Pojkar 12

Alla lagen i P12 Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
29060808 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue 4 Kristianstad FC Svart    
29060109 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 Maglasäte IF Gul IFK Osby BLÅ    
29060209 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 Rydsgårds A...varps GIF 2 Gärds Köpinge IF    
29060409 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Tollarps IF VIT LEV 06 1    
29060501 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Svart Hässleholms IF VIT    
29060701 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ovesholms IF 2 FC Bellevue 1    
29060809 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue 2 Kristianstad FC Vit    
29060704 lö 29/06 12:00 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Everöds IF Veberöds AIF 2 Svart    
29060113 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 Tollarps IF BLÅ Maglasäte IF Svart    
29060413 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 IFK Osby VIT LEV 06 2    
29060505 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Ovesholms IF 1 Åhus Horna BK Röd    
29060705 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Lönsboda GoIF Veberöds AIF 1 Vit    
29060813 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Vit Hörja IF    
29060114 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 FC Bellevue 3 Kristianstad FC Orange    
29060214 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Randig Staffanstorp United FC    
29060817 lö 29/06 13:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC Svart Rydsgårds A...varps GIF 2    
29060118 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 LEV 06 1 Maglasäte IF Gul    
29060218 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 Tollarps IF VIT Gärds Köpinge IF    
29060418 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 IFK Osby BLÅ Åhus Horna BK Svart    
29060710 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Svart FC Bellevue 2    
29060818 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Everöds IF Tollarps IF BLÅ    
29060119 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 Maglasäte IF Svart Åhus Horna BK Randig    
29060219 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 IFK Osby VIT FC Bellevue 3    
29060419 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Ovesholms IF 1 Rydsgårds A...varps GIF 1    
29060511 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Hörja IF Lönsboda GoIF    
29060711 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Vit LEV 06 2    
29060712 lö 29/06 14:00 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Röd Kristianstad FC Orange    
29060820 lö 29/06 14:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Hässleholms IF VIT FC Bellevue 4    
29060713 lö 29/06 14:15 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Ovesholms IF 2 Staffanstorp United FC    
29060821 lö 29/06 14:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Hässleholms IF GRÖN FC Bellevue 1    
29060823 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC Svart Tollarps IF VIT    
29060424 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Maglasäte IF Gul FC Bellevue 4    
29060516 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Gärds Köpinge IF LEV 06 1    
29060716 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 IFK Osby BLÅ Hässleholms IF VIT    
29060824 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Rydsgårds A...varps GIF 2 Åhus Horna BK Svart    
29060125 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 Staffanstorp United FC Kristianstad FC Vit    
29060425 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Veberöds AIF 2 Svart Ovesholms IF 2    
29060517 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF GRÖN Everöds IF    
29060717 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue 1 Maglasäte IF Svart    
29060126 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 1 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Röd IFK Osby VIT    
29060226 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 Lönsboda GoIF Ovesholms IF 1    
29060426 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Hörja IF Rydsgårds A...varps GIF 1    
29060518 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 FC Bellevue 3 Åhus Horna BK Vit    
29060718 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Kristianstad FC Orange Veberöds AIF 1 Vit    
29060826 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Randig Tollarps IF BLÅ    
29060828 lö 29/06 16:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 IFK Osby BLÅ Kristianstad FC Svart    
29060521 lö 29/06 16:15 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 LEV 06 1 Rydsgårds A...varps GIF 2    
29060829 lö 29/06 16:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Maglasäte IF Gul Gärds Köpinge IF    
29060522 lö 29/06 16:30 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Hässleholms IF VIT Tollarps IF VIT    
29060830 lö 29/06 16:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Svart FC Bellevue 4    
29060431 lö 29/06 16:45 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Staffanstorp United FC FC Bellevue 1    
29060723 lö 29/06 16:45 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 FC Bellevue 2 Everöds IF    
