Arvid Asks matcher under Åhus Beach Fotboll 2018


Domarschemat har än så länge bara publicerats för den 4/7,5/7,6/7,7/7. Alla matcher på någon annan turneringsdag kommer inte att visas förrän den dagen också publicerats.

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag Domare  
04070100 on 04/07 11:00 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 3 Asarums IF FK 2 - 3 Vinnö IF Arvid Ask (Huvuddomare)
04070101 on 04/07 11:15 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 2 Gärsnäs AIS 2 - 0 Skällinge BK 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070102 on 04/07 11:30 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 Växjö Norra IF 4 - 2 Furulunds IK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070103 on 04/07 11:45 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 0 - 1 Mariebo IK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070108 on 04/07 13:00 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 2 Åhus IF Arvid Ask (Huvuddomare)
04070109 on 04/07 13:15 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 3 Vinnö IF 0 - 1 Furulunds IK 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070110 on 04/07 13:30 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 2 Skällinge BK 1 0 - 4 Eslövs BK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070111 on 04/07 13:45 on 04/07 Bana 1 F15 Grp 1 IFK Fjärås 0 - 1 IFK Osby 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070116 on 04/07 15:00 on 04/07 Bana 1 P13 Grp 1 GOF IF 1 - 2 Åhus Horna BK 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070117 on 04/07 15:15 on 04/07 Bana 1 P15 Grp 1 Fjälkinge IF 2 - 3 IFK Hässleholm 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070118 on 04/07 15:30 on 04/07 Bana 1 F13 Grp 1 FK Karlskrona 2 - 1 Fjälkinge IF Arvid Ask (Huvuddomare)
04070119 on 04/07 15:45 on 04/07 Bana 1 F15 Grp 1 FC Hessleholm 5 - 1 IFK Osby 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070123 on 04/07 17:15 on 04/07 Bana 1 Semifinal F13 A-Slutspel FK Karlskrona 3 - 0 IFK Osby 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070124 on 04/07 17:30 on 04/07 Bana 1 P15 Grp 2 Trollenäs IF 0 - 4 Asarums IF FK Arvid Ask (Huvuddomare)
04070125 on 04/07 17:45 on 04/07 Bana 1 1/4 Final P13 A-Slutspel Åhus Horna BK 1 2 - 0 BK Höllviken 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
04070129 on 04/07 18:45 on 04/07 Bana 1 Semifinal P13 A-Slutspel Åhus Horna BK 1 3 - 2 Gärsnäs AIS Arvid Ask (Huvuddomare)
04070130 on 04/07 19:00 on 04/07 Bana 1 Final P13 C-Slutspel Viby IF 1 - 3 Skällinge BK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
05070700 to 05/07 11:00 to 05/07 Bana 7 P15 Grp 1 IFK Hässleholm 2 1 - 2 Tollarps IF Arvid Ask (Huvuddomare)
05070701 to 05/07 11:15 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Hässleholms IF 0 - 2 Eelcoast Arvid Ask (Huvuddomare)
05070702 to 05/07 11:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Grill-Anders Gossar 0 - 4 ÅKERSBERGA Arvid Ask (Huvuddomare)
05070703 to 05/07 11:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 1 Mandingo United 2 - 2 Partypinglorna Arvid Ask (Huvuddomare)
05070708 to 05/07 13:00 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Bänkvärmarna 1 - 0 ÅKERSBERGA Arvid Ask (Huvuddomare)
05070709 to 05/07 13:15 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 1 BEN DOVER 2 - 1 Partypinglorna Arvid Ask (Huvuddomare)
05070710 to 05/07 13:30 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 3 De vet du 0 - 0 FC Nacksving Arvid Ask (Huvuddomare)
05070711 to 05/07 13:45 to 05/07 Bana 7 P15 Grp 2 Åhus Horna BK 1 3 - 1 Hässleholms IF 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
05070716 to 05/07 15:00 to 05/07 Bana 7 F15 Grp 1 Reymersholms IK 2 2 - 3 Stehags AIF Arvid Ask (Huvuddomare)
05070717 to 05/07 15:15 to 05/07 Bana 7 D17-19Ö Grp 2 Systembo Laget 2 - 0 Kyllingarna FC Arvid Ask (Huvuddomare)
05070718 to 05/07 15:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 5 Trollenäs IF 1 0 - 0 Incredible 10 Arvid Ask (Huvuddomare)
05070719 to 05/07 15:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Eelcoast 3 - 1 Playboys Arvid Ask (Huvuddomare)
05070724 to 05/07 17:30 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 5 Sillhövda AIK 1 - 1 Incredible 10 Arvid Ask (Huvuddomare)
