Dette er resultatet fra Skadevi Cup 2013. Se de seneste resultater fra Skadevi Cup 2021 her.

Statistik

Game statistics

Games/Stage


Games/Day

Games/Category

Some numbers

Number of matches 696
Games played 696
Games left 0
Walk over 0
After penalties 0
Home team wins 337
Visiting team wins 291
Drawn games 68

Top 20 kampe med flest mål

  Tid Hal Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
lø 29/06 19:00 lø 29/06 Södra Ryd P15 Slutspel B Bäckseda IF 7 - 8 Trollhättans FK      
fr 28/06 18:00 fr 28/06 Claesborg A P13 (11) Pulje 10 Kambo IL 2 0 - 14 IK Oddevold    
fr 28/06 09:00 fr 28/06 Igelstorp B F1516 Pulje 5 Råda BK 0 - 14 Nättraby Goif    
lø 29/06 13:00 lø 29/06 Igelstorp A F13 (11) Pulje 2 IF Haga 11 - 2 Töreboda IK      
lø 29/06 15:00 lø 29/06 Sportfältet A P13 (11) Slutspel B HovåsBilldal IF 6 - 7 Råsunda IS    
lø 29/06 08:00 lø 29/06 Igelstorp A P13 (11) Pulje 10 Kambo IL 2 0 - 13 Ytterby IS      
fr 28/06 18:00 fr 28/06 Lillegården C (kg) F13 (11) Pulje 2 Töreboda IK 1 - 12 Vänersborgs IF    
sø 30/06 08:00 sø 30/06 Sportfältet A P15 Slutspel A Kållered SK 7 - 6 Edet FK      
lø 29/06 15:00 lø 29/06 Lillegården B P13 (11) Slutspel B Ekhagens IF 7 - 5 Qviding FIF vit      
lø 29/06 18:00 lø 29/06 Lillegården C (kg) P13 (11) Slutspel B Hönö IS 12 - 0 Ekhagens IF    
fr 28/06 16:30 fr 28/06 Skultorp D P13 (11) Pulje 8 IF Böljan 9 - 2 Råsunda IS    
lø 29/06 14:10 lø 29/06 Sportfältet B P12 Slutspel B Älvängens IK 6 - 5 Lindome GIF Svart    
lø 29/06 20:00 lø 29/06 Lillegården B P14 Slutspel B Getinge/Kvibille 6 - 5 BK Kenty    
fr 28/06 19:00 fr 28/06 Skultorp C P13 (11) Pulje 8 Mariestads BK 0 - 11 IF Böljan    
sø 30/06 08:00 sø 30/06 Sportfältet C P12 Slutspel B Örgryte IS Blå 6 - 5 Lerkils IF Blå      
fr 28/06 15:00 fr 28/06 Claesborg A P13 (11) Pulje 10 Tibro AIK FK 2 - 9 Ytterby IS    
lø 29/06 19:00 lø 29/06 Lillegården Ö P13 (11) Slutspel A Qviding FIF svart 2 - 9 IF Böljan    
lø 29/06 18:00 lø 29/06 Lillegården D (kg) P13 (11) Slutspel B Lindome GIF Vit 6 - 5 Råsunda IS      
sø 30/06 08:00 sø 30/06 Södermalm B (kg) F14 Slutspel A Kullabygdens DFF 6 - 5 Snöstorp Nyhem FF    
fr 28/06 14:30 fr 28/06 Skultorp B P13 (11) Pulje 7 Qviding FIF svart 10 - 1 Bergdalens IK