstad FC 4 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070305 on 04/07 12:45 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Gärds Köpinge IF Färdig Lövestads IF 1 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070306 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig IFK Osby 1 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070610 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 6 P13 Grp 1 GOF IF 0 - 0 IFK Ystad FK Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070310 on 04/07 14:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Harlösa IF 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070311 on 04/07 14:45 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Åhus Horna BK 1 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070312 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF 1 Färdig Maglasäte IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070313 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 3 P11 Grp 1 Listerby IK Färdig Åhus Horna BK 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070807 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 3 - 1 Huddinge IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070808 on 04/07 16:30 on 04/07 Bana 8 1/4 Final P13 C-Slutspel Skällinge BK 1 0 - 1 Vinnö IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070810 on 04/07 17:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 1 Hässleholms IF 1 2 - 1 IFK Hässleholm 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070812 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 IFK Hässleholm 1 3 - 1 Svenstorps IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
04070813 on 04/07 18:00 on 04/07 Bana 8 P15 Grp 2 Hässleholms IF 2 1 - 0 Huddinge IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070605 to 05/07 12:15 to 05/07 Bana 6 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 1 - 2 Groggisarna Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070607 to 05/07 12:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 5 Stress i Dress 1 - 5 Bois FC Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070608 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 FC Bakåtpass 0 - 1 Pelles Pågar Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070609 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 YSTAD PÅGARNA 3 - 1 Samba Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070614 to 05/07 14:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 1 - 1 Pelles Pågar Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070615 to 05/07 14:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 Löjligt Viktigt Möte 5 - 0 Trollenäs IF 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070616 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 6 F15 Grp 1 IFK Osby 1 2 - 2 IFK Osby 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070620 to 05/07 16:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Moffes Töser 0 - 2 Grill-Anders Gossar Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070621 to 05/07 16:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 Komigen nu BOIS 0 - 2 Trollenäs IF 2 Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070626 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 3 Basses Boys 1 - 1 Everöds IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070627 to 05/07 18:15 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 2 FC MORGAN 0 - 0 Dynamo WetWilly Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070628 to 05/07 18:30 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 Samba 1 - 1 sapnu puaS Sorin Vatau (Huvuddomare)
05070629 to 05/07 18:45 to 05/07 Bana 6 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 6 - 4 Dipphuena Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070500 fr 06/07 11:00 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Topless 2 - 1 Net six n’chill Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070501 fr 06/07 11:15 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Pelles Pågar 0 - 1 Bänkvärmarna Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070502 fr 06/07 11:30 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 1 Väla FF 3 - 0 Samba Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070503 fr 06/07 11:45 fr 06/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 3 De vet du 2 - 0 Helenas änglar Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070508 fr 06/07 13:00 fr 06/07 Bana 5 D17-19Ö Grp 2 BK Mjölksyra 1 - 0 Pansarvagnarna FC Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070509 fr 06/07 13:15 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 5 Bois FC 0 - 3 Net six n’chill Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070510 fr 06/07 13:30 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Bänkvärmarna 4 - 1 Peter och Heddas Doriyos Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070511 fr 06/07 13:45 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 2 Nejtack FC 1 - 1 Strandängens IF Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070515 fr 06/07 14:45 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 3 Grill-Anders Gossar 4 - 0 Basses Boys Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070516 fr 06/07 15:00 fr 06/07 Bana 5 H17-19Ö Grp 1 Mandingo United 0 - 3 BEN DOVER Sorin Vatau (Huvuddomare)
06070519 fr 06/07 15:45 fr 06/07 Bana 5 1/8 Final D17-19Ö A-Slutspel Systembo Laget 3 - 1 Gråbo Academy Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070800 lö 07/07 11:00 lö 07/07 Bana 8 DA Grp 2 Strövelstorps GoIF 1 2 - 5 Det jättestora laget Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070801 lö 07/07 11:15 lö 07/07 Bana 8 HA Grp 4 Vadå 2 - 4 Hawaiibeachboys Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070803 lö 07/07 11:45 lö 07/07 Bana 8 HA Grp 1 Bafana Banana BoIS 2 - 0 Black Deer Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070804 lö 07/07 12:00 lö 07/07 Bana 8 DA Grp 2 Bortamatch 0 - 1 Kisslowski Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070805 lö 07/07 12:15 lö 07/07 Bana 8 HA Grp 4 Tungelsta IF 0 - 1 FC Z Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070808 lö 07/07 13:00 lö 07/07 Bana 8 DA Grp 2 PANGsionärerna 0 - 1 Lunds BOIS Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070809 lö 07/07 13:15 lö 07/07 Bana 8 HA Grp 4 Hawaiibeachboys 1 - 1 Pieboda FF Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070811 lö 07/07 13:45 lö 07/07 Bana 8 HA Grp 1 PDL 2 - 2 Tre pils Sorin Vatau (Huvuddomare)
07070812 lö 07/07 14:00 lö 07/07 Bana 8 DA Grp 2 Haverikommissionen 0 - 2 Strövelstorps GoIF 1 Sorin Vatau (Huvuddomare)