29060831 lö 29/06 16:45 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Åhus Horna BK Randig Veberöds AIF 2 Svart    
29060432 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Tollarps IF BLÅ Hässleholms IF GRÖN    
29060524 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 5 P12 Grp 1 Kristianstad FC Vit Maglasäte IF Svart    
29060724 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 7 P12 Grp 1 Rydsgårds A...varps GIF 1 Åhus Horna BK Röd    
29060832 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Ovesholms IF 1 IFK Osby VIT    
29060833 lö 29/06 17:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Vit FC Bellevue 3    
29060434 lö 29/06 17:30 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 LEV 06 2 Åhus Horna BK Vit    
29060834 lö 29/06 17:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Lönsboda GoIF Kristianstad FC Orange    
29060837 lö 29/06 18:15 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC Svart Maglasäte IF Gul    
29060438 lö 29/06 18:30 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Gärds Köpinge IF Hässleholms IF VIT    
29060838 lö 29/06 18:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Rydsgårds A...varps GIF 2 Tollarps IF VIT    
29060439 lö 29/06 18:45 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 LEV 06 1 Åhus Horna BK Svart    
29060839 lö 29/06 18:45 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue 2 Tollarps IF BLÅ    
29060440 lö 29/06 19:00 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Everöds IF Staffanstorp United FC    
29060840 lö 29/06 19:00 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 FC Bellevue 1 Åhus Horna BK Randig    
29060241 lö 29/06 19:15 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 Ovesholms IF 2 Maglasäte IF Svart    
29060441 lö 29/06 19:15 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 IFK Osby VIT Rydsgårds A...varps GIF 1    
29060242 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 FC Bellevue 3 Hörja IF    
29060442 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 Veberöds AIF 1 Vit Åhus Horna BK Röd    
29060842 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Lönsboda GoIF Åhus Horna BK Vit    
29060243 lö 29/06 19:45 lö 29/06 Bana 2 P12 Grp 1 LEV 06 2 Kristianstad FC Orange    
29060443 lö 29/06 19:45 lö 29/06 Bana 4 P12 Grp 1 FC Bellevue 4 IFK Osby BLÅ    
29060843 lö 29/06 19:45 lö 29/06 Bana 8 P12 Grp 1 Kristianstad FC Vit Hässleholms IF GRÖN    
30060100 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Tulpan Lag Vit Grupp 1 * Lag Svart Grupp 1 *    
30060200 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Brun Grupp 1 * Lag Gul Grupp 1 *    
30060400 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Tulpan Lag Blå Grupp 1 * Lag Lila Grupp 1 *    
30060101 sö 30/06 09:15 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Tulpan Lag Grön Grupp 1 * Lag Grå Grupp 1 *    
30060201 sö 30/06 09:15 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Orange Grupp 1 * Lag Röd Grupp 1 *    
30060401 sö 30/06 09:15 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 27 Grupp 1 * Lag 29 Grupp 1 *    
30060102 sö 30/06 09:30 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 30 Grupp 1 * Lag 28 Grupp 1 *    
30060202 sö 30/06 09:30 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 25 Grupp 1 * Lag 31 Grupp 1 *    
30060402 sö 30/06 09:30 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 32 Grupp 1 * Lag 24 Grupp 1 *    
30060403 sö 30/06 09:45 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag Rosa Grupp 1 * Lag Mörkblå Grupp 1 *    
30060104 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Viol Lag 18 Grupp 1 * Lag 20 Grupp 1 *    
30060204 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Viol Lag 17 Grupp 1 * Lag 19 Grupp 1 *    
30060404 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag 16 Grupp 1 * Lag 22 Grupp 1 *    
30060700 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag Guld Grupp 1 * Lag Vinröd Grupp 1 *    
30060800 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag Ljusblå Grupp 1 * Lag 21 Grupp 1 *    
30060410 sö 30/06 11:30 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Tulpan Lag Svart Grupp 1 * Lag Lila Grupp 1 *    
30060706 sö 30/06 11:30 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Tulpan Lag Gul Grupp 1 * Lag Orange Grupp 1 *    
30060806 sö 30/06 11:30 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Tulpan Lag Grå Grupp 1 * Lag Blå Grupp 1 *    
30060111 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Tulpan Lag Grön Grupp 1 * Lag Brun Grupp 1 *    
30060211 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Röd Grupp 1 * Lag Vit Grupp 1 *    
30060411 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 29 Grupp 1 * Lag 28 Grupp 1 *    
30060707 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 30 Grupp 1 * Lag 23 Grupp 1 *    
30060807 sö 30/06 11:45 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 31 Grupp 1 * Lag 24 Grupp 1 *    
30060112 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 26 Grupp 1 * Lag 32 Grupp 1 *    
30060708 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag 22 Grupp 1 * Lag Ljusblå Grupp 1 *    
30060808 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag 20 Grupp 1 * Lag Guld Grupp 1 *    
30060113 sö 30/06 12:15 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Viol Lag 18 Grupp 1 * Lag 19 Grupp 1 *    
