Pojkar 8

Alla lagen i P8 Grupp 1



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060300 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 1 Färdig Växjö BK      
29061900 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Randig Färdig Asarums IF FK Röd      
29060301 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 IF Limhamn ...eflo Messis Färdig Önnestad BoIF      
29061901 lö 29/06 11:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Blå Färdig Nosaby IF 2      
29061902 lö 29/06 11:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Vanneberga IF 2 Färdig Kristianstad FC 1      
29060303 lö 29/06 11:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Eslövs BK Röd Färdig Vanneberga IF 1      
29061903 lö 29/06 11:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Vit Färdig Viby IF      
29060304 lö 29/06 12:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig IF Limhamn ... Harrykanes      
29061904 lö 29/06 12:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Röd Färdig Nosaby IF 3      
29060305 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Asarums IF FK Gul Färdig Eslövs BK Svart      
29061905 lö 29/06 12:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Vit Färdig Mjällby AIF      
29060306 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Växjö BK Färdig Önnestad BoIF      
29061906 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Vanneberga IF 2 Färdig Eslövs BK Randig      
29060307 lö 29/06 12:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 2 Färdig Åhus Horna BK lag Randig      
29061907 lö 29/06 12:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Röd Färdig IF Limhamn ...eflo Messis      
29061908 lö 29/06 13:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Blå Färdig Kristianstad FC 1      
29060309 lö 29/06 13:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Eslövs BK Svart Färdig Vanneberga IF 1      
29061909 lö 29/06 13:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Röd Färdig Viby IF      
29060310 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Asarums IF FK Gul      
29061910 lö 29/06 13:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Röd Färdig Asarums IF FK Vit      
29060311 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 3 Färdig Mjällby AIF      
29061911 lö 29/06 13:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 IF Limhamn ... Harrykanes Färdig Åhus Horna BK lag Vit      
29060312 lö 29/06 14:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Asarums IF FK Blå Färdig Växjö BK      
29061912 lö 29/06 14:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Nosaby IF 2 Färdig Eslövs BK Randig      
29060313 lö 29/06 14:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig IF Limhamn ...eflo Messis      
29061913 lö 29/06 14:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Röd Färdig Åhus Horna BK lag Randig      
29060314 lö 29/06 14:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 1 Färdig Vanneberga IF 2      
29060315 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Vanneberga IF 1 Färdig Kristianstad FC 2      
29061915 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Vit Färdig Viby IF      
29060316 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Asarums IF FK Vit Färdig Mjällby AIF      
29061916 lö 29/06 15:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Svart Färdig Åhus Horna BK lag Röd      
29060317 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 3 Färdig IF Limhamn ... Harrykanes      
29061917 lö 29/06 15:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Röd Färdig Asarums IF FK Gul      
29060318 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Randig Färdig Växjö BK      
29061918 lö 29/06 15:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Önnestad BoIF Färdig Eslövs BK Randig      
29060319 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 2 Färdig IF Limhamn ...eflo Messis      
29061919 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Nosaby IF 1 Färdig Asarums IF FK Röd      
29061920 lö 29/06 16:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Blå Färdig Vanneberga IF 2      
29060321 lö 29/06 16:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Vanneberga IF 1 Färdig Asarums IF FK Vit      
29061921 lö 29/06 16:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 IF Limhamn ... Harrykanes Färdig Viby IF      
29060322 lö 29/06 16:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Mjällby AIF      
29061922 lö 29/06 16:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Röd Färdig Eslövs BK Röd      
29060323 lö 29/06 16:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 3 Färdig Eslövs BK Svart      
29061923 lö 29/06 16:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Gul Färdig Åhus Horna BK lag Vit      
29060324 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 IF Limhamn ...eflo Messis Färdig Växjö BK      
29061924 lö 29/06 17:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Nosaby IF 1 Färdig Eslövs BK Randig      
29060325 lö 29/06 17:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Önnestad BoIF Färdig Nosaby IF 2      
29061925 lö 29/06 17:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Vanneberga IF 2 Färdig Asarums IF FK Röd      
29060326 lö 29/06 17:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Randig Färdig Kristianstad FC 1      
29060327 lö 29/06 17:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Nosaby IF 3 Färdig Vanneberga IF 1      
29061927 lö 29/06 17:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Svart Färdig Viby IF      
29060328 lö 29/06 18:00 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Kristianstad FC 2 Färdig Eslövs BK Röd      
29061928 lö 29/06 18:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Gul Färdig Åhus Horna BK lag Röd      
29060329 lö 29/06 18:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 IF Limhamn ... Harrykanes Färdig Mjällby AIF      
29061929 lö 29/06 18:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Vit Färdig Åhus Horna BK lag Vit      
29060330 lö 29/06 18:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Växjö BK Färdig Nosaby IF 2      
29061930 lö 29/06 18:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Randig Färdig Eslövs BK Randig      
29060331 lö 29/06 18:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 IF Limhamn ...eflo Messis Färdig Asarums IF FK Blå      
29061931 lö 29/06 18:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Röd Färdig Önnestad BoIF      
29061932 lö 29/06 19:00 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Kristianstad FC 1 Färdig Nosaby IF 1      
29060333 lö 29/06 19:15 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Åhus Horna BK lag Vit Färdig Vanneberga IF 1      
29061933 lö 29/06 19:15 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Viby IF Färdig Åhus Horna BK lag Röd      
29060334 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Asarums IF FK Vit Färdig IF Limhamn ... Harrykanes      
29061934 lö 29/06 19:30 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Eslövs BK Svart Färdig Kristianstad FC 2      
29060335 lö 29/06 19:45 lö 29/06 Bana 3 P8 Grp 1 Mjällby AIF Färdig Eslövs BK Röd      
29061935 lö 29/06 19:45 lö 29/06 Bana 9 P8 Grp 1 Asarums IF FK Gul Färdig Nosaby IF 3