05070725 to 05/07 17:45 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 4 Kalle KK 1 - 1 Playboys Arvid Ask (Huvuddomare)
05070726 to 05/07 18:00 to 05/07 Bana 7 H17-19Ö Grp 3 Pelles Pågar 4 - 0 Grill-Anders Gossar Arvid Ask (Huvuddomare)
06070404 fr 06/07 12:00 fr 06/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 1 Hibbis stolthet 1 - 2 Mean girls Arvid Ask (Huvuddomare)
06070405 fr 06/07 12:15 fr 06/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 4 Playboys 2 - 1 BØRNES MAGASIN Arvid Ask (Huvuddomare)
06070406 fr 06/07 12:30 fr 06/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 Basses Boys 0 - 2 Moffes Töser Arvid Ask (Huvuddomare)
06070407 fr 06/07 12:45 fr 06/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 1 sapnu puaS 2 - 0 Dipphuena Arvid Ask (Huvuddomare)
06070412 fr 06/07 14:00 fr 06/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 3 FC Nacksving 2 - 4 Gråbo Academy Arvid Ask (Huvuddomare)
06070413 fr 06/07 14:15 fr 06/07 Bana 4 D17-19Ö Grp 1 Svarta fåren 2 - 0 Mean girls Arvid Ask (Huvuddomare)
06070414 fr 06/07 14:30 fr 06/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 5 Incredible 10 3 - 1 Salimia salej FC Arvid Ask (Huvuddomare)
06070415 fr 06/07 14:45 fr 06/07 Bana 4 H17-19Ö Grp 3 Everöds IF 1 - 1 Moffes Töser Arvid Ask (Huvuddomare)
06070420 fr 06/07 16:30 fr 06/07 Bana 4 1/8 Final H17-19Ö B-Slutspel BEN DOVER 4 - 1 Strandängens IF Arvid Ask (Huvuddomare)
06070421 fr 06/07 16:45 fr 06/07 Bana 4 1/8 Final H17-19Ö A-Slutspel Salimia salej FC 3 - 2 Samba Arvid Ask (Huvuddomare)
06070426 fr 06/07 18:00 fr 06/07 Bana 4 DA Grp 2 Lunds BOIS 9 - 0 Bortamatch Arvid Ask (Huvuddomare)
06070427 fr 06/07 18:15 fr 06/07 Bana 4 DA Grp 1 Harlösa IF 0 - 5 Bär i Pannam Arvid Ask (Huvuddomare)
06070429 fr 06/07 18:45 fr 06/07 Bana 4 HA Grp 2 Fat Hobbits FC 3 - 2 Compagnia s...di gallerie Arvid Ask (Huvuddomare)
06070430 fr 06/07 19:00 fr 06/07 Bana 4 DA Grp 3 Hanawood Angels 0 - 1 FC ÖL Arvid Ask (Huvuddomare)
06070431 fr 06/07 19:15 fr 06/07 Bana 4 DA Grp 1 Strövelstorps GoIF 2 2 - 4 Schlabbet Arvid Ask (Huvuddomare)
06070433 fr 06/07 19:45 fr 06/07 Bana 4 HA Grp 2 Vet inte 2 - 2 Fat Hobbits FC Arvid Ask (Huvuddomare)
07071604 lö 07/07 12:00 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åhus Horna ...chboys P9 1 Hässleholms IF Lag 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071605 lö 07/07 12:15 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Åsums BK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071606 lö 07/07 12:30 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Trollenäs IF Åhus IF Arvid Ask (Huvuddomare)
07071607 lö 07/07 12:45 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Hässleholms IF Lag 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071612 lö 07/07 14:00 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Wä IF 2 Tomelilla IF 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071613 lö 07/07 14:15 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Hässleholms IF Lag 3 Kristianstad FC 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071614 lö 07/07 14:30 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Tollarps IF Arvid Ask (Huvuddomare)
07071615 lö 07/07 14:45 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Åsums BK 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071620 lö 07/07 16:30 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Trollenäs IF Hässleholms IF Lag 3 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071621 lö 07/07 16:45 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Harlösa IF Åhus Horna BK 1 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071622 lö 07/07 17:00 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åsums BK 2 Hässleholms IF Lag 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071623 lö 07/07 17:15 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Tomelilla IF 2 Åhus Horna BK 4 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071628 lö 07/07 18:30 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Åsums BK 2 Tomelilla IF 2 Arvid Ask (Huvuddomare)
07071629 lö 07/07 18:45 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Kristianstad FC 1 Trollenäs IF Arvid Ask (Huvuddomare)
07071630 lö 07/07 19:00 lö 07/07 Bana 1 B 8-9 Grp 1 Tomelilla IF 1 Åhus Horna BK 2 Arvid Ask (Huvuddomare)