Flickor 12

Grupp 1



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
29060108 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 1 F12 Grp 1 Stehags AIF Vinnö IF    
29060208 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 2 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Åhus IF 2 Grön    
29060408 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 Wollsjö AIF Åhus IF 1 Vit    
29060500 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 5 F12 Grp 1 Mariebo IK Gul Mariebo IK Svart    
29060700 lö 29/06 11:00 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm Oxie SK    
29060414 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Grön Vinnö IF    
29060506 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 5 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Mariebo IK Gul    
29060706 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Hessleholm Wollsjö AIF    
29060814 lö 29/06 12:30 lö 29/06 Bana 8 F12 Grp 1 Stehags AIF Åhus IF 1 Vit    
29060709 lö 29/06 13:15 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 Oxie SK Mariebo IK Svart    
29060714 lö 29/06 14:30 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Vit Vinnö IF    
29060822 lö 29/06 14:30 lö 29/06 Bana 8 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Grön Mariebo IK Gul    
29060423 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 Stehags AIF FC Hessleholm    
29060515 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 5 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Oxie SK    
29060715 lö 29/06 14:45 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 Mariebo IK Svart Wollsjö AIF    
29060427 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 Mariebo IK Gul Vinnö IF    
29060519 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 5 F12 Grp 1 Åhus IF 1 Vit FC Hessleholm    
29060719 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 7 F12 Grp 1 Oxie SK Åhus IF 2 Grön    
29060827 lö 29/06 15:45 lö 29/06 Bana 8 F12 Grp 1 Stehags AIF Mariebo IK Svart    
29060520 lö 29/06 16:00 lö 29/06 Bana 5 F12 Grp 1 Wollsjö AIF FC Staffanstorp    
29060435 lö 29/06 17:45 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Hessleholm Vinnö IF    
29060835 lö 29/06 17:45 lö 29/06 Bana 8 F12 Grp 1 Oxie SK Mariebo IK Gul    
29060436 lö 29/06 18:00 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 Mariebo IK Svart Åhus IF 1 Vit    
29060836 lö 29/06 18:00 lö 29/06 Bana 8 F12 Grp 1 Wollsjö AIF Åhus IF 2 Grön    
29060437 lö 29/06 18:15 lö 29/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Stehags AIF    
30060105 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Bana 1 F12 Grp 1 Oxie SK Vinnö IF    
30060205 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Mariebo IK Svart FC Hessleholm    
30060405 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Mariebo IK Gul Wollsjö AIF    
30060701 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Åhus IF 1 Vit    
30060801 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Stehags AIF Åhus IF 2 Grön    
30060809 sö 30/06 12:15 sö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Vinnö IF Mariebo IK Svart    
30060214 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Wollsjö AIF Oxie SK    
30060414 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 FC Staffanstorp FC Hessleholm    
30060710 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Stehags AIF Mariebo IK Gul    
30060810 sö 30/06 12:30 sö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Grön Åhus IF 1 Vit    
30060718 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Wollsjö AIF Vinnö IF    
30060818 sö 30/06 14:30 sö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Mariebo IK Svart FC Staffanstorp    
30060223 sö 30/06 14:45 sö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 Stehags AIF Oxie SK    
30060423 sö 30/06 14:45 sö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Åhus IF 2 Grön FC Hessleholm    
30060719 sö 30/06 14:45 sö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Mariebo IK Gul Åhus IF 1 Vit    
30060232 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 2 F12 Grp 1 FC Staffanstorp Vinnö IF    
30060432 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 4 F12 Grp 1 Wollsjö AIF Stehags AIF    
30060728 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 7 F12 Grp 1 Mariebo IK Svart Åhus IF 2 Grön    
30060828 sö 30/06 17:00 sö 30/06 Bana 8 F12 Grp 1 Oxie SK Åhus IF 1 Vit    
30060131 sö 30/06 17:15 sö 30/06 Bana 1 F12 Grp 1 Mariebo IK Gul FC Hessleholm    
30060139 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 1 F12 Avslutningsmatcher Lag Lila Grupp 1 * Lag Orange Grupp 1 *    
30060241 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 2 F12 Avslutningsmatcher Lag Grå Grupp 1 * Lag Brun Grupp 1 *    
30060441 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 4 F12 Avslutningsmatcher Lag Svart Grupp 1 * Lag Vit Grupp 1 *    
30060737 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 7 F12 Avslutningsmatcher Lag Blå Grupp 1 * Lag Gul Grupp 1 *    
30060837 sö 30/06 19:15 sö 30/06 Bana 8 F12 Avslutningsmatcher Lag Röd Grupp 1 * Lag Grön Grupp 1 *    
  * Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in