Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
13 37 Dam Senior Öppen
AC Kvarnby Herr Senior Förening
ARB:s plusmeny Dam 17-19 Öppen
Asarums IF FK Gul Pojkar 9
Asarums IF FK Vit Pojkar 9
Asarums IF FK Röd Pojkar 9
Asarums IF FK Blå Pojkar 9
Askeröds IF Dam Senior Förening
Askeröds IF Dam Senior Förening
B.T.G Herr Motion
Billesholms IK Gul/Svart Flickor 14
Bk KIOSKEN Herr 17-19 Öppen
BK Stolpskott Dam 17-19 Öppen
Blentarps BK Vit Pojkar 13
Blentarps BK Blå Pojkar 13
Blentarps BK Pojkar 15
BONKES FC Herr 17-19 Öppen
Bänkvärmarna Herr 17-19 Öppen
Danderyds SK Pojkar 16
Eldorado Herr Senior Öppen
Eslövs Betonghåltagning AB Herr Senior Öppen
Eslövs BK 1Röd Pojkar 9
Eslövs BK Svart Pojkar 9
FC Bellevue Pojkar 10
FC Bellevue Pojkar 10
FC Bellevue Pojkar 11
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 12
FC Bellevue Pojkar 13
FC Bellevue Pojkar 13
FC Bellevue Pojkar 14
FC Bellevue Pojkar 15
FC Ikon Herr 17-19 Öppen
FC Sandlåda Herr 17-19 Öppen
Flames BK Herr Motion
Ful-i-wetlook Herr Senior Öppen
första klass Herr Motion
GoF IF/Löberöds IF Blå Pojkar 15
GoF IF/Löberöds IF Röd Pojkar 15
Grill-Anders Gossar Herr 17-19 Öppen
Grusplanskrigarna Herr Motion
Gärsnäs AIS Pojkar 10
Gärsnäs AIS Pojkar 13
Gärsnäs AIS Flickor 14
Gärsnäs AIS Flickor 15
Gärsnäs AIS Flickor 16
Honnfjället FC Herr Senior Öppen
Häljarps IF Pojkar 8
Häljarps IF Pojkar 8
Hässleholms IF Vit Pojkar 12
Hässleholms IF Grön Pojkar 12
Hässleholms IF VIT Pojkar 13
Hässleholms IF GRÖN Pojkar 13
Hörby FF Hörbys stolthet Flickor 15
Höörs IS Pojkar 15
Höörs IS Dam 17-19 Förening
IFK Karlshamn Flickor 12
IFK Karlshamn Flickor 13
IFK Karlshamn Flickor 16
IFK Karlshamn Dam 17-19 Förening
IFK Lidingö FK Flickor 15
IFK Osby Vit Pojkar 13
IFK Osby Blå Pojkar 13
IFK Osby Flickor 13
IFK Osby Flickor 13
IFK Osby Flickor 15
IF Limhamn Bunkeflo Svanbergs Pojkar 9
IF Limhamn Bunkeflo Robin Olsens Pojkar 9
IF Limhamn Bunkeflo Levickis Pojkar 9
Ifö Bromölla IF Pojkar 15
Jönköpings Södra Flickor 15
Kiaby IF Pojkar 15
Kivik/Sankt Olof Pojkar 11
Kivik/Sankt Olof Pojkar 12
Kiviks AIF Flickor 14
Klippans Förenade FF KFF Grön Pojkar 12
Klippans Förenade FF KFF Vit Pojkar 12
Kristianstad FC 2 Svart Pojkar 13
Kristianstad FC 1 Orange Pojkar 13
LEV 06 Pojkar 11
LEV 06 Grå Pojkar 13
LEV 06 Svart Pojkar 13
LEV 06 Flickor 11
LEV 06 Flickor 13
Limhamn Football Club Pojkar 14
Limhamn Football Club Pojkar 14
Limhamn Football Club Pojkar 14
Limhamn Football Club Pojkar 15
Listerby IK Pojkar 8
Listerby IK Pojkar 8
Listerby IK Pojkar 10
Listerby IK Pojkar 11
Listerby IK Pojkar 12
Listerby IK Pojkar 13
Listerby IK Pojkar 14
Listerby IK Flickor 11
Listerby IK Flickor 16
Lunds BOIS Dam Senior Förening
Lunds BOIS Dam Senior Förening
Löberöds IF Pojkar 14
Löberöds IF Flickor 12
Löberöds IF Flickor 14
Lönsboda GoIF Dam Senior Förening
Mitander Fc Herr 17-19 Öppen
Ovesholm with friends Herr Motion
P01´s dyslektikors Herr 17-19 Öppen
PDL Herr Senior Öppen
Puddes Pojkar Herr 17-19 Öppen
Påsens Pojkar Herr 17-19 Öppen
Rilles boys Herr Senior Öppen
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 9
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 11
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart Pojkar 13
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Pojkar 13
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 14
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Pojkar 16
Sanken FC Herr 17-19 Öppen
Shottaz Herr 17-19 Öppen
SoGK Charlo Flickor 16
Strövelstorps GoIF Flickor 14
Svenstorps IF Flickor 15
Systembo Laget Dam Senior Öppen
Tantolundens Beach Soccer Club Dam 17-19 Öppen
Tio Pågar i Bastun Herr 17-19 Öppen
Tomelilla IF Dam 17-19 Förening
Trollenäs IF Röd Pojkar 16
Träbenen Herr Motion
Veberöds AIF Flickor 14
Vederslöv-Dänningelanda IF Svart Pojkar 14
Vederslöv-Dänningelanda IF Grön Pojkar 14
Vederslöv-Dänningelanda IF Vit Pojkar 14
Viby IF Klubbhuset FC Pojkar 15
Villes ölakagge FC Herr 17-19 Öppen
Vinnö IF Pojkar 11
Wok house Herr 17-19 Öppen
VÅTA IF Dam 17-19 Öppen
Wä IF Pojkar 15
Västra Ingelstad IS gul Pojkar 11
Växjö Norra IF Pojkar 13
Yngsjö IF Team White Pojkar 12
Yngsjö IF Team Blue Pojkar 12
Åhus Horna BK Pojkar 9
Åhus Horna BK Pojkar 9
Åhus Horna BK Pojkar 9
Åhus Horna BK Pojkar 9
Åhus Horna BK Vit Pojkar 13
Åhus Horna BK Röd Pojkar 13
Åhus Horna BK Randig Pojkar 13
Åhus Horna BK Svart Pojkar 13
Åhus IF Flickor 10
Åhus IF Flickor 11
Åhus IF Flickor 12
Åhus IF Flickor 12
Åhus IF Grön Flickor 13
Åhus IF Vit Flickor 13
Åhus IF Flickor 14
Åhus IF Flickor 15
Åhus IF Flickor 16
Älmby Entreprenad Herr Motion
Älmby Entreprenad Herr Motion
Önnestad BoIF Pojkar 9
Örby IS Pojkar 14