30060213 sö 30/06 12:15 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Viol Lag 16 Grupp 1 * Lag Rosa Grupp 1 *    
30060413 sö 30/06 12:15 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag Mörkblå Grupp 1 * Lag 21 Grupp 1 *    
30060709 sö 30/06 12:15 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag 17 Grupp 1 * Lag Vinröd Grupp 1 *    
30060219 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Brun Grupp 1 * Lag Svart Grupp 1 *    
30060419 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Tulpan Lag Gul Grupp 1 * Lag Lila Grupp 1 *    
30060715 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Tulpan Lag Blå Grupp 1 * Lag Orange Grupp 1 *    
30060815 sö 30/06 13:45 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Tulpan Lag Vit Grupp 1 * Lag Grön Grupp 1 *    
30060120 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Tulpan Lag Grå Grupp 1 * Lag Röd Grupp 1 *    
30060220 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 29 Grupp 1 * Lag 25 Grupp 1 *    
30060420 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 24 Grupp 1 * Lag 30 Grupp 1 *    
30060716 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 28 Grupp 1 * Lag 31 Grupp 1 *    
30060816 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 23 Grupp 1 * Lag 32 Grupp 1 *    
30060421 sö 30/06 14:15 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag 21 Grupp 1 * Lag Guld Grupp 1 *    
30060717 sö 30/06 14:15 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag Vinröd Grupp 1 * Lag Mörkblå Grupp 1 *    
30060817 sö 30/06 14:15 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag 16 Grupp 1 * Lag 19 Grupp 1 *    
30060122 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Viol Lag Ljusblå Grupp 1 * Lag 20 Grupp 1 *    
30060222 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Viol Lag 22 Grupp 1 * Lag 18 Grupp 1 *    
30060422 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag 17 Grupp 1 * Lag Rosa Grupp 1 *    
30060228 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Svart Grupp 1 * Lag Orange Grupp 1 *    
30060428 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Tulpan Lag Gul Grupp 1 * Lag Grå Grupp 1 *    
30060724 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Tulpan Lag Blå Grupp 1 * Lag Vit Grupp 1 *    
30060824 sö 30/06 16:00 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Tulpan Lag Grön Grupp 1 * Lag Lila Grupp 1 *    
30060229 sö 30/06 16:15 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Röd Grupp 1 * Lag Brun Grupp 1 *    
30060429 sö 30/06 16:15 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 28 Grupp 1 * Lag 26 Grupp 1 *    
30060725 sö 30/06 16:15 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 30 Grupp 1 * Lag 29 Grupp 1 *    
30060825 sö 30/06 16:15 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 31 Grupp 1 * Lag 23 Grupp 1 *    
30060230 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 32 Grupp 1 * Lag 27 Grupp 1 *    
30060826 sö 30/06 16:30 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag 20 Grupp 1 * Lag Mörkblå Grupp 1 *    
30060231 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Viol Lag 22 Grupp 1 * Lag Guld Grupp 1 *    
30060431 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag Ljusblå Grupp 1 * Lag Rosa Grupp 1 *    
30060727 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag 19 Grupp 1 * Lag 21 Grupp 1 *    
30060827 sö 30/06 16:45 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag Vinröd Grupp 1 * Lag 16 Grupp 1 *    
30060130 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Viol Lag 18 Grupp 1 * Lag 17 Grupp 1 *    
30060733 sö 30/06 18:15 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Tulpan Lag Svart Grupp 1 * Lag Grå Grupp 1 *    
30060833 sö 30/06 18:15 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Tulpan Lag Brun Grupp 1 * Lag Blå Grupp 1 *    
30060136 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Tulpan Lag Orange Grupp 1 * Lag Grön Grupp 1 *    
30060238 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Tulpan Lag Lila Grupp 1 * Lag Röd Grupp 1 *    
30060438 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Tulpan Lag Gul Grupp 1 * Lag Vit Grupp 1 *    
30060734 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 28 Grupp 1 * Lag 27 Grupp 1 *    
30060834 sö 30/06 18:30 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 30 Grupp 1 * Lag 26 Grupp 1 *    
30060137 sö 30/06 18:45 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 31 Grupp 1 * Lag 29 Grupp 1 *    
30060239 sö 30/06 18:45 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Liljekonvalj Lag 32 Grupp 1 * Lag 25 Grupp 1 *    
30060835 sö 30/06 18:45 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag Vinröd Grupp 1 * Lag Ljusblå Grupp 1 *    
30060138 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 1 P12 Grupp Viol Lag Mörkblå Grupp 1 * Lag 22 Grupp 1 *    
30060240 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 2 P12 Grupp Viol Lag 21 Grupp 1 * Lag 17 Grupp 1 *    
30060440 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 4 P12 Grupp Viol Lag Rosa Grupp 1 * Lag Guld Grupp 1 *    
30060736 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 7 P12 Grupp Viol Lag 16 Grupp 1 * Lag 18 Grupp 1 *    
30060836 sö 30/06 19:00 sö 30/06 Bana 8 P12 Grupp Viol Lag 19 Grupp 1 * Lag 20 Grupp 1 *    
  * Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in