Pojkar 10

Alla lagen i P10 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061901 sö 30/06 10:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 LEV 06 Färdig Wä IF Orange      
30060302 sö 30/06 10:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 3 Färdig Tollarps IF 1 Vit      
30061902 sö 30/06 10:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Tomelilla IF 1 Färdig Viby IF      
30060303 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Åhus Horna BK Beachboys 1      
30061903 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Kristianstad FC 2      
30061904 sö 30/06 11:15 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Tomelilla IF 2 Färdig Kristianstad FC 1      
30060305 sö 30/06 11:30 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Tollarps IF 2 Blå Färdig Åsums BK      
30061905 sö 30/06 11:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 4 Färdig Wä IF Grön      
30060306 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Rydsgårds A...kivarps GIF Färdig Degeberga GoIF 1      
30061906 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 2 Färdig Harlösa IF      
30061908 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Wä IF Orange Färdig Tollarps IF 1 Vit      
30060309 sö 30/06 12:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Fjälkinge IF      
30061909 sö 30/06 12:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Tomelilla IF 1 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
30060310 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 1 Färdig Kristianstad FC 3      
30061910 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 LEV 06 Färdig Kristianstad FC 2      
30061911 sö 30/06 13:15 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Tollarps IF 2 Blå Färdig Kristianstad FC 1      
30060312 sö 30/06 13:30 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Wä IF Grön Färdig Degeberga GoIF 2      
30061912 sö 30/06 13:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Degeberga GoIF 1 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
30060313 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Tomelilla IF 2 Färdig Harlösa IF      
30061913 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Rydsgårds A...kivarps GIF Färdig Åsums BK      
30061915 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Kristianstad FC 3 Färdig Viby IF      
30060316 sö 30/06 14:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Tomelilla IF 1      
30061916 sö 30/06 14:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Wä IF Orange Färdig Åhus Horna BK Beachboys 1      
30060317 sö 30/06 15:00 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Tollarps IF 1 Vit Färdig Kristianstad FC 2      
30060318 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Rydsgårds A...kivarps GIF Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
30061918 sö 30/06 15:15 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 4      
30060319 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Wä IF Grön Färdig Tomelilla IF 2      
30061919 sö 30/06 15:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Degeberga GoIF 1 Färdig Tollarps IF 2 Blå      
30060320 sö 30/06 15:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Degeberga GoIF 2 Färdig Harlösa IF      
30061920 sö 30/06 15:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 LEV 06 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
30061922 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Tomelilla IF 1      
30060323 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Wä IF Orange Färdig Kristianstad FC 3      
30061923 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 1 Färdig Tollarps IF 1 Vit      
30060324 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 4 Färdig Tollarps IF 2 Blå      
30061924 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig LEV 06      
30060325 sö 30/06 17:15 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 2 Färdig Degeberga GoIF 2      
30061925 sö 30/06 17:15 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
30060326 sö 30/06 17:30 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Wä IF Grön Färdig Rydsgårds A...kivarps GIF      
30061926 sö 30/06 17:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Degeberga GoIF 1 Färdig Tomelilla IF 2      
30060327 sö 30/06 17:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åsums BK Färdig Harlösa IF      
30061929 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Kristianstad FC 3      
30060330 sö 30/06 18:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Viby IF Färdig Tollarps IF 1 Vit      
30061930 sö 30/06 18:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Wä IF Orange Färdig Tomelilla IF 1      
30060331 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 LEV 06 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 1      
30061931 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Åhus Horna BK Beachboys 3 Färdig Kristianstad FC 2      
30060332 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Åsums BK Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
30061932 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Tomelilla IF 2 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 4      
30060333 sö 30/06 19:30 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Rydsgårds A...kivarps GIF      
30060334 sö 30/06 19:45 sö 30/06 Bana 3 P10 Grp 1 Degeberga GoIF 1 Färdig Degeberga GoIF 2      
30061934 sö 30/06 19:45 sö 30/06 Bana 9 P10 Grp 1 Wä IF Grön Färdig Harlösa IF      
01070300 må 01/07 10:00 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Harlösa IF Färdig Wä IF Orange      
01071900 må 01/07 10:00 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Kristianstad FC 2 Färdig Tomelilla IF 1      
01070301 må 01/07 10:15 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Kristianstad FC 1 Färdig Åsums BK      
01070302 må 01/07 10:30 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Degeberga GoIF 2 Färdig Tomelilla IF 2      
01071902 må 01/07 10:30 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Rydsgårds A...kivarps GIF Färdig Tollarps IF 2 Blå      
01070303 må 01/07 10:45 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 1 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
01071903 må 01/07 10:45 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Wä IF Grön Färdig Fjälkinge IF      
01070304 må 01/07 11:00 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 3 Färdig LEV 06      
01071904 må 01/07 11:00 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 4 Färdig Tollarps IF 1 Vit      
01070305 må 01/07 11:15 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Kristianstad FC 3 Färdig Degeberga GoIF 1      
01070307 må 01/07 12:00 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Åsums BK Färdig Viby IF      
01071907 må 01/07 12:00 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Kristianstad FC 2 Färdig Degeberga GoIF 2      
01071908 må 01/07 12:15 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Wä IF Orange Färdig Tomelilla IF 1      
01070309 må 01/07 12:30 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Tollarps IF 2 Blå Färdig Kristianstad FC 1      
01071909 må 01/07 12:30 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Tomelilla IF 2 Färdig Harlösa IF      
01070310 må 01/07 12:45 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel LEV 06 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 1      
01071910 må 01/07 12:45 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Fjälkinge IF Färdig Kristianstad FC 3      
01070311 må 01/07 13:00 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Tollarps IF 1 Vit Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
01071911 må 01/07 13:00 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 4 Färdig Wä IF Grön      
01070312 må 01/07 13:15 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Degeberga GoIF 1 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
01070314 må 01/07 14:00 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Kristianstad FC 1 Färdig Harlösa IF      
01071914 må 01/07 14:00 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Tollarps IF 2 Blå Färdig Wä IF Orange      
01070315 må 01/07 14:15 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Tomelilla IF 1 Färdig Rydsgårds A...kivarps GIF      
01071915 må 01/07 14:15 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Degeberga GoIF 2 Färdig Viby IF      
01070316 må 01/07 14:30 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Åsums BK Färdig Tomelilla IF 2      
01070317 må 01/07 14:45 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Wä IF Grön Färdig Åhus Horna BK Beachboys 1      
01071917 må 01/07 14:45 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Fjälkinge IF Färdig LEV 06      
01070318 må 01/07 15:00 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Kristianstad FC 3 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
01071918 må 01/07 15:00 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 2 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 4      
01070319 må 01/07 15:15 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Tollarps IF 1 Vit Färdig Degeberga GoIF 1      
01070321 må 01/07 16:00 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Rydsgårds A...kivarps GIF Färdig Åsums BK      
01070322 må 01/07 16:15 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Viby IF Färdig Harlösa IF      
01071922 må 01/07 16:15 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Tomelilla IF 2 Färdig Kristianstad FC 2      
01070323 må 01/07 16:30 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Tollarps IF 2 Blå Färdig Degeberga GoIF 2      
01071923 må 01/07 16:30 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Kristianstad FC 1 Färdig Tomelilla IF 1      
01070324 må 01/07 16:45 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 1 Färdig Kristianstad FC 3      
01071924 må 01/07 16:45 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Fjälkinge IF Färdig Tollarps IF 1 Vit      
01070325 må 01/07 17:00 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 2 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 3      
01071925 må 01/07 17:00 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel LEV 06 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 4      
01070326 må 01/07 17:15 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Wä IF Grön Färdig Degeberga GoIF 1      
01071928 må 01/07 18:00 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Åsums BK Färdig Wä IF Orange      
01070329 må 01/07 18:15 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Degeberga GoIF 2 Färdig Tomelilla IF 1      
01071929 må 01/07 18:15 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Tollarps IF 2 Blå Färdig Tomelilla IF 2      
01070330 må 01/07 18:30 må 01/07 Bana 3 P10 Pion Harlösa IF Färdig Rydsgårds A...kivarps GIF      
01071930 må 01/07 18:30 må 01/07 Bana 9 P10 Pion Viby IF Färdig Kristianstad FC 2      
01070331 må 01/07 18:45 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 1 Färdig Tollarps IF 1 Vit      
01071931 må 01/07 18:45 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Fjälkinge IF Färdig Åhus Horna BK Beachboys 2      
01070332 må 01/07 19:00 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel Åhus Horna BK Beachboys 3 Färdig Wä IF Grön      
01071932 må 01/07 19:00 må 01/07 Bana 9 P10 Lavendel Kristianstad FC 3 Färdig Åhus Horna BK Beachboys 4      
01070333 må 01/07 19:15 må 01/07 Bana 3 P10 Lavendel LEV 06 Färdig Degeberga GoIF 1