Pojkar 11

Alla lagen i P11 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02070304 ti 02/07 11:30 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Yngsjö IF - team blue Färdig Fjälkinge IF      
02071903 ti 02/07 11:30 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 FC Bellevue Färdig Hässleholms IF Grön      
02070305 ti 02/07 11:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Tollarps IF födda 08 Färdig Yngsjö IF - team white      
02070306 ti 02/07 12:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Asarums If 1 Färdig Listerby IK 1      
02071905 ti 02/07 12:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Listerby IK 2      
02071906 ti 02/07 12:15 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Asarums If 2 Färdig Önnestad BoIF      
02071909 ti 02/07 13:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Yngsjö IF - team blue Färdig Tollarps IF födda 08      
02070311 ti 02/07 13:15 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 2 Färdig Åhus Horna BK 1      
02071910 ti 02/07 13:15 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Fjälkinge IF Färdig Hässleholms IF Grön      
02070312 ti 02/07 13:30 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Yngsjö IF - team white Färdig Listerby IK 1      
02070313 ti 02/07 13:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Asarums If 1 Färdig Asarums If 2      
02071911 ti 02/07 13:45 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 FC Bellevue Färdig Åhus Horna BK 3      
02070314 ti 02/07 14:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Önnestad BoIF Färdig Lönsboda GoIF      
02071912 ti 02/07 14:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Hässleholms IF Vit      
02070318 ti 02/07 15:15 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 FC Bellevue Färdig Åhus Horna BK 2      
02071917 ti 02/07 15:15 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Yngsjö IF - team white Färdig Yngsjö IF - team blue      
02071918 ti 02/07 15:30 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Asarums If 1 Färdig Listerby IK 2      
02070319 ti 02/07 15:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Åhus Horna BK 3      
02071919 ti 02/07 15:45 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Asarums If 2 Färdig Lönsboda GoIF      
02070320 ti 02/07 16:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Hässleholms IF Vit Färdig Önnestad BoIF      
02071920 ti 02/07 16:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Tollarps IF födda 08 Färdig Åhus Horna BK 1      
02070324 ti 02/07 17:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Fjälkinge IF      
02071924 ti 02/07 17:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Tollarps IF födda 08 Färdig FC Bellevue      
02071925 ti 02/07 17:15 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Hässleholms IF Vit      
02070326 ti 02/07 17:30 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Lönsboda GoIF      
02070327 ti 02/07 17:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Önnestad BoIF      
02071927 ti 02/07 17:45 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Hässleholms IF Grön Färdig Yngsjö IF - team white      
02070328 ti 02/07 18:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Yngsjö IF - team blue Färdig Åhus Horna BK 2      
02070331 ti 02/07 18:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Hässleholms IF Vit Färdig Tollarps IF födda 08      
02071931 ti 02/07 18:45 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 FC Bellevue Färdig Fjälkinge IF      
02070332 ti 02/07 19:00 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Hässleholms IF Grön Färdig Åhus Horna BK 2      
02071932 ti 02/07 19:00 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Listerby IK 2 Färdig Yngsjö IF - team blue      
02070333 ti 02/07 19:15 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 1 Färdig Yngsjö IF - team white      
02070334 ti 02/07 19:30 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Asarums If 1 Färdig Lönsboda GoIF      
02071933 ti 02/07 19:30 ti 02/07 Bana 9 P11 Grp 1 Listerby IK 1 Färdig Önnestad BoIF      
02070335 ti 02/07 19:45 ti 02/07 Bana 3 P11 Grp 1 Åhus Horna BK 3 Färdig Asarums If 2      
03070300 on 03/07 11:45 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Asarums If 1 Färdig Lönsboda GoIF      
03070301 on 03/07 12:00 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Hässleholms IF Vit Färdig Åhus Horna BK 1      
03071900 on 03/07 12:00 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Listerby IK 2 Färdig Åhus Horna BK 2      
03070302 on 03/07 12:15 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon FC Bellevue Färdig Önnestad BoIF      
03071901 on 03/07 12:15 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Hässleholms IF Grön Färdig Åhus Horna BK 3      
03070303 on 03/07 12:30 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Asarums If 2 Färdig Yngsjö IF - team blue      
03071902 on 03/07 12:30 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Tollarps IF födda 08 Färdig Yngsjö IF - team white      
03071903 on 03/07 12:45 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Listerby IK 1 Färdig Fjälkinge IF      
03070307 on 03/07 13:30 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Åhus Horna BK 2 Färdig Åhus Horna BK 3      
03071906 on 03/07 13:30 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Lönsboda GoIF Färdig Listerby IK 2      
03070308 on 03/07 13:45 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Asarums If 1 Färdig Hässleholms IF Vit      
03071907 on 03/07 13:45 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Åhus Horna BK 1 Färdig Hässleholms IF Grön      
03070309 on 03/07 14:00 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Yngsjö IF - team white Färdig Fjälkinge IF      
03071908 on 03/07 14:00 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Önnestad BoIF Färdig Tollarps IF födda 08      
03070310 on 03/07 14:15 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Asarums If 2 Färdig FC Bellevue      
03071909 on 03/07 14:15 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Yngsjö IF - team blue Färdig Listerby IK 1      
03070313 on 03/07 15:00 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Hässleholms IF Vit Färdig Lönsboda GoIF      
03070314 on 03/07 15:15 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Listerby IK 2 Färdig Åhus Horna BK 3      
03071913 on 03/07 15:15 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Åhus Horna BK 1 Färdig Asarums If 1      
03070315 on 03/07 15:30 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Asarums If 2 Färdig Önnestad BoIF      
03071914 on 03/07 15:30 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Hässleholms IF Grön Färdig Åhus Horna BK 2      
03070316 on 03/07 15:45 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Yngsjö IF - team blue Färdig FC Bellevue      
03071915 on 03/07 15:45 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Tollarps IF födda 08 Färdig Fjälkinge IF      
03071916 on 03/07 16:00 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Listerby IK 1 Färdig Yngsjö IF - team white      
03070320 on 03/07 16:45 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Lönsboda GoIF Färdig Hässleholms IF Grön      
03071919 on 03/07 16:45 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Åhus Horna BK 2 Färdig Hässleholms IF Vit      
03070321 on 03/07 17:00 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Åhus Horna BK 3 Färdig Åhus Horna BK 1      
03071920 on 03/07 17:00 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Asarums If 1 Färdig Listerby IK 2      
03070322 on 03/07 17:15 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Önnestad BoIF Färdig Listerby IK 1      
03071921 on 03/07 17:15 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Yngsjö IF - team white Färdig Asarums If 2      
03070323 on 03/07 17:30 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Fjälkinge IF Färdig Yngsjö IF - team blue      
03071922 on 03/07 17:30 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon FC Bellevue Färdig Tollarps IF födda 08      
03070326 on 03/07 18:15 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Åhus Horna BK 3 Färdig Lönsboda GoIF      
03070327 on 03/07 18:30 on 03/07 Bana 3 P11 Syren Åhus Horna BK 1 Färdig Listerby IK 2      
03071926 on 03/07 18:30 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Åhus Horna BK 2 Färdig Asarums If 1      
03070328 on 03/07 18:45 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Fjälkinge IF Färdig Önnestad BoIF      
03071927 on 03/07 18:45 on 03/07 Bana 9 P11 Syren Hässleholms IF Vit Färdig Hässleholms IF Grön      
03070329 on 03/07 19:00 on 03/07 Bana 3 P11 Pelargon Yngsjö IF - team blue Färdig Tollarps IF födda 08      
03071928 on 03/07 19:00 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Yngsjö IF - team white Färdig FC Bellevue      
03071929 on 03/07 19:15 on 03/07 Bana 9 P11 Pelargon Listerby IK 1 Färdig Asarums